Jump to content

Bem-vindo Miguel Cardoso


George_D
 Share

Recommended Posts

Πραγματικά έχω μια διαίσθηση μ'αυτόνανε. Ή θα βγει πολύ καλός ή δεν θα προλάβει το είκοσιείκοσι στην ομάδα. Ή του ύψους ή του βάθους.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SpiRos said:

Πραγματικά έχω μια διαίσθηση μ'αυτόνανε. Ή θα βγει πολύ καλός ή δεν θα προλάβει το είκοσιείκοσι στην ομάδα. Ή του ύψους ή του βάθους.

Μe too.

Το καλο ειναι οτι θα περιμενουμε να δουμε.οχι οπως με το στρατηγο που ξεραμε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Καμια πιστωση χρονου,στο 3μηνο το πρωτο αν δεν εχει κανει ομαδα και αποτελεσματα,σφουγγαρισμα στεγνο.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gybe21 said:

Aληθεια είπε πως θέλει μικρό ρόστερ;; 

Ολη η αληθεια κρυβεται εδω. Γιαυτην την φραση τον αγαπησε ο Τιγρης. Εχουμε τους 18 σου λεει θελει αλλους 2 . κομπλε ειμαστε . 

Μου κανει 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, CHⓇIS said:

Μe too.

Το καλο ειναι οτι θα περιμενουμε να δουμε.οχι οπως με το στρατηγο που ξεραμε

Σωστότατος. 

Πάντα ήμουν υπέρ του μικρού ρόστερ. Παίρνει πόντους από εμένα. Αρκεί να κάνει τα κουμάντα το τημ να μην τραυματίζονται. (δε λέω για την κακή στιγμή σε ένα ματς που κάνει τάκλιν ο άλλος ή σου γυρνάει το γόνατο)

Link to comment
Share on other sites

Ειναι παγιδα το "μικρό ρόστερ". Μπορεί να υπονοεί ότι Γιαννούτσοι, Σβάρνες και λοιπές δυνάμεις είναι απλά fillers.

Για να δουμε τι ψάρια πιάνει και αυτός. Μακάρι να έχει καλές γνωριμίες να φέρει κάναν άνθρωπο που να μυρίζει το τόπι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SpiRos said:

Σωστότατος. 

Πάντα ήμουν υπέρ του μικρού ρόστερ. Παίρνει πόντους από εμένα. Αρκεί να κάνει τα κουμάντα το τημ να μην τραυματίζονται. (δε λέω για την κακή στιγμή σε ένα ματς που κάνει τάκλιν ο άλλος ή σου γυρνάει το γόνατο)

Σπυρο δυστυχως σε μια χρονια μεσα γινονται διαφορα. Για πριν που με ρωτησες για over παιχνιδια της ομαδας βλεπω συστημα πλημμυρα. Οσα φαμε και οσα βαλουμε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν οι αντικειμενικοί αρδ έχουν έστω στο ελάχιστο δίκιο ο πρόεδρος έφερε τον Πορτογάλο Ουζουνίδη.

Ντε Ζα βου φάση με πέρυσι φοβάμαι πως θα ζήσουμε.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Πολλα φρου φρου και αρωματα με μαντηλακια και λαμε κουστουμια και θα γελασει το συμπαν λΑΙμε....! Αυτος ο προπονητης θα ειναι το οριστικο τελος του σαπιοκοιλια(πλεον)...

Εχω χειροτερο προαισθημα και απο Μοραις....πολυ φιγουρα.....με βιογραφικο 0

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Η σταση του σωματος παντως προδωσε μια αμηχανια και φοβο διοτι ολη την ωρα ετριβε τις παλαμες του τις χαιδευε εξυνε τα νυχια του και ολη την ωρα κοιταγε κατω . Ξερω βιαζομαι αλλα σε αυτα τα θεματα εχω master. Ο τυπος ειναι παπατζης οπως αυτος που τον εφερε. Ειναι εκτος τοπου και χρονου.

Λυπαμαι παιδια αλλα θα ζησουμε χειροτερες στιγμες απο Μοραις-Κετσπαγια

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι η ομάδα να κανει αυτό που πρέπει με βάση το τί αποφασισε.

Εφόσον πήρε τον Πορτογάλο και θέλει να πάίξει με συγκεκριμένο στυλ, να τον κραρήσει 2 χρόνια και να γεμισει την ομάδα με τετοιου στύλ παίκτες. 

Αν παλι γίνει κατι και πρεπει να τον αλλαξουμε, να φέρει προπονητη στο ιδιο στυλ παιχνιδιου.

Δεν γίνεται να αλλαζουμε τρόπο παιχνιδιού καθε 5 μήνες. Μια ομοιογενή κατάσταση να κρατήσουμε επιτέλους.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gybe21 said:

Αν οι αντικειμενικοί αρδ έχουν έστω στο ελάχιστο δίκιο ο πρόεδρος έφερε τον Πορτογάλο Ουζουνίδη.

Ντε Ζα βου φάση με πέρυσι φοβάμαι πως θα ζήσουμε.

 

Η φωνή της λογικής. Ο μπαρουτοκαπνισμένος ΑΕΚτζής. Ο υπερπρωταθλητής από την Θησέως. Να τον ακούτε τον Τζύμπε.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gybe21 said:

Αν οι αντικειμενικοί αρδ έχουν έστω στο ελάχιστο δίκιο ο πρόεδρος έφερε τον Πορτογάλο Ουζουνίδη.

Ντε Ζα βου φάση με πέρυσι φοβάμαι πως θα ζήσουμε.

 

Παπαριες λενε οι ΑΡΔ μας ως συνηθως. Τυπικος Πορτογαλος κοουτς ειναι που παιζει 4-2-3-1 με δυο αμυντικα χαφ.

Ο Σαχλαμαρινος επαιζε 4-4-2 με αποστασεις κατι στρεμματα μεταξυ των γραμμων.

Εαν του αγορασει ο Μελισσανιδης 4 μπαλατους παιχτες θα πετυχει κι ας παιξει το συστημα που παιζει ο Μανολο σε πιο παραλληλη βερσιον κιολας, απλα γιατι θα ειναι πιο ξεκουραστο στο ματι.

Ασχετο αλλα ακουγεται εντονα ο Ζεραλδες της Σπορτινγκ. Εαν ερθει ο συγκεκριμενος, ο Μανταλος θα ξαναδει ενδεκαδα μονο στο Κυπελλο.

Link to comment
Share on other sites

Unpopular opinion:

Στο 4 2 3 1 θα φανούν/φαινόντουσαν χειρότεροι δύο από τους πιο αγαπητούς ποδοσφαιριστές μας, ο Γκάλο και ο Τσιγκρινσκι.

Borderline troll opinion:

Λαμπρόπουλος και Μπακάκης χρήσιμες μονάδες στο 4 2 3 1

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

 

Ασχετο αλλα ακουγεται εντονα ο Ζεραλδες της Σπορτινγκ. Εαν ερθει ο συγκεκριμενος, ο Μανταλος θα ξαναδει ενδεκαδα μονο στο Κυπελλο.

Τώρα βρήκανε να καταργήσουν τους ομίλους;

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Η σταση του σωματος παντως προδωσε μια αμηχανια και φοβο διοτι ολη την ωρα ετριβε τις παλαμες του τις χαιδευε εξυνε τα νυχια του και ολη την ωρα κοιταγε κατω . Ξερω βιαζομαι αλλα σε αυτα τα θεματα εχω master. Ο τυπος ειναι παπατζης οπως αυτος που τον εφερε. Ειναι εκτος τοπου και χρονου.

Λυπαμαι παιδια αλλα θα ζησουμε χειροτερες στιγμες απο Μοραις-Κετσπαγια

 

Τι να φοβαται ακριβως.Ισα ισα ειπε οτι εχουμε αντιπαλους εναν που πηρε νταμπλ και τερματισε αητητος και εναν που επαιρνε για 20 χρονια σερι το πρωταθλημα.Σαν να σου λεει δηλαδη ενταξει ολοι ξερουμε οτι θα βγουμε 3οι,αραξτε να σας κανω Μπαρτσελονα των φτωχων,απολαυστε το ταξιδι.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

 

Τι να φοβαται ακριβως.Ισα ισα ειπε οτι εχουμε αντιπαλους εναν που πηρε νταμπλ και τερματισε αητητος και εναν που επαιρνε για 20 χρονια σερι το πρωταθλημα.Σαν να σου λεει δηλαδη ενταξει ολοι ξερουμε οτι θα βγουμε 3οι,αραξτε να σας κανω Μπαρτσελονα των φτωχων,απολαυστε το ταξιδι.

 

 

Φίλος, "μη λες λόγια λυπητερά"

θα σου έλεγε ο πρόεδρος.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×