Jump to content

Φανέλα 2019-2020


Σας αρέσουν οι νέες φανέλες;  

42 members have voted

  1. 1. Σας αρέσουν οι νέες φανέλες;



Recommended Posts

Προτιμω την κλασσικη κιτρινομαυρη ή αυτη με την χοντρη ριγα.Δεν με χαλαει η συγκεκριμενη, ειναι κατι διαφορετικο, μου θυμιζει ομως ευρωπαικη ομαδα μεσαιου βεληνεκους απο τιποτα Βελγιο, Τσεχια, Ολλανδια κτλ.

Τεσπα αν η ομαδα παει καλα θα μας αρεσει αρκετα και η φανελα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Προτιμω την κλασσικη κιτρινομαυρη ή αυτη με την χοντρη ριγα.Δεν με χαλαει η συγκεκριμενη, ειναι κατι διαφορετικο, μου θυμιζει ομως ευρωπαικη ομαδα μεσαιου βεληνεκους απο τιποτα Βελγιο, Τσεχια, Ολλανδια κτλ.

Τεσπα αν η ομαδα παει καλα θα μας αρεσει αρκετα και η φανελα.

Μου ήρθε στο μυαλό η NAC Breda από Ολλανδία 

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί οι 2 δίπλα στον Οικονόμου είναι από τα τσικό της ομάδας? Τους έφερε ο πορτογάλος? Έχουν ξεμείνει στο ρόστερ από την εποχή Φαντροκ? Τι φάση?

 

ee364cd05075a994f0fa692b54085c99_662858.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Macross said:

Αυτοί οι 2 δίπλα στον Οικονόμου είναι από τα τσικό της ομάδας? Τους έφερε ο πορτογάλος? Έχουν ξεμείνει στο ρόστερ από την εποχή Φαντροκ? Τι φάση?

 

ee364cd05075a994f0fa692b54085c99_662858.

Τέτοια παππουδια έστειλε ο τίγρης στον τελικό απέναντι στα παορκς

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις αν την εβγαζε αυτην η Ντορτμουντ δε θα κράζατε ετσι.. Πολυ ενδιαφέρουσα η νεα εμφανιση μας , πρωτοποριακή και δροσερή . Κλάσεις ανώτερη απο την περσυνη . Ηταν καιρος να ξεφυγουμε απο τα κλασικα με την καθετη ρίγα.  Μαρεσει .

Απο μένα ειναι ΝΑΙ .

ΥΓ.Γενικά ολοι στις παραλίες και φετος με φανέλα,μπλουζάκι,σορτσάκι ΑΕΚ .

  • Δικεφαλάκι 11
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το έχουν σπάσει το καλτόμετρο . Δεν έχει άλλο . Ο τύπος με το κασκόλ στο πρόσωπο τι φάση ? Έτοιμος για μπάχαλα ? Πώς δεν είδαμε κανένα με φουλ φέις . Όσο για τους παππούδες ασχολίαστο με δυσκολία σηκωνουν το χέρι . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stylianopoulos said:

Ρε σεις αν την εβγαζε αυτην η Ντορτμουντ δε θα κράζατε ετσι.. Πολυ ενδιαφέρουσα η νεα εμφανιση μας , πρωτοποριακή και δροσερή . Κλάσεις ανώτερη απο την περσυνη . Ηταν καιρος να ξεφυγουμε απο τα κλασικα με τη ρίγα.   Μαρεσει .

Απο μένα ειναι ΝΑΙ .

Επιτέλους ένας σοβαρός άνθρωπος εδώ μέσα. Γαμεί η νέα φανέλα, είστε άμπαλοι όλοι. Εγκρίνει και το άλλο μισό του Budapest club.

@aris2168 η διαγώνια ρίγα παχαίνει;

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×