Jump to content

Φανέλα 2019-2020


Σας αρέσουν οι νέες φανέλες;  

42 members have voted

  1. 1. Σας αρέσουν οι νέες φανέλες;



Recommended Posts

Πέρα από τα διαρκείας, θα έχουμε και αποκαλυπτήρια της νέας φανέλας για την επόμενη σεζόν.

πάλι με Capelli. Ελπίζω να είναι ομορφότερη από τις φετινές που ήταν δράμα. Και πιο γούρικη εννοείται.

#aekfamily 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Η πιο τζαμπατζιδικη και φτηνιαρικη εκδοχη υλικου απο την capelli,κομμενη και ραμμενη απο τεντοπανο με κιτρινη και μαυρη ριγα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Να πω την αλήθεια μου εμένα μου άρεσε σαν ποιότητα, καλύτερη από κάτι παλαιότερες. Ας φτιάξουν και το design λίγο και μπορεί και να τσιμπήσω μία.

Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa
3 hours ago, JOSS said:

Θα θελα να ξεφυγουμε απο ριγα φετος

Και εγώ θα προτιμούσα να γυρίσουμε σε μια τέτοια ξανά με μαύρο σορτσ 

images.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Δείτε το… teaser που ανέβασε η ΠΑΕ ΑΕΚ

Την Πέμπτη (20/6) θα έχουμε τα «αποκαλυπτήρια» της φανέλας που θα φορά η ΑΕΚ για τη νέα περίοδο 2019-2020. Με την ΠΑΕ, να αναρτά ένα πρώτο… teaser στα social-media όπου αυτό που φαίνεται εκ πρώτης όψεως, είναι ότι σε σχέση με την περσινή φανέλα, θα υπάρχει μαύρος γιακάς και γενικά περισσότερο μαύρο χρώμα.

64313992_2982127151828743_27090729557819

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, George_D said:

Δείτε το… teaser που ανέβασε η ΠΑΕ ΑΕΚ

Την Πέμπτη (20/6) θα έχουμε τα «αποκαλυπτήρια» της φανέλας που θα φορά η ΑΕΚ για τη νέα περίοδο 2019-2020. Με την ΠΑΕ, να αναρτά ένα πρώτο… teaser στα social-media όπου αυτό που φαίνεται εκ πρώτης όψεως, είναι ότι σε σχέση με την περσινή φανέλα, θα υπάρχει μαύρος γιακάς και γενικά περισσότερο μαύρο χρώμα.

64313992_2982127151828743_27090729557819

Αντε παλι ριγα, αντε παλι κυριαρχο μαυρο χρωμα.. Φερτε ρε πισω τις εμφανισεις της adidas τελη δεκαετιας 70. Κιτρινη φανελα, μαυρο σορτς, κιτρινη καλτσα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aussie said:

Εχω πολυ καλο προαισθημα για τη νεα φανελα μετα απο αυτην την φωτο. Μακαρι να βγω αληθινος.

Και γω το ίδιο. 

Ευτυχως που το γράφεις εσύ γιατί το δικό μου προαίσθημα είναι για τα ανάθεμα 

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι μια που διερρευσε τις προαλλες στο διαδικτυο (ουτε να την ψαξω δεν εχω κουραγιο) κλαφτα Χαραλαμπε.

Επισης με αυτο το τραγικο κοκκινο του παμε στοιχημα μπροστα, καλη φανελα δεν θα εφτιαχνε ουτε η nike, ποσο μαλλον αυτοι.

Link to comment
Share on other sites

On 6/18/2019 at 9:45 PM, Nestoridis21 said:

Αντε παλι ριγα, αντε παλι κυριαρχο μαυρο χρωμα.. Φερτε ρε πισω τις εμφανισεις της adidas τελη δεκαετιας 70. Κιτρινη φανελα, μαυρο σορτς, κιτρινη καλτσα.

Κυρίως φέρτε πίσω τις ΟΜΑΔΕΣ τέλη δεκαετίας 70 κι ας φοράνε και κλαρωτά σαν τα ριχτάρια του καναπέ .... :D

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×