Jump to content

Διαρκείας 2019-2020


Recommended Posts

32 Αυγουστου θα αποφασισω αναλογα με την συμπεριφορα της ΠΑΕ.

Οχι επειδη περιμενω παιχταραδες απαραιτητα για να παρω, η επειδη ψηνομαι να παρακολουθω αγωνες της ΑΕΚ με τον υπεροχο λαο μας, αλλα για να δω αν θα συνεχιστει το δουλεμα το περσινο με τα κερασακια και τις φραουλιτσες.

Link to comment
Share on other sites

Θα γραψω το ιδιο που γραφω καθε χρονο. 

Υπαρχουν 4 ειδων λογικες

1) Δεν υπαρχει λογος για διαρκειας σε γηπεδο που υπαρχουν παντα ελευθερες θεσεις

2) Παιρνω να ενισχυσω εφοσον δειξει και η ΠΑΕ οτι με σεβεται ή/και οτι θελει πραγματικα να δυναμωσει την ομαδα και να την κανει πρωταγωνιστρια

3) Παιρνω γιατι θελω να στηριξω οικονομικα την συγκεκριμενη διοικηση

4) Παιρνω ετσι κι αλλιως γιατι θελω να ενισχυω την ομαδα με οποιαδηποτε διοικηση

 

ΟΛΕΣ οι λογικες ειναι δεκτες απο μενα. 

Αν και η δικη μου λογικη κατα το παρελθον βρισκοταν στις κατηγοριες 2) και  3).

Αυτο που δεν μπορω να δεχτω, ειναι κουνημα δαχτυλου απο ατομα αλλων κατηγοριων σε ατομα αλλων κατηγοριων.

 

Αυτα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Βασικά υπάρχει και η συνηθέστερη κατηγορία την οποία δεν είπες. Αυτός που είτε ετσι, είτε αλλιώς στο γήπεδο θα πάει γιατί αποτελεί στάνταρ μέρος της διασκέδασης του. Αυτός είναι χαζό να μη πάρει διάρκειας και στην ΑΕΚ πρέπει να έχουμε 3-4 χιλιάδες τέτοιους

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos
1 hour ago, nikos said:

Θα γραψω το ιδιο που γραφω καθε χρονο. 

Υπαρχουν 4 ειδων λογικες

1) Δεν υπαρχει λογος για διαρκειας σε γηπεδο που υπαρχουν παντα ελευθερες θεσεις

2) Παιρνω να ενισχυσω εφοσον δειξει και η ΠΑΕ οτι με σεβεται ή/και οτι θελει πραγματικα να δυναμωσει την ομαδα και να την κανει πρωταγωνιστρια

3) Παιρνω γιατι θελω να στηριξω οικονομικα την συγκεκριμενη διοικηση

4) Παιρνω ετσι κι αλλιως γιατι θελω να ενισχυω την ομαδα με οποιαδηποτε διοικηση

 

ΟΛΕΣ οι λογικες ειναι δεκτες απο μενα. 

Αν και η δικη μου λογικη κατα το παρελθον βρισκοταν στις κατηγοριες 2) και  3).

Αυτο που δεν μπορω να δεχτω, ειναι κουνημα δαχτυλου απο ατομα αλλων κατηγοριων σε ατομα αλλων κατηγοριων.

 

Αυτα.

Χωρις διάθεση διορθωσης....Υπάρχει και μια 5η.... παίρνω διαρκείας γιατί θέλω να έχω προτεραιότητα στο νέο γήπεδο. 

Εμπορικα και μόνο πάντως η ΑΕΚ δεν είναι πολύ attractive τελευταία. 

Link to comment
Share on other sites

Διαρκείας παίρνω εδώ και 11 χρόνια σταθερά, ενώ πιο πριν έπαιρνα σποραδικά. Ναι, η ομάδα δεν είναι ελκυστική, ναι ο μεγαλομέτοχος είναι προκλητικός, ναι στο ΟΑΚΑ δε χρειάζεται να παίρνεις διαρκείας γιατί βρίσκεις εισιτήριο, ναι μπορεί κάποιοι να λένε ότι είναι κοροιδία γιατί δε συμφέρει. Αλλά το γήπεδο είναι ένα μέρος στο οποίο πηγαίνω με φίλους που δε μπορώ να δω κατά τη διάρκεια της εβδομάδας, και μου έχει γίνει συνήθεια. Κάποιος θα πει πεταμένα λεφτά, αλλά με την ίδια λογική και το 35άρι που σκάω κάθε χρόνο στην ερασιτεχνική το ίδιο δεν είναι? Αφού δεν έχω θέμα με τον προυπολογισμό μου, λογικά θα πάρω και φέτος...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, stavros 9-11 said:

Βασικά υπάρχει και η συνηθέστερη κατηγορία την οποία δεν είπες. Αυτός που είτε ετσι, είτε αλλιώς στο γήπεδο θα πάει γιατί αποτελεί στάνταρ μέρος της διασκέδασης του. Αυτός είναι χαζό να μη πάρει διάρκειας και στην ΑΕΚ πρέπει να έχουμε 3-4 χιλιάδες τέτοιους

Εγώ ξεκάθαρα για αυτό θα πάρω. Δεν θέλω να πάρω, αλλά θα παίξει 20 αγώνες εντός η ΑΕΚ; Στους 18 θα πάω. 

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, 1989 generation said:

Διαρκείας παίρνω εδώ και 11 χρόνια σταθερά, ενώ πιο πριν έπαιρνα σποραδικά. Ναι, η ομάδα δεν είναι ελκυστική, ναι ο μεγαλομέτοχος είναι προκλητικός, ναι στο ΟΑΚΑ δε χρειάζεται να παίρνεις διαρκείας γιατί βρίσκεις εισιτήριο, ναι μπορεί κάποιοι να λένε ότι είναι κοροιδία γιατί δε συμφέρει. Αλλά το γήπεδο είναι ένα μέρος στο οποίο πηγαίνω με φίλους που δε μπορώ να δω κατά τη διάρκεια της εβδομάδας, και μου έχει γίνει συνήθεια. Κάποιος θα πει πεταμένα λεφτά, αλλά με την ίδια λογική και το 35άρι που σκάω κάθε χρόνο στην ερασιτεχνική το ίδιο δεν είναι? Αφού δεν έχω θέμα με τον προυπολογισμό μου, λογικά θα πάρω και φέτος...

Πέρσι,περίπου τέτοια εποχή πήρα τηλ στην Ερα να δω πόσες συνδρομές χρωστάω ώστε να είμαι ταμειακώς εντάξει μέλος.Αφορμή σίγουρα ήταν η ανοδική πορεία των τμημάτων που με έκανε να σκεφτώ ότι καλό θα ήταν να βοηθήσω και γω την καλή δουλειά που φαίνεται να γίνεται.Μου είπαν ότι χρωστάω 4 έτη,τα έστειλα τα λεφτά,όλα οκ.

Αυτό που σκέφτομαι είναι: Έχει κάποιο προνόμιο αυτός που είναι ταμειακώς εντάξει μέλος στην Ερασιτεχνική ή είναι το ίδιο να έχεις κάρτα φίλου ΑΕΚ ως προς την αγορά εισιτηρίων στην ΠΑΕ. Επίσης,τόσα χρόνια δεν ενδιαφέρθηκε κανείς να πάρει τηλ να πει,κύριε τάδε είστε μέλος απο τότε,γιατί δεν πληρώνετε την συνδρομή σας.Θέλω να καταλήξω ότι  παρόλη τη σαφή βελτίωση στα της ΑΕΚ τα τελευταία χρόνια είμαστε πολύ πίσω σε οργάνωση γενικά στο σύλλογο.Κάπου πάει αυτόματος πιλότος και περιμένουν να πάρει διαρκείας ο άλλος όταν εσύ ο ίδιος απαξιώνεις ένα πρωτάθλημα που δίκαια πήρες ή όταν σου λέει γίνε μέλος στην Ερα γιατί έχεις καθήκον και είσαι ΑΕΚάρα.Τέσπα,κάποιες γενικές σκέψεις εκφράζω με αφορμή μια φράση του φίλου απο πάνω. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, blanco21 said:

Πέρσι,περίπου τέτοια εποχή πήρα τηλ στην Ερα να δω πόσες συνδρομές χρωστάω ώστε να είμαι ταμειακώς εντάξει μέλος.Αφορμή σίγουρα ήταν η ανοδική πορεία των τμημάτων που με έκανε να σκεφτώ ότι καλό θα ήταν να βοηθήσω και γω την καλή δουλειά που φαίνεται να γίνεται.Μου είπαν ότι χρωστάω 4 έτη,τα έστειλα τα λεφτά,όλα οκ.

Αυτό που σκέφτομαι είναι: Έχει κάποιο προνόμιο αυτός που είναι ταμειακώς εντάξει μέλος στην Ερασιτεχνική ή είναι το ίδιο να έχεις κάρτα φίλου ΑΕΚ ως προς την αγορά εισιτηρίων στην ΠΑΕ. Επίσης,τόσα χρόνια δεν ενδιαφέρθηκε κανείς να πάρει τηλ να πει,κύριε τάδε είστε μέλος απο τότε,γιατί δεν πληρώνετε την συνδρομή σας.Θέλω να καταλήξω ότι  παρόλη τη σαφή βελτίωση στα της ΑΕΚ τα τελευταία χρόνια είμαστε πολύ πίσω σε οργάνωση γενικά στο σύλλογο.Κάπου πάει αυτόματος πιλότος και περιμένουν να πάρει διαρκείας ο άλλος όταν εσύ ο ίδιος απαξιώνεις ένα πρωτάθλημα που δίκαια πήρες ή όταν σου λέει γίνε μέλος στην Ερα γιατί έχεις καθήκον και είσαι ΑΕΚάρα.Τέσπα,κάποιες γενικές σκέψεις εκφράζω με αφορμή μια φράση του φίλου απο πάνω. 

Δυστυχώς, αν συγκρίνεις λειτουργία ΑΕΚ-γάβρου και σε ΠΑΕ και σε ερασιτέχνη, σε πιάνει μελαγχολία...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1989 generation said:

Δυστυχώς, αν συγκρίνεις λειτουργία ΑΕΚ-γάβρου και σε ΠΑΕ και σε ερασιτέχνη, σε πιάνει μελαγχολία...

Το θέμα είναι ότι πάει χαράμι μια σημαντική δυναμική που έχει η ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Τα 'χουμε ξαναπεί.

ΠΟΤΕ "μπροστάντζα" προκαταβολικά και μετά "εις υγείαν του κορόϊδου".

Δεν συμβαίνει σε ΚΑΝΕΝΑ "μαγαζί" στον κόσμο.

ΜΙΑ φορά το κάναμε το "ψυχικό" με τον Κοντό και είδαμε τα χαΐρια μας.

Δείχνει "φως" το αφεντικό και άμα "σιάχνει πράματα" μας τα παίρνει διπλά και τρίδιπλα ΟΠΩΣ ΠΕΡΣΙ.

Αλλά ΠΡΩΤΑ δείχνει "φως" ....

Η ΕΡΑ είναι άλλη ιστορία. Κλασσικά πειθήνια όργανα, "του κατηχητικού", Χατζηχριστάκια κλπ. τα δώσαμε κι εκεί επί Μουσίου ΑΓΟΓΓΥΣΤΑ.

Μετά ήρθανε οι μέλισσες του Τίγρεως .....

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, blanco21 said:

Το θέμα είναι ότι πάει χαράμι μια σημαντική δυναμική που έχει η ΑΕΚ.

Δυστυχώς είναι μάλλον από επιλογή η όλη δομή της ομάδας. Ζούμε στο 2019, μπορούνε να πάνε κάποια ταξίδια στο εξωτερικό και να δουν πώς λειτουργούν οι ομάδες σε θέματα οργάνωσης,  marketing και προσέλκυσης χορηγών. Δε σου λέω να προσλάβουν άτομα που έχουν σπουδές sport management ( πχ Τσιλιγκίρη στο γάβρο ), αυτά ίσως τους μοιάζουν πυρηνική φυσική. Αλλά δε γίνεται να μην κάνεις καμία προσπάθεια έστω να αντιγράψεις κάποια μοντέλα από το σύγχρονο κόσμο. Για παράδειγμα,δε γίνεται να έχεις ανθρώπους που παίρνουν διαρκείας χρόνια, που τους ξέρεις και η μόνη σου επαφή να είναι να τους στείλεις 3-4 mail το χρόνο που θα δίνουν ευχές το Πάσχα και θα σου προτείνουν να αγοράσεις λαμπάδα. Δε γίνεται να τρως τιμωρία έδρας και να μην δίνεις κάτι στους ανθρώπους που σε έχουν προπληρώσει, πχ μια δωροεπιταγή στη μπουτίκ...Η δε ερασιτεχνική, δεν έχει το παραμικρό κίνητρο να γίνεις μέλος της, είναι μοναδικό φαινόμενο παγκοσμίως. Άντε, να πούμε προνόμιο το δικαίωμα ψήφου σε ΓΣ, που μπορεί να πας και να παίζουν και ξύλο οι διάφοροι εκεί μέσα...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

ο φιλαθλος εχει γραψει στα παπαρια του τον ΑΕΚτζη,οποτε θα αντιγραψω αυτην την πρακτικη οσο αφορα την παε ( ξερω ,μπορει να χασω το δικαιωμα της κριτικης,θα κριτικαρω αυτο που θα βλεπω απο τις καρτ ποσταλ).ασε που ,ποτε δεν ξερεις ,ποσους αγωνες θα μπορεσεις να δεις ,λογω τιμωριων.

αν ευωδωσουν τα οικονομικα μου ,στο χαντμπολ .

Link to comment
Share on other sites

Guest geo_1990

Μια άποψη να γράψω θέλω μόνο. Διάβαζα κάποια πόστ για την προτεραιότητα που θα έχουν οι φετινοί κάτοχοι διαρκείας για το νέο γήπεδο. Η λογική λέει ότι σε ένα γήπεδο περίπου 30-32χιλ θέσεων με παραδείγματα το καραισκάκης και την τούμπα θα μπεί ένας κόφτης γύρω στα 20-22χιλ διαρκείας. Η ΑΕΚ κατέγραψε ιστορικό ρεκόρ διαρκείας στην ιστορίας της το 2007-8 με 25,495. Πρό κρίσης σε μια άλλη ελλάδα τελειώς διαφορετική απο την σημερινή. Αν λάβουμε την παράμετρο ότι τα φετινά διαρκείας θα είναι γύρω στις 6-7 χιλιάδες και ότι η πορεία της ομάδας θα είναι παρόμοια με την φετινή μιας και τίποτα δεν φαίνεται να αλλάζει και δεν θέλουν απο ότι έχω καταλάβει να αλλάξει κάτι, την πεποίθηση ότι θα βρεθούν παραπάνω απο 14-15 χιλιάδες που θα θέλουν διαρκείας στο νέο γήπεδο την βρίσκω πραγματικά αισιόδοξη. Θα πεί κάποιος ότι το γήπεδο το περιμένει πολύς κόσμος μια ζωή και η ανυπομονησία τεράστια. Υπάρχουν κάποιοι παράγοντες όμως που με κάνουν αρνητικό. Η κορόιδία που παίζεται απο την διοίκηση έχει γίνει κατανοητή απο το μεγαλύτερο μέρος του κόσμου και η εμπιστοσύνη είναι κάτι που πολύ δύσκολα ξανακερδίζετε, να πάρει ντάμπλ η φετινή ομάδα να σβερκώσει γαύρο και παόκι με μάνταλο μπακασέτα,ακατόρθωτο πολύ μου φαίνεται. Επιπλέον λογικά θα επιχειρήσουν να κάνουν μεγάλη κονόμα με τις τιμές. Καινούργιο γήπεδο και με τα σκατά που έχει στο κεφάλι του ο απατεώνας θα μπούν τιμές που ο άλλος δύσκολα θα δώσει. Εν έτει 2020 με τέταρτο μνημόνιο να έρχεται σε μια ελλάδα εξαθλιωμένη με την εμπορικότητα της ομάδας σε πτωτική πορεία και το κόσμο ξενερωμένο να βρεθούν 25χιλιάδες που να θέλουν να αγοράσουν διαρκείας ,οπότε θα έχει νόημα η προτεραιότητα, το βρισκώ απίθανο. Μακάρι να διαψευστώ.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να το πολυσκεφτώ, μιας που το γήπεδο θα γίνει χωρίς χρέη (λολ), τότε δεν υπάρχει και κανένας σοβαρός 'λόγος' οι τιμές των εισητηρίων να είναι ακριβότερες από το ΟΑΚΑ. Σωστά;

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευή (21/06) έχει προγραμματιστεί η παρουσίαση των νέων καρτών διαρκείας για την σεζόν 2019-20, τα τελευταία πριν την επιστροφή στα ιερά χώματα της Νέας Φιλαδέλφειας.

Μεσημέρι της Παρασκευής αναμένεται να πραγματοποιηθεί η καθιερωμένη παρουσίαση των εισιτηρίων διαρκείας της νέας αγωνιστικής σεζόν, η οποία αναμένεται… καυτή!

Έναν χρόνο πριν την είσοδο στην «Αγιά Σοφιά» ΑΕΚ θα αγωνισθεί σε περισσότερα ματς πρωταθλήματος και σε αγώνες πλέι-οφ που θα προκύψει και ο πρωταθλητής.

Μάλιστα πληροφορίες αναφέρουν πως οι τιμές δεν θα αλλάξουν σε σχέση με πέρυσι! Από την επόμενη Δευτέρα (24/06) οι κάτοχοι των περσινών εισιτηρίων διαρκείας (περί τους 14.000) θα έχουν περιθώριο δυο εβδομάδων να ανανεώσουν την κάρτα τους.

Στην τελευταία σεζόν πριν την επιστροφή στην Νέα Φιλαδέλφεια, οι κάτοχοι (και) των νέων διαρκείας θα έχουν προτεραιότητα για τα επόμενα της «Αγιάς Σοφιάς». Υπενθυμίζουμε πως τόσο οι κάτοιχοι διαρκείας στη Γ’ και Β’ Εθνική όσο και των αγωνιστικών σεζόν (2017-18, 2018-19, 2019-20) θα είναι σε… θέση προτεραιότητας για μια θέση στον Ναό.

Ολα τα παραπάνω μαζι με τιμές, λεπτομέρειες αλλά και με τα μεγάλα μπόνους – προσφορές που θα έχουν οι κάτοχοι διαρκείας από τους χορηγούς της ΠΑΕ θα παρουσιαστούν την Παρασκευή.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, καφρίλα θα ήταν να τα ακριβύνουν, πέρυσι ήταν πρωταθλήτρια ομάδα με προοπτική ch.l.

Επίσης αν πίστευαν πως όντως είναι τελευταία χρονιά ΟΑΚΑ, νομίζω θα έβγαζε κάτι τύπου τριετίας που έχει ακουστεί, να πάρει κ λίγη ακόμα ρευστότητα. Άπό την άλλη, στ' αρχίδια του, μπορούσε και να έβγαζε και μετά να έριχνε άκυρο, οπότε μπορούμε να λέμε πως ευτυχώς μας κοροϊδεύει, τουλάχιστον δεν μας τρώει -απ'ευθείας τουλάχιστον- :P

Link to comment
Share on other sites

Στα διαρκείας να βάλει στη μια όψη τον υπεργερανό του βούτα...  και στην άλλη τη μπετονιέρα του κλεφτάκη...

ετσι κι αλλιώς αυτα μας "πουλάει" τον τελευταίο χρόνο, αντί για μπάλα...

Link to comment
Share on other sites

Ο Διευθυντής επικοινωνίας της  ΠΑΕ ΑΕΚ τόνισε πως το μότο των διαρκείας προήλθε  από την φωτογράφιση στα Σπάτα με παίκτες και φιλάθλους, ενώ αναφέρθηκε και στα εισιτήρια διαρκείας του νέου γηπέδου στην Νέα Φιλαδέλφεια.

Αναλυτικά τα όσα δήλωσε:

«Η ΑΕΚ είμαστε εμείς, είναι το μοτό μας. Προήλθε από την φωτογράφιση στα Σπάτα με παίκτες, φιλάθλους, μια 11αδα παικτών και κόσμου. Καταλαβαίνεται τον συμβολισμό και τη δύναμη της ομάδας. Για όσα πετύχαμε όλοι μαζί. Παίκτες και κόσμος είναι η ίδια ομάδα για εμάς. Τιμολογιακή πολιτική μένουν ίδιες τιμές. Έχουμε περισσότερα ματς, αλλά και την ευρωπαϊκή τιμωρία. Μεγάλο προνόμιο και απόσβεσης αν περάσουμε στους ομίλους του Europa League. Υπάρχει η έκπτωση τριετίας και όλα τα προνόμια. Και η προτεραιότητα για το νέο γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια.

Πλήγμα ότι κάτοχοι δεν ηρθαν στο ΟΑΚΑ. Σε ένα δύσκολο γήπεδο και με δεδομένη την πορεία της ομάδας. Ηταν ντεσαβαντάζ. Μεταβατική χρονιά πριν το νέο γήπεδο. Προβλέψεις δεν θα κάνουμε για τον στόχο. Και υπάρχει και η λογική ότι στο ΟΑΚΑ μπορεί να βρει απλό εισιτήριο πιο εύκολα. Σκοπός μας είναι να αυξήσουμε την προσέλευση φιλάθλων στο ΟΑΚΑ γενικότερα.

Προβάδισμα για την Αγιά Σοφιά πλην των κατόχων της Γ’ και Β’ εθνικής, που είναι και μέτοχοι πολλοί, προβάδισμα έχουνε θα έχουν τριετία πριν πάμε στο νέο γήπεδο. Η τριετία αυτή κλείνει φέτος. Θα υπάρχουν καλύτερες διευκρινήσεις. Υπάρχουν αρχικά οι δύο δεξαμενές της Γ’ και της Β’ εθνικής και των κατόχων τριετίας. Και μετά θα τα δούμε όλα αυτά.

Ξεκάθαρα θα αφορά όλες τις θύρες. Και θα μπορεί όποιος το επιθυμεί να αλλάξει θύρα στο νέο γήπεδο. Αρκεί να έχει προτεραιότητα ως κάτοχος».

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Hades said:

Ψάχνω πάντως Σιμόες και Τσιγκρινσκι στις καμπάνιες για διαρκείας και φανελα, πουθενά 

Με το Σιμόες, όντως, κάτι δείχνει να μην πηγαίνει καλά....Μήπως γίνει Μπακασέτας νούμερο 2....

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, nikos said:

Ο Διευθυντής επικοινωνίας της  ΠΑΕ ΑΕΚ τόνισε πως το μότο των διαρκείας προήλθε  από την φωτογράφιση στα Σπάτα με παίκτες και φιλάθλους, ενώ αναφέρθηκε και στα εισιτήρια διαρκείας του νέου γηπέδου στην Νέα Φιλαδέλφεια.

Αναλυτικά τα όσα δήλωσε:

«Η ΑΕΚ είμαστε εμείς, είναι το μοτό μας. Προήλθε από την φωτογράφιση στα Σπάτα με παίκτες, φιλάθλους, μια 11αδα παικτών και κόσμου. Καταλαβαίνεται τον συμβολισμό και τη δύναμη της ομάδας. Για όσα πετύχαμε όλοι μαζί. Παίκτες και κόσμος είναι η ίδια ομάδα για εμάς. Τιμολογιακή πολιτική μένουν ίδιες τιμές. Έχουμε περισσότερα ματς, αλλά και την ευρωπαϊκή τιμωρία. Μεγάλο προνόμιο και απόσβεσης αν περάσουμε στους ομίλους του Europa League. Υπάρχει η έκπτωση τριετίας και όλα τα προνόμια. Και η προτεραιότητα για το νέο γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια.

Πλήγμα ότι κάτοχοι δεν ηρθαν στο ΟΑΚΑ. Σε ένα δύσκολο γήπεδο και με δεδομένη την πορεία της ομάδας. Ηταν ντεσαβαντάζ. Μεταβατική χρονιά πριν το νέο γήπεδο. Προβλέψεις δεν θα κάνουμε για τον στόχο. Και υπάρχει και η λογική ότι στο ΟΑΚΑ μπορεί να βρει απλό εισιτήριο πιο εύκολα. Σκοπός μας είναι να αυξήσουμε την προσέλευση φιλάθλων στο ΟΑΚΑ γενικότερα.

Προβάδισμα για την Αγιά Σοφιά πλην των κατόχων της Γ’ και Β’ εθνικής, που είναι και μέτοχοι πολλοί, προβάδισμα έχουνε θα έχουν τριετία πριν πάμε στο νέο γήπεδο. Η τριετία αυτή κλείνει φέτος. Θα υπάρχουν καλύτερες διευκρινήσεις. Υπάρχουν αρχικά οι δύο δεξαμενές της Γ’ και της Β’ εθνικής και των κατόχων τριετίας. Και μετά θα τα δούμε όλα αυτά.

Ξεκάθαρα θα αφορά όλες τις θύρες. Και θα μπορεί όποιος το επιθυμεί να αλλάξει θύρα στο νέο γήπεδο. Αρκεί να έχει προτεραιότητα ως κάτοχος».

 

 

 

 

Kai gia ta petala 3etia gamioles

Link to comment
Share on other sites

Λογικό που κράτησε τις ίδιες τιμές ο Μελισσανιδης παρα τα περισσότερα ματς φέτος λόγω των πλέι οφ..αποριας άξιο πάντως που βλεπω να τονίζουν τα περισσότερα φετινά ματς και τις ίδιες τιμές..πολλοί ΑΡΔ στα σόσιαλ λες και πρέπει να αισθανόμαστε και υποχρέωση για την "ευνοικη" τιμή του διαρκείας μας .Η φάση είναι δούναι και λαβείν, πληρώνουμε και θέλουμε να βλέπουμε και καλούς παίχτες και μπάλα .

Κατ εμέ ετά την περσινή αθλια χρονια μας το να τις ακριβαινε κιόλας θα ήταν πρόκληση .. επίσης μη ξεχνάμε πως δύο ματσάκια κ μάλιστα ευρωπαϊκά δε μπορούμε να τα δούμε και ας μην φταίει εννοείται αυτός .

ΥΓ.Ο άνθρωπος πάντως λέει και ξαναλέει πως για να μπεις στην Αγία Σοφιά θα περνάς αξονικό ..Τέλος τα τζάμπα και οι ανοιχτές πόρτες κλπ. Έχουν βάλει στο μάτι μετά από πρόταση της Τότεναμ αυτό με το δακτυλικό αποτύπωμα αλλά κοστιζει 1.100.000€ ο όλος μηχανισμός και δε βλέπω να το φέρνει. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stylianopoulos said:

 

ΥΓ.Ο άνθρωπος πάντως λέει και ξαναλέει πως για να μπεις στην Αγία Σοφιά θα περνάς αξονικό ..Τέλος τα τζάμπα και οι ανοιχτές πόρτες κλπ. Έχουν βάλει στο μάτι μετά από πρόταση της Τότεναμ αυτό με το δακτυλικό αποτύπωμα αλλά κοστιζει 1.100.000€ ο όλος μηχανισμός και δε βλέπω να το φέρνει. 

Θα πάρουμε ένα μεταχειρισμένο ρε συ, όπως το πούλμαν της Ντορτμουντ. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×