Jump to content

Bem-vindo Miguel Cardoso


George_D
 Share

Recommended Posts

https://www.youtube.com/watch?v=vfFApwJ8Vx8&t=43s

1.50 και μετά

Πετρομάνταλος περπατάει για  πίσω σε φάση που βγήκαν 5 με 4 δικούς μας 

κριστρισιτσιστσισς χαλαρο τζογκινγκ ειναι και χαφ ( γελάμε )

Υπάρχουν σοβαρότερα θέματα στην ομάδα πιστεύω. Σίγουρα κάποιος πούστης να αφήσει το πετρομάνταλο στον πάγκο έλεος πχια

 

Link to comment
Share on other sites

Προπονητή που να παίζει με τις γραμμες κοντά και να πάρει το 100% των παιχτών θέλουμε. Το ρόστερ μας δεν είναι σε καμία περίπτωση κακό. Η τακτική προσέγγιση και η αδιαφορία που φαίνεται να βγάζουν οι παίχτες (σίγουρα εδώ παίζει ρόλο και το άδειο γήπεδο) είναι 2 στοιχεία που δεν νομίζω πως μπορούν να αλλάξουν χωρίς αλλαγή προπονητή. Τέλος πάντων, αυτά τα είχαμε μάθει από πριν για τον συγκεκριμένο οπότε προσωπικά λίγη έκπληξη μου προκάλεσαν αυτές οι εμφανίσεις. Εγώ θα ήθελα να φύγει ακόμα και σήμερα και να μαστε στην πρεμιέρα με άλλον στον πάγκο γιατί βλέπω το κλίμα εναντίον του να παίρνει και τους παίχτες μαζί στο πρώτο τους παιχνίδι μπροστά σε κόσμο. Επίσης το να λέμε και να ξαναλέμε οτι θέλουμε ένα χαφ θηρίο να καταπίνει χιλιόμετρα και να γαμεί στον άξονα και να μην γίνεται καν αναφορά σε κάποιον στόχο έχει καταντήσει γελοίο. Τόσο γελοίο όσο το πόσο αδούλευτοι είμαστε στα στημένα σε πρωτάθλημα που δίνουν τίτλους. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest mich21
33 minutes ago, George_D said:

Καρντόσο: Είχαμε 15 άσχημα λεπτά με την Τράμπζον Σπορ αλλά στο υπόλοιπο ματς ήμασταν στο πλάνο μας!

Ας έλεγε έστω 30 λεπτά, αυτός το γάμησε τελείως.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nestoridis21 said:

Πριν λιγο λεει 80 οπαδοι της ΑΕΚ εξω απο το ξενοδοχειο που εχει παει η ομαδα.

Από περιέργεια πήγαν να διδαχθούν το build up 

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, δεν ξέρω αν θα έβγαινε το ωραίο στα χαρτιά πλάνο σου κύριε Καρντόσο, αλλα όταν ο "αγαπημένος" σου παίκτης σε κρεμάει έτσι τότε δεν υπάρχει γυρισμός. Μόνο χειρότερα θα γίνουν τα πράγματα. Γύρνα σπίτι σου και άλλαξε επάγγελμα 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Nickpes21 said:

Κοίτα, δεν ξέρω αν θα έβγαινε το ωραίο στα χαρτιά πλάνο σου κύριε Καρντόσο, αλλα όταν ο "αγαπημένος" σου παίκτης σε κρεμάει έτσι τότε δεν υπάρχει γυρισμός. Μόνο χειρότερα θα γίνουν τα πράγματα. Γύρνα σπίτι σου και άλλαξε επάγγελμα 

Ευκολακι να βρει δουλειά. Ένα τσίρκο στην λισαβωνα, ψάχνει για κλόουν. 

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πιστεύω πως δεν υπάρχει άνθρωπος που να επιθυμεί παραμονή Καρντόζο. Δυστυχώς για μας είναι πολύ κακός κόουτς, κάθε δευτερόλεπτο που μένει είναι απλά κακό για την ομάδα.

Τραγικές μεταγραφικές επιλογές, αδιανόητες 11αδες, θλιβερό κόουτσινγκ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

«Από όταν μείναμε με δέκα παίκτες, το παιχνίδι δυσκόλεψε. Μέχρι τότε είχαμε τον έλεγχο. Προσπαθήσαμε να διατηρήσουμε τον έλεγχο, αλλά τα πράγματα δυσκόλεψαν με την αποβολή..

Νομίζω ότι μετά την κόκκινη του Ζεράλδες, ο αντίπαλος είχε δύο σουτ, τα οποία ήταν και τα γκολ που δεχθήκαμε. Παίξαμε 30 λεπτά με 11 και 60 με δέκα παίκτες, ήταν δύσκολο καθώς είχε προηγηθεί και το προηγούμενο ματς. Είχαμε τις ευκαιρίες και τις στιγμές μας. Δείξαμε ισχυρό χαρακτήρα, παλέψαμε ως το τέλος. Μπορούμε να παραπονεθούμε πως δεν βάλαμε γκολ, είχαμε τις στιγμές και τις ευκαιρίες μας».

Link to comment
Share on other sites

Ο Κετς ανακοίνωσε ότι είχε παρθεί η απόφαση πριν το ματς με την Ξάνθη, πράγμα που εκ των υστέρων φαίνεται καθαρά και στο κείμενο-κάλεσμα που ανέβασε το πρωί.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×