Jump to content

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ
14 minutes ago, Nestoridis21 said:

Καλα ρε ο τρελλος, εβαλε sticker το ονοματεπωνυμο του πανω στο διαβατηριο του? ΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......σαν βαλω εγω χαρτάκι post it με το ονοματεπωνυμο μου πανω στην Αστυνομικη ταυτοτητα.

Τρελλος και με την βουλα.

Το ξερω οτι ειναι αστειο αλλα δεν πρεπει να το εβαλε αυτος αλλα καποιος που μαζευει τα διαβατηρια απο την ομαδα για να το βρισκει ευκολα. Το κανουν και στα ναυτικα φυλλαδια στην γεφυρα του πλοιου για να μην τα ανοιγουν ενα ενα να βλεπουν το ονομα μεσα αν θελουν να βρουν καποιο?

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, mporat said:

Εγώ τώρα θυμήθηκα κάτι άλλο. Είχα μάθει από ιαματική πηγή, πριν ανανεώσει φέτος ο Μπακασετας, ότι ο Τζαβέλλας ήταν σίγουρος πως ο Τάσος θα έκανε πίσω και θα ανανέωνε. Και τώρα έγιναν συμπαίκτες. Αν ισχύει η σκέψη μου ότι είχε κλείσει από τότε η μεταγραφή και γι'αυτό ανανέωσε, μακάρι να ισχύει το ίδιο και για Σιμοες. 

Μάνο αδερφέ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Το ξερω οτι ειναι αστειο αλλα δεν πρεπει να το εβαλε αυτος αλλα καποιος που μαζευει τα διαβατηρια απο την ομαδα για να το βρισκει ευκολα. Το κανουν και στα ναυτικα φυλλαδια στην γεφυρα του πλοιου για να μην τα ανοιγουν ενα ενα να βλεπουν το ονομα μεσα αν θελουν να βρουν καποιο?

Αυτο που λεει ο Χαμπος ή ο Βρανιες ειναι καποιο ειδος μυστικου πρακτορα ...μεταξυ μας δεν ξερω ποιο ειναι πιο εφικτο.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Το ξερω οτι ειναι αστειο αλλα δεν πρεπει να το εβαλε αυτος αλλα καποιος που μαζευει τα διαβατηρια απο την ομαδα για να το βρισκει ευκολα. Το κανουν και στα ναυτικα φυλλαδια στην γεφυρα του πλοιου για να μην τα ανοιγουν ενα ενα να βλεπουν το ονομα μεσα αν θελουν να βρουν καποιο?

Βρε Χαμπε, ποια ομαδα? Μονος του δεν ταξιδευει απο Βρυξξελες για Αθηνα?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
11 minutes ago, Nestoridis21 said:

Βρε Χαμπε, ποια ομαδα? Μονος του δεν ταξιδευει απο Βρυξξελες για Αθηνα?

Ναι του το εχουν κολλησει απο παλια νομιζω αν δεις ειναι και φθαρμενο το αυτοκολλητο του βιβλιοπωλειου 1 ευρω τα 1.000 ποιοτητα ειναι γραμμενο με στυλο Μπικ κατα πασα πιθανοτητα μαιμου και ολας αν δεις το μελανι. Στα καραβια στο βαζουν μικρο πλαστικοποιημενο απο pc κτλ. Το συγκεκριμενο πρεπει να του το εβαλε η ΠΑΕ ΑΕΚ οταν ηταν εδω?

Link to comment
Share on other sites

Έφθασε ο παιχταρας που επιτέλους θα δώσει λίγο αντρισμό και τσαμπουκα στο παιχνίδι μας. Μας έλειψε το πάθος σου Βρανιεζ .

Πολλά μπράβο και στον κόσμο μας που ήταν παρών στο Ελ Βελ. Σκεφτείτε πόσο ανάγκη το εχουμε όλο αυτό..

 

FB_IMG_1561040764409.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
5 minutes ago, Stylianopoulos said:

Πουστράκι λες παίκτη της ΑΕΚ ρε τρολόβλακα; 

Ζιγκολικια κανει ο βρανιες,σας τα λέγαμε,μας λεγατε για γραφικοτητες.

Link to comment
Share on other sites

Ελα η λεξη εξαφανιστηκε, λιγο προσοχη ο παικτης υπογραφει σε λιγο, εχει προσφερει κατα το παρελθον και ετσι κι αλλιως  δεν ειναι αυτο που τον αποκαλεσες.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Τραγουδι για ενα Καλοκαιρι του 2018......☹️

Χαθηκε η χαρα μου...σβησαν τα ονειρα....και ηρθε στη καρδια μου παγωνια......?

Untitled+7.jpg

 

?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×