Jump to content

Φανέλα 2019-2020


Hades
 Share

Σας αρέσουν οι νέες φανέλες;  

42 members have voted

  1. 1. Σας αρέσουν οι νέες φανέλες;



Recommended Posts

3 minutes ago, Aussie said:

Μου φαινεστε λιγο υπερβολικοι. Εμενα δεν θα πω οτι με χαλασε τοσο. Θα μου αρεσε περισσοτερο με κιτρινο σορτσακι ειναι η αληθεια, αλλα και ετσι δεν με ενοχλει ιδιαιτερως.

 

Ε αν είμαστε ΛΙΓΟ υπερβολικοί μικρό το κακό

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Macross said:

 

Ε αν είμαστε ΛΙΓΟ υπερβολικοί μικρό το κακό

Λεω ''λιγο'' διοτι ειναι κατι διαφορετικο και θα υπαρξουν σιγουρα αντιθετες αποψεις, απλως οχι του στυλ ''τσιρκο-ο,τι χειροτερο εχω δει'' που εγραψαν αγαπητοι συμφορουμιτες. Βεβαια ειναι προσωπικη τους αποψη αλλα εγω δεν την βλεπω για τοσο κακη εμφανιση. Ισα ισα μπορω να πω οτι οσο την χαζευω μου αρεσει και περισσοτερο. Σαφως εχουμε δει καλυτερες, αλλα και χειροτερες.

Τελος παντων γουστα ειναι αυτα.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, George_D said:

Αυτή είναι φανέλα για καρναβάλι όχι για ομάδα ?

89e2eb250534820173ff1d190177d302_662858.

Να πω την αμαρτια μου, εμενα μου αρεσει. Πιο πολυ κιτρινο και διαγωνια ριγα, why not? Τερμα πια οι κατακορυφες ριγες...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Παντως με την ωρα συνηθιζεται καπως.

Κ δάχτυλο στον κωλο να φας, όσο περνά η ώρα δεν θα πονάς τόσο όσο στην αρχή. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για να προλάβω κάναν έξυπνο νονο, όχι δεν έχω φάει, μου το είπε ο φίλος μου ο Αβραάμ. 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
4 minutes ago, BillR21 said:

Κ δάχτυλο στον κωλο να φας, όσο περνά η ώρα δεν θα πονάς τόσο όσο στην αρχή. 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Επισης για να προλαβω πιθανα σχολια περι εμπαθειας (γιατι ΠΑΝΤΑ στην ΑΕΚ διαβαζουμε και τετοια)

να πω οτι την προπερσινη εγω πχ την θεωρουσα μια απο τις καλυτερες ολων των εποχων.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Θα μου καθόταν καλύτερα στο μάτι αν οι μαύρες ρίγες ήταν πιο λεπτές και διακριτικές και κυριαρχούσε το κίτρινο. Τώρα βλέπω Μπρέντα, βλέπω ακόμα και Εργοτελη. 

Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε η ΠΑΕ να κάνει μια έρευνα με τα προτεινόμενα σχέδια για να αποφασίσει το αγοραστικό(lol?) κοινό της ομάδας αυτό που ποθεί. Ιδανικά να απαντούσαν μόνο οι κάτοχοι διαρκείας για να έχουμε στην καθημερινότητα μας έναν νέο διαχωρισμό πλην του κλασικού original vs other.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα να μιλήσουμε σοβαρά οι διαγώνιες ριγες οπως κάθετες ή οριζόντιες δεν συνηθίζονται γιατί φαίνονται άσχημες και κουραστικές για μένα.

Είτε κάνουν μια μεγάλη

9k=River-plate.jpg.jpg

 

Ειτε ψιλές διακρητικές με μία μεγαλη

2014-Top-Fasion-World-Cup-Short-sleeved-

 

είτε λίγο πιο ψιλή και σκούρα να μην κουράζει

DolE3BNWwAAvWr_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα από χθες με προσμονή να δω την νέα εμφανιση, για να πω την αληθεια, όπως και οι περισσότεροι δεν ενθουσιάστηκα, αλλά ούτε απογοητευτηκα κι ολας, είναι κάτι διαφορετικό σε σχέση με τη συνηθισμένη κάθετη ριγα, αυτό που με χαλάει λίγο είναι ο χορηγός το παλιό logo ,του πάμε στοίχημα ήταν πιο διακριτικό, ούτε ζέστη ούτε κρύο αλλά  θα αγοράσω.. 

Link to comment
Share on other sites

Σχεδιο τιγρεως για να ζαλιζονται οι αντιπαλοι παικτες, ασχετα που στο τελος θα ζαλιζονται οι δικοι μας.

Κριστισιτς θα φευγει με ημικρανιες στο τελος του ματς

Link to comment
Share on other sites

Ουτε κρυο ουτε ζεστη,ελπιζω μονο να εχουν παρει και καμια αλλαξια χωρις το χορηγο μην τρεχουν παλι να βαζουν μονωτικη ταινια να το κρυψουν σε ευρωπαικα παιχνιδια.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stylianopoulos said:

Ρε σεις αν την εβγαζε αυτην η Ντορτμουντ δε θα κράζατε ετσι.. Πολυ ενδιαφέρουσα η νεα εμφανιση μας , πρωτοποριακή και δροσερή . Κλάσεις ανώτερη απο την περσυνη . Ηταν καιρος να ξεφυγουμε απο τα κλασικα με την καθετη ρίγα.  Μαρεσει .

Απο μένα ειναι NAI.

 

2 hours ago, SpiRos said:

Επιτέλους ένας σοβαρός άνθρωπος εδώ μέσα. Γαμεί η νέα φανέλα, είστε άμπαλοι όλοι. Εγκρίνει και το άλλο μισό του Budapest club.

@aris2168 η διαγώνια ρίγα παχαίνει;

Αχαχαχααααααααχαχαχαααααα ....

Να είσαι καλά βρε Σπύρο !!!

Γελάσαμε !

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, BillR21 said:

Κ δάχτυλο στον κωλο να φας, όσο περνά η ώρα δεν θα πονάς τόσο όσο στην αρχή. 

 

47 minutes ago, BillR21 said:

Για να προλάβω κάναν έξυπνο νονο, όχι δεν έχω φάει, μου το είπε ο φίλος μου ο Αβραάμ. 

Είστε και σε κάτι χρήσιμοι εσείς της λφσ. Μαθαίνουμε πράγματα που θα ηταν ΑΔΥΝΑΤΟΝ να τα μάθουμε από μονοι μας.

Τώρα, ποιός ξέρει, ποιός το είπε, ποιανού του αρέσει, βρείτε τα ....

Link to comment
Share on other sites

 Μακάρι η δεύτερη να έχει καμία ψαγμένη λεπτομέρεια όπως η μαύρη με τον ανάγλυφο αετό της Nike, όσο για την τρίτη, δεν καταλαβαίνω γιατί κρατάμε την περσινή (που για τα γούστα μου είναι ωραία και την αγόρασα) και δεν φτιάχνουν καινούργια, έστω με τα ίδια χρώματα.. Πολύ φτώχια.. 

Link to comment
Share on other sites

Γιατι στην φανελα των τερματοφυλακων εμφανιζεται να ποζαρει ο Τσιντωτας και οχι ο Μπαρκας?

Εσκασε προταση πωλησης?

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, AG21 said:

 

DolE3BNWwAAvWr_.jpg

Δηλαδη αυτη εδω δεν σας αρεσει; Ε κατι αντιστοιχο μου θυμιζει κ η δικη μας την οποια με ψηνει να την παρω! ? ?? ?

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Πάντως όσο περνάει η ώρα, όχι ότι τη συνηθίζω αλλά ψάχνοντας τρόπους να την υποφέρω-ουμε νομίζω πως αν γείρουμε το κεφάλι ελαφρώς δεξιά οι διαγωνιες ρίγες "γίνονται" κάθετες οπότε πάμε στα γνωστά περσινά.

Βέβαια θα είναι "κάπως" ενα ολόκληρο γήπεδο με το κεφάλι γερμένο ελαφρώς δεξιά ... σαν ομαδικό εγκεφαλικό θα είναι. Που -μεταξύ μας- δεν είναι και απίθανο το ομαδικό εγκεφαλικό. Για άλλους λόγους .....

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×