Jump to content

Recommended Posts

4 hours ago, nikos said:

Ρεσιτάλ γραφικοτητας

 

 

Η δήλωση του Αλέξη Κούγια

Ρε παιδιά, εκεί στην ΑΕΚ μου έχετε φτιάξει όλο το καλοκαίρι, τώρα που είναι κλειστά και τα δικαστήρια.

Για να μην γίνει ρεζίλι ο νιάου νιάου η γατούλα – τίγρης και ο Γιαννάκης ο χωρίς λαιμό, που κάνει κουμάντο στην ΑΕΚ, κατ’ εντολή του νιάου νιάου η γατούλα, χωρίς να φορέσει ποδοσφαιρικό σορτσάκι ούτε στην ακαδημία της Ηλιούπολης, κρατάτε τον 27χρονο Deletic για να κάνει προπονήσεις στα Σπάτα και να βελτιωθεί ποδοσφαιρικά, επειδή είχα προβλέψει από το Φεβρουάριο ότι το μέλλον του είναι να πάει δανεικός στην Λαμία;

Ο μόνος που πάει να σκάσει είναι ο Πανουργιάς, ο περήφανος οπλαρχηγός της ΑΕΚ Λαμίας που θα πρέπει να περιμένει μέχρι τον Ιανουάριο που θα βαρεθεί ο Deletic να κάνει γύρους στα Σπάτα και θα υποκύψει.


Με εκτίμηση και σεβασμό

Αλέξης Κούγιας

Δικηγόρος παρ’ Αρείω Πάγω

Υ.Γ. Ας πρόσεχε ο Deletic, με ποιους έκανε παρέα και μας κορόιδευε ένα χρόνο για να ανανεώσει και τώρα αντί να παίζει στην ΑΕΛ μας κάνει γύρους στα Σπάτα (για να βελτιωθεί), ώστε να πάει στο τέλος τον Ιανουάριο δανεικός στην Λαμία.
 

Ο Αλεξης από τις φάπες στου Κακετση και μετα εχει παθει τρελη ψυχωση με την ΑΕΚ, τα θελει ο κωλος του...

Link to comment
Share on other sites

ενωνει την κοινωνια,

10εκ ανθρωποι ειτε τον αντιπαθουν ειτε τον σιχαινονται.

 

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με τον Σβαρνα τον Στρατο... Παιζεις 4 ευρωπαικα παιχνιδια με τον 5ο στοπερ σου βασικο. Και γραφουν οι ΑΡΔ μας "αν δεν εχανε κεφαλια στο τελος". Ας περιμενουμε λοιπον να αποκλειστουμε απο κανα τετοιο να συζηταμε μετα για το ποσο φταιει ο Καρντοζο.

Και για να καταλαβουμε το μεγεθος της παπαριας:

Αμυντικος που εχασε κεφαλια=Τερματοφυλακας που του εφυγε η μπαλα απο τα χερια=Χαφ που γυρισε λαθος την μπαλα στον τερματοφυλακα=Επιθετικος Κλωναριδης

Ετσι δηλαδη γιατι ημαρτον με την μσλακισ...

Ακου "αν δεν εχανε την κεφαλια στο τελος που αστοχησε ο αλλος".

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχει γίνει ήδη γνωστό, ο Ούρος Τσόσιτς δεν υπολογίζεται και του έχει ζητηθεί από την ΑΕΚ να ψάξει να βρει ομάδα για να παραχωρηθεί με τη μορφή δανεισμού.

 

Ωστόσο, μέχρι στιγμής, ο Σέρβος άσος δεν έχει βρει ομάδα και δεν υπάρχει καμιά εξέλεξη στην περίπτωση του, με αποτέλεσμα στην Ένωση να κάνουν δεύτερες σκέψεις αναφορικά με την περίπτωση του. Σύμφωνα με την εφημερίδα «Τα ΝΕΑ», τον τελευταίο καιρό οι «κιτρινόμαυροι» ήταν ανοικτοί στο να συζητήσουν το δανεισμό του Τσόσιτς, αλλά πλέον σκέφτονται ακόμη και την προοπτική της αποδέσμευσής του, εφόσον δεν βρεθεί ομάδα.

Ο Σέρβος παίκτης έχει δει κάποιους συλλόγους να ενδιαφέρονται για τον ίδιο, αλλά το δημοσίευμα αναφέρει πως κανείς από αυτούς  δεν έδειξε διάθεση να καλύψει πλήρως το συμβόλαιό του με την ΑΕΚ. Κάπως έτσι, ο παίκτης έχει μείνει… ανενεργός στα Σπάτα, κάτι που λογικά έχει προβληματίσει τη διοίκηση της Ένωσης, με αποτέλεσμα να κάνουν δεύτερες σκέψεις.

Link to comment
Share on other sites

Μοχάμαντ Αμπού ''Το μεγαλύτερο ταλέντο που υπάρχει αυτή τη στιγμή στην Ιορδανία έκλεισε η Ένωση, προλαβαίνοντας άλλες ευρωπαϊκές ομάδες,''

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, CHⓇIS said:

Podosfairomana iordania.... 

Να σου πω εκείνος του ΑΠΟΕΛ προχθες καλός ήταν....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Να σου πω εκείνος του ΑΠΟΕΛ προχθες καλός ήταν....

ναι ρε φιλε, τι παιχταρας ηταν αυτος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Vagos21 said:

ναι ρε φιλε, τι παιχταρας ηταν αυτος

Κοιτα εγώ το έχω πει καιρό. Σε αυτές τις αγορές πρέπει να στοχεύει η ΑΕΚ. Ιορδανια, Ιράν, Αίγυπτο κλπ....Οι παίχτες από αυτές τις περιοχές είναι τεχνίτες και γρήγοροι και άνετα με καλό σκαουτινγκ μπορεις να χτυπήσεις φλέβα χρυσού με λίγα σχετικά χρήματα. Αλλά αυτά ποιος να τα κάνει; Ο Νικόλας; Είπαμε υστερεί η ΑΕΚ σε τεχνογνωσία, τεχνοκρατισμο κλπ...Σε ποδοσφαιρική λογική με λίγα λόγια 

Link to comment
Share on other sites

Exω μια περιπτωση Παλαιστινιου αμα θελετε που μολις εγινε συμπαικτης του Ανεστη ενω ολοι περιμεναν να παει σε καλο πρωταθλημα

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Skepastos said:

Κοιτα εγώ το έχω πει καιρό. Σε αυτές τις αγορές πρέπει να στοχεύει η ΑΕΚ. Ιορδανια, Ιράν, Αίγυπτο κλπ....Οι παίχτες από αυτές τις περιοχές είναι τεχνίτες και γρήγοροι και άνετα με καλό σκαουτινγκ μπορεις να χτυπήσεις φλέβα χρυσού με λίγα σχετικά χρήματα. Αλλά αυτά ποιος να τα κάνει; Ο Νικόλας; Είπαμε υστερεί η ΑΕΚ σε τεχνογνωσία, τεχνοκρατισμο κλπ...Σε ποδοσφαιρική λογική με λίγα λόγια 

9 στους 10 δεν πιάνουν σε σοβαρότερες ποδοσφαιρικές συνθήκες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οι μουσουλμάνοι δεν με τρελαίνουν γενικά . πάντα μου φαινόταν οξυμωρο να παίζουν στην ΑΕΚ που το σήμα και χρώμα είναι ορθόδοξο με σταυρούς πάνω κτλ άσχετα που σαν οπαδοί έχουμε έρθει κοντά με αυτούς . 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, SpiRos said:

9 στους 10 δεν πιάνουν σε σοβαρότερες ποδοσφαιρικές συνθήκες.

Κοίτα, σωστό είναι αυτό που λες αλλά ιδίως το Ιραν (και δευτερευόντως η Αίγυπτος) τα τελευταία χρόνια έχει δώσει πολλούς παίχτες στην Ευρώπη. Και το βασικότερο όλων είναι να μπορέσεις και εσύ κάποια στιγμή να βρείς αυτόν τον έναν που περιγράφεις. Ειπαμε όμως. Σωστό σκάουτινγκ...

Link to comment
Share on other sites

500 χιλιαρικα λεει στην Αλ Ραχμα το κοστος μεταγραφης.Τιγρη μου ξερεις τι σκεφτομαι αλλα ας το αφησω για σημερα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

500 χιλιαρικα λεει στην Αλ Ραχμα το κοστος μεταγραφης.Τιγρη μου ξερεις τι σκεφτομαι αλλα ας το αφησω για σημερα.

 

 

 

PicsArt_08-22-04.12.51.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
  • George_D unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×