Jump to content

Φιλικά & Προετοιμασία- καλοκαίρι 2019


George_D
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, Bukowski said:

9e0e7e795fb585e86a284b4ba823b3ac_665387.

 

Πιο χοντρός και από εμένα στο μεταξύ

cc @parakmiakos

Τσιγκρινσκι βλεπω μπανταρισμενο γονατο....

 

ΠΑΡΤΕ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ CENTER BACK ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bukowski said:

9e0e7e795fb585e86a284b4ba823b3ac_665387.

 

Πιο χοντρός και από εμένα στο μεταξύ

cc @parakmiakos

Μια χαρα στα κιλα του ειναι και με δυνατα ποδια.

Εσυ εισαι σαν τον μιστερ μπουτια.

Link to comment
Share on other sites

Παραδόξος για μάρκο φαίνεται fit ειδικά με βάση το πρόσωπο και το μαλλί είναι νορμάλ .... μάλλον έχει πάρει σοβαρά τη φετινή χρονιά . 

Link to comment
Share on other sites

Τετοια εποχη του χρονου θα ειμαστε στα 7 για τον βαζελο,

θα τους γαμησει και ο Λιβαγια και ο Ζεραλδες και ο εξτρεμ που θα φερει ο Φυγερελυμπερεσυ,

και αμα χρειαστει θα τους γαμησει και ο Ντελετιτς και ο Κλωναριδης.

Πρωταθληματικη χρονια 2019-2020.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, nedved21 said:

Τετοια εποχη του χρονου θα ειμαστε στα 7 για τον βαζελο,

θα τους γαμησει και ο Λιβαγια και ο Ζεραλδες και ο εξτρεμ που θα φερει ο Φυγερελυμπερεσυ,

και αμα χρειαστει θα τους γαμησει και ο Ντελετιτς και ο Κλωναριδης.

Πρωταθληματικη χρονια 2019-2020.

ΑΕΚΑΡΑ ΣΑΓΑΠΩ ΑΕΚΑΡΑ ΓΑΜΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥΣ 

Link to comment
Share on other sites

Ρε 'σεις, τι μανία να βγάζετε συμπεράσματα για τα κιλά του καθενός από φωτογραφίες;! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα για κάποιους φαίνεται πως να το κάνουμε? Τώρα ο Λιβαγια εμένα μου φαίνεται μια χαρά!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι τον βλεπω το μαρκο με κιλακια....μπορει να μην ειναι λιπος και να ειναι ντουκι, νταούλι, πρησμένος από τον επικλινη. Πάντως φαίνεται ογκώδης.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

 Δεν ειναι σωμα αθλητη αυτο. Τα μπουτια του εχουν παχυνει τοσο που σε λιγο θα τριβοντε μεταξυ τους οταν περπαταει....

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, XAMΠOΣ said:

 Δεν ειναι σωμα αθλητη αυτο. Τα μπουτια του εχουν παχυνει τοσο που σε λιγο θα τριβοντε μεταξυ τους οταν περπαταει....

Και θα συγκαψει...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SpiRos said:

Ο Βράνιες προνομιούχος κι έτσι;

Ούτε εγω θα ρίσκαρα να μείνω τόσες μέρες στο ίδιο δωμάτιο με έναν ψυχάκια. Το κακό είναι ότι έχει ξαναπεράσει από την ομάδα και μαλλον κάνεις δεν ήθελε να το ζήσει. 

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ο μόνος που έμενε μαζί του στα ταξίδια αν θυμάμαι καλά ήταν ο Μάρκο  αλλά μάλλον έφαγε παντόφλα από τη γυναίκα του το πιο πιθανό η δεν τους βάζει μαζί η ομάδα για να είναι ήρεμοι . 

Link to comment
Share on other sites

Βρανιεζ παιχτάρα της ΑΕΚ γαμησε τους με το γαντι ..

 65091279_333983614180453_142813625295097

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Του βουλωσε η τουαλετα στο δωματιο? Τι παει να κανει? ?

Αφου δεν υπαρχουν ΑΡΔ στην προετοιμασια πως ο κκ εχει 200 αρθρα απο το Κιελτσε με λεπτομεριες?

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ χάλασε η φάση, ο φίλος δεν πήρε άδεια από την δουλειά για την Δευτέρα που ήταν να γυρίσουμε (Κυριακή απόγευμα το φιλικό), οπότε άκυρη η εκδρομή στο Κιέλτσε. :( Ναι, μόνος δεν ψήνομαι να κάνω 10 ώρες ταξίδι (κι άλλες 10 πίσω) με πούλμαν για να δω τα καμάρια μας να μαλακίζονται τρέχουν μέσα καλοκαιριού. Με αμάξι και παρέα θα ήταν αλλιώς. Διπλασιάστηκε ο αριθμός των μελών του κλαμπ της Βουδαπέστης και άρχισαν τα απρόοπτα, καλά ήμουνα μόνος. :P 

Link to comment
Share on other sites

καλή σεζόν ( στόπερ είπαμε δεν θέλουμε .... )

Ενοχλήσεις (και) ο Τσιγκρίνσκι!

2018/07/12 18:43


Με ενοχλήσεις στο δεξιό τετρακέφαλο αποχώρησε από την προπόνηση ο Ντμίτρο Τσιγκρίνσκι. Ο Ουκρανός ένιωσε μια μικροενόχληση και περισσότερο για προληπτικούς λόγους αποσύρθηκε στα αποδυτήρια με τον Ουζουνίδη να ρωτά τον κ. Καρβουνίδη ο οποίος τον καθησύχασε με νόημα πως δεν είναι κάτι σοβαρό… πάντως η κατάσταση του θα επανεκτιμηθεί και μένει βεβαίως και θα δούμε αν θα είναι σε θέση να συμμετάσχει στο αυριανό φιλικό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαίνει η χρονιά με 2,5 στόπερ. Μεταγραφή οπωσδηποτε

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

καλή σεζόν ( στόπερ είπαμε δεν θέλουμε .... )

Ενοχλήσεις (και) ο Τσιγκρίνσκι!

2018/07/12 18:43


Με ενοχλήσεις στο δεξιό τετρακέφαλο αποχώρησε από την προπόνηση ο Ντμίτρο Τσιγκρίνσκι. Ο Ουκρανός ένιωσε μια μικροενόχληση και περισσότερο για προληπτικούς λόγους αποσύρθηκε στα αποδυτήρια με τον Ουζουνίδη να ρωτά τον κ. Καρβουνίδη ο οποίος τον καθησύχασε με νόημα πως δεν είναι κάτι σοβαρό… πάντως η κατάσταση του θα επανεκτιμηθεί και μένει βεβαίως και θα δούμε αν θα είναι σε θέση να συμμετάσχει στο αυριανό φιλικό.

ποιός να το περίμενε!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Ουκρανός στόπερ αποχώρησε στα μισά της πρωινής προπόνησης της Παρασκευής καθώς ένιωσε μυικές ενοχλήσεις στον αριστερό προσαγωγό.

 

Link to comment
Share on other sites

Βαρεθηκαμε με συνδρομο κοιλιακων προσαγωγων.κανε ρε συ μια επεμβαση.καθε χρονο τα ιδια...

Link to comment
Share on other sites

Αναπροσαρμογη συμβολαίου να πληρώνεται με τα παιχνίδια λέω εγώ 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned this topic
  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×