Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

Αντε να πουληθει κι ο Μπαρκας να γινει επιτελους το θαυμα να ηρεμησει κι ο Αβρααμ

b44ba776-567a-498f-a85c-2fa875a7a417.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The Magician said:

Αντε να πουληθει κι ο Μπαρκας να γινει επιτελους το θαυμα να ηρεμησει κι ο Αβρααμ

b44ba776-567a-498f-a85c-2fa875a7a417.jpg

Δειτε τον ατιμο τον Μαγο. Μεσα στην εβδομαδα μας ανεβαζει φωτογραφιες Ιτουρασπε-Κροβινοβιτς και μολις ερχεται το ΣΚ τσουπ παρτε στην μαπα τον Γλυκο. Ετσι για να ξεκουραστειτε καλα αυτο το τριημερο. Βεβαια ελπιζω να εχει την ιδια καταληξη με τους αλλους 2.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Από ότι γράφει ο σκύλος ο επόμενος που φεύγει είναι ο Σιμόες με το πολύ ένα μύριο (γελάμε). Ένα περίεργο πράγμα, οι παίκτες που ανανέωσαν μετά από κίνηση ρουα ματ του κ. Δημήτρη φεύγουν με 500 χιλιάρικα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fadrhonc21 said:

Από ότι γράφει ο σκύλος ο επόμενος που φεύγει είναι ο Σιμόες με το πολύ ένα μύριο (γελάμε). Ένα περίεργο πράγμα, οι παίκτες που ανανέωσαν μετά από κίνηση ρουα ματ του κ. Δημήτρη φεύγουν με 500 χιλιάρικα.

Καλα εαν κατσουμε να πιστεψουμε το τι γραφει ο σκυλος μεχρι σημερα θα ειχε ερθει και θα ειχε φυγει 3 φορες ο Μεσσι και 5 ο Εμπαμπε.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Από ότι γράφει ο σκύλος ο επόμενος που φεύγει είναι ο Σιμόες με το πολύ ένα μύριο (γελάμε). Ένα περίεργο πράγμα, οι παίκτες που ανανέωσαν μετά από κίνηση ρουα ματ του κ. Δημήτρη φεύγουν με 500 χιλιάρικα.

Μαυρη μαντηλα στο κεφαλι, λεκανη στο χερι και πλυσιμο ποδιων του Καρντοσο την επομενη στιγμη αν γινει αυτο.

Και κατοπιν 27 χιλιαδες μετανοιες με πικετοφορια στον κυριο Τιγρη με παραλληλη αγορα 3 τουλαχιστον ακριβων διαρκειας.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
3 minutes ago, Aussie said:

Καλα εαν κατσουμε να πιστεψουμε το τι γραφει ο σκυλος μεχρι σημερα θα ειχε ερθει και θα ειχε φυγει 3 φορες ο Μεσσι και 5 ο Εμπαμπε.

Δεν διαφωνώ, αλλά δεν μου φαίνεται καθόλου τραβηγμένο σενάριο οι Μπακασέτας και Σιμόες να ανανέωσαν με τα ίδια λεφτά με την υπόσχεση να δωθούν όσο όσο το καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Aussie said:

Δειτε τον ατιμο τον Μαγο. Μεσα στην εβδομαδα μας ανεβαζει φωτογραφιες Ιτουρασπε-Κροβινοβιτς και μολις ερχεται το ΣΚ τσουπ παρτε στην μαπα τον Γλυκο. Ετσι για να ξεκουραστειτε καλα αυτο το τριημερο. Βεβαια ελπιζω να εχει την ιδια καταληξη με τους αλλους 2.

"Αρεσε" καποτε. Παλια. Ελπιζω να μην εχουν αλλαξει αποψη στην ΠΑΕ. 

Θα βοηθησει το παιδι, εχει να αποδειξει πραγματα, να εκδικηθει.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
Just now, The Magician said:

Μαυρη μαντηλα στο κεφαλι, λεκανη στο χερι και πλυσιμο ποδιων του Καρντοσο την επομενη στιγμη αν γινει αυτο. 

Και κατοπιν 27 χιλιαδες μετανοιες με πικετοφορια στον κυριο Τιγρη με παραλληλη αγορα 3 τουλαχιστον ακριβων διαρκειας.

αχαχαχα βοηθάω κι εγώ στο πλύσιμο ποδιών του Καρντόσο.

Φοβάμαι όμως μην βλέπουμε βασικό τον Γαλανόπουλο πλέον που είναι χειρότερος του άμπαλου σε γενικές γραμμές Σιμόες.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να πουλησουμε τουλαχιστον 10 παικτες που μας εχουν παρει χαμπαρι τι μπουρδελο ειμαστε.Δεν εχουν κινητρο πλεον,δεν πλερωνει το μαγαζι,να ψαξουμε να βρουμε αλλα κοροιδα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Να δω τους αντικαταστατες ολων αυτων που φευγουν η εφυγαν η θα φυγουν να γελασουμε. Θα ζησουμε επικες στιγμες φετος. Παει να εξασφαλισει μεχρι και τα πλαστικα φυτα στη ρεσεψιον απο φετος λεμε.....

2 επιπεδα κατω απο το προπερσυνο ροστερ θα ειναι το φετινο.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Και θα κανουμε αναλυσεις και 11αδες πως θα χτυπησουμε πρωταθλημα με αυτο το ροστερ ?

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα εφερνα Γλυκο μονο και μονο για να δωσει συνεντευξη οπου θα μιλησει και για εκβιασμο Κομινη απο ανθρωπους της ασπρομαυρης αποστολης την βραδια που μπηκε με το καλασνικοφ ο Ιβαν στο γηπεδο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Και θα κανουμε αναλυσεις και 11αδες πως θα χτυπησουμε πρωταθλημα με αυτο το ροστερ ?

Εσυ μην κανεις, εγω θα κανω.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Και θα κανουμε αναλυσεις και 11αδες πως θα χτυπησουμε πρωταθλημα με αυτο το ροστερ ?

Η ελπις πεθαινει τελευταια.

μεχρι να βρεθει καποιος με κανονικα λεφτα και οχι χαρτονομισματα Monopoly, ετσι θα το παμε Χαμπε

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
5 minutes ago, Bukowski said:

Εσυ μην κανεις, εγω θα κανω.

Να κανεις. Εγω δεν κανω.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, nikos said:

Η ελπις πεθαινει τελευταια.

μεχρι να βρεθει καποιος με κανονικα λεφτα και οχι χαρτονομισματα Monopoly, ετσι θα το παμε Χαμπε

Ναι συμφωνω Νικο. Απλα οσο και να κατσεις να παρακαλας και να ονειρευεσαι κοιταζοντας μια φετα ψωμι να μεταμορφωθει σε σπαλομπριζολα δεν γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια προσπαθησα να κανω μια αναλυση παραπανω, που θεωρω οτι εχει μεγαλη βαση.

Βασει αυτης, μην περιμενουμε πολυ σοβαρες αλλαγες στα ταμεια, τα συμβολαια και τις μεταγραφες, ακομα κι αν δουμε καμια τρελη πωληση τυπου Μπαρκα.

Η μονη αλλαγη φετος ειναι οτι πηρες Πορτογαλο τεχνικο διευθυντη, αν με εννοειτε.

Αυτο πιστευω εγω.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Να κανεις. Εγω δεν κανω.

Αμην και ποτε Παναγια μου!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Ναι συμφωνω Νικο. Απλα οσο και να κατσεις να παρακαλας και να ονειρευεσαι κοιταζοντας μια φετα ψωμι να μεταμορφωθει σε σπαλομπριζολα δεν γινεται.

Συνεβη προπερσυ και ομιλω για τον πρωταθλητισμο. Βεβαια οι αντιπαλοι ηταν ευκολοτεροι. 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
4 minutes ago, Bukowski said:

Αμην και ποτε Παναγια μου!

Γιατι ποτε εκανα εγω αναλυσεις με εικονικες 11αδες και υποτιθεμενους παιχτες που ΘΑ ερθουν? Ξερεις κουραζει και η ευχολογια ισως περισσοτερο απο την κριτικη μερικες φορες.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Συνεβη προπερσυ και ομιλω για τον πρωταθλητισμο. Βεβαια οι αντιπαλοι ηταν ευκολοτεροι. 

Επειδη φετος μαλλον χειροτεροι θα ναι οι αντιπαλοι σου απ οτι ηταν περσι, ας ειμαστε εμεις αισθητα καλυτεροι και κατι μπορει να γινει.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
5 minutes ago, nikos said:

Συνεβη προπερσυ και ομιλω για τον πρωταθλητισμο. Βεβαια οι αντιπαλοι ηταν ευκολοτεροι. 

Με λιβαγια αραουχο λαζαρο κτλ? Τι σχεση εχει εκεινο το ρεστερ με αυτο που ετοιμαζει φετος ο Σουλης παπαδοπουλος της Πορτογαλιας?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
2 minutes ago, Bukowski said:

Επειδη φετος μαλλον χειροτεροι θα ναι οι αντιπαλοι σου απ οτι ηταν περσι, ας ειμαστε εμεις αισθητα καλυτεροι και κατι μπορει να γινει.

Που στηριζεις οτι θα ειναι χειροτεροι οι αντιπαλοι μας και εμεις αισθητα καλυτεροι? Με τον Παουλινιο ως δειγμα? Θα μιλαμε για μεχρι σημερα ! Με τα τωρινα δεδομενα. Οχι με φανταστικες ιστοριες .

Link to comment
Share on other sites

Οι αλλοι κι ετσι να εμεναν (που ξερουμε οτι λογικα θα βελτιωθουν με 2-3 δυνατους, εστω κι αν πουλησουν καναν Φορτουνη πχ οι γαυροι) καλοι ειναι.

Εμεις θα δειξει, θεωρω οτι δυσκολα, αλλα τι να κανουμε..

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×