Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

Just now, Hades said:

Ποστ εκκαθάρισης 

Γιατί ρε σεις δηλαδη που είναι το κακο; Εγώ ήξερα την ΑΕΚ να μην μασάει είτε με Κοκκαλη, είτε με Βαρδινογιάννη, είτε με Μαρινακη. Αυτη γούσταρα, γι αυτό την υποστήριξα. Ε τώρα με Ιβάν λυγισε. Όπως και ο Αλαφούζος επισης που πήρε και δανεικους. Όπως και παλιότερα ο ΠΑΟΚ μια ζωη. Ε τι να κάνουμε; Μόνο ο Ολυμπιακός έμεινε διαχρονικά ανεξαρτητος και ο πύρινος του κόσμος που δεν λυγα ποτε.

Άμα λέω κάπου ψεματα πείτε μου..

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Geologos said:

Εντωμεταξύ, σιγά μην προστατευσε το 2018 τα συμφέροντα της ομαδας. Απλά προσπαθησαν ολοι να πεισουν τον ιβαν οτι δεν γινεται να εμφανιστει η χώρα τόσο μπανανια να παιρνεις πρωταθλημα με γκάνια ενώ θα επρεπε να τον στειλουν στα τοπικα μονο και μονο για αυτο.

Ε, εστω και δυσκολα πειστηκε

φτανουμε στην υπερβολη 

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Πάντως τα έλεγα σε πολλούς εδώ και 2,5 χρόνια για την δυναμική του γαύρου του βορρά στο παρασκήνιο και για το γεγονός ότι αντιμετωπίζουμε πλέον 2 παράγκες και όχι μια.

Όσοι μου έγραφαν ότι δεν υπάρχει νέα παράγκα απο τότε που έπεσε η προηγούμενη, ποιος παοκ είναι ανύπαρκτος και άλλα τέτοια γραφικά τώρα πέφτουν απο τα σύννεφα. Εγραφα για τα κλεμμένα κύπελλα και μου απαντούσαν ότι αν υπήρχε παράγκα δεν θα παίρναμε το πρωτάθλημα το 18 λες και δεν είδαν όλοι ότι και αυτό κλεμμένο ήταν και το πήραμε απο συγκυρίες που επαναλαμβάνονται μια φορά κάθε εκατό χρόνια.

Αν είχε αναπτύξει μεγαλύτερη δυναμική και πίεση σύγκρουσης ο κόσμος απέναντι στη νέα παράγκα δεν θα μπορούσε να γίνει τόσο εύκολα η χθεσινή προδοσία όποια κι αν ήταν τα ανταλλάγματα. 

Κάπως έτσι κοιμόμασταν και τα πρώτα χρόνια της παράγκας Κόκκαλη και αντί να τα βάζουμε με τον γαύρο και να αναδεικνύουμε τις σφαγές τα βάζαμε πρώτα με τον Ντούσαν επειδή πήγε στον γαύρο.

Ετσι και το γατάκι μετά την προδοσία θα προσπαθήσει να περάσει το μήνυμα ότι πέρα απο τις γελοιότητες περί ηθικής δεν ασχοληθήκαμε με τον γαύρο του βορρά γιατί είναι ανύπαρκτος και μικρός και τον λυπηθήκαμε.

Θα πέσει πολύ γέλιο με τις μεταγραφικές κινήσεις της φετινής χρονιάς. Αν μάλιστα καταφέρει και μπει ο γαύρος του βορρά και σε κανένα όμιλο CL και αυξηθεί κι άλλο η απόσταση μεταξύ μας στο οικονομικό πεδίο να μην τολμήσει να ξαναπατήσει στο γήπεδο.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, GIANNHS said:
ΑΙΓΑΙΟΝ ΟΪΛ Α.Ε., Ακτή Κονδύλη 10, Πειραιάς, Ελλάδα, 185 45
Tel: +30 210 4586000

1_18_ktirio_aegean_2.jpg

Να πάνε να τον βρουν αυτοί που τον παρακάλεσαν να έρθει και έριξαν την ομάδα στην Γ'. Όπως πήγαιναν και έβρισκαν και τον Ντεμη. Δεν σε είδα όμως όταν κράζω Μανταλο να μου πεις να πάω να τον βρω. Με τον Μελισσανιδη θιχτηκες.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Να πάνε να τον βρουν αυτοί που τον παρακάλεσαν να έρθει και έριξαν την ομάδα στην Γ'. Όπως πήγαιναν και έβρισκαν και τον Ντεμη. Δεν σε είδα όμως όταν κράζω Μανταλο να μου πεις να πάω να τον βρω. Με τον Μελισσανιδη θιχτηκες.

απο αυτον χαρτζιλικονομαι ..... επειδη θα εισαι εκει στη γειτονια να πανηγιρίζεις τα γκολ του ελ αραμπι πεταξου.... μη φυγεις εχει και φιεστα ο γαυρος μετα....

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, amd said:

φτανουμε στην υπερβολη 

Μπορεί, αλλά δεν κολλάει καμια άλλη του ενεργεια με τους βου με την ιστορια έτσι οπως την ξεραμε. Την ιστορία που λέει ότι πήγαν οι βου να σου κλεψουν το πρωταθλημα με πουστια και μπήκε ο Μελ μπροσταρης και τους ξεσκισε. Αν βαλεις όλα τα σκηνικα που γινονται με τις μπουγατσες, πιο πολυ λογική έχει να τους είπε κατι σε στυλ "ε γαμηθήκατε, ολα δικα σας δεν μπορειτε να τα έχετε"

Ή να μην είπε και να μην καθορισε και τιποτα

Link to comment
Share on other sites

το τι εγινε το 2018 δεν γραφεται εδω μεσα τι ακριβως παιχτηκε στο γραφειο του τσιπρα και στα τηλεφωνα 2 μερες πριν την εκδοση αποφαση απο τον Σκουτερη, αστο να παει να γαμηθει σου λεω υπερβαλεις καταλαβαινω την υπερβολη αλλα οχι για τοτε αν δεν τον ειχες τοτε θα ειχες χασει το πρωταθλημα οχι εκεινη την νυχτα αλλα για 2 μηνες σερι

Link to comment
Share on other sites

Όποιος κατά παράβαση των κανόνων επιμελούς διαχείρισης προκαλεί εν γνώσει βέβαιη ζημία στην περιουσία άλλου, της οποίας βάσει του νόμου ή δικαιοπραξίας έχει την επιμέλεια ή διαχείριση (ολική ή μερική ή μόνο για ορισμένη πράξη), τιμωρείται με φυλάκιση και χρηματική ποινή. Αν η ζημία που προκλήθηκε υπερβαίνει συνολικά το ποσό των 120.000 ευρώ επιβάλλεται κάθειρξη έως δέκα έτη και χρηματική ποινή.

 

Το αδίκημα αυτό λέγεται απιστία και περιγράφεται στο άρθρο 390 του ΠΚ. Δεν ξέρω αν αφορά τον κ. Δημήτρη και την ΑΕΚ, εδώ καλά καλά δεν ξέρουμε το ιδιοκτησιακό καθεστώς της ΑΕΚ. Αλλά το αφήνω να υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, GIANNHS said:

απο αυτον χαρτζιλικονομαι ..... επειδη θα εισαι εκει στη γειτονια να πανηγιρίζεις τα γκολ του ελ αραμπι πεταξου.... μη φυγεις εχει και φιεστα ο γαυρος μετα....

Άμα χαρτζιλικωνεσαι από αυτόν, την επόμενη φορά που θα πεσει ο μισθός, να μην ξεχάσεις να του δώσεις και τα στοιχεία μου λοιπόν,  αφού η αγωνία σου είναι γιατι δεν τα λέω από κοντά στον Εθναρχη τον τρομερο.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, amd said:

το τι εγινε το 2018 δεν γραφεται εδω μεσα τι ακριβως παιχτηκε στο γραφειο του τσιπρα και στα τηλεφωνα 2 μερες πριν την εκδοση αποφαση απο τον Σκουτερη, αστο να παει να γαμηθει σου λεω υπερβαλεις καταλαβαινω την υπερβολη αλλα οχι για τοτε αν δεν τον ειχες τοτε θα ειχες χασει το πρωταθλημα οχι εκεινη την νυχτα αλλα για 2 μηνες σερι

Τέλος πάντων τι θα γράφεται εδώ μεσα; Για το με τι κρατάει ο Τσετσεν το  Νιάου δεν μπορεί να γραφτει, για το τι έγινε στο γραφείο του Τσίπρα δεν μπορει να γραφτει, μόνο για τον Ολιβειρα και τον Μπακάκη που έστησαν την ομάδα να βγει τρίτοι θα γραφουμε;

Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, Bukowski said:

Τέλος πάντων τι θα γράφεται εδώ μεσα; Για το με τι κρατάει ο Τσετσεν το  Νιάου δεν μπορεί να γραφτει, για το τι έγινε στο γραφείο του Τσίπρα δεν μπορει να γραφτει, μόνο για τον Ολιβειρα και τον Μπακάκη που έστησαν την ομάδα να βγει τρίτη θα γραφουμε;

τι με νοιαζει εμενα τι θα γραφεις ρε μαστορα αμα θες να μαθεις να πας να ρωτησεις εκτος φορουμ μην μου σκοτιζεις τα αρχιδια καλοκαιριατικα

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Τέλος πάντων τι θα γράφεται εδώ μεσα; Για το με τι κρατάει ο Τσετσεν το  Νιάου δεν μπορεί να γραφτει, για το τι έγινε στο γραφείο του Τσίπρα δεν μπορει να γραφτει, μόνο για τον Ολιβειρα και τον Μπακάκη που έστησαν την ομάδα να βγει τρίτοι θα γραφουμε;

και για τις γκολαρες που θα πανυγηριζουμε που θα βαζει ο ελ αρταμπι στην ΑΕΚ

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, GIANNHS said:

και για τις γκολαρες που θα πανυγιριζουμε που θα βαζει ο ελ αρταμπι στην ΑΕΚ

Δεν θέλω α πληθυντικους, εγώ είπα θα τις πανηγυρισω.

ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GIANNHS said:

και για τις γκολαρες που θα πανυγηριζουμε που θα βαζει ο ελ αρταμπι στην ΑΕΚ

 

Ετσι τα λεει μωρε κι αυτος απ τα νευρα του, καθεσαι στηνεις καυγα στηριζομενος σε μαλακιες λες και θα το κανει

Link to comment
Share on other sites

Ελα μου ντε , πάμε να βουτηχτούμε εδώ μέσα λές και στην έξω ζωή δεν έχουμε copy paste αεκτζήδες που λένε ακριβώς τα ίδια.  Ολοι τα ίδια λέμε , απλά εδώ τα γραπτά μένουν

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, enck1 said:

Ελα μου ντε , πάμε να βουτηχτούμε εδώ μέσα λές και στην έξω ζωή δεν έχουμε copy paste αεκτζήδες που λένε ακριβώς τα ίδια.  Ολοι τα ίδια λέμε , απλά εδώ τα γραπτά μένουν

αν στη πραγματικη ζωη λοιπόν ΑΕΚτζης μου έλεγε θα πανηγυρίσω τα γκολ που θα βαζει ο ελ αραμπι στην Α.Ε.Κ λογικα θα του ανοιγα το κεφαλι.... καντο εικονα..... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, GIANNHS said:

αν στη πραγματικη ζωη λοιπόν ΑΕΚτζης μου έλεγε θα πανηγυρίσω τα γκολ που θα βαζει ο ελ αραμπι στην Α.Ε.Κ λογικα θα του ανοιγα το κεφαλι.... καντο εικονα..... 

Να ανεβάσω διεύθυνση μου;

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική άποψη. Το αν είναι μαλάκας η όχι αυτός που διοικεί αφορά αυτόν και μόνο. Την ΑΕΚ μου/μας εγώ δεν τη χαρίζω σε κανένα πούστη. Είτε λέγεται Μπαγεβιτς, είτε Νικολαϊδης, είτε Μελισσανίδης. Επειδή έτυχε κάτι περαστικοί και πέρασαν απο την ομάδα, ή επειδή κάποιοι έκαναν κουμάντο για ένα διάστημα δε σημαίνει οτι η ΑΕΚ είναι αυτοί. Καταλαβαίνω τα νεύρα αλλά ας αφήσουμε την ΑΕΚ έξω απο αυτό. Το οτι δεν τη σέβονται διάφοροι, δεν είναι αιτία να μην τη σεβόμαστε και εμείς. Και ξαναλέω προσωπική άποψη είναι, πετάξτε τη στα σκουπίδια. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×