Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

Just now, XAMΠOΣ said:

Ιατρικα κτλ δεν τους περνανε?

Ο Πορτογάλος χαφ πέρασε το πρωί τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις και πριν από λίγο, κατέφθασε στα γραφεία της ομάδας στο Μαρούσι, ώστε να υπογράψει το νέο του συμβόλαιο και να ανακοινωθεί από τους «κιτρινόμαυρους».

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Vargas21 said:

Ο Πορτογάλος χαφ πέρασε το πρωί τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις και πριν από λίγο, κατέφθασε στα γραφεία της ομάδας στο Μαρούσι, ώστε να υπογράψει το νέο του συμβόλαιο και να ανακοινωθεί από τους «κιτρινόμαυρους».

Α οκ ωραια τοτε. Θενκς Βαργκα.

Αντε τωρα μενει ο Ζεραλντο και η ευθειας του ο Ντελεκιτς και οι 2 βομπες. Τουλαχιστον πηραν λιγο μπρος.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Α οκ ωραια τοτε. Θενκς Βαργκα.

Αντε τωρα μενει ο Ζεραλντο και η ευθειας του ο Ντελεκιτς και οι 2 βομπες. Τουλαχιστον πηραν λιγο μπρος.

Θελουμε 2 παικτες Σαν Αραουχο και Πονσε , να προσφερουν και να κολλανε τα ,μπαλακια. Οι πορτογαλοι ειναι τιμιοι παικτες και κατι παραπανω θα κανουν απο αυτους που εφυγαν. Ακομα και ο Μπαρμποσα βοηθησε την ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Vargas21 said:

aaa3b89e3d8ec18f80797eeaa31fb085_663281.jpg

Ερχονται και οι ανακοινωσεις

Ασχετο.

Τελικά η πίσω όψη της νέας φανέλας είναι συμπαθητική.

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, giorgospalataki said:

Και εγώ εχω καλο προαίσθημα για ντελετιτς.

Κ αυτό που λένε μερικοί ήταν στην Λάρισα κτλ.

Κ ο μανταλος Ξάνθη ήταν κ τον κάναμε αρχηγό. Όλοι κάπου ηταν κ ανέβηκαν επίπεδο.

 

Κ ο Ντέμης Απόλλωνα ήταν κ ο Μπατίστα εθνικό.

Δν υπάρχει κανονας .

Και ο Μιχάλης Κασάπης στο Λεβαδειακό και έπαιξε μικτή κόσμου και ψηφίστηκε στους καλύτερους 22 της Ευρώπης το 2001-02.. Αν ο παίκτης είναι καλός το βιογραφικό δεν μου λέει κάτι 

Link to comment
Share on other sites

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: 1 άÏομο, κείμενο

Ποδοσφαιριστής της ΑΕΚ ο David Simão από τηνRoyal Antwerp F.C. 
Νταβίντ, καλώς όρισες στην οικογένεια της ΑΕΚ! 
David Simão, AEK FC new player! 
David Simão, novo jogador do AEK FC! 
David Simão, nuevo jugador de AEK FC! 
David Simão, nouveau joueur de l’ AEK FC!

David, welcome to our family! 
Bem-vindo David!

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, gybe21 said:

Ασχετο.

Τελικά η πίσω όψη της νέας φανέλας είναι συμπαθητική.

 

Η πίσω ναι. Μπροστά είναι το χάλι. Ας κενταει βέβαια η ομάδα στο γήπεδο και μικρό το κακό 

Link to comment
Share on other sites

Απόλυτα ικανοποιημένος για το επίπεδο συνεργασίας του με τον Νίκο Λυμπερόπουλο αλλά και για τον ρυθμό-ταχύτητα με την οποία βλέπει να ολοκληρώνεται ο μεταγραφικός σχεδιασμός είναι ο Μιγκέλ Καρντόσο υποστήριξε ο Γιώργος Τσακίρης στον «αέρα» του ΣΠΟΡ FM 94,6. 

Ο ρεπόρτερ της Ένωσης υπογράμμισε ότι απομένουν δύο πολύ σημαντικές κινήσεις, οι οποίες αφορούν την αγορά ενός εξτρεμ και ενός επιθετικού (εκτός κι εάν προκύψουν και άλλες ανάγκες κατά τη διάρκεια της προετοιμασίας). 

Μάλιστα, ανέφερε ότι σε αυτές αναμένεται να γίνει και το «κάτι παραπάνω» και σε οικονομικό επίπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα επιμείνω ότι χρειαζόμαστε δύο φορ. Μια παιχταρα για βασικό και έναν πεκχαρτ ας πούμε. Η λύση λιβάγια θα ήταν η τρίτη εναλλακτική. Γιακουμάκη μπουλο σε καμια ολλανδική με 300 χιλιάρικα πώληση 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Vargas21 said:

Μάλιστα, ανέφερε ότι σε αυτές αναμένεται να γίνει και το «κάτι παραπάνω» και σε οικονομικό επίπεδο.

Αυτό θα συμβεί μόλις αδειάσει χώρος από τα συμβόλαια τσοσιτς - μοραν. Οριακά θα πιάσεις το 600αρι. 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Vargas21 said:

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: 1 άÏομο, κείμενο

Ποδοσφαιριστής της ΑΕΚ ο David Simão από τηνRoyal Antwerp F.C. 
Νταβίντ, καλώς όρισες στην οικογένεια της ΑΕΚ! 
David Simão, AEK FC new player! 
David Simão, novo jogador do AEK FC! 
David Simão, nuevo jugador de AEK FC! 
David Simão, nouveau joueur de l’ AEK FC!

David, welcome to our family! 
Bem-vindo David!

Μου αρέσει. Η φάτσα του ρε παιδί μου. Καραρχας δεν εχ ι σπυριά.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, nikos said:

Το 22 θα φοραει ο Σιμαο.

Το 21 ο Βρανιες υπενθυμιζω.

Φερτε πισω και το 32

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hades said:

Αυτό θα συμβεί μόλις αδειάσει χώρος από τα συμβόλαια τσοσιτς - μοραν. Οριακά θα πιάσεις το 600αρι. 

Για Μοραν δεν το βλεπω τοσο απλο να φυγει, λογικα θα πρεπει να τον πληρωσουμε. Απο την αλλη πιο ευκολη βλεπω να ειναι η απομακρυνση του Γιαννιωτα που ουτε αυτος υπολογιζεται μιας και εχει ακουστει ενδιαφερον απο ομαδες της Κυπρου. Επισης θα πρεπει να δουμε τι θα γινει με τον Γιακουμακη. Λογικα μενει, αλλα δεν θα μου εκανε εντυπωση εαν καταφερναμε να τον διωξουμε.

Link to comment
Share on other sites

για το μοράν και με το ρυθμό που πέρνουνε χάφ μου λέει ότι πρέπει να υπάρχει και συμφωνία αποδέσμευσης ήδη απο τότε που συμφωνήσαμε με τη μάλαγα για δανεισμό . Θα δούμε  . Ο γιαννιώτας έκανε προετοιμασία στη μύκονο με το γερμανό άρα δεν πιστεύω ότι θέλει να κάτσει στο συμβόλαιο του . Τον τσόσιτς βλέπω πιο δύσκολη περίπτωση και ο γιακουμάκης μένει για να φύγει όταν έρθει επιθετικός .

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ασχοληθείτε με την ανανέωση του χουλτ. Θέλετε να ψάχνετε αριστερό μπακ το καλοκαίρι; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επισης να δουμε τι γινεται με τον Αντρε. Ειναι σοβαρο θεμα διοτι δεν λογιζεται για βασικος συμφωνα με τον Κεφτε (και γενικα τα μασαει οταν ερχεται η κουβεντα σε αυτον) και προχθες στις φανελες τον ειχαν εξαφανισει.

Αν τυχον φερει προταση, θες κι αλλον ανασταλτικο χαφ κι ελπιζω να μην τους περναει απο το μυαλο αυτος να ειναι ο Μοραν. 

Link to comment
Share on other sites

Ο 25χρονος Πορτογάλος μέσος, Φάμπιο Μαρτίνς, θα μείνει στην πατρίδα του. Όχι όμως και στην Μπράγκα. Η νεοφώτιστη της πρώτης κατηγορίας του πορτογαλικού πρωταθλήματος, Φαμαλικάο, ανακοίνωσε την απόκτησή του από του μινιότος με τη μορφή μονοετούς δανεισμού.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ε τι θα ηταν ρε Νικολα? Επειδη κανουμε τους μαλακες επειδη δεν μπορουμε να κανουμε αλλιως?Παιχτες των 200κ που αλλου θα πηγαιναν? Αντε να ακουσουμε τωρα οτι η Φαμαλικαο ειναι καποιο ποδοσφαιρικο μεγεθος επειδη παιζει πρωταθλημα πορτογαλιας...

Προχωραμε με βουλωμενο στομα και οτι βγει...

 

Link to comment
Share on other sites

Απο τη σαιζον 1993-1994 ειχε να παιξει στην πρωτη κατηγορια.Το κοιταξα λεω και εγω πως διαολο δεν την εχουμε ξανακουσει.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×