Jump to content
Stylianopoulos

Επίσημη έναρξη προετοιμασίας ΚΜ..

Recommended Posts

Παρασκευή 12/07 και ώρα 21.30 στον Λουκιδέλη ,πλατεία Κωνσταντινουπόλεως στη Νέα Φιλαδελφεια ..   Μάζωξη ΚΜ με θεματα :

Eπίσημη ανακήρυξη του greg voo ως νεου απιδοσυλλεκτη του ποδοσφαιρικού Πι&Ο.  Χαιρετισμός Αρι2168 .

Προγραμματικες δηλώσεις του προέδρου του επιστημονικου συμβουλίου του ΚΜ Στυλιανοπουλου Π. για τη νέα εποχή μοντερέισο που χάραξε στο φορουμ.

Εναρξη καλοκαιρινής προετοιμασίας χρηστών ΚΜ και προγραμματισμος ΑΕΚοδράσεων στα θερινα σας θέρετρα. 

Αδελφοποίηση του φορουμ με το κλαμπ της Original21 στη Νεα Ιωνία . Ομιλία Μπιλ21 .

Συζητηση-πλάνο-στόχοι του φορουμ για την δεκαετία 2019-2029 . Τι οφείλουμε εμεις στο ΚΜ ; Τι οφείλει το ΚΜ σε εμάς; Tι οφείλει η Ευρώπη στους Έλληνες. Ομιλία Μπαν Βιβέρ.

Αυτά και άλλα πολλά στον Λουκιδελη στην πλατεία εξω στη δροσιά μαζι με ατέλειωτη ΑΕΚοσυζητηση ,μπύρες , μεζέ ,ακορντεόν και καρπαζές στους αλλόθρησκους περαστικούς.

Δηλώστε συμμετοχή στο ινμποξ ή εδω να κλεισουμε άτομα.

ΑΕΚ.. ΜΟΝΟ ΑΕΚ ..

5 minutes ago, parakmiakos said:

Μη λειψει κανεις. Θα ακολουθησει μασαζ με happy ending σε μασατζιδικο στη συγγρου.

Ολοι εκει, ολα για το ΚΜ.

Αν ακολουθήσει την επόμενη μέρα θα είμαι εκεί. 😎

Όλα για το ΕΣ. 

Καλούνται τα μέλη - φίλοι - υποστηρικτές - χορηγοί της LFO σε Προσυγκέντρωση στις 20:45 στο χώρο του εργοταξίου του Νέου Γηπέδου.

Τα πούλμαν απο επαρχία θα αποβιβασουν τον κόσμο εκεί και μετά θα οδηγηθούν για στάθμευση στο χώρο της πρώην "Ρενώ".

Θα μεταβούμε στο χώρο της Ακαδημίας Γραμμάτων και Τεχνών "Λουκιδελης" με ΠΟΡΕΙΑ επικεφαλής της οποίας θα δεσπόζει πανό "ΕΞΩ ΟΙ ΝΕΟΙ ΜΟΝΤΕΡΕΗΤΟΡΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΜ".

Στο περιθώριο της εκδήλωσης θα οργανωθεί στρογγυλό ή μακρόστενο τραπέζι με θέματα :

- Θα είναι το τέλος του ΚΜ η μοντερατοροποίση ΣτΕλιανόπουλου ?

- Γκρέγκ Βουου και Απιδοσυλλεκτισμός του μέλλοντος.

- Μάκης Γαλάτσι και Ασυνέπεια

- Περού, αυτή η μάστιγα του διεθνούς ποδοσφαίρου.

- "Ακούει καμπάνες" η σύζυγος του Κώστα Μανωλά και γιατί ?

Θα ακολουθήσουν ερωτήσεις - απορίες.

1 minute ago, Νονός said:

Καλούνται τα μέλη - φίλοι - υποστηρικτές - χορηγοί της LFO σε Προσυγκέντρωση στις 20:45 στο χώρο του εργοταξίου του Νέου Γηπέδου.

taxi-night-1021x580-1021x580.jpg

11 hours ago, Bukowski said:

taxi-night-1021x580-1021x580.jpg

Ειρωνικό ποστ ??? Με ρεάξον "θενξ - κυπελλάκι" από τον Ντάριο Μουτσοτρίνγκο των 5Χ5 ???

Μισό να σας ισώσω ...

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ LFO

Ενημερώνουμε τους φίλους - μέλη που θα έλθουν από το εξωτερικό να αναζητήσουν στον χώρο αφίξεων του "Ελ. Βενιζέλος" τα ειδικά κιόσκια με την παρακάτω σήμανση :

no.jpg

Από εκεί θα προωθηθούν ομαδικά στΟΥΣ συρμΟΥΣ του Προαστειακού που έχουν ναυλωθεί από την LFO ειδικά για τον σκοπό αυτό για την μεταφορά τους στον Περισσό με μια transit μετεπιβίβαση στον σταθμό "Νερατζιώτισσα" (Προσοχή στο κενό μεταξύ συρμού και αποβάθρας).

Μάζωξη στα Άγια χώματα με την υπογραφή της οικογένειας Στυλιανό. Αξία ανεκτίμητη. Μετά το γεύμα και πριν το μασατζίδικο του ανηψιού παρακμάκου, οι μερακλήδες θα απολαύσουν σε γνωστό ζαχαροπλαστείο της περιοχής, tavuk göğsü με παγωτό καϊμάκι (με έξοδα της lfo την οποία ευχαριστούμε). 

3 minutes ago, Giallonero said:

Μάζωξη στα Άγια χώματα με την υπογραφή της οικογένειας Στυλιανό. Αξία ανεκτίμητη. Μετά το γεύμα και πριν το μασατζίδικο του ανηψιού παρακμάκου, οι μερακλήδες θα απολαύσουν σε γνωστό ζαχαροπλαστείο της περιοχής, tavuk göğsü με παγωτό καϊμάκι (με έξοδα της lfo την οποία ευχαριστούμε). 

Αντε ρε, φιλε, επιτελους!

8 hours ago, SpiRos said:

Βγάλτε ημερομηνία για τις απονομές τον Σεπτέμβρη.

Μετά τα μέσα Σεπτέμβρη να έχουμε γυρίσει και οι τελευταίοι των αδειών :)

8 hours ago, Giallonero said:

Διχαστικός ? Δεν το περίμενα, λατρεία, από εσένα. :angry:

8 hours ago, Giallonero said:

Μετά τα μέσα Σεπτέμβρη να έχουμε γυρίσει και οι τελευταίοι των αδειών :)

Μετά τα μέσα Οκτώβρη για να έχει γυρίσει από άδεια και ο @parakmiakos μιας και κάπου μεταξύ 1-15 Οκτώβρη θα του επιτρέψει άδεια η ανύπανδρη σαραντάρα.

:lol:

40 minutes ago, Νονός said:

Μετά τα μέσα Οκτώβρη για να έχει γυρίσει από άδεια και ο @parakmiakos μιας και κάπου μεταξύ 1-15 Οκτώβρη θα του επιτρέψει άδεια η ανύπανδρη σαραντάρα.

:lol:

Το φτιαξαμε αυτο. Αμοργο τελη αυγουστου. 

Προχωραμε.

Όχι διχαστικός αγαπημένε μου @Νονός ποτέ των ποτών και των αναψυκτικών. Επειδή είχε την ιδέα ο αδελφός Στυλ για τη μάζωξη το έγραψα. Άλλωστε, είδες ότι αναφέρω και την Lfo στο μείζονος σημασίας και κομβικό θέμα του γλυκού. Ελπίζω αγαπημένε μου Νονέ, να μου χαμογελάσει η τύχη και να κάτσω έστω για 21 λεπτά της ώρας στη διπλανή σου θέση εκείνο το βράδυ. 

32 minutes ago, Giallonero said:

μου χαμογελάσει η τύχη και να κάτσω έστω για 21 λεπτά της ώρας στη διπλανή σου θέση εκείνο το βράδυ. 

Όνειρο ζωής

2 hours ago, Giallonero said:

Όχι διχαστικός αγαπημένε μου @Νονός ποτέ των ποτών και των αναψυκτικών. Επειδή είχε την ιδέα ο αδελφός Στυλ για τη μάζωξη το έγραψα. Άλλωστε, είδες ότι αναφέρω και την Lfo στο μείζονος σημασίας και κομβικό θέμα του γλυκού. Ελπίζω αγαπημένε μου Νονέ, να μου χαμογελάσει η τύχη και να κάτσω έστω για 21 λεπτά της ώρας στη διπλανή σου θέση εκείνο το βράδυ. 

Εντάξει λοιπόν ....

Επειδή είμαι βέβαιος (μια και πρόκειται για ΕΣΕΝΑ) ότι έχεις πέσει θύμα παραπληροφόρησης, ας ξυπνήσει μέσα μου ο "Νίκος Τσιαμτσίκας" που κρύβεται στον καθένα μας και ας αρχίσουν οι αποκαλύψεις ....

Η Ακαδημία Γραμμάτων και Τεχνών "Λουκιδέλης" ήταν και είναι διαχρονική πρόταση εμού του ιδίου προς τον συνήθη διοργανωτή μαζώξεων που μας έχει μπαφιάσει στα τρέντυ - ντεμέκ μεζεδοπωλεία της Νεοφιλαδελφειώτικης ελίτ. LFO

Η επιτακτική παρακίνηση για "κουτούκι" προς τον προαναφερθέντα έγινε στην τελευταία μικρο-μάζωξη από τον @aris2168 με την φράση "Ναι ρε μλκ Στυλ, ή σε κουτούκι για μεζέ η σε μπαρ για γυπαετιές. Τι μας φέρνεις σε όλα τα ξενέρωτα ?". LFO

Η σπίθα για την ΚΜΜΜΜ της επόμενης Παρασκευής άναψε από τον Νέο Απιδοσυλλέκτη @greg_voo που αιτήθηκε μαζώξεως για την επίσημη έναρξη της Απιδοσυλλεκτικής του καριέρας. Όπως είναι πασίγνωστο, εθιμικά είθισται ο ποδοσφαιρικός Απιδοσυλλέκτης να είναι ΠΑΝΤΑ LFO ως αντίβαρο δικαιοσύνης στην ΛΦΣότητα του ΕΣ και του Μεγαλομετόχου των ΠκΟ. Βέβαια η ένταξη του @greg_voo στην ΜΙΑ και ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ της LFO δεν έχει επισήμως σφραγιστεί και επισημοποιηθεί αν και βρίσκεται μια ανάσα από αυτά. Ίσως και να ολοκληρωθεί η ένταξη στην Λουκιδέλειο Ακαδημία εν μέσω μπυροκρασοτσιπουροκατανύξεως. Το θέμα θα τεθεί με τη διαδικασία του κατεπείγοντος. LFO

Με λίγα λόγια πρόκειται για μια ΚΜΜΜΜ με ΑΜΙΓΩΣ "χαρακτήρα LFO" και αν δεν είχαν προηγηθεί τα όσα προανέφερα η γκαζοτανάλια περί άλλων θα ετύρβαζε και Παρασκευή βραδάκι το μόνο που θα σκεφτόταν θα ήταν ο εαυτός του στην Κακιά Θάλασσα με το δίχαλο Μιτσούκο και το μπανιερό - βερμουδάκι με ζωγραφισμένους απάνω κοκοφοίνικες. Κοινώς, ΕΣΥΡΘΗΚΕ σε αυτήν την ΚΜΜΜΜ !!!!

ΥΓ: Σε όλες τις τελευταίες ΚΜΜΜΜ ή Τελετές Απονομής που παρευρέθηκες, πες μου ΜΙΑ που να μην εκάθησα δίπλα σου. :wub:

Χαιρετίζω λοιπόν με αγάπη την πρότασή σου για το συγκεκριμένο μέρος που σίγουρα θα είναι εξαιρετικό κι ας μην το έχω ακόμη επισκεφτεί. "Καμία" είναι η απάντηση στο ερώτημα του Υ.Γ. Απλά λόγω της ανεπίσημης ακόμη ιδιότητάς μου, αυτής του προέδρου του " @Νονός fan club®" αλλά και της τρομακτικής ζήτησης που έχει αυτή η θέση στο τραπέζι, είπα να προλάβω...🍻