Jump to content

Πρωτοσέλιδα, άρθρα και λοιπές ομορφιές. #2


Bukowski
 Share

Recommended Posts

Στην ΑΕΚ, υπάρχει αισιοδοξία για ολοκλήρωση της συμφωνίας με όλες τις εμπλεκόμενες πλευρές, μετά και τη νέα βελτιωμένη πρόταση που κατατέθηκε όπως σας είπαμε που φτάνει στα2,6 εκατ. αλλά με μεγαλύτερη προκαταβολή και περισσότερα εγγυημένα χρήματα για την Μπεϊτάρ. Από εκεί και πέρα, να σημειώσουμε πως σύμφωνα με όσα βγαίνουν από το περιβάλλον του Ολυμπιακού που επιθυμούσε διακαώς (και εκείνος) τον Λέβι, οι Πειραιώτες κάνουν τελικά πίσω γιατί ο Μαρτινς έκρινε πως η τιμή του ανέβηκε πολύ και πλέον… δεν τον θέλει. Με απλά λόγια, το σωματείο του λιμανιού, ηττήθηκε και κάνει πίσω.

image.thumb.png.e1bf2ad7b89ade62c09ab4252aa0664c.png

Link to comment
Share on other sites

O Aρναούτογλου άραγε να έμαθε τις εξελίξεις για τον Γκαρσία ή περιμένει το εσεμες απο την πλατεία Αλεξάνδρας; 

Link to comment
Share on other sites

το αρθρο απλα επιβεβαιωνει οτι αν διαβαζεις ΚΜ δε χρειαζεσαι περαιτερω (περισπουδαστες και καλα) αναλύσεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καφενείο

Πάλι στο στόχαστρο ο Μπακάκης μετά τον τελικό. Ο διεθνής δεξιός μπακ πληρώνει το γεγονός πως έτρεχε για να καλύψει τα ακάλυπτα, ακόμη και στο κέντρο της άμυνας, με αποτέλεσμα να φαίνεται εκείνος σε φάσεις που άλλοι είχαν κρυφτεί. Μία από αυτές ήταν και η φάση του πέναλτι, που, εντάξει, κάπου παρέδωσε και πνεύμα πλέον. Ο Μπακάκης της σεζόν που πήρε το πρωτάθλημα η ΑΕΚ και της Εθνικής τελευταία, έχει δείξει πως είναι διαφορετικός όταν παίζει στην πλευρά μαζί με παίκτες που έχουν τακτική παιδεία και ξέρουν πώς να τον υποστηρίξουν. Ολα τα άλλα είναι κουβέντες καφενειακού επιπέδου.

Τ.Τ.

:huh:

 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως ο Μπακάκης απολαμβάνει ασυλίας που δεν αφορά τόσο μία προεδρική νότα αλλά το εκτιμώ το εξής:

Αν ο Μπακάκης λεγόταν Μπακάκιτς ή Μπακάκοφ τότε θα δεχόταν μία μεγαλύτερη κριτική και ο νοών νοείτω.

ΥΓ. Λούπος και κανα-δυο ακόμα έχουν κάνει κριτικη στον Μπακάκη.

Link to comment
Share on other sites

Θελει παιχτες με τακτικη παιδεια ο τακτικα αρτιος Μπακακης για να... μεγαλουργησει. Εντωμεταξυ θυμιστε μου σε ποιο λεπτο εκανε πεναλτι (ΞΑΝΑ) για να δω αν δικαιολογειται το... "παρεδωσε πνευμα ΠΛΕΟΝ"... Α ρε πουτανοπαίδια

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bluesman said:

Καφενείο

Πάλι στο στόχαστρο ο Μπακάκης μετά τον τελικό. Ο διεθνής δεξιός μπακ πληρώνει το γεγονός πως έτρεχε για να καλύψει τα ακάλυπτα, ακόμη και στο κέντρο της άμυνας, με αποτέλεσμα να φαίνεται εκείνος σε φάσεις που άλλοι είχαν κρυφτεί. Μία από αυτές ήταν και η φάση του πέναλτι, που, εντάξει, κάπου παρέδωσε και πνεύμα πλέον. Ο Μπακάκης της σεζόν που πήρε το πρωτάθλημα η ΑΕΚ και της Εθνικής τελευταία, έχει δείξει πως είναι διαφορετικός όταν παίζει στην πλευρά μαζί με παίκτες που έχουν τακτική παιδεία και ξέρουν πώς να τον υποστηρίξουν. Ολα τα άλλα είναι κουβέντες καφενειακού επιπέδου.

Τ.Τ.

:huh:

 

αχαχαχα

χαχαχαχ

χαχαχαχχχχχχ

 

υγ. γαμωσπιτε Τ.Τ.

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια, αλλού όπως διαβάσαμε, λέει ότι άρχισε η αμφισβήτηση για Καρέρα. Εγώ αυτό το Τσατάλι δεν το ήξερα, από σας το έμαθα, αλλά μου φαίνεται λίγο σουβλακοφάγος.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mporat said:

Βέβαια, αλλού όπως διαβάσαμε, λέει ότι άρχισε η αμφισβήτηση για Καρέρα. Εγώ αυτό το Τσατάλι δεν το ήξερα, από σας το έμαθα, αλλά μου φαίνεται λίγο σουβλακοφάγος.

Ειναι ο νο 1 υποτακτικος του Μελ. Σκεψου πως αυτον επιλεξαμε να παει sdna αρα να τον πριμοδοτησουμε με εξτραδακι του Ρωσου. Αρα δεν λεει τυχαια οτι λεει (Δηματος).

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τι γράφουν ρε χωρίς ντροπή.. Ο τακτικαλ Μπακάκης έτσι πρόχειρα να πω θυμάμαι το πέναλτυ στον χαμένο τελικό νο 4, το πέναλτυ στον τελικό ΟΑΚΑ με παοκ, ενα ακομη πέναλτυ με χερι στο 2 2 με παοκ, τη γκελα στο 1 1 με ντυναμο. Το παραδίδει καιρό το πνεύμα . Ευτυχώς του περισσεύει και αρκετό όμως για να μας ρωτάει αν 'κράξαμε σήμερα ή πήραμε ρεπό'

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ το deal με sdna τι φάση; 
 

Σου χαρίζω την ένσταση και θα με παιζεις σχεδον εξίσου και πατσίσαμε στα της ΑΕΚ; ?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

Εντωμεταξυ το deal με sdna τι φάση; 
 

Σου χαρίζω την ένσταση και θα με παιζεις σχεδον εξίσου και πατσίσαμε στα της ΑΕΚ; ?

Περιμενω να δω διαιτησια Ζαχαριαδη το Σαββατο για να δω αν επηρέασε η μη ενσταση σε αυτο το τομεα.

Link to comment
Share on other sites

Και να πω και το άλλο, έστω κι αν ακουστεί ιδιαιτερα τραβηγμενο, το αφήνω να υπαρχει. Μου έχει περάσει από το μυαλό ότι του έχει δώσει το μισό sdna. 

Είναι γνωστό ότι ο τίγρης κάνει τις δουλειές του με όχημα την ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Και να πω και το άλλο, έστω κι αν ακουστεί ιδιαιτερα τραβηγμενο, το αφήνω να υπαρχει. Μου έχει περάσει από το μυαλό ότι του έχει δώσει το μισό sdna. 

Είναι γνωστό ότι ο τίγρης κάνει τις δουλειές του με όχημα την ΑΕΚ.

Λες να τπυ δωσει και το χρεωμενο ΟΠΕΝ να το ριξει κατηγορια?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Λες να τπυ δωσει και το χρεωμενο ΟΠΕΝ να το ριξει κατηγορια?

Μπορεί στο επόμενο deal.

Link to comment
Share on other sites

Υπεροχος Καζαντζογλου μας λεει να μην συγκρινομαστε με τον Ολυμπιακο και τον ΠΑΟΚ (να συγκρινομαστε με τον ΟΦΗ και τον Αστερα καλυτερα λεω εγω να μην βγαινει λιγος στο ζυγι ο Μελισσανιδης) 

 

Link to comment
Share on other sites

Αναλυση του κοέλιου. Κόψε μούτρο εδώ. Ο τύπος που τον παίζαν στο σχολείο επειδή είχε την καλή τη μπάλα. 

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×