Jump to content

Διαρκείας 2019-2020


CHⓇIS
 Share

Recommended Posts

Θεωρω οτι ευκολα ή δυσκολα θα πιασουμε το περσινο νουμερο, που δεν το λες και ασχημο αν ειναι η βαση μας στα διαρκειας.Νομιζω 14 χιλιαδες ειχαμε δωσει.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Nestoridis21 said:

Με ή χωρις τα συνδεσμιακα;

Χωρίς αυτά αν δεν κάνω λάθος 

Link to comment
Share on other sites

Ξεπέρασαν τις 10.000. Πάλι βέβαια ούτε ζέστη ούτε κρύο, περίμενα μεγαλύτερο boost. 

Με 15.000+ εγώ είμαι οκ. 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω όπως και πέρσι τα συνδεσμιακά δεν είναι μέσα και θα μάθουμε το πραγματικό νούμερο στο τέλος μάλλον όμως το περσινό νούμερο είναι μάλλον το ταβάνι ( είχαμε και ομίλους τσουλού με μπάγερν )

e2e80f4d786330c452c2ed342880a993_611286.

Link to comment
Share on other sites

15000 καμμενους, με την οικονομική δυνατοτητα για διαρκειας, χωρίς αστερίσκους για διοίκηση, παίχτες κλπ. θα έπρεπε να τους έχουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε άρρωστοι και είναι πια αργά . πολλή αργά . ( κάτοχος διαρκείας :P )

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

10.500  ηδη και χωρις τα συνδεσμιακά μέσα δηλαδη να φθασεις στα 14.000 διαρκείας μετα τη χρονια περσι καλυτερο αποτι περίμενα .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Stylianopoulos said:

10.500  ηδη και χωρις τα συνδεσμιακά μέσα δηλαδη να φθασεις στα 14.000 διαρκείας μετα τη χρονια περσι καλυτερο αποτι περίμενα .

Εννοειται, ας σταθεροποιηθουμε στα 14000 και ανεβαινουμε ξανα μετα, ειδικα στο νεο γηπεδο.Μην ξεχναμε οτι τοσα διαρκειας οσα περυσι δεν εχουμε ξανακανει επι Μελ.Δεν θυμαμαι στην Γ' αλλα και παλι δεν νομιζω.

Μην συγκρινουμε επι Ντεμη, αλλη Ελλαδα εκεινη.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, aris2168 said:

15000 καμμενους, με την οικονομική δυνατοτητα για διαρκειας, χωρίς αστερίσκους για διοίκηση, παίχτες κλπ. θα έπρεπε να τους έχουμε.

Απο εδω και περα νομιζω θα τους εχουμε

Link to comment
Share on other sites

Η βάση της ΑΕΚ, οι σταθεροί, είναι γύρω στους 10-12.

Οτι έξτρα είναι ΑΕΚτζης επαρχιώτης που παίρνει διάρκειας για την ενίσχυση. Οπότε το 14 είναι μια χαρά αριθμός. 

Μακάρι οι σταθεροί να γίνουν περισσότεροι κ να μιλάμε για αλλά νούμερα μετά. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ξέρετε αν θα δοθεί παράταση για την πώληση τους;; Μετά από τις τελευταίες εμφανίσεις ψήνομαι να αγοράσω. 

Link to comment
Share on other sites

Έιχα πει φετος θα αποφασισω 31 Αυγουστου αν θα παρω. Μολις ανακοινωθει ο κοουτς θα αγορασω γιατι ο Προεδρος με τις τελευταιες κινησεις με εψησε.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bukowski said:

Έιχα πει φετος θα αποφασισω 31 Αυγουστου αν θα παρω. Μολις ανακοινωθει ο κοουτς θα αγορασω γιατι ο Προεδρος με τις τελευταιες κινησεις με εψησε.

Ακόμα και αν γίνει το θαύμα με τον Σέρβο;

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, AlexKR21 said:

Ακόμα και αν γίνει το θαύμα με τον Σέρβο;

Δεν ψηνομαι για Μιλογεβιτς πως σκτα λεγετααι ΑΛΛΑ αν τον επιλεξει ο (σοβαροτατος πλεον) ΤΔ της ομαδας εγω θα στηριξω.

Σαββατο γυρναω απο διακοπες Δευτερα θα αγορασω.

Περσι αγορασα διαρκειας και πηγα σε 5 παιχξιδια στο τελος γτ η ομαδα δεν με τραβαγε, ισα ισα μου χαλουσε την διαθεση γιατι εβλεπα τσαπατσουλια και γελοιοτητα ΣΕ ΟΛΑ.

Η επιλογη Ιλια για μενα ειναι οτι πιο σοβαρο εγινε στην ΠΑΕ μετα το γηπεδο και την προσληψη Λυσσανδρου.

Θα στηριξω λοιπον τοσο οικονομικα οσο και με την παρουσια μου φετος γιατι αυτη την φορα νιωθω πως δεν με περνανε για μαλακα πλεον.

Και αας θελω Πογιετ τριετιας πχ να φτιαξει μια ομαδα ατσαλι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Δεν ψηνομαι για Μιλογεβιτς πως σκτα λεγετααι ΑΛΛΑ αν τον επιλεξει ο (σοβαροτατος πλεον) ΤΔ της ομαδας εγω θα στηριξω.

Σαββατο γυρναω απο διακοπες Δευτερα θα γυρισω.

Περσι αγορασα διαρκειας και πηγα σε 5 παιχξιδια στο τελος γτ η ομαδα δεν με τραβαγε, ισα ισα μου χαλουσε την διαθεση γιατι εβλεπα τσαπατσουλια και γελοιοτητα ΣΕ ΟΛΑ.

Η επιλογη Ιλια για μενα ειναι οτι πιο σοβαρο εγινε στην ΠΑΕ μετα το γηπεδο και την προσληψη Λυσσανδρου.

Θα στηριξω λοιπον τοσο οικονομικα οσο και με την παρουσια μου φετος γιατι αυτη την φορα νιωθω πως δεν με περνανε για μαλακα πλεον.

Και αας θελω Πογιετ τριετιας πχ να φτιαξει μια ομαδα ατσαλι.

Συμφωνώ απόλυτα για τον Ίβιτς. Δεν το περίμενα και με φτιαξε πάρα πολύ σαν κίνηση. Μετά την λαίλαπα του (καλού και τίμιου όμως) βλαχόπαιδου έχουμε και πάλι σοβαρό τεχνικό διευθυντή. Βέβαια η ουσία είναι να στηριχτεί πραγματικά ο Ίβιτς και όχι μετά τους πρώτους μήνες να αρχίσουν να μπλέκουν στα πόδια του Μελισσανίδηδες και Γιάννηδες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mporat said:

Όλο και πέφτουμε... 

FB_IMG_1567435714320.jpg

Μετα απο τετοια χρονια  περυσι κ χωρις Ευρωπη φετος τα περιπου 13000 διαρκειας ειναι Οκ.

Δεν ειναι καλα, αλλα ειναι ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×