Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

Για την ακρίβεια έφυγαν οι Τάσος, bukowski, AEK_Goa, nedved21, και ένας λογαριασμός με όνομα gamietaiopaok που έστελνε υβριστικά μηνύματα.

Σε όλους σας ζητήθηκε να μη το κάνετε τελείως πουτανα, επιλέξατε να το γράψετε στα παπάρια σας και επιλέξαμε να σας διώξουμε.

Α και για να μη κάνετε τους ήρωες, όπως βλέπετε έφυγαν και μελισσανιδικοι και αντιμελισσανιδικοι. Δε φύγατε λοιπόν για τα πιστεύω σας, φύγατε γιατί ορισμένοι είστε γαϊδούρια και ορισμένοι είστε βλάκες.

Σόρρυ γκαιζ αλλά 500 ευρώ το χρόνο δεν θα δίνουμε για να βρίζεστε μεταξύ σας. Πάτε στα φεησμπουκ για τέτοιες δουλειές.

Προφανώς και το φόρουμ είναι στα κάτω του, δεν έχει ομάδα να το συντονίζει και να διαχειριστεί την καθημερινότητα του κατάλληλα, αλλά δεν θα το αφήσουμε να γίνει και παιδική χαρά.

Αν θέλετε να γράφετε, να σέβεστε το φόρουμ που σας φιλοξενεί. Η συμμετοχή σας στο ΚΜ είναι προνόμιο και όχι δικαίωμα. Επίσης προσπαθήστε να μην είστε τελείως βλάκες.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, AG21 said:

εγώ πιστεύω ενδιαφέρεται άλλα όχι τόσο ζεστά όσο νομίζουμε εμείς . Τον έχει στα υπόψιν άλλα κοιτάει να κλείσει άλλο πιο σίγουρο τέρμα . 

Ισως ηταν και στα πλαισια του δανεισμου Πονσε να κανουν οτι ενδιαφερονται για να τσιμπησει κανενας αλλος.Η διαφορα Μπαρκα-Τσιντωτα παντως δεν ειναι αμελητεα,αποδυναμωνομαστε σημαντικα σε περιπτωση πωλησης.

Link to comment
Share on other sites

Για τέρμα που δεν σου έδωσε πέρυσι ΕΝΑ βαθμό, μια χαρά είναι τα οκτώ για να καλύψεις όλα σου τα κενά με έναν κανονικό τεχνικό διευθυντή και με έναν κανονικό προπονητή.

Δεν μου αρέσουν καθόλου οι μεταγραφικές κινήσεις του καινούργιου. Εύχομαι να διαψευστώ.

Μανόλο μην κλείσεις πουθενά. Φαίνεται ότι θα σε χρειαστούμε σύντομα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λαθος το σκεπτικο σου.Το θεμα με τον τερματοφυλακα ειναι ποσους βαθμους σου κοστιζει.

Link to comment
Share on other sites

Tasos Kapetanakos

26 λεπτά · 

?Το βασικό ήταν να έρθει ο παίκτης, ο Νο1 στόχος του Καρντόσο μεσοεπιθετικά
?Η Σπόρτινγκ αποδείχθηκε βουνό για την ΑΕΚ στη ρήτρα...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα να ειναι τοσο καλος αυτος η μας τρολαρουν ολοι ομαδικα;

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Λαθος το σκεπτικο σου.Το θεμα με τον τερματοφυλακα ειναι ποσους βαθμους σου κοστιζει.

Ο mobster21 δεν κάνει λάθη.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Τελικα να ειναι τοσο καλος αυτος η μας τρολαρουν ολοι ομαδικα;

Το χα ξαναγραψει, οτι ενας φιλος μου Πορτογαλος και οπαδος της Σπορτινγκ μου τον χαρακτηρισε παικτη επιπεδου Τσου Λου και ειχε σπαστει που δεν τον κραταγανε. Δεν εχω ιδεα βεβαια που τον ειχε δει, αλλα περιμενω να δω. Πρεπει να χει ματι παντως, γιατι εναν αγωνα ΑΕΚ ειχαμε δει μαζι και απ το 20λεπτο μου βριζε τον Μανταλο ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε καθόλου συμβόλαιο του Τσίκο στη Σπόρτινγκ?

γιατί κάτι ακούω για ...150 χιλιάρικα κλπ και ότι τώρα θα του γινει κάποια αναπροσαρμογή προς τα πάνω και ότι εμείς θα τον πάρουμε σχεδόν τζάμπα 
με τον όρο να πιάσει υποχρεωτικά κάποιο όριο συμμετοχών με εμάς...

Τεσπα αν αναλογιστούμε λίγο πόσα συμβόλαια έχουμε γλιτώσει ως τώρα ... Πόνσε, Μπογέ, Άλεφ, Γκάλο, Τσόσιτς, Μπακασέτας κλπ κλπ
κι αν πουληθεί κι ο Μπάρκας με 8 μύρια ή και λιγότερα...

ο Μελ είχε δηλώσει ότι από τα 20 του τσου λου τα 15 θα πάνε στο γήπεδο, έτσι δεν είναι? ώστε να μη δανειστούμε ... άρα ΤΕΛΟΣ με το γήπεδο,
σύμφωνα και με τις δηλώσεις του ίδιου.
Και τα 5 είπε ότι θα πάνε στην ομάδα, άρα τα περιμένουμε .... οπότε 5 + 8 πες ο Μπάρκας +1 ο Κασέτας = 14 μύρια...

Αρα το καθαρό μπάτζετ συμβολαίων της ομάδας + μεταγραφές ΑΝ τυχόν δοθούν κάποια χρήματα για αγορά παικτών....
από τα 8 περίπου που ήταν, πρέπει να φτάσει στα ... 22 περίπου. έτσι δεν είναι? :D... λέμε τώρα. ΄Ωστε να πλησιάσουμε κάπως και τους 2 γαύρους.

Δεν πιστεύω να ρίξουμε δλδ ξανά φέτος μπάτζετ και να πέσουμε κι από τα 8 αντί να αυξήσουμε? γιατί τότε μου φαίνεται πλέον ότι κάτι θα πηγαίνει πάρα ΠΟΛΥ στραβά...

Link to comment
Share on other sites

Γιανα επιμένει ο καρντοσο κ γιανα μην βάζουν κ αυτοί ρητρα πρέπει ναναι καλος ο Τσίκο.

Έτσι κ αλλιώς να έβαζαν μια ρήτρα 7Μ το ίδιο πράγμα είναι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

αστειοτητα ο δανεισμος χωρις οψιον παντως.. παικτης που ερχεται για εναν χρονο ουσιαστικα και μετα ισως και μπορει και παρακαλι αν και εφοσον πιασει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να μπει οψιον, αλλά ένα ποσό πάνω από 3 μύρια λέω εγώ και χωρίς δόσεις κοτσοβολου δεν το σηκώνεις. 

Link to comment
Share on other sites

ετσι. αλλα δεν θα γινει απο ο,τι λενε. θα ερθει για 1 χρονο και χαιρετε.

 

οκ, και πολυ καλος να βγει, επρεπε να πας σε αλλη λυση αν ειναι να τον παρεις ετσι. γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε αναλωθεί δύο εβδομάδες τουλάχιστον σε περιπτώσεις δύο παιχτών. Και μάλλον οδηγούνται προς ναυάγιο. Αμφιβάλλω αν υπάρχει και εναλλακτική. Λογικά θα προτείνει αλλά ονόματα ο Καρντοσο και φτου και από την αρχή. 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως θέλει τρομερή δύναμη και υπομονή από όσους αντιμετωπίζουν το θέμα με σοβαρότητα....Εγώ έχω αδειάσει και μόνο για να κάνω χαβαλέ μπορώ να συμμετάσχω.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, vamos bien said:

Ξέρουμε καθόλου συμβόλαιο του Τσίκο στη Σπόρτινγκ?

γιατί κάτι ακούω για ...150 χιλιάρικα κλπ και ότι τώρα θα του γινει κάποια αναπροσαρμογή προς τα πάνω και ότι εμείς θα τον πάρουμε σχεδόν τζάμπα 
με τον όρο να πιάσει υποχρεωτικά κάποιο όριο συμμετοχών με εμάς...

Τεσπα αν αναλογιστούμε λίγο πόσα συμβόλαια έχουμε γλιτώσει ως τώρα ... Πόνσε, Μπογέ, Άλεφ, Γκάλο, Τσόσιτς, Μπακασέτας κλπ κλπ
κι αν πουληθεί κι ο Μπάρκας με 8 μύρια ή και λιγότερα...

ο Μελ είχε δηλώσει ότι από τα 20 του τσου λου τα 15 θα πάνε στο γήπεδο, έτσι δεν είναι? ώστε να μη δανειστούμε ... άρα ΤΕΛΟΣ με το γήπεδο,
σύμφωνα και με τις δηλώσεις του ίδιου.
Και τα 5 είπε ότι θα πάνε στην ομάδα, άρα τα περιμένουμε .... οπότε 5 + 8 πες ο Μπάρκας +1 ο Κασέτας = 14 μύρια...

Αρα το καθαρό μπάτζετ συμβολαίων της ομάδας + μεταγραφές ΑΝ τυχόν δοθούν κάποια χρήματα για αγορά παικτών....
από τα 8 περίπου που ήταν, πρέπει να φτάσει στα ... 22 περίπου. έτσι δεν είναι? :D... λέμε τώρα. ΄Ωστε να πλησιάσουμε κάπως και τους 2 γαύρους.

Δεν πιστεύω να ρίξουμε δλδ ξανά φέτος μπάτζετ και να πέσουμε κι από τα 8 αντί να αυξήσουμε? γιατί τότε μου φαίνεται πλέον ότι κάτι θα πηγαίνει πάρα ΠΟΛΥ στραβά...

120.000 καθαρά επαιρνε πριν την αναπροσαρμογή του συμβολαιου, αν έρθει η ΑΕΚ θα καλύψει το 100% του συμβολαίου του 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Hoffman21 said:

120.000 καθαρά επαιρνε πριν την αναπροσαρμογή του συμβολαιου, αν έρθει η ΑΕΚ θα καλύψει το 100% του συμβολαίου του 

120.000 και δεν τον δινουν χωρις οψιον; τι σκατα γινεται; που στο π0υτσο τους βρισκουμε; ο κεφτες παντως ελεγε οτι ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ (και οχι ξερει) οτι δεν ηθελαν αυτοι να μπει οψιον. Ρε λες να ειναι κολπο του Δημητρακη να μην του σπαει κανεις τα αρχιδια του χρουνου το καλοκαιρι;

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Rossi said:

120.000 και δεν τον δινουν χωρις οψιον; τι σκατα γινεται; που στο π0υτσο τους βρισκουμε; ο κεφτες παντως ελεγε οτι ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ (και οχι ξερει) οτι δεν ηθελαν αυτοι να μπει οψιον. Ρε λες να ειναι κολπο του Δημητρακη να μην του σπαει κανεις τα αρχιδια του χρουνου το καλοκαιρι;

Πιστεύω και να έμπαινε οψιον δεν θα μπορούσαμε να την καλυψουμε, φαντάσου στο προηγούμενο συμβόλαιο είχε ρήτρα 45εκ. 

Link to comment
Share on other sites

Επειδη στη Σπορτινγκ ειναι ψυχακιδες και βαζουν ρητρα 45 φανταστικομυρια σε συμβολαιο 120 χιλιαδων αυτο δεν σημαινει οτι μπορει να σταθει και δικαστικα αν θελησει να το σπασει ο παικτης.Γι αυτο και τρεχουν για αναπροσαρμογη

Link to comment
Share on other sites

Περσι παντως ο Βαγγελης τον τσιμπησε τον Ποντενσε απο τη Σπορτινγκ και τον απειλουσαν για ΦΙΦΕΣ και δικαστηρια. Δεν ακουστηκε κατι οποτε λογικα του αερισαν τα παπαρια. 

δε μπορουσαμε και εμεις περσι να τσιμπησουμε κανεναν παιχτη τους οσο ηταν τριμπουρδελο ? 

Link to comment
Share on other sites

Γενικά, έχει ακουστεί κάποιο άλλο όνομα σαν εναλλακτική των Ζεράλδες, Μάρτινς ; 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Hades said:

Περσι παντως ο Βαγγελης τον τσιμπησε τον Ποντενσε απο τη Σπορτινγκ και τον απειλουσαν για ΦΙΦΕΣ και δικαστηρια. Δεν ακουστηκε κατι οποτε λογικα του αερισαν τα παπαρια. 

δε μπορουσαμε και εμεις περσι να τσιμπησουμε κανεναν παιχτη τους οσο ηταν τριμπουρδελο ? 

 

Εμεις δεν ειχαμε λεφτα για κωλοχαρτο τοτε.Ασε που νομιζω δεν εχει ληξει το θεμα Ποτενσε.Οι αλλοι δωσαν 22,5m στο τελος.

https://www.marca.com/en/football/spanish-football/2019/05/14/5cdb0a25ca47418b6d8b459a.html

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Τα λεμε εδω και 20 μερες οτι στο τελος ουτε ζελαδες δεν θα ερθει και αν ερθει για ενα χρονο και γεια παλι και οτι ο μαρτινς θα χαθει στο τελος. Παντως ονοματα δεν εχουν ακουστει αλλα και για μενα αυτο ειναι ΚΑΛΟ. Ναι καλα ακουσατε καλο. Οτι παιχτη βγαζουν οι ΑΡΔ η τον χανουμε η αργει ...συν οτι μας σπανε τα αρχιδια. Καλυτερα να μην ξερουμε τιποτα και οταν ειναι σιγουρος 100% να το μαθουμε. Τωρα επειδη ειμαι ΧΑΜΠΟΣ αφηστε με να πιστευω οτι δεν θα παρουμε πανω απο 3 παιχτες εκτος Ντελεκιτς και Αθανασιαδη. ουτε 5 ουτε 7 ουτε τιποτα. 3 το πολυ πιστευω και ο ενας Αυγουστο.

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×