Jump to content

Recommended Posts

Το εξοργιστικο ειναι οτι αυτο που εμεις το λεμε για να γελασουμε, αυτοι το λενε σχεδιασμο

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα αν πουληθει ο Μπαρκας παμε με Τσιντωτα βασικο,Αθανασιαδη δευτερο και θα αποκτηθει και ενας Γιαννικογλου για τριτος.Και σε 2 χρονια απο τωρα ο τιγρης θα ψαχνει αγοραστη και για τον Τσιντωτα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που διάβασα είναι οτι δεν θα πάρουμε τέρμα γιατι είμαστε καλυμμενοι και καλά .... αλλα τα λεφτά θα πάνε σε άλλες θέσεις ( χαχαχα)

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, AG21 said:

Αυτο που διάβασα είναι οτι δεν θα πάρουμε τέρμα γιατι είμαστε καλυμμενοι και καλά .... αλλα τα λεφτά θα πάνε σε άλλες θέσεις ( χαχαχα)

Να πω την αμαρτία μου, κι εγώ αυτό θα έκανα. :D

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, SpiRos said:

Να πω την αμαρτία μου, κι εγώ αυτό θα έκανα. :D

Ποιος Τσιντώντας ρε συ Σπυράν...

Link to comment
Share on other sites

Αν πωληθει ο Μπαρκας παμε με Αθανασιαδη βασικο. 

Το ιδανικό παντως για μια ομάδα που θέλει να έχει νεαρούς τερματζήδες που θα εξελιχθούν, έίναι να τους έχει στην τριαδα με μια παλιούρα γέρο καλό τερματοφύλακα. Θα μου πεις μέχρι τώρα δεν καναμε τα βασιλά δηλαδή προπονητη τερματοφυλάκων δεν φερναμε...

Link to comment
Share on other sites

Πουλας τον Μπαρκα 7,5m και κρατας 25% ποσοστο μεταπωλησης, αγοραζεις με 500k τον Πασχαλακη και εχεις μια χαρα αναπληρωματικο του Τσιντωτα.

Γνωμη μου.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ειναι ευκαιρια τωρα που τα ταμεια του τσετσενου ειναι αδεια να το εκμεταλευτουμε 

Link to comment
Share on other sites

Απο τα βιντεο που εχω δει εχει εξαιρετικο σουτ που μας λειπει το κακο ειναι οτι μου θυμιζει το λιβαγια στο πιο ψηλο και οι δυο μαζι ισως μας κανει αργους μπροστα.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NIS21 said:

Απο τα βιντεο που εχω δει εχει εξαιρετικο σουτ που μας λειπει το κακο ειναι οτι μου θυμιζει το λιβαγια στο πιο ψηλο και οι δυο μαζι ισως μας κανει αργους μπροστα.

 

Συμφωνώ σε αυτό. Αλλά καλύτερα να έχεις τέτοιο πρόβλημα παρά να γυρίζεις στον πάγκο και να έχεις Κλωναρίδη και Γιακουμάκη.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, yiannis_21 said:

Συμφωνώ σε αυτό. Αλλά καλύτερα να έχεις τέτοιο πρόβλημα παρά να γυρίζεις στον πάγκο και να έχεις Κλωναρίδη και Γιακουμάκη.

Καλα ναι δεν το συζηταμε αυτο και το πιο σημαντικο που ειπε και ο Νικος οτι ειναι δικος μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν αδειάζει κ το ρόστερ με καΝια μεταγραφή κανα δανεισμό,κάτι ρε .

Σοβαρός πλαϊνός δεν υπάρχει (μέχρι να έχουμε  100% άποψη για το τι μπορεί να δώσει ο Βέρντε)

Αριστερά πας με τη φώκια,  (για να χωρέσει 11αδα)τι κατάρα ρε μπουστημ.

Κ για   CB περιμένει το μεγάλο κύμα η ΠΑΕ τώρα που έχει κ μποφόρ.

 

Link to comment
Share on other sites

Έδωσε συνέντευξη ο μπα και είπε ότι θέλει να έρθει σαν τρελός. Λογικά το πραγμα δεν είναι φούμαρα... 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, gybe21 said:

Πρέπει να του βγάλει πρόγραμμα ο Hades να φτιάξει λίγο τις γάμπες του όμως .

Ειναι περισσότερο γεννητικό αυτό αλλά υπάρχει καλό workout για calves 

Και εγώ που τον είδα έχει chicken legs πρέπει να ξεκινήσει squat

Link to comment
Share on other sites

Στην Κρήτη και στον ΟΦΗ ως δανεικός μετακομίζει (και φέτος) ο Γιώργος Γιακουμάκης, ο οποίος δεν υπολογιζόταν από τον Μιγκέλ Καρντόσο. Η ΑΕΚ, τα βρήκε σε όλα με τους Κρητικούς για την παραχώρηση του Έλληνα επιθετικού και επί της ουσίας, απομένουν μόνο τα τυπικά για να επιστρέψει ο παίκτης στο Ηράκλειο. Η παραχώρηση του γίνεται με τη μορφή δανεισμού (για έναν χρόνο), ενώ να θυμίσουμε πως και πέρυσι στο δεύτερο μισό ο Γιώργος Γιακουμάκης είχε αγωνιστεί στον ΟΦΗ όπου σε δώδεκα αγώνες με τους «ασπρόμαυρους» είχε σημείωσε 3 γκολ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αναρωτιέμαι κάτι άλλο. Το μεσημέρι γίνεται γνωστή η λίστα για το παιχνίδι με τους Τούρκους όπου δηλώνεται ο Γιακουμάκης στη θέση Ανελ και το βράδυ φεύγει δανεικός. Είναι λογικό όλο αυτό τώρα; Εντωμεταξυ είναι δεδομένο πλέον οτι η ομάδα θέλει ΚΑΙ επιθετικό

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
  • George_D unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×