Jump to content

Διαρκείας 2019-2020


Recommended Posts

Αν είμαι καλά οικονομικά θα πάρω μπάλα..Εχει συζητηθεί πολλές φορές,  η γνώμη μου είναι οτι δε τιμωρείς τον μεγάλο αλλά την ομάδα με την απουσία σου και με το διαρκείας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, CHⓇIS said:

Μ αρεσει παντως πως το πλασαρουν.

Τελευταια διαρκειας πριν την αγια σοφια

Δεν ξέρω αν θα ναι το τελευταίο αλλά προσωπικά το μόνο κίνητρο αν έπαιρνα θα ήταν μπας και υπάρξει κάποια προτεραιότητα στην Αγία Σοφία. Απόλυτη προτεραιότητα βέβαια θα χουν όσοι πήραν όταν παίζαμε στα χωράφια, μετα όσοι πήραν επί τριετία πριν μπούμε, ε όσοι πάρουν μια χρονιά πριν λογικά θα χουν σε σχέση με αυτούς που δεν είναι καν κάτοχοι. 

Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου να εγκαινιάζεται η Αγία Σοφία, να μην έχεις προλάβει να πάρεις διάρκειας, και να έχουν κυκλοφορήσει καμία δεκαριά χιλιάδες εισιτηρια για τον αγώνα, και αυτά να φύγουν σε μια μέρα. 

Ο μόνος λόγος για να πάρω κειας φέτος, θα ήταν μπας και το αποφύγω αυτό όταν είναι να μπούμε  στο νέο γηπεδο. 

ΥΓ. Βέβαια συμφωνώ και με αυτούς που λένε ότι ούτε η άλλως πρέπει να παίρνουμε για να στηρίζουμε την ομάδα κτλ. αλλά προσωπικά τα μετράω τα χρήματα που ξοδεύω. 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
2 hours ago, CHⓇIS said:

Μιας που βγαινουν σε λιγες μερες θα παρετε?

Ουτε νεκρος.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CHⓇIS said:

Μ αρεσει παντως πως το πλασαρουν.

Τελευταια διαρκειας πριν την αγια σοφια

Ένας λόγος ακόμα λοιπόν για να μη πάρει κανείς. Από μάρκετινγκ βλέπω έχουμε μαζέψει ντρημ τημ. Σαν τις περισπούδαστες αναλύσεις για το πόσο ανάρπαστα θα γίνουν τα διαρκείας όταν μπουν μπουλντόζες στη ΝΦ. Δηλαδή έλεγαν ότι θα σπεύσει κάποιος να αγοράσει εισιτήριο διαρκείας επειδή διαφαίνεται ότι η ΑΕΚ θα παίζει σε άλλο γήπεδο σε 4-5 σεζόν μετά από αυτή για την οποία θα αγοράσει το διαρκείας. Όσο για τις προτεραιότητες στην Α. Σοφιά, προσωπικά έχω συμβιβαστεί πλήρως με την ιδέα ότι δεν θα είμαι στον πρώτο αγώνα, πιθανότατα ούτε στο δεύτερο, ίσως ούτε στον δέκατο. Ε ας πάω στον ενδέκατο δεν με πειράζει καθόλου. Η ΑΕΚ να προοδεύει και ας τη βλέπω κι από τη Νόβα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Διαρκείας στο μπάσκετ μόνο, 3 κάρτες φιλου  και καμιά μπλούζα από handball και futsal

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορούσα να πηγαίνω τακτικά ΟΑΚΑ θα αγόραζα φυσικά γιατί συμφέρει. Επειδή όμως δεν μπορώ να πηγαίνω παρά σε 1-2-3 ματς τον χρόνο, φυσικά δεν θα αγοράσω και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

 

Κάπου στη μέση της χρονιάς σκέφτεται τι μαλακία κάνω καθε χρόνο ο τριμαλακας.

Και κάθε τέτοια εποχή πας και αγοράζεις γιατί έτσι .

Φαύλος κύκλος .

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×