Jump to content

Πρωτοσέλιδα, άρθρα και λοιπές ομορφιές. #2


Bukowski
 Share

Recommended Posts

22 minutes ago, Hoffman21 said:

Aραουχο επιτιμο μελος της κλικας.

τετοιους κλικαδορους τους θελουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μη ξέρει άλλη αγγλική λέξη ο Αραούχο κ να έγραψε μια λέξη που είδε σε κάνα μπουκάλι ουίσκι.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, gybe21 said:

Μπορεί να μη ξέρει άλλη αγγλική λέξη ο Αραούχο κ να έγραψε μια λέξη που είδε σε κάνα μπουκάλι ουίσκι.

Αμα ισχύει κατι τετοιο, οτι πρέπει για τεχνικος διευθυντης σε δεκα χρόνια

Link to comment
Share on other sites

Εν τι μεταξύ τα γράφουν όλα αυτά λίγο της κριτικής μπαγεβιτς και για ένα παίκτη σαν το Λεονάρντο ( ο μπαγεβιτς τον έφερε) που πολλή σωστά ο μανολο ήθελε πώληση η ακόμα και δανεισμό όπως λέει. Τον αναιμικο << παικταρά >> που τέτοιους ο μανολο στις ακαδημίες και στη πρώτη ομάδα της Σεβίλης που σημασία έδινε. Για να καταλάβουμε που είχαμε πεσει τοτε και πως κρατούσε την ομάδα αξιοπρεπείς με αυτούς τους παίκτες στο ροστερ. Το μπανερακι aek-live.gr όλα τα λεφτά. 

Link to comment
Share on other sites

Αν και φαινεται μουφα οπως λες και ειναι νωρις ακομα για τετοια κουβεντα, προσωπικα μου δημιουργειται η εξης, αυτονοητη, απορια: Τα 120.000.000 που θα καταληξουν; Μαλλον οχι στα ταμεια της ομαδας.

Link to comment
Share on other sites

Αποθεωση στον ΠετροΣταθη το μπλογκ.

Αν το εγραφε κανενα γνωστο site, να το συζητουσαμε, τωρα τι να πεις.

Link to comment
Share on other sites

Έχει όλα τα σωστά κλισέ ώστε να πουλήσει η είδηση. Άραβες, βασιλιάδες, πρώην, παραμυθένιους γάμους.

Link to comment
Share on other sites

Ολα ωραια και καλα. Ενα πραγμα δεν καταλαβαινω, Τι να ερθουν να κανουν οι Αραβες εδω. Δεν εχουμε τιποτα που αν τους δινει κινητρο. Μικρη αγορα, μικρη λιγκα ανυπολυπτη και φυσικα δεν ειναι και στα πρωταθληματα που ειναι προβεβλημενα. Μονο για ξεπλυμα 

Link to comment
Share on other sites

⚠️⚠️⚠️🚨 OMOΡΦΙΑ ΑΛΕΡΤ🚨⚠️⚠️⚠️

Η ΑΛΛΑΓΗ

 
Δεύτερο συνεχόμενο παιγνίδι και η ομάδα και ο Χιμένεθ σε πείθουν ότι κάποια πράγματα έχουν αλλάξει. Χθες ήταν το δεύτερο ημίχρονο το καλύτερο σε δημιουργία που συνοδευόταν από πάθος και σωστή νοοτροπια.Μέχρι σχεδόν το 90' ο Ατρόμητος δεν  είχε κάνει ευκαιρία. Ο Χιμένεθ βγάζει ρνα σπουδαίο σεντερ μπακ που η ΑΕΚ θα αναγκασθεί να τον δώσει σε ευρωπαική ομάδα. Ο Σβάρνας βγάζει φλόγες και γίνεται ηγέτης στην άμυνα, ο Μπακάκης κάνει την διαφορά απο δεξιά μαζι με τον Γκαρσία. Ια πάνε για δεξί μπακ? Ο Σιμόες είναι κορυφαίος στη μεσαια γραμμή και χθες είδαμε ανα γεννημένους Λιβαγια, Ολιβειρα.
Τελικά ο Μανόλο είναι γεννημένος για την ΑΕΚ. Η μεταμόρφωση της ομάδας είναι δικό του έργο.Φυσικά και δεν μιλαμε για το πρώτο μέρος. Ας μείνουμε στο β'
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Hoffman21 said:

@Bukowski ξεκαθαρα το αγαπημενο μου τοπικ...

Και του Χαμπου του αρεσε το τοπικ αυτο!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Και του Χαμπου του αρεσε το τοπικ αυτο!

Διαολε έκλαψα. Τι να κάνει αυτή η ψυχή?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, agelos said:

Διαολε έκλαψα. Τι να κάνει αυτή η ψυχή?

Η αληθεια ειναι πως εχει δικαιωθει σε πολλα. Ελεγε πχ πως γηπεδο πριν το 2021 μην περιμενουμε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Η αληθεια ειναι πως εχει δικαιωθει σε πολλα. Ελεγε πχ πως γηπεδο πριν το 2021 μην περιμενουμε.

Σωστός. Καλά για τον σαπιοδοντα έχει δικαιωθεί καιρό τωρα. Anyhow, καλά να είναι.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Και του Χαμπου του αρεσε το τοπικ αυτο!

Δεν ξερω πως σου εχει κατσει αυτη η ιδεα, αφου εχω συνυπάρξει με Χαμπο στο φορουμ πρωτου γινουμε και οι 2 μπαν. Εγω ΑΕΚ ΓΚΟΑ ειχα μπει τοτε πρωτη φορα ( και φουλ αντιΧαμπος τοτε γιατι κατεβαζα αμασητο το ΑΕΚοσανό και εβλεπα το δεντρο και εχανα την οδοντοστοιχια) και ειχαμε φαει μπαναρισμα μαζι με Νετβεντ που την πεσαμε σε εναν βου εδω μεσα. 

Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2021 at 9:17 PM, Bukowski said:

Εντωμεταξυ, ως forum ειμαστε ανοιχτομυαλοι γενικα και δεν μας ενδιαφερει τι κανει ο καθενας στα inbox του οποτε δεν κατανοω το ξεσπασμα @fighter21 για τα μηνυματα που ανταλλαξε με @Stylianopoulos. Και εγω παλαιοτερα ειχα ανταλλαξει μηνυματα με τον @Hoffman21 πχ οταν εγραφε ως Χαμπος (με διορθωνεις αν κανω λαθος ε) αλλα δεν κλαψουρισαμε και δημοσια για αυτα.

 

34 minutes ago, Bukowski said:

Και του Χαμπου του αρεσε το τοπικ αυτο!

Δεν παλευεσαι ρε 😂😂.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hoffman21 said:

Δεν ξερω πως σου εχει κατσει αυτη η ιδεα, αφου εχω συνυπάρξει με Χαμπο στο φορουμ πρωτου γινουμε και οι 2 μπαν. Εγω ΑΕΚ ΓΚΟΑ ειχα μπει τοτε πρωτη φορα ( και φουλ αντιΧαμπος τοτε γιατι κατεβαζα αμασητο το ΑΕΚοσανό και εβλεπα το δεντρο και εχανα την οδοντοστοιχια) και ειχαμε φαει μπαναρισμα μαζι με Νετβεντ που την πεσαμε σε εναν βου εδω μεσα. 

Αρα επιβεβαιωνεις οτι εισαι ο χαμπος.

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×