Jump to content

Recommended Posts

38 minutes ago, tan21 said:

ακριβώς αυτό.

 

1 Σεπτέμβρη θα ανοίξω το aekfc.gr και θα πάω εκεί που λέει ποιοι είναι οι παίκτες της ομάδας και σε ποιές διοργανώσεις συμμετέχει για το 2019-2020.

Αργα το απογευμα να μπεις, μηπως εχουμε κρατησει καμια θυριδα ανοιχτη για την παιχτουρα.

Link to comment
Share on other sites

Isn't magic, it's just math

Όταν απο το συμβόλαιο του μάγου το Δεκέμβρη του 18 αν αφαιρέσουμε όλα τα συμβόλαια που δεν υπολογιζουμε φέτος άπο ανταμ μέχρι γιαννιωτά και μοράν βγαίνει ένα ποσό 3 εκ χωρίς συμβόλαιο σέρβου και τις αποζημειώσεις αποδέσμευσης που θα πληρώσουμε και θα μας μειώσει το διαθέσιμο μπάτζετ και μέχρι τώρα έχουμε δώσει κάνα 1,5-2 εκ   τότε γίνεται εύκολα κατανοητό ότι μόνο ένα βαρύ συμβόλαιο μάνταλο μπορούμε να σηκώσουμε μέχρι να ξεκαθαρίσει το ρόστερ η έρθουν χρήματα απο πωλήσεις ευρώπη . 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Geologos said:

Στην περιπτωση που δεν παρουμε, η πλακα θα ειναι να πουν οι αρδ ότι δεν γινεται να απαιτούμε παικταραδες χωρις τσουλου.

Εγω πονταρω στο "με τοσο χαμηλη κινηση στα διαρκειας μην περιμενετε παικταραδες" αρδ απο Τ

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Εγω πονταρω στο "με τοσο χαμηλη κινηση στα διαρκειας μην περιμενετε παικταραδες" αρδ απο Τ

Δεν μπορεί να το παίξει αυτό το χαρτί ο κεφτές 

Ουρές τα διαρκείας, περιζήτητη η νέα φανελα σπάει ρεκόρ πωλήσεων διαβάζουμε ήδη 

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Hades said:

Δεν μπορεί να το παίξει αυτό το χαρτί ο κεφτές 

Ουρές τα διαρκείας, περιζήτητη η νέα φανελα σπάει ρεκόρ πωλήσεων διαβάζουμε ήδη 

 

Αρδ απο Τ ειπα,ο κεφτες δεν κανει τετοια

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

2 δυνατές κινησεις απο το μεσαίο ράφι μάγκες και τα διάρκειας θα φυγουν νερό.

Link to comment
Share on other sites

UPDATE:

(χθες κάπου έλεγα ότι απ' όταν γράφτηκε ότι κλείσαμε Κορνέζο κάπου αρχές Μάϊου, ούτε φωνή, ούτε ακρόαση).

https://www.pagenews.gr/2019/06/24/athlitismos/giorgos-kornezos-apo-tin-aek-ston-bolo/

 

Γιώργος Κορνέζος: Από την ΑΕΚ στον Βόλο

 

Αχιλλέας, φίλος μας... 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Hoffman21 said:

UPDATE:

(χθες κάπου έλεγα ότι απ' όταν γράφτηκε ότι κλείσαμε Κορνέζο κάπου αρχές Μάϊου, ούτε φωνή, ούτε ακρόαση).

https://www.pagenews.gr/2019/06/24/athlitismos/giorgos-kornezos-apo-tin-aek-ston-bolo/

 

Γιώργος Κορνέζος: Από την ΑΕΚ στον Βόλο

 

Αχιλλέας, φίλος μας... 

Αχιλλεας φιλος δικος μας αλλα και του τσετσενου.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, nikos said:

Για 2 δυνατες κινησεις ελεγε 2 σερι φορες που τον ακουσα.

Μου φαινοταν παραξενο γιατι δεν βλεπω να περισσευουν στον κουμπαρα.

Ε, κωλοτουμπιασε και ησυχασε.

Τελικα εκεινη η διαφορα των χρηματων απο το τσαμπιονς λιγκ που δεν θα πανε γηπεδο, που θα πανε;

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Man Of Faith said:

Τελικα εκεινη η διαφορα των χρηματων απο το τσαμπιονς λιγκ που δεν θα πανε γηπεδο, που θα πανε;

Ολο και καποια τρυπα θα εχει καποιος crystal clear ισολογισμος της ΠΑΕ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Ολο και καποια τρυπα θα εχει καποιος crystal clear ισολογισμος της ΠΑΕ.

Μας παρατησε και ο @The Magician και παμε στα τυφλα απο ενημερωση.

Ματζισαν βγες απο τα γραφεια του sdna, πες οτι πας να παρεις ενα καφε και μπες στο ΚΜ να δωσεις ραπορτο.Βρες δυνατο wifi, περιμενουμε ισολογισμους, μεταγραφες, συμβολαια, συνεντευξη Αδαμιδη, 2 που εγινε 1 μεταγραφη που θα ειναι δυνατη, ξεμπαναρισμα μπουκοφσκι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/21/2019 at 4:42 PM, nikos said:

Ο Κιοφτες επιμενει εντωμεταξυ οτι  οι επομενοι 2 θα ειναι ονοματα που ενθουσιαζουν.

Και δεν εχει και δικαιολογια να το μαζεψει τοσο νωρις που το λεει φετος. Οχι πως δεν θα βρει κατι να πει βεβαια..

Παρασκευη τα εγραφα μαλακα Κεφτε

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ποθος μεγαλος και τον Γεναρη αυτος ο Μανε αλλα ειναι ακριβος λεει τωρα ο Αρναουτογλου στΑ ραδιΑ πριν λιγο. Αν δεν μπορουν να παρουν και θεωρουν ακριβο καποιον με 9 μηνες εκτος και 8 συμμετοχες στην Β Γερμανιας φετος τοτε ολοι φανταζομαστε το μεγεθος του παιχτη που θα φερουν τελικα. Τι να κανουμε ...

Παντως η διαψευση για Μανε ειναι γιατι δεν μπορουν να τον παρουν οχι γιατι δεν τον θελουν....

Και για Παουλινιο ειπε οτι παιρνει 120κ τον χρονο τα μισα απο Γκαλο που ηταν 230. Ο Σιμαο παιρνει 200κ ειπε...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Man Of Faith said:

Τελικα εκεινη η διαφορα των χρηματων απο το τσαμπιονς λιγκ που δεν θα πανε γηπεδο, που θα πανε;

Εχω γραψει πώς εχω κοψει οτι σκεφτεται ο διαχειριστης.

Με το δικο μου σκεπτικο λοιπον τα 6 ειναι καβα στα ταμεια για την σεζον 2019/20. Τοσα θα λειπουν αν δεν βγεις Γιουροπα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, nikos said:

Εχω γραψει πώς εχω κοψει οτι σκεφτεται ο διαχειριστης.

Με το δικο μου σκεπτικο λοιπον τα 6 ειναι καβα στα ταμεια για του χρονου. Τοσα θα λειπουν αν δεν βγεις Γιουροπα.

Ουτε αυτο που γραφεις δεν κανει Νικο. Ουτε καν αυτα που γλυτωνει δεν βαζει. Αλλα εμενα πλεον δεν μου καιγεται καρφι. Οτι ομαδα κανει θα στηριξω και τελος.

Link to comment
Share on other sites

Εγω το ξαναγραφω χοντρικα.

Κατα δηλωση του (το ψιλο-πιστευω) παγια εξοδα-παγια εσοδα* = 8 μυρια.

*Οπου παγια εσοδα τα λεφτα χωρις Ευρωπη και χωρις πωλησεις.

Φετος αυτο το 8 ειναι 6, γιατι εχει περισσευμα +2 απο περισυ (κατα δηλωση του παλι).

Κατα δηλωση του επισης κρατησε 6 απο το σεντονι (τα 15 στο γηπεδο).

Ε, αυτα τα 6 τα κραταει για να βγει η σεζον εφοσον δεν παιξει Ευρωπη.

Οοοοοοοτι αλλο προκυψει απο Ευρωπη ή πωλησεις παει ειτε στο γηπεδο, ειτε κατι ψιλα σε καμια αγορα και αναλογως τις προκαταβολες (που θα παρει ή που θα πρεπει να δωσει).

Τελος το μπατζετ συμβολαιων χοντρικα μενει το ιδιο για να βγουν και τα παραπανω νουμερα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×