Jump to content

Φιλικά & Προετοιμασία- καλοκαίρι 2019


George_D
 Share

Recommended Posts

Μην παρασυρεστε,η εικονα ειναι καλη γιατι για πρωτη φορα δεν μας πρεσαρει καθολου ο αντιπαλος

Link to comment
Share on other sites

Μόλις δέσει η ομάδα και κοντρολαριστούν οι παίχτες, θα μαστε καλά και χωρίς πονόματο

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skepastos said:

Η διαφορά με πέρυσι είναι ότι γέμισες με καλούς χειριστές της μπάλας που πασάρουν σωστά. Ζεραλδες, Σιμαο, Βερντε, Ολιβέιρα είναι καλοί χειριστές, τεχνίτες, που δεν τους παίρνεις μπάλα εύκολα. Αν προστεθούν Μάνταλος και Κριστισιτς και έρθει και κανενας Μπογε θα δούμε ωραία πραγματάκια...Από εκεί και πέρα είναι θέμα δουλειάς προπονητή 

Το ευτυχημα θα ειναι να σκοραρουν και οι υπολοιποι που εγραψες εκτος του Ολιβειρα και του Μπογε αν ερθει.Αν παρουμε καμια τριανταρια γκολ απο αυτους θα ειμαστε καλα πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Μην παρασυρεστε,η εικονα ειναι καλη γιατι για πρωτη φορα δεν μας πρεσαρει καθολου ο αντιπαλος

οταν κερδιζουμε ειναι απο τυχη,

οταν παιζουμε καλα ειναι γιατι δεν μας πρεσαρει ο αντιπαλος.

Το μονο που δεν παιζει,

ειναι να ηταν καλες οι κινησεις του καλοκαιριου.

Link to comment
Share on other sites

Ζεραλδες δεκαράκι ωραίο. Βερντε έχει μια α ποιότητα, θα δείξει. Σιμαο καλή κάθετη. Ο Παουλίνιο τουλάχιστον αρχίζει και μου φαίνεται καλύτερος του Μπακακη.

Πολύ θετικός ο Αλμπάνης.

Αυτα για πρώτο ημίχρονο. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

οταν κερδιζουμε ειναι απο τυχη,

οταν παιζουμε καλα ειναι γιατι δεν μας πρεσαρει ο αντιπαλος.

Το μονο που δεν παιζει,

ειναι να ηταν καλες οι κινησεις του καλοκαιριου.

Η ευκαιρια του Κλωναριδη σημερα ηταν λουκουμι για την κουβεντα που ειχαμε εγω εσυ και ο @Bluesman

Link to comment
Share on other sites

Σώθηκε ο 82χρονος

Κάτσε σπίτι σου βρε μαλάκα μου θες και μπάνιο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

Η ευκαιρια του Κλωναριδη σημερα ηταν λουκουμι για την κουβεντα που ειχαμε εγω εσυ και ο @Bluesman

150 λεπτα ειχαν απο το γκολ του Κλωναριδη,

να το βαζανε.

Link to comment
Share on other sites

Δώσε 1-1,5 μυριο συμβόλαια ακόμα και το διεκδικείς στα ίσα χωρίς υπερβάσεις και ταλαιπωρίες.

Τελειωνε λέμε.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Φέτος πήρες κανονικούς ποδοσφαιριστές. Μακάρι ο Ολιβέιρα να βγει επίσης. Η ομάδα χρειάζεται ένα καλό centre back σίγουρα και ένα χαφ τύπου Ντιοπ ή Βάργκας να σαρώσουν τα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Βλεπουμε ωραιες συνεργασιες, τριγωνακια και τακουνακια που πραγματικα ειχαμε καιρο να δουμε. Το χαλαει ομως ο Κλωναριδης οταν φτανουμε εξω απο την αντιπαλη περιοχη, γιατι πολυ απλα δεν ειναι ο φορ που ταιριαζει σε αυτο το στυλ παιχνιδιου. Για αυτο και δεν σκοραρουμε περισσοτερο ως τωρα στα φιλικα. Τωρα πιστευω να ειναι κατανοητο σε ολους γιατι χρειαζομασταν φορ σαν τον Ολιβειρα. 

Γενικα μπαινουν οι βασεις για πολυ ομορφο ποδοσφαιρο φετος απο τον Καρντοσο. 

Λεμε και ξαναλεμε...ενα στοπερ ακομη ενδεκαδατο και παμε για πρωταθλητισμο.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Man Of Faith said:

Το ευτυχημα θα ειναι να σκοραρουν και οι υπολοιποι που εγραψες εκτος του Ολιβειρα και του Μπογε αν ερθει.Αν παρουμε καμια τριανταρια γκολ απο αυτους θα ειμαστε καλα πιστευω.

Πάρα πολύ σωστή η παρατήρηση σου...Το μεγάλο ζήτημα στο παιχνίδι που θέλει να παίξει ο Καρντόσο, είναι να σκοράρουν αυτοί που έρχονται απο πίσω τρέιλερ....Για αυτό δεν ξέρω τελικά τι θα ήταν πιο χρήσιμο....Ενα εξάρι θηρίο που να πασάρει πολύ καλύτερα απο Σιμόες, ή ένα οχτάρι με 6-7 γκολ τη σεζόν;

 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Πάρα πολύ σωστή η παρατήρηση σου...Το μεγάλο ζήτημα στο παιχνίδι που θέλει να παίξει ο Καρντόσο, είναι να σκοράρουν αυτοί που έρχονται απο πίσω τρέιλερ....Για αυτό δεν ξέρω τελικά τι θα ήταν πιο χρήσιμο....Ενα εξάρι θηρίο που να πασάρει πολύ καλύτερα απο Σιμόες, ή ένα οχτάρι με 6-7 γκολ τη σεζόν;

 

 

 

Και τα δύο...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tan21 said:

νταξει, δεν υπηρχε τετοιο επιπεδο ανεσης με τη μπαλα πριν... και την περσινη και προπερσινη να μην πρεσαραν, θα βλεπαμε διαφορετική συμπεριφορά, πιο χοντροκομένη.

Εχουμε δωσει μια σειρα απο φιλικα στα οποια δυσκολευομασταν να κυκλοφορησουμε τη μπαλα.Σημερα την τσουλαμε αλλα γω βλεπω μια πολυ κακη Λαμια που περιμενει αδικαιολογητα στο μισο γηπεδο.Προσωπικα θα ηθελα να δω να μας πιεζουν και σημερα παντου οπως και στα προηγουμενα για να δουμε αν υπηρξε καποια βελτιωση στο να βγαινει η μπαλα απο την αμυνα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Πάρα πολύ σωστή η παρατήρηση σου...Το μεγάλο ζήτημα στο παιχνίδι που θέλει να παίξει ο Καρντόσο, είναι να σκοράρουν αυτοί που έρχονται απο πίσω τρέιλερ....Για αυτό δεν ξέρω τελικά τι θα ήταν πιο χρήσιμο....Ενα εξάρι θηρίο που να πασάρει πολύ καλύτερα απο Σιμόες, ή ένα οχτάρι με 6-7 γκολ τη σεζόν;

 

 

 

Το ιδανικο και τα δυο ο ιδιος παικτης, ενας Κατσουρανης, αλλα αντε βρες τον.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Το ιδανικο και τα δυο ο ιδιος παικτης, ενας Κατσουρανης, αλλα αντε βρες τον.

Αυτοί οι παιχτες κοστίζουν πλέον....Αλλά θα έκανε τη διαφορά

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×