Jump to content

Recommended Posts

Guest Tasos
1 hour ago, Hades said:

Το καλοκαίρι πριν μπούμε στο νέο γήπεδο εγώ δεν το φοβάμαι ούτε αγχώνομαι. Ομάδα να μασάει σίδερα θα υπάρχει και απλά θα ψάχνουμε για τις τελευταίες πινελιές. 

Με εκπλήσσει η αισιοδοξία σου.... δηλαδή θα τη βγάλουμε φέτος με μπαλώματα για να έρθει ο εθνάρχης να ρίξει 10εκ το ερχόμενο καλοκαίρι για παιχταράδες;

περα από το ... ιντριγκαρισμα, επειδή ακόμα έχουμε 2.5 μήνες να κλείσει η μεταγραφική περίοδος και κυκλοφορούν πολλοί αξιόλογοι ελεύθεροι παίκτες .... μπορεί το άγιο πνεύμα να τους φωτίσει να κάνουν τις σωστές κινήσεις. 

Κι αν τους φωτίσει το άγιο πνεύμα, κι αν δεν επιτεθεί η Τουρκία, και αν δεν πάρουν τους παικταράδες μας φαντάρους... Ε, τότε μπορεί να ελπίσουμε!

Link to comment
Share on other sites

juan cala ελεύθερος λόγο συμβολαίου απο λα πάλμα και 29 χρονών . έρχεται πλέον και με τα λίγα που δίνουμε φαντάζομαι . Η μεταγραφή κλείνει και με ένα τηλεφώνημα . τι λέτε ?

c4e782b6bae748c2d56be5042d87b51f_402084.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

juan cala ελεύθερος λόγο συμβολαίου απο λα πάλμα και 29 χρονών . έρχεται πλέον και με τα λίγα που δίνουμε φαντάζομαι . Η μεταγραφή κλείνει και με ένα τηλεφώνημα . τι λέτε ?

Θα τον ηθελα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Εχασε το τηλ του ο Λυμπε, δεν εχει μεσεντζερ το παιδι και δεν ξερει πως ειναι το ονομα του στο ινστα 

 Ωμπω. Ατυχια. Τι να κανουμε, παμε για αλλον.

Link to comment
Share on other sites

εχει απορριψει Βρανιες

δεν θα ασχοληθει καθολου με Καλα

και θα φερει κανεναν κουλο Πορτογαλο που θα εχει περασει απο την μεγαλη Ριο Αβε που εχτισε με τα χερια του και θα τον παντρευτουμε για 3 χρονια και θα παταει χορταρι Αγια Σοφιας και θα βριζει ο mobster21 απο το νοτιο πεταλο και θα τα παιρνει και στα παπαρια του ο αλλος ο μαλακας ο Δημητρος

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ο Αρναουτογλου ειπε ΣΤΑ ραδια οτι και να χαθει ο μαρτιν υπαρχει αλλος στην λιστα αλλα και να χαθει ο αλλος υπαρχει και αλλος.?Σε δουλεια να βρισκομαστε δεν τρεχει μια δηλαδη. Τελικα στο Κιελτσε θα παει με μικρο ροστερ ο Πορτογαλος. Εχουν φυγει τοσοι ......μεταγραφες σε 15 μερες που ξεκινανε ζητημα να εχει γινει μια....ε μια χαρα η επιθυμια του.

Link to comment
Share on other sites

και στην τελικη ρε Αρναουτογλου και να μην αποκτηθει παιχτης, εχουμε τον Μανταλο που καλυπτει ολες τις θεσεις του κεντρου, αρα μικρο το κακο. αλλωστε μας γραφει ο εγκριτος ΑΡΔ πως οσοι παιχτες και να αποκτηθουν ο Πετρος θα ειναι βασικος

σιχαματα 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Εχω καταλαβει οτι οι ΑΡΔ μια χαρα τους παει να παιρνουμε1 καθε 20 μερες. Αν τους παιρναμε ολους μεσα σε 10 μερες επι 2 μηνες τι θα γραφανε? Δεν θα ειχαν λογο υπαρξης .

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Εχω καταλαβει οτι οι ΑΡΔ μια χαρα τους παει να παιρνουμε1 καθε 20 μερες. Αν τους παιρναμε ολους μεσα σε 10 μερες επι 2 μηνες τι θα γραφανε?

Ο.τι θα τους ελεγε ο μεγάλος. Και τώρα αυτο κάνουν

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, The Magician said:

Δεν ειναι αυτο. Προσπαθουν να ψησουν τον Καρντοσο να πει ναι.

Και αυτο Μαγε. Ο Καρντοσο θελει εγγυησεις και ποιος θα της δωσει για τον τρελο Βοσνιο. Εσυ θα συμφωνουσες να ερθει ο Καλα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξιζει ο Βρανιες παντως.

Ο Λιβαγια ειναι ενα οξυθυμο παιδι, με μετριο μυαλο,

αλλα δεν μου βγαζει μουνοπανο, πιο πολυ αυτοκαταστροφικος.

Ο Βρανιες ειναι προβληματικα στοκος, αλλα και μουνοπανο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MikrosKaiAtropos said:

Πιο πολυ σε Οικονομου/Τσιγκρινσκι παρα σε Βρανιες δεν φερνει ο Καλα;Η θυμαμαι λαθος;

Ετσι ειναι, αμυντικος με καλη σχετικα τεχνικη, αρκετα αργος.

Link to comment
Share on other sites

Ο καλα που θυμόμαστε με τον τωρινό καλα έχει και μια διαφορά λέω εγώ πάντως. Μακριά... Δεν έχω κάτι με το παιδί αλλά ας ψάξουν κάτι άλλο, ενδεχομένως και καλύτερο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa
6 minutes ago, nedved21 said:

Δεν αξιζει ο Βρανιες παντως.

Ο Λιβαγια ειναι ενα οξυθυμο παιδι, με μετριο μυαλο,

αλλα δεν μου βγαζει μουνοπανο, πιο πολυ αυτοκαταστροφικος.

Ο Βρανιες ειναι προβληματικα στοκος, αλλα και μουνοπανο.

Αλλά και το καλύτερο CB που πέρασε απο την ΑΕΚ τη τελευταία 10ετία

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Ο καλα που θυμόμαστε με τον τωρινό καλα έχει και μια διαφορά λέω εγώ πάντως. Μακριά... Δεν έχω κάτι με το παιδί αλλά ας ψάξουν κάτι άλλο, ενδεχομένως και καλύτερο 

Βλεπω εχει ενα περασμα απο Κινα,δικιο εχεις,πολυ πιθανο να ειναι πρωην ποδοσφαιριστης

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×