Jump to content

Recommended Posts

Ο Μελισσανιδης πιστευει πολυ τον Καρντοσο για αυτο αλλαξε τον Μανολο.

Αν δεν ηταν πεπεισμένος θα διατηρούσε τον ισπανο προπονητη.

Π.χ. ο Κριστιανσεν δεν τον επεισε.

Πλήρωσε αποζημίωση στον Χιμενεθ και εφερε το πολυμελές επιτελειο του Καρντοσο κάνοντας του το χατηρι και για προπονητη τερματοφυλακων παροτι δε παραμενει και ο προηγούμενος!

Ο Μελισσανιδης πείστηκε απο τις δια ζωσης, αν έπεσε διανα θα φανει. 

Επειδη αναφερεται ο Αραουχο, σχεδόν καθε καλοκαίρι εχει εναν τραυματισμο και περυσι σε 18 αγωνες στην υποβαθμισμένη Σεγκουντα μολις τρία τεμαχια.

Και στην επιστροφή του στην ΑΕΚ για καιρο ηταν βαρυς και οχι αερινος.

Να ερχοταν ως ελεύθερος λοιπον ναι, να δωσει η ΑΕΚ ενα σωρο χρηματα μεγάλο ρισκο.

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Τα 2 εκατομμύρια αποκλείεται να μην είναι με εφορία μέσα και κάτι τρελά πριμ.Και πάλι μου φαίνονται πολλά για παίκτη που δεν έχει και τόσο τρομερά στατιστικά.Μακάρι να είναι καλός.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Ε κλασσικά με κάτι έξαλλα μπόνους κτλ, θα εκπλαγώ άμα είναι εφταψήφιο το καθαρό του.
Και οι φυλλάδες, κλασσικοί βλάχοι, είπαν να βαρέσουν τα νταούλια, κόσμε κόσμε, ακούσατε ακούσατε, 2 εκατομμύρια ευρώ. Βρε μπουστουδιαλου αποδωχάμου. 

ε ναι,

λογικα 1-1.2 ειναι,

εκει που επαιρνε και στην προηγουμενη ομαδα του,

με ανεβασμενα τα πιθανα μπονους.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bluesman said:

Ο Μελισσανιδης πιστευει πολυ τον Καρντοσο για αυτο αλλαξε τον Μανολο.

Αν δεν ηταν πεπεισμένος θα διατηρούσε τον ισπανο προπονητη.

 

Εγώ έχω την εντύπωση, ότι τον Χιμένεθ θα τον έστελνε έτσι κι αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Και πριμ πρώτου σκόρερ , πρωταθλήματος , κυπέλλου , ομίλων Γιουρόπα , πρόκριση από ομίλους κτλ που θα ανεβάζουν το ποσό άλλωστε η φιλοσοφία Μελ με βάση τους αρδ είναι χαμηλός μισθός υψηλά πριμ εκτός του μάνταλου . 

Link to comment
Share on other sites

Απλά αποφάσισαν να κάνουν αυτό που κάνουν συνέχεια οι γαύροι βορρά και νότου (ειδικά οι του νότου κάνουν και χειρότερα). 

Στα 1-1,2 έχωσαν εφορίες και μπόνους στόχων και τα πήγαν 2/χρόνο για το επικοινωνιακό κομμάτι.

Και πάλι πάντως τα ποσά που ακούγονται για τους 2 αθλητες είναι σχεδόν εξωπραγματικά για τον Μελισσανίδη. 

Και αυτό είναι που με προβληματίζει προσωπικά. Ότι την πρώτη φορά που αποφάσισες να τεντωθεις τόσο, δεν ξέρω αν οι επιλογές που έκανες είναι σωστές για αυτά τα χρήματα. 

Αλλα ας κλείσουν πρώτα και βλέπουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως καλώς το κάνουν γιατί και η επικοινωνία έχει την αξία της από ψυχολογία του κόσμου μέχρι και το πώς θα σε αντιμετωπίζουν οι αρδ .

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

 

Στα 1-1,2 έχωσαν εφορίες και μπόνους στόχων και τα πήγαν 2 για το επικοινωνιακό κομμάτι.

 

Και ρωτάω εγώ, γατί είναι καλό επικοινωνιακά να φουσκώνεις το νούμερο; Ίσα ίσα μπορεί να αποδειχθεί και ότι σε πιάσανε κώτσο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Και ρωτάω εγώ, γατί είναι καλό επικοινωνιακά να φουσκώνεις το νούμερο; Ίσα ίσα μπορεί να αποδειχθεί και ότι σε πιάσανε κώτσο.

Για να μειωθεί το κράξιμο στον καβουρα ότι δεν χώνει ούτε τα έσοδα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Πάντως καλώς το κάνουν γιατί και η επικοινωνία έχει την αξία της από ψυχολογία του κόσμου μέχρι και το πώς θα σε αντιμετωπίζουν οι αρδ .

Αυτό ρώτησα και τον άλλον Νίκο. Γιατί; Εμένα δεν μου ανεβάζει καμιά ψυχολογία σαν ΑΕΚτζής το ότι δώσαμε 2 μύρια. Θα μου την ανεβάσει αν υπογράψει καλός παίχτης, άσχετα από το οικονομικό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Για να μειωθεί το κράξιμο στον καβουρα ότι δεν χώνει ούτε τα έσοδα.

Χμ... περίεργη λογική είτε από τον Μελ είτε από τον κόσμο. Για να σταματήσει το κράξιμο πρέπει δλδ σώνει και καλά να ξοδέψουμε χρήμα και ας αγοράζουμε σκατά; (τον θεωρώ καλό παίχτη, όπως έχω πει, άσχετο το παράδειγμα με αυτόν)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SpiRos said:

Χμ... περίεργη λογική είτε από τον Μελ είτε από τον κόσμο. Για να σταματήσει το κράξιμο πρέπει δλδ σώνει και καλά να ξοδέψουμε χρήμα και ας αγοράζουμε σκατά; (τον θεωρώ καλό παίχτη, όπως έχω πει, άσχετο το παράδειγμα με αυτόν)

Τα ίδια κάνουν και οι άλλοι 2. Ο Μαρινακης πχ πουλάει φύκια αγοράς παιχτών που αποδεικνύονται τελικά δανεικοί.

Ο Σαββιδης συνεχώς τεντώνει τα ποσά βάζοντας εφορίες, μπόνους κλπ

Προφανως για να συμβαίνει, σε κάποιους μετράει το επικοινωνιακό. 

Ε, σκέψου λοιπόν για να το κάνουν οι άλλοι 2, ποσο ανάγκη το έχεις εσυ.

Εσυ σαν Σπύρος  έχεις άλλη λογική και καλά κανεις. Αλλά δεν είναι όλοι έτσι.

 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο και η επικοινωνία αλλά και <<η παράσταση νίκης>> με εκλογικούς όρους που έχει αντίκτυπο σε όλα και σε όλους από το η προστασία και την ψυχολογία της ομάδας μέχρι και τα εισιτήρια και την ώθηση - υπομονή του κόσμου . Αυτό το παιχνίδι το κάνει χρόνια ο γαύρος και τα τελευταία δύο χρόνια ο γαύρος του βορρά και φαίνεται ότι τους ευνοεί . 

Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ είμαι της άποψης ότι όταν λες την αλήθεια με τρόπο που ανεβάζει τα νούμερα, δικαίωμα σου.

Το πρόβλημα είναι όταν λες φίδια. 

Link to comment
Share on other sites

Κατηγορουμε τον δηματο ότι δεν κάνει τπτ άλλο εκτός από ποσταρισματα στο φατσοβιβλιο για τη βαθμολογία στην Ευρώπη και αν κάνει λίγο προποτσιον μιας μεταγραφής λέμε ότι μας κοροϊδεύει . :P

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, SpiRos said:

Αυτό ρώτησα και τον άλλον Νίκο. Γιατί; Εμένα δεν μου ανεβάζει καμιά ψυχολογία σαν ΑΕΚτζής το ότι δώσαμε 2 μύρια. Θα μου την ανεβάσει αν υπογράψει καλός παίχτης, άσχετα από το οικονομικό.

γιατί Σπύρο εσύ είσαι το 1% και λιγοτερο του κόσμου που κρίνει μια μεταγραφή με βάση την αξία του παίκτη και όχι με βάση το περιτύλιγμα ενώ το υπόλοιπο κοιτάει το περιτύλιγμα γιατί δεν ξέρει και δεν μπορεί να κρίνει με βάση την αξία . Απο εκεί και πέρα αν πιάσει είναι αλλου παπά ευαγγέλιο και αν δεν πιάσει δεν θα είναι ο πρώτος ούτε ο τελευταίος που ήρθε σαν μεσσίας και έφυγε νύχτα , τη δουλειά μου όμως στην επικοινωνιά θα την έχει κάνει .

Αυτό δεν γίνεται μόνο στην Ελλάδα αλλα και στην Ευρώπη με τα ποσά που διαφημίζουν ότι δίνουν (που τα δίνουν εκεί) .  

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Χτες διαβαζα οτι συμφωνησαμε με τον παικτη.Σημερα διαβασα οτι τα χουμε βρει και με τη Νοριτς και την εχουμε λεει συμμαχο.Tι περιμενουμε ακριβως για να υπογραψει ο παικτης;

Να βρούμε τα λεφτά

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Aποκλειεται να ειναι αυτο.Ο κεφτες γραφει οτι μπηκε μπροστα ο εγγυητης που κατα δηλωση του,η ζωη του τα φερε ετσι που δεν εχει αναγκη τα χρηματα.

Ποιος ειπε οτι δεν εχει; απλά δεν τα διαθέτει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tarasfw said:

Ποιος ειπε οτι δεν εχει; απλά δεν τα διαθέτει.

Τοτε τι εννοει ο αλλος οταν λεει οτι "μπηκε μπροστα ο Μελισσανιδης;".Υπεθεσα οτι θα βαλει βαθια το χερη στην τσεπη για να τελειωσει η μεταγραφη.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kitrinomauros_asthenis said:

Τα 2 εκατομμύρια αποκλείεται να μην είναι με εφορία μέσα και κάτι τρελά πριμ.Και πάλι μου φαίνονται πολλά για παίκτη που δεν έχει και τόσο τρομερά στατιστικά.Μακάρι να είναι καλός.

Καλα μην ξεχναμε οτι η εφορια ειναι πολυ υψηλη στην Ελλαδα.

Λογικα τα καθαρα θα ναι 1,2 (ειχα δει και ενα αρθρο στο sport24 νομιζω πριν κατι μερες που ελεγε αυτο το ποσο) και με τα μπονους και την εφορια θα φτανουμε στο 2αρι

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Αυτό ρώτησα και τον άλλον Νίκο. Γιατί; Εμένα δεν μου ανεβάζει καμιά ψυχολογία σαν ΑΕΚτζής το ότι δώσαμε 2 μύρια. Θα μου την ανεβάσει αν υπογράψει καλός παίχτης, άσχετα από το οικονομικό.

Φαινεται οτι λειπεις χρονια απ την Ελλαδα ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×