Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, NIS21 said:

Ξανα βρανιες λενε

Αν ισχύει λένε ότι έγινε μετά από προσέγγιση του ίδιου του Βρανιες. Αραγε έριξε τις απαιτήσεις του? 

Link to comment
Share on other sites

Aγορα και οχι δανεισμος γραφει το σαιτ του αδερφου του προπονητη μας στο μπασκετ.Αν γινει αυτο η συγκινηση μου θα ειναι μεγαλη.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
2 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Aγορα και οχι δανεισμος γραφει το σαιτ του αδερφου του προπονητη μας στο μπασκετ.Αν γινει αυτο η συγκινηση μου θα ειναι μεγαλη.

Επειδη κατι εχω χασει ποιο σιτε εχει ο αδερφος του Παπαθεοδωρου?

Link to comment
Share on other sites

παει και ο σίλεσεν για τη ρόμα ( πάει νυχτερίδες) . Αντε να δούμε ποιον άλλον έχει στη λίστα η Ρόμα για τον άσσο ή έπιασε το τάμα στη παναγία . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Επειδη κατι εχω χασει ποιο σιτε εχει ο αδερφος του Παπαθεοδωρου?

SavvidisDNA

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Επειδη κατι εχω χασει ποιο σιτε εχει ο αδερφος του Παπαθεοδωρου?

Πορτοκαλι

Link to comment
Share on other sites

Εκλεισε και ο ζεραλδες λεει η ρεκορντ.

Ειδε ο προεδρας οτι εγινε πουτανα το ΚΜ και λεει κατσε λιγο να τους ηρεμησω γιατι θα το κλεισουν.

Τιγρης ολα για το ΚΜ.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά επιστροφή του Βράνιες, και μόνο που τον έχουν άχτι οι γάβροι εμένα μου κάνει ?. Ο Ζεράλδες γράφουν ότι έκλεισε. Ένα χρόνο, ένα χρόνο. Μακάρι να μας βγει. Για να μην του βάλουν option πάντως, μάλλον τον υπολογίζουν και θέλουν να πάρει παιχνίδια...Πέρασα και πριν καμιά ώρα από το γήπεδο..Και μόνο που σκεφτόμουνα ότι θα μπαίνω εκεί μέσα σε κάνα χρόνο, του έδωσα ελαφρυντικά του Μελισσάν....

Link to comment
Share on other sites

Αντε να παιρνουμε τα πανω μας σιγα σιγα και ΚΜ και ΠΑΕ, γιατι πολυ πικρα και δραμα επεσε μαζεμενο τις τελευταιες μερες.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1989 generation said:

Μια χαρά επιστροφή του Βράνιες, και μόνο που τον έχουν άχτι οι γάβροι εμένα μου κάνει ?. Ο Ζεράλδες γράφουν ότι έκλεισε. Ένα χρόνο, ένα χρόνο. Μακάρι να μας βγει. Για να μην του βάλουν option πάντως, μάλλον τον υπολογίζουν και θέλουν να πάρει παιχνίδια...Πέρασα και πριν καμιά ώρα από το γήπεδο..Και μόνο που σκεφτόμουνα ότι θα μπαίνω εκεί μέσα σε κάνα χρόνο, του έδωσα ελαφρυντικά του Μελισσάν....

Αμα μπουμε σε 2 χρονια θα ειμαι σουπερ ευχαριστημενος.Σε ενα μου φαινεται απο δυσκολο εως απιθανο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει βαρέσει κόκκινο πάντως η γκρίνια σε μπλογκ και σάιτ . Δεν είναι μόνο εδώ μέσα . 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NIS21 said:

Αμα μπουμε σε 2 χρονια θα ειμαι σουπερ ευχαριστημενος.Σε ενα μου φαινεται απο δυσκολο εως απιθανο.

Αν προχωρήσει η υπογειοποίηση, το αργότερο τέλος του 2020 θα είμαστε μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, 1989 generation said:

Αν προχωρήσει η υπογειοποίηση, το αργότερο τέλος του 2020 θα είμαστε μέσα.

Μακαρι...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NIS21 said:

Εκλεισε και ο ζεραλδες λεει η ρεκορντ.

Ειδε ο προεδρας οτι εγινε πουτανα το ΚΜ και λεει κατσε λιγο να τους ηρεμησω γιατι θα το κλεισουν.

Τιγρης ολα για το ΚΜ.

Χωρίς οψιόν, ρήτρα ή πως τα λένε, είχαμε νομίζω και εναν από τους Ασουνσάο και Μπρούνο Άλβες.

Σύμφωνοι, δεν είναι τρόπος να χτίσεις ομάδα, αλλά είναι τρόπος να βλέπεις παιχτουρες. 

Μακάρι να ναι τόσο καλός.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 1989 generation said:

Αν προχωρήσει η υπογειοποίηση, το αργότερο τέλος του 2020 θα είμαστε μέσα.

Το θεμα δεν ειναι, αν θα εισαι μεσα, αλλα πως θα εισαι μεσα. Δηλαδη με ενα χλοοταπητα και τα μπετα ολοκληρωμενα, μπαινεις. Δεν θα εχεις ομως στεγαστρο, μαρμαρα, σουιτες, εστιατορια κλπ.κλπ. 

Αν μπουμε το 2021, να ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί αν έβαζαν κάμια όψιον 6-10 εκ θα τη πληρώναμε όσο καλός και να ήταν ?

Τελοσπάντως ας περιοριστούμε σε 1-2 δανεικούς φέτος και μακάρι να κάνει τη διαφορά ακόμα και για ένα χρόνο . 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aris2168 said:

Χωρίς οψιόν, ρήτρα ή πως τα λένε, είχαμε νομίζω και εναν από τους Ασουνσάο και Μπρούνο Άλβες.

Σύμφωνοι, δεν είναι τρόπος να χτίσεις ομάδα, αλλά είναι τρόπος να βλέπεις παιχτουρες. 

Μακάρι να ναι τόσο καλός.

Νομιζω και οι δυο γιατι φυγανε καπακι.

Link to comment
Share on other sites

οσο για το τρελό ας το πάρουν άλλα ας πάρουν και 3-4ο στόπερ για καλό και κακό . Ποτέ δεν ξέρεις με αυτόν . 

Link to comment
Share on other sites

http://www.aek365.com/a-662604/anatroph-kai-aukshmene-pithanothte-gia-epistrofh-branie-sthn-aek.htm

 

Δεν ξερω πραγματικα αν ειναι καλη ή κακη η κινηση (ειναι ικανοι να φερουν καναν Οικονομου αντι γιαυτον παλι), ειναι πραγματικα κωμικος ομως ο τροπος που παρουσιαζεται το θεμα επικοινωνιακα. ''Πηρε εγγυησεις ο καρντοσο'' λεει. Οτι η συμπεριφoρα Βρανιες ειναι θεμα εγγυησεων, ή οτι αν ο Βοσνιος αρχισει τις μαλακιες, θα υπαρξει αμεση παρεμβαση κι αντικατασταση του

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NIS21 said:

Νομιζω και οι δυο γιατι φυγανε καπακι.

Ο ασουνσάο αν θυμάμαι είχε όψιον άλλα δεν ήθελε να μείνει ο ίδιος . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Καλως ηρθες παιχταρα μακαρι να βγεις καλος οπως λενε αλλα αν ερθεις με αυτα τα μαλλια παρακαλω την ΠΑΕ να στα βαψει και να στα κουρεψει πριν σε εμφανισει στο αεροδομειο. Το ΚΜ παντα θα ασκει κριτικη ΚΑΙ για τα μαλλια και ρουχα των παιχτων εκτος απο τις ποδοσφαιρικες τους ικανοτητες.Ελα αντε να παρουμε λιγο τα πανω μας.Ευχαριστω.

portugal-primera-liga-nos-2016-2017-more

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×