Jump to content

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, nikos said:

Δεν αντιλεγω. Απλα υπαρχουν τουκαχιστον 6-7 πιο επειγουσες προτεραιοτητες, οποτε εγω ειχα ψηφισει με καποιον τελος παντων ρεαλισμο.

Απο ανεστη 10 φορες καλυτερος αλλα και παλι δεν μου βγαζει σιγουρια δεν ξερω θελω καλυτερο. Αν δουλεψει σε μερικα χρονια ισως γινει τοπ αλλα τωρα δεν ειναι . Και για να κανω και την προβλεψη την χαμπικη δεν πιστευω με τιποτα να τον παρει η Ρομα με τοσα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Απο ανεστη 10 φορες καλυτερος αλλα και παλι δεν μου βγαζει σιγουρια δεν ξερω θελω καλυτερο. Αν δουλεψει σε μερικα χρονια ισως γινει τοπ αλλα τωρα δεν ειναι . Και για να κανω και την προβλεψη την χαμπικη δεν πιστευω με τιποτα να τον παρει η Ρομα με τοσα λεφτα.

Ουτε εγω παντως. Αλλα ενα 4αρι μπορει να το πιασει. Ο Μαρινακης θα επιανε 20αρακι βεβαια.

Καλα ο Ανεστης ηταν τερμα β εθνικης για μενα. Τρελο ματι τιγρης κλπ και απορω και με τον Χιμενεθ για αυτον που τον εβαζε.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tzav said:

βέβαια ο Καμπάνταης και ο Κρασας ήταν οι λόγοι που έμεινες στο παραλίγο και τέλικα πήρες @@...

Πρωταθλητισμό έκανες λόγω του Κατσουράνη, του Λυμπε, του Ασουνσάο και του Αλβες...

Όπως αντίστοιχα πρωταθλητισμό πρόπερσυ έκανες λόγω του Αραούχο, του Λάζαρου, του Γιόχανσον και του Βράνιες... όχι λόγω του Γιακουμάκη του Γαλανόπουλου και του Λαμπρόπουλου...

T arxidia pistteuo ta phres me ta "den pame g protatlima" alla exeis ena point.

O axonas ekeinhs ths xronias htan apisteutos.g mena apo ekei prepei na xekinaei h omada.opos leei k o fafouths deixe mou ta xaf sou na sou po poios eisai...

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Παντως την Δευτερα κλεινουμε 10 μερες απο την μεταγραφη Παουλινιο. Νομιζω την επομενη εβδομαδα θα ανακοινωσουν Ζεραλδες....και απο εκει και μετα θα αρχισει το σηριαλ. Θα χασουμε Μαρτιν 99% και θα αρχισει η παρελαση ονοματων .

Με αυτους τους ρυθμους μεχρι 31 Αυγουστου θα ψαχνουν παιχτες . Τα γνωστα. Ατσαλωθειτε οι αισιοδοξοι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Παντως την Δευτερα κλεινουμε 10 μερες απο την μεταγραφη Παουλινιο. Νομιζω την επομενη εβδομαδα θα ανακοινωσουν Ζεραλδες....και απο εκει και μετα θα αρχισει το σηριαλ. Θα χασουμε Μαρτιν 99% και θα αρχισει η παρελαση ονοματων .

Με αυτους τους ρυθμους μεχρι 31 Αυγουστου θα ψαχνουν παιχτες . Τα γνωστα. Ατσαλωθειτε οι αισιοδοξοι?

Και 31 Αυγουστου θα ακουσουμε "δεν θα παρουμε  παικτες απλα για να παρουμε".

Φοβερη ατακα ηθελα να ηξερα αν τη  σκεφτηκε ο Δημητρος ή ο Δηματος.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, nikos said:

Ουτε εγω παντως. Αλλα ενα 4αρι μπορει να το πιασει. Ο Μαρινακης θα επιανε 20αρακι βεβαια.

Καλα ο Ανεστης ηταν τερμα β εθνικης για μενα. Τρελο ματι τιγρης κλπ και απορω και με τον Χιμενεθ για αυτον που τον εβαζε.

Και εγω περιπου στα 4 τον εχω. Ναι αν επαιζε αλλου πολυ παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, nikos said:

Και 31 Αυγουστου θα ακουσουμε "δεν θα παρουμε  παικτες απλα για να παρουμε".

Φοβερη ατακα ηθελα να ηξερα αν τη  σκεφτηκε ο Δημητρος ή ο Δηματος.

χαχαχαχα ναι ναι η το δεν βρηκαμε κατι που θα εκανε την διαφορα και ετσι μενουμε οπως ειμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια γενική κατήφεια στον κόσμο, εν μέρει δικαολογημένη, εν μέρει όχι. Οκ, το έχουμε καταλάβει ότι δε θα δοθούν πολλά χρήματα, αλλά ας περιμένουμε να δούμε ποιοί θα έρθουν και τί θα βγάλουν στο χόρτο. Αν θυμηθούμε στο παρελθόν παίκτες που ήρθαν τσάμπα και απέδωσαν εξαιρετικά έχουμε άπειρα παραδείγματα. Σαβέβσκι, Κετσπάγια, Κασάπης, Μπορμπόκης, Κοπιτσής, Ατματσίδης πιο παλιά, ενώ πρόσφατα Γιόχανσον, Σιμόες, Βάργκας...Αν θυμηθούμε και ανάποδες περιπτώσεις, θα πάμε σε Σέμπουε, Δώνη, Τσίριτς, Μπιέκοβιτς, Πέτριτς, Γκούντγιονσεν, Αλμέιδα, Λέσκοτ κλπ...Το πόσο θα αγοράσεις τον παίκτη είναι δευτερεύον. Το θέμα είναι να ταιριάζει σε αυτό που θες να πάιξεις και να έχει φιλοδοξία να βελτιωθεί μέσα από την ομάδα..Ας περιμένουμε και θα δούμε...Φαντάζομαι να είχαμε αγοράσει για παράδειγμα τώρα το Σαβέβσκι..Πού τον βρήκανε αυτόν θα λέγανε, ποιά Βαρντάρ, καμιά μίζα του Μπάγεβιτς θα είναι..Ας περιμένουμε λοιπόν και θα δούμε...Για την ώρα πάντως, πιο ορθολογικά μου φαίνεται ότι κινούμαστε από περσι. Και δε νομίζω ότι δε θα είμαστε τουλάχιστον ανταγωνιστικοί των άλλων δύο. Θα δούμε..

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ έχουν φύγει οι μόνοι παίκτες που ήξεραν να εκτελούν σωστά τα πέναλτι. Οι Μπακασετας και Πονσε. 

Α ναι ξέχασα ότι έμεινε η εγγύηση στα πέναλτι Πέτρος μανταλος, που παθαίνεις έμφραγμα κάθε φορά που εκτελεί. 

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

2 φορ θελεις, αν τραυματιστει ο ενας και μοναδικος,μετα τι,κλωναριδη,γιακουμακη,αλμπανη?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hades said:

Αν δεν πάρουν φορ και μείνουν με ψευτοφορ λιβάγια και αστείο γιακουμακη θα είναι Ε γ κ λ η μ α

Θα πανε 100% με Λιβαγια κορυφη στο ξαναγραφω. Και θα ερθει (αργα) επιθετικος, μετα το Κιελτσε.

Δινω και καποιες πιθανοτητες σε κινηση απογνωσης 30 Αυγουστου για Τσινο αν δουν οτι αρχισει παλι ο Λιβαγια τα δικα του.

 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Ο παοκ πρέπει να έχει χοντρό θέμα με ffp γι αυτό και μάλλον δεν θα κάνει εντυπωσιακές αγορές φέτος. Η διαφορά είναι ότι αγωνιστικά τον παίρνει σε σχέση με τον ανταγωνισμό. Εμείς θέλαμε αναβάθμιση και μάλλον θα καταλήξουμε αποδυναμωμένοι

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, The Magician said:

Θα πανε 100% με Λιβαγια κορυφη στο ξαναγραφω. Και θα ερθει (αργα) επιθετικος, μετα το Κιελτσε.

Δινω και καποιες πιθανοτητες σε κινηση απογνωσης 30 Αυγουστου για Τσινο αν δουν οτι αρχισει παλι ο Λιβαγια τα δικα του.

 

Πιστεύεις ότι αν κάνει μια καλή χρονιά ο μάρκο, θα τον πουλήσουμε το 2020 ένα χρόνο πριν λήξει το συμβόλαιο του;; 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Πιστεύεις ότι αν κάνει μια καλή χρονιά ο μάρκο, θα τον πουλήσουμε το 2020 ένα χρόνο πριν λήξει το συμβόλαιο του;; 

Ο παίχτης πιστεύω ψάχνεται να φύγει. Αλλά δύσκολα να φέρει πρόταση στα λεφτά που ζητάει η ΑΕΚ, ακόμα και 3-4 εκατομμύρια. Μικρός είναι για Εμιράτα και Κίνα και μια φιλοδοξία θέλω να πιστεύω ακόμα την έχει. 

Δύο επιθετικούς θα κοίταζα να πάρω γιατί αν δεν τραβήξει εκεί ο Λιβαγια, υπάρχει το χάος. + το ότι μπορώ να χρησιμοποιήσω τον Λιβαγια στα χαφ από το να βολοδέρνει μπροστά. Δημιουργικά τον θεωρώ καλύτερο από ότι εκτελεστικά 

Link to comment
Share on other sites

Το πηρατε πρεφα οτι χαλαει του Μαρτινς και δυσκολευει του Ζεραλδες; Φαινεται πού παει το πραγμα.

 

Εμετικοι Μελισσανιδης-Λυμπεροπουλος, γελοιοποιουν την ομαδα καθημερινα και συζηταμε σαν τους μλκς εδω μεσα για μεταγραφες ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×