Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2019-20


Recommended Posts

Μπραβο ρε ΑΕΚΑΡΑ.

Σπυρο εσυ που απο ο,τι εχω καταλαβει ασχολεισαι με το χαντμπολ. Αυτοι που αποκλεισαμε αποψε ηταν το φαβορι για το Ευρωπαικο; Οι υπολοιπες ομαδες σε τι επιπεδο βρισκονται σε σχεση με τους Νορβηγους;

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚΑΡΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!

ΣΤΟΥΣ 8 ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΟΜΑΔΑΡΑ!!! ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΕΓΙΣΤΟ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗ!

ΥΠΟΚΛΙΣΗ ΣΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΠΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΟΥΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΣΤΗΝ ΕΣΧΑΤΙΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΥΡΩΠΗΣ  (ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΝΤΡΑΜΜΕΝ ΝΟΡΒΗΓΙΑ)

ΑΕΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Aussie said:

Μπραβο ρε ΑΕΚΑΡΑ.

Σπυρο εσυ που απο ο,τι εχω καταλαβει ασχολεισαι με το χαντμπολ. Αυτοι που αποκλεισαμε αποψε ηταν το φαβορι για το Ευρωπαικο; Οι υπολοιπες ομαδες σε τι επιπεδο βρισκονται σε σχεση με τους Νορβηγους;

Τα φαβορί ήταν αυτοί κι εμείς. Το έχω πει από την αρχή, ότι είμαστε ένα από τα φαβορί για την διοργάνωση και πάμε για τρεμπλ, τίποτα λιγότερο. Ο δυσκολότερος αντίπαλος έφυγε, αλλά φυσικά δεν έχει τελειώσει τίποτα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε ΑΕΚαρα μου . Κ χωρις Μπουνέτα ε,μεγάλη πρόκριση η σημερινή. Μαγική Κυριακή !

Μπήκαν οι δικοι μας μέσα στο τελος πανηγυρισαν με τους παικτες . Ειχαμε καμια 50αρια . Είδα πανιά Βέροια, Βίλλια.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

On 11/26/2019 at 12:09 PM, SpiRos said:

Πλάκα πλάκα μαζί με την σουηδική Alingsas ήταν η δυσκολότερη που θα μπορούσαμε να πετύχουμε. Ντέρμπι η κλήρωση, πάμε γερά, θα χρειαστούμε κόσμο στο γήπεδο!

Αποκλείστηκε και η Alingsas από την CSM Βουκουρεστίου για 1 γκολ επίσης.

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα που ηρεμήσαμε λίγο και πήγαν παντού καλά τα πράματα σήμερα...

Από τη μία ενθαρρυντικό το ότι η ομάδα δείχνει και εκ του αποτελέσματος αποδεικνύει ότι έχει ποιότητα. Από την άλλη κάναμε λάθη και σήμερα σε κρίσιμα σημεία, χάνουμε την αυτοσυγκέντρωσή μας, το καθαρό μυαλό. Σίγουρα δεν παίζουμε κάθε μέρα τέτοιας έντασης παιχνίδια με τέτοιους αντιπάλους κι αυτό έχει σημασία. Ας ελπίσουμε από παιχνίδι σε παιχνίδι στην Ευρώπη να είμαστε πιο ώριμοι γιατί λάθη που κάναμε σήμερα δεν θα μένουν απλήρωτα πάντα.

Μόνο τρεμπλ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, SpiRos said:

Και τώρα που ηρεμήσαμε λίγο και πήγαν παντού καλά τα πράματα σήμερα...

Από τη μία ενθαρρυντικό το ότι η ομάδα δείχνει και εκ του αποτελέσματος αποδεικνύει ότι έχει ποιότητα. Από την άλλη κάναμε λάθη και σήμερα σε κρίσιμα σημεία, χάνουμε την αυτοσυγκέντρωσή μας, το καθαρό μυαλό. Σίγουρα δεν παίζουμε κάθε μέρα τέτοιας έντασης παιχνίδια με τέτοιους αντιπάλους κι αυτό έχει σημασία. Ας ελπίσουμε από παιχνίδι σε παιχνίδι στην Ευρώπη να είμαστε πιο ώριμοι γιατί λάθη που κάναμε σήμερα δεν θα μένουν απλήρωτα πάντα.

Μόνο τρεμπλ.

H ομάδα αυτή είναι τεράστια σε νοοτροπία. Η αντίδραση όταν βρέθηκε 3, και ουσιαστικά 4 γκολ πίσω λόγω διαφοράς τερμάτων, ήταν υποδειγματική. Όντως γίνανε λάθη και απόψε και στο πρώτο παιχνίδι, αλλά η ποιότητα της ομάδας τα κάλυψε. Ήταν και πολύ μεγάλη η απουσία του Μπουνέτα. Το ανησυχητικό για μένα είναι η αριστερή μας πλευρά, είμαστε αδύναμοι και αμυντικά και επιθετικά από εκεί. Πρέπει Κεδέρης και Ζαμπούνης να ανακάμψουν, είναι πολύ πεσμένοι. Για τον επόμενο αντίπαλο ειλικρινά δε με νοιάζει, νομίζω ότι μπορούμε να τους περάσουμε όλους. ΑΕΚΑΡΑ για πάντα!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×