Jump to content

Φανέλα 2019-2020


Hades
 Share

Σας αρέσουν οι νέες φανέλες;  

42 members have voted

  1. 1. Σας αρέσουν οι νέες φανέλες;



Recommended Posts

Ντέρμπι το πολλ. 7-3-8. Λιγότεροι αυτοί που λένε χάλια, από τους άλλους.

Link to comment
Share on other sites

Μαντεύω πως η δεύτερη θα είναι καρμπόν της πρώτης απλά θα αλλάζουν χρώμα οι ρίγες, οι μαύρες κίτρινες και οι κίτρινες μαύρες. 

Link to comment
Share on other sites

Εγω θεωρω οτι οι δευτερες θα εχουν κυριαρχο χρωμα το μαυρο με ελαχιστο κιτρινο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Ελα για αγοραστε μια χαρα ειναι οι φανελες.

 

Screenshot_7.jpg

Κλασικά θα την αγοράσω και φέτος, και να μην μου άρεσε πολύ, πάλι θα την έπαιρνα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rossi said:

ωπα ωπα μισο. απο πισω δεν εχει ριγες; 

ΠΩΣ ΑΛΛΑΖΩ ΤΗΝ ΨΗΦΟ;;;

Εγώ ίδα στο φβ ή ινστα ότι έχει κι από πίσω, κάτω από το όνομα και τον αριθμό εννοείται.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Εγω εκανα παραγγελια αλλα οπως ειναι στην φωτο. Οποιος θελει μπορει να παρει ΧΑΜΠΟΣ φανελα δεν εχω προβλημα χαχαχα Σπυρο δεν εχει πισω ριγα ειναι οπως την εβαλα με το ΧΑΜΠΟΣ 10

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Εγω εκανα παραγγελια αλλα οπως ειναι στην φωτο. Οποιος θελει μπορει να παρει ΧΑΜΠΟΣ φανελα δεν εχω προβλημα χαχαχα Σπυρο δεν εχει πισω ριγα ειναι οπως την εβαλα με το ΧΑΜΠΟΣ 10

Εδώ έχει πάντως

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

To printscreen που εβαλα ειναι απο το site της παε...και δειχνει πως ειναι πισω μπροστα και πλαγια και δεν εχει....θα μας τρελανουν ελεος ουτε εκει δεν μπορουν να κανουν κατι σωστο? Αλλα εμφανιζουν αλλη πουλανε? Ωραιο official 48 ευρω....

Link to comment
Share on other sites

πω οσο βλεπεις και βιντεο, εν κινησει παιχτες κτλ ειναι ακομα χειροτερη. απο μενα ειναι ενα μεγαλο ΟΧΙ το φετινο, οσο και να προσπαθω να το συνηθισω 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rossi said:

Kαι βιντεο στην οποια φαινεται και η τριτη (;)

 

Εδώ πάντως έχει ρίγα και στη πλάτη 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

@ΧΑΜΠΟΣ Επειδη βλεπω στην φωτο που ποσταρες εχεις βαλει την επιλογη ''kids''. Τσεκαρε το μια.

Στο βιντεο υπαρχει καπου ενας πιτσιρικας που φανταζομαι ανηκει στην κατηγορια ''kids'' και η φανελα πισω δεν εχει ριγες, ενω των ποδοσφαιριστων εχει. 

Δες δηλαδη μηπως εκανες κατι λαθος με την επιλογη σου στο νουμερο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, Hoffman21 said:

Εδώ πάντως έχει ρίγα και στη πλάτη 

Κατω απο την μεση ναι. Φαντασου τι αρπακολατζηδες ειναι που στο επισημο site που τις πουλανε δεν εχει.....

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
2 minutes ago, Aussie said:

@ΧΑΜΠΟΣ Επειδη βλεπω στην φωτο που ποσταρες εχεις βαλει την επιλογη ''kids''. Τσεκαρε το μια.

Στο βιντεο υπαρχει καπου ενας πιτσιρικας που φανταζομαι ανηκει στην κατηγορια ''kids'' και η φανελα πισω δεν εχει ριγες, ενω των ποδοσφαιριστων εχει. 

Δες δηλαδη μηπως εκανες κατι λαθος με την επιλογη σου στο νουμερο.

οχι ιδιες ειναι και το MEN'S το τσεκαρα χωρις ονομα και νουμερο κτλ δεν το εχουν με ριγα οπως στο βιντεο

 

Screenshot_10.jpg

 

δεστε το και εσεις παιδια.

https://www.aekfc.gr/pd/1i-agonistiki-fanela-2019-20-122894.htm?lang=en&path=264576485

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Κατω απο την μεση ναι. Φαντασου τι αρπακολατζηδες ειναι που στο επισημο site που τις πουλανε δεν εχει.....

θα ξενερώσω αν μου έρθει η φανέλα χωρις ρίγα πίσω...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Hoffman21 said:

θα ξενερώσω αν μου έρθει η φανέλα χωρις ρίγα πίσω...

Εμενα μου αρεσει χωρις ριγα πισω? Παντως μαλακια ελεος πρεπει αυτο που δειχνουν αυτο να πουλανε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Εμενα μου αρεσει χωρις ριγα πισω?

θα μου αρεσε χωρις ριγα πισω αν ηταν και τα μανικια κιτρινα.. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Νονός said:

Πάντως όσο περνάει η ώρα, όχι ότι τη συνηθίζω αλλά ψάχνοντας τρόπους να την υποφέρω-ουμε νομίζω πως αν γείρουμε το κεφάλι ελαφρώς δεξιά οι διαγωνιες ρίγες "γίνονται" κάθετες οπότε πάμε στα γνωστά περσινά.

Βέβαια θα είναι "κάπως" ενα ολόκληρο γήπεδο με το κεφάλι γερμένο ελαφρώς δεξιά ... σαν ομαδικό εγκεφαλικό θα είναι. Που -μεταξύ μας- δεν είναι και απίθανο το ομαδικό εγκεφαλικό. Για άλλους λόγους .....

 

Subliminal message είναι αυτό... για τις εκλογές?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hoffman21 said:

θα ξενερώσω αν μου έρθει η φανέλα χωρις ρίγα πίσω...

Είναι θέμα όντως. 
Μου αρέσει πιο πολύ με ρίγα πίσω, εννοείται. Αλλά άμα έχει ρίγα πίσω-κάτω μάλλον θα πρέπει να βάλω όνομα και νούμερο για πρώτη φορά, πάντα αγοράζω χωρίς, εκτος από μία του Μπλάνκο που μου κάνανε δώρο. Γιατί κενό το πίσω μέρος και κάτω ρίγες δεν λέει. Άμα δεν έχει όμως ρίγα πίσω, μπορεί να μείνει όλο κενό, δεν με νοιάζει. Προβλήματα ρε πούστη μου. :D 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Παντως το τσεκαρα καλα μαγκες δεν εχει σχεση αυτη που φορανε οι παιχτες με αυτη που πουλαει το μαγαζι .....

 

Screenshot_9.jpg

Screenshot_11.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×