Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

Δυσκολο το βλεπω, το σκαφος δεν ειναι επαγγελματικο και δεν ξερω να το χει δωσει ποτε. Ακομη κι αν το δινε με καποιο τροπο δεν πιανει τετοια τιμη.

Το σκαφος του υιου ειναι κανονικα επαγγελματικο, μεγαλυτερο κι ακριβοτερο. Οχι για 600 ομως.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, moukie said:

Δυσκολο το βλεπω, το σκαφος δεν ειναι επαγγελματικο και δεν ξερω να το χει δωσει ποτε. Ακομη κι αν το δινε με καποιο τροπο δεν πιανει τετοια τιμη.

Το σκαφος του υιου ειναι κανονικα επαγγελματικο, μεγαλυτερο κι ακριβοτερο. Οχι για 600 ομως.

Αυτό δε μου το διευκρίνισαν, δλδ αν ήταν του γιου.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, gybe21 said:

Αυτό δε μου το διευκρίνισαν, δλδ αν ήταν του γιου. 

 

Μα τον κανακάρη δεν τον έχουνε ξαποστείλει από το σπίτι και μένει στο κότερο ?

Τονε πήρανε πίσω -άσωτος υιός φάση- ή ήτανε 650 το νοίκι και το κατεβάσανε στα 600 για να 'χει η πριγκήπισσα και τον αχαΐρευτο μες στα πόδια της ?

Link to comment
Share on other sites

Οχι, ο τιγρης δεν το νοικιαζει οπως και οι περισσοτεροι "μεγαλοι" δεν τα νοικιαζουν, ειναι καθαρα ιδιωτικα σκαφη. Ο γιος το χει επαγγελματικο.

Link to comment
Share on other sites

Κάρελ Κόμαρεκ, κάνε μια καλή και σπρωξε και στην ΑΕΚ, πάρτην δηλαδη και ασε τον άλλο να ασχολείται με το γήπεδο

https://www.insider.gr/epiheiriseis/117241/karel-komarek-poios-einai-o-tsehos-kroisos-poy-thelei-na-agorasei-olo-ton-opap?utm_source=Gazzetta Home News&utm_medium=boi&utm_campaign=best_of_internet

Link to comment
Share on other sites

2 εξτρεμ όχι 1, Σεντερ Φορ και ΣεντερΜπακ χθες..

Τον κυριο Πουλοπουλο ολοι οι κομμενοι απευθειας.. και 3χαρτια από CH.L για να φερεις παιχτες να ξερουν μπαλα..

Οτιδήποτε άλλο είναι μη αποδεκτο αν θες να λες ότι ο στοχος είναι η κορυφη και να ξεχασουμε τη περσινη χρονια..

Αμα θες να ξεχασουμε τη περσινη χρονια κανε ομαδα.. Αντε γραφικε τυπε ναουμε.. 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Screenshot_2.jpg.ec760a02fb38562264175165d81042ed.jpg

Προταση προς ΠΑΕ να λυσει το οικονομικο της προβλημα για 1 αιωνα.

Δανειζεις στην Λαμια μια 11αδα σαν αυτη που εχουμε που δεν κοστιζει πανω απο 5εκ ευρω τους παιρνεις και τον χιμενεθ προπονητη...και πονταρεις το 1.000.000 που εχεις για εξτρεμ να παρει το πρωταθλημα οπως θα παρουμε και πηραμε και εμεις προπερσυ....και ευκολακι βγαζεις 1.5ΔΙΣ ευρω?

Αυτα ειναι επενδυσεις Τιγρακο....

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Screenshot_2.jpg.ec760a02fb38562264175165d81042ed.jpg

Προταση προς ΠΑΕ να λυσει το οικονομικο της προβλημα για 1 αιωνα.

Δανειζεις στην Λαμια μια 11αδα σαν αυτη που εχουμε που δεν κοστιζει πανω απο 5εκ ευρω τους παιρνεις και τον χιμενεθ προπονητη...και πονταρεις το 1.000.000 που εχεις για εξτρεμ να παρει το πρωταθλημα οπως θα παρουμε και πηραμε και εμεις προπερσυ....και ευκολακι βγαζεις 1.5ΔΙΣ ευρω?

Αυτα ειναι επενδυσεις Τιγρακο....

Άσε γιατί μάλλον είναι ψυχοπαθολογικο  το θέμα. Μπορεί και τότε να μην κάνει μεταγραφές και να αυτοκτονήσουμε μετά...

Link to comment
Share on other sites

Και για να διασκεδάσουμε και τις μαλακίες, πέρασα την Τετάρτη με το αμάξι ("δε λετζεντ" το αυθεντικό, όχι το Κορτινα του άλλου) γύρω γύρω στην οικοδομή του γηπέδου. Πρώτη φορά, από φάση χωράφι. Είδα αυτά τα τοξοειδη παράθυρα, τα τσιμέντα... Δεν ξέρω τι μαλακια με έπιασε, που ξέρω δηλαδή αλλά τεσπα, αλλά είπα από μέσα μου πουστη Μελισσανιδη είσαι ευεργέτης της ΑΕΚ. 

Φαντάσου τι θα σκέφτεται ο ίδιος για τον εαυτό του.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Οταν  το βλεπεις απο κοντα σου περνανε νευρα σου περνανε ολα και λες αντε ρε πουστη χαλαλι.

Σε καμια βδομαδα σου χει περασει και ξαναβριζεις αλλα αυτο που νιωθεις οταν το αντικρυζεις ειναι ανεκτιμητο ποσο μαλλον οταν ολοκληρωθει.

Φιλικη συμβουλη σε αθηναιους οσοι δεν εχετε παει ακομα πηγαιντε τα βιντεο δεν εχουν σχεση οπως δεν ειναι το ιδιο να βλεπεις τσοντα με το να γαμας..

 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χρόνια πολλά Τίγρη!

Παγκόσμιας Ημέρας Τίγρης σήμερα, 29 Ιουλίου. Η οποία καθιερώθηκε το 2010, με απόφαση της Συνάντησης Κορυφής για την Τίγρη που συνήλθε στην Αγία Πετρούπολη, υπό την αιγίδα του τότε πρωθυπουργού της Ρωσίας, Βλαντιμίρ Πούτιν. Σκοπός της Παγκόσμιας Ημέρας Τίγρης, που γιορτάζεται κάθε χρόνο στις 29 Ιουλίου, είναι η προώθηση ενός παγκόσμιου συστήματος για την προστασία της τίγρης.

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη Μελισσανιδη εσυ φταις που δεν τον εριξες περυσι και τωρα βγαζει γλωσσα παλι. Τελικα οι θρασυδειλοι παντα τετοιοι θα ειναι

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΑΕΛ:

«Λόγω των δηλώσεων του κ. Κούγια για τα υπερβολικά – χαριστικά συμβόλαια, για καθαρά εκλογικούς λόγους της προηγούμενης διοίκησης της ΕΡΤ, για τις ΠΑΕ που δεν έχουν συμβόλαια με την ελεύθερη αγορά, μας ανακοινώθηκε ότι με προσωπική απόφαση του ιδιοκτήτου της ΠΑΕ Λαμία κ. Πανουργιά (όπως ο οπλαρχηγός της Επαναστάσεως) ματαιώνεται το φιλικό παιχνίδι της τοπικής ομάδος με την ομάδα μας, το οποίο ήταν προγραμματισμένο για την Κυριακή 4/8 και ώρα 20:30 στο δημοτικό στάδιο της Λαμίας, το οποίο χρησιμοποιεί η Λαμία δωρεάν και μόνο με τα έξοδα συντηρήσεως, όπως έχουμε πληροφορηθεί.

Στεναχωρούμεθα που χαλάει ο αγωνιστικός προγραμματισμός μας, αλλά θα προσπαθήσουμε να βρούμε αντίπαλο για την Κυριακή και ευχόμεθα στη Λαμία να βρει κι αυτήν έναν αντίπαλο, αλλά αν δεν τα καταφέρει, ας παίξει με την ΑΕΚ, με ή χωρίς τον Ντέλετιτς».

Αναλυτικά η δήλωση του Αλέξη Κούγια:

«Πληροφορήθηκα για το περιεχόμενο της δηλώσεως του Ατρομήτου και θέλω να δηλώσω ότι λυπάμαι ιδιαίτερα αυτούς που  γράφουν αυτές τις ανακοινώσεις, εκθέτουν τον φίλο μου Γιώργο Σπανό, εκθέτουν τον ίδιο τον Ατρόμητο και έχουν ένα μόνο θετικό αποτέλεσμα, κάνουν τον κόσμο να γελάει.

Τι σχέση έχει η νίκη της ΑΕΛ επί της ΑΕΚ στο Ολυμπιακό Στάδιο με τις δύο νίκες του ΟΦΗ επί του Παναθηναϊκού και του Ατρομήτου εκτός έδρας, με τις οποίες σώθηκε  ο ΟΦΗ και υποβιβάσθηκαν τα Γιάννενα;

Υπονοεί αυτός που γράφει τις ανακοινώσεις ότι η ΑΕΛ κέρδισε γιατί της χαρίστηκε η ΑΕΚ;

Δεν γνωρίζουν ότι εάν εγώ με τον Μελισσανίδη βρεθούμε μόνοι μας σε ένα δωμάτιο χωρίς τους μπράβους του, ένας θα βγει ζωντανός, μετά τα όσα έχει κάνει εις βάρος μου και μετά τα όσα έχει ανακοινώσει ότι θέλει να κάνει στην ομάδα μου;

Μήπως δεν έχουν διαβάσει ότι μάζεψε τους ρεπόρτερ της ΑΕΚ και τους ανακοίνωσε ότι του χρόνου θα μας ρίξει οπωσδήποτε και ότι τους νικήσαμε γιατί η μπάλα είναι π…… ;

Και μια προσωπική συμβουλή προς τον Ατρόμητο και τους ανθρώπους του: Όταν αναφέρονται σε μένα να μετράνε τουλάχιστον μέχρι το χίλια πριν πουν κάτι, και για τα παλιά αλλά και για το μέλλον και όχι μόνο για το ποδόσφαιρο».

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×