Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

Just now, Vargas21 said:

Την περίπτωση του Αργεντινού μεσοεπιθετικού Όσκαρ Τρέχο τσεκάρει ο Μιγκέλ Καρντόσο. Ο Αργεντινός μεσοεπιθετικός της Ράγιο Βαγιεκάνο, έχει προταθεί εδώ και λίγο καιρό στην ΑΕΚ και ο Νίκος Λυμπερόπουλος έθεσε τον παίκτη στα υπόψη του Πορτογάλου τεχνικού προκειμένου να αποφασίσει αν θα ανάψει το πράσινο φως για την απόκτησή του ή όχι.

Τρεχω δν θελω.

Τους τρεχουμε μονο

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21
11 hours ago, Hades said:

Πάντως @ΧΑΜΠΟΣ είναι προτιμότερο να μην ακούμε η διαβάζουμε κάτι για μεταγραφες και να κινούνται υπογείως πάρα να γίνεται παρέλαση ονομάτων απλά να βρισκόμαστε σε δουλειά και στο τέλος να μη γίνεται τίποτα. 

Είχε γράψει κάποτε ο Τσατάλης ότι στην ΑΕΚ όταν δεν ακούγεται τίποτα δεν υπάρχει και τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kitrinomauros_asthenis said:

Είχε γράψει κάποτε ο Τσατάλης ότι στην ΑΕΚ όταν δεν ακούγεται τίποτα δεν υπάρχει και τίποτα.

Σύμφωνα με τα ρεπορτάζ, θα αποκτηθουν τουλάχιστον άλλοι δύο παίχτες οι οποίοι θα είναι και οι λεγόμενοι πανωραφατοι. Το ζήτημα είναι ότι μέχρι να υπογράψουν να μη διαβάσουμε 100 ονόματα που είναι στην τελική ευθεία αλλά να τους δούμε κατευθείαν να υπογράφουν. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εχω καλο προαίσθημα για ντελετιτς.

Κ αυτό που λένε μερικοί ήταν στην Λάρισα κτλ.

Κ ο μανταλος Ξάνθη ήταν κ τον κάναμε αρχηγό. Όλοι κάπου ηταν κ ανέβηκαν επίπεδο.

 

Κ ο Ντέμης Απόλλωνα ήταν κ ο Μπατίστα εθνικό.

Δν υπάρχει κανονας .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, giorgospalataki said:

Και εγώ εχω καλο προαίσθημα για ντελετιτς.

Κ αυτό που λένε μερικοί ήταν στην Λάρισα κτλ.

Κ ο μανταλος Ξάνθη ήταν κ τον κάναμε αρχηγό. Όλοι κάπου ηταν κ ανέβηκαν επίπεδο.

 

Κ ο Ντέμης Απόλλωνα ήταν κ ο Μπατίστα εθνικό.

Δν υπάρχει κανονας .

Μονό που δεν μπαίνει στην ίδια ζυγαριά η περίπτωση μανταλου με τον νικολαιδη και τον μπατιστα. 

Ο Μανταλος έγινε αρχηγός σε μια μεταβατική περίοδο για την ΑΕΚ και δε θυμάμαι αν τον έχω δει να παίρνει μόνος του ένα σοβαρό ματς. (μη μου πεις για το γκολ με τον γαυρο πρόπερσι στο 3-2 γιατί όλο το γκολ είναι του Λιβαγια). Γενικά δε ξέρω πόσο καλύτερος ποδοσφαιριστης έχει γίνει από τον Μανταλο της Ξάνθης και γιατί δικαιολογεί το περιβραχιονιο. Του αναγνωρίζω τους δύο χιαστους αλλά και αυτά στη ζωή είναι. 

Για μένα πρέπει να αποχωρήσει από την ομάδα γιατί ο κύκλος του έκλεισε. Πρέπει να πάμε παρακάτω. Θα ζήσει η ΑΕΚ και μετά τον μανταλο 

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Πανωφορατοι με ταβάνι τα 150-200κ,μάλλον μας κανουν πλακιτσα.

Link to comment
Share on other sites

Ταβάνι είναι τα συμβόλαια του Πόνσε και του Μπογιε πέρυσι για τους πανωραφατους

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Καλημερα. Σημερα ξυπνησα καλα. Γραφοντας παντου οτι οι 2 που ΘΑ αποκτηθουν στο μελλον θα κανουν την διαφορα....ειναι σαν να παραδεχοντε εμμεσως πλην σαφως οτι ολοι οι υπολοιποι δεν την εκαναν....! Δεν το λεμε εμεις αυτοι το λενε.....

Και βλεπω οτι πηγε στα γραφεια της ΠΑΕ ο Σιμαο ε??

 

Screenshot_13.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν ομως προσθαφαιρεσεις συμβολαια απο περισυ, δεν νομιζω οτι περισσευουν χοντρικα περισσοτερα απο κανα 600αρι ακομα.

Αρα ή θα πρεπει να αδειασεις κι αλλο (πχ Μοραν, Γιαννιωτα, Τσοσιτς) ή να κανεις μια μικρη αυξηση στο μπατζετ.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος πήρε τα συμβόλαια του Πόνσε, Μπογιε ,Αλεφ Μπακασετα ; 

Όσοι ήρθαν μέχρι τώρα έχουν μικρότερα συμβόλαια εκτός Βρανιες . Που θα δούμε πόσα πήρε και αυτός 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Vargas21 said:

Ποιος πήρε τα συμβόλαια του Πόνσε, Μπογιε ,Αλεφ Μπακασετα ; 

Όσοι ήρθαν μέχρι τώρα έχουν μικρότερα συμβόλαια εκτός Βρανιες . Που θα δούμε πόσα πήρε και αυτός 

 

Εγω προσθαφαιρωντας σε σχεση με τον περσινο δευτερο γυρο και χωρις να αφαιρω οποιον ακομα εχει συμβολαιο, σαν συνολο δεν βλεπω να περισσευουν περισσοτερα απο 600 με 800 το πολυ χιλαρικα.

Υγ. Τον Ζεραλδες και τον Σιμαο τους βαζω απο 350 τον καθενα, ετσι αυθαιρετα (για τον δευτερο τοσο εχει γραφτει).

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ακόμα . Μοραν Γιαννιωτας Τσοσιτς δεν Νομιζω να μείνουν. Απο 350κ ειναι οι ξένοι κάνα 150κ ο Γιαννιωτας 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Καλημερα. Σημερα ξυπνησα καλα. Γραφοντας παντου οτι οι 2 που ΘΑ αποκτηθουν στο μελλον θα κανουν την διαφορα....ειναι σαν να παραδεχοντε εμμεσως πλην σαφως οτι ολοι οι υπολοιποι δεν την εκαναν....! Δεν το λεμε εμεις αυτοι το λενε.....

 

 

 

Εχει δηλωσει ο εθναρχης οτι παιρνουμε παικτες μετριους αλλα εχουμε τον τροπο να τους κανουμε πολυ καλους.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Φέρτε Ράμπεσατραναδες με μπυροκιλια,θα έχει περισσότερο ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

Οι πανωραφατες μεταγραφές θα δείξουν και τους στόχους που έχει η διοίκηση φέτος. 

Πχ με Ναρσινγκ και Μπεργκ θα ήσουν σε θέση να πεις ότι πάμε για κούπα 

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ένας παίχτης κραχτης για να ψαρωσουν για τα διάρκειας,δανεικός με οψιόν,τα ψέμματα τελειωσανε,.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hades said:

Οι πανωραφατες μεταγραφές θα δείξουν και τους στόχους που έχει η διοίκηση φέτος. 

Πχ με Ναρσινγκ και Μπεργκ θα ήσουν σε θέση να πεις ότι πάμε για κούπα 

Μιλαμε καθε χρονο για μια υπερβαση 1,5 μυριου ξερω ´γω και ο εθναρχης λεει οχι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

Μιλαμε καθε χρονο για μια υπερβαση 1,5 μυριου ξερω ´γω και ο εθναρχης λεει οχι.

Προφανώς και δεν του ζητήθηκε να κάνει υπέρβαση και να τινάξει τη μπάνκα στον αέρα. Ένα ποσό 1.5-2 μύρια παραπάνω να ρίξει στην ομάδα θα είσαι κομπλέ με σωστές κινήσεις. Κάποια στιγμή η καραμέλα του χτίζω γήπεδο θα τελειώσει βέβαια. 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ναι αλλα οι επιταγες ειναι στο συρταρι. Δεν φταιει ο Μελισσανιδης. Οι αλλοι που δεν τους τους κανει κανεις παιχτης φταινε.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×