Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, GIANNHS said:

αν στη πραγματικη ζωη λοιπόν ΑΕΚτζης μου έλεγε θα πανηγυρίσω τα γκολ που θα βαζει ο ελ αραμπι στην Α.Ε.Κ λογικα θα του ανοιγα το κεφαλι.... καντο εικονα..... 

Ξεκόλλα ρε , στο ειρωνικό απο την αγανάκτηση και τη πίκρα λέγονται όλα αυτά. Έχω ξεράσει απο χθες 200 εκκλησίες και αλλους 200 καρκίνους και θα έρθω να καταπιαστώ εδώ μέσα επειδή λέει ο άλλος δε γίναμε γαύροι να βγάζουμε και κανά μεροκάματο ? αυτό εννοώ...

Δεν υπάρχει Αεκτζής που να μη ξέφυγε χθες , απλά καποιοι ίσως δεν ήταν τυχεροί να ξεσπάσουν πρώτα αλλού και μετά εδώ

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, GIANNHS said:

αν στη πραγματικη ζωη λοιπόν ΑΕΚτζης μου έλεγε θα πανηγυρίσω τα γκολ που θα βαζει ο ελ αραμπι στην Α.Ε.Κ λογικα θα του ανοιγα το κεφαλι.... καντο εικονα..... 

Δλδ στο μήτρογλου φαν κλαμπ τι θα πρεπε να γίνει ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Προσωπική άποψη. Το αν είναι μαλάκας η όχι αυτός που διοικεί αφορά αυτόν και μόνο. Την ΑΕΚ μου/μας εγώ δεν τη χαρίζω σε κανένα πούστη. Είτε λέγεται Μπαγεβιτς, είτε Νικολαϊδης, είτε Μελισσανίδης. Επειδή έτυχε κάτι περαστικοί και πέρασαν απο την ομάδα, ή επειδή κάποιοι έκαναν κουμάντο για ένα διάστημα δε σημαίνει οτι η ΑΕΚ είναι αυτοί. Καταλαβαίνω τα νεύρα αλλά ας αφήσουμε την ΑΕΚ έξω απο αυτό. Το οτι δεν τη σέβονται διάφοροι, δεν είναι αιτία να μην τη σεβόμαστε και εμείς. Και ξαναλέω προσωπική άποψη είναι, πετάξτε τη στα σκουπίδια. 

Εγώ θα κάνω μια απλή ερώτηση. Οι ενέργειες του κάθε Καρυπιδη, Κουγια, Σπανου, Αλαφουζου, Κοκκαλη και Μαρινακη (αφήνω έξω τον Σαββίδη wink wink) αφορούν και αυτές μόνο τους ίδιους ή εκεί χαρακτηρίζονται και οι ομάδες τους από αυτες;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, enck1 said:

Δεν υπάρχει Αεκτζής που να μη ξέφυγε χθες , απλά καποιοι ίσως δεν ήταν τυχεροί να ξεσπάσουν πρώτα αλλού και μετά εδώ

Πες τα! Εγώ ας πούμε δεν ήμουν τόσο τυχερός και ξέσπασα πρώτα εδώ και μετά θα ξεσπασω στο Πασαλιμανι.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή να γραφτεί ένα βιβλίο να μάθουμε κι εμείς οι νέοι τι είναι το Μήτρογλου φαν κλαμπ

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bukowski said:

Εγώ θα κάνω μια απλή ερώτηση. Οι ενέργειες του κάθε Καρυπιδη, Κουγια, Σπανου, Αλαφουζου, Κοκκαλη και Μαρινακη (αφήνω έξω τον Σαββίδη wink wink) αφορούν και αυτές μόνο τους ίδιους ή εκεί χαρακτηρίζονται και οι ομάδες τους από αυτες;

Χαρακτηριζονται οι ομαδες

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Χαρακτηριζονται οι ομαδες

Με εμάς δεν ισχύει το ίδιο επειδή να υποθέσω ειμαστε... διαφορετικοι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Με εμάς δεν ισχύει το ίδιο επειδή να υποθέσω ειμαστε... διαφορετικοι;

Ισχυει αλλα στην περιπτωση αυτη δεν εκανε κατι παρανομο, οποτε ως τι να το χαρακτηρισει ο αντιπαλος;

Επισης σου ξαναειπα χαρακτηριζει την ομαδα ο προεδρος αλλα αυτο το στρεφεις εναντιον της αντιπαλης ομαδας.Στην ομαδα σου επειδη δεν σου κανει ο προεδρος για χ ψ λογους δεν στρεφεσαι εναντιον της ομαδας σου.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bukowski said:

Εγώ θα κάνω μια απλή ερώτηση. Οι ενέργειες του κάθε Καρυπιδη, Κουγια, Σπανου, Αλαφουζου, Κοκκαλη και Μαρινακη (αφήνω έξω τον Σαββίδη wink wink) αφορούν και αυτές μόνο τους ίδιους ή εκεί χαρακτηρίζονται και οι ομάδες τους από αυτες;

Χαρακτηρίζει μια περιόδο διαχείρησης του κλαμπ. Δεν καθορίζει το dna της ΑΕΚ ούτε ο Μελισσανίδης, ούτε εγώ, ούτε εσύ. Αν θεωρήσουμε μια ποδοσφαιρική ομάδα ιδέα, ο καθένας την έχει στο μυαλό του όπως θέλει, ο κόσμος να χαλάσει. Ακόμα και επιχείρηση να την πούμε, δεν σημαίνει οτι επειδή βρέθηκε ο χ μαλάκας να τη διοικεί οτι έπαψε το Brandname να υπάρχει. Η ΑΕΚ είναι εκεί. Η περίοδος Γιδόπουλου πχ, η περίοδος ENIK, η περίοδος Ψωμιάδη, η περίοδος Μελισσανίδη έρχονται και παρέρχονται. Πχ δεν ξέρεις ούτε εσύ ούτε εγώ τι γινόταν το 1950 στην ομάδα. Ξέρεις την ιστορία της, τις προσφυγικές καταβολές ή εν πάσει περιπτώσει οτι σε έκανε να την αγαπήσεις. Δεν υποστηρίζω ομάδα βάσει του ποιός κάνει κουμάντο ούτε βασει προπονητή ή παιχτών. Επειδή πήρε μια γελοία απόφαση δλδ ο Μελ αυτόματα η ΑΕΚ κατατάχτηκε πχ κάτω απο τον ΠΑΟΚ ιστορικά; Καταλαβαίνεις; Και αν αυριο το πρωί βρεθεί ο Χ επενδυτής και πλακώσει στις ενστάσεις και τις αγωγές μέχρι και τα πόμολα στις πόρτες, θα ξαναγίνει η ΑΕΚ ΑΕΚάρα; Τελως πάντων, έχεις καταλάβει οτι συμφωνώ στο 90% με ότι γράφεις και γουστάρω και χαβαλέ κλπ, δεν είναι προσωπικο το θέμα, με τσακίζει να διαβάζω απο ΑΕΚτζήδες να πυροβολάνε τα πόδια μας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε γιατί το γαμαμε το θέμα; Μην τρωγόμαστε μεταξύ μας. Έχουμε διαφορετικές οπτικές, νεύρα, υπομονή κλπ αλλά δεν υπάρχει λόγος να προκαλούμε ο ένας τον άλλον. Έχουμε ένα τρόπαιο μπροστά μας, και μετά ένα καλοκαίρι ολόκληρο να κραζουμε για ότι θετε ( μεταγραφές, πρόεδρο, τουαλέτες γηπέδου, κλπ). Έχουμε πει 100 φορές ότι περιμένουμε να τελειώσει το γηπεδο και να φέρει κανέναν επενδυτή να ηρεμήσουμε. Αυτό ισχύει σταθερά και δεν αλλάζει. Μόνο ΑΕΚ κ πουτσα στον ελ αραμπι

Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρέ με τα αεκομετρα τώρα μέρα που είναι. Ήτανε κι ο Μάικ MFC θα του κλάσουμε μια μάντρα; Έκανε χψ και το Μούσι, θα του κουνησουμε κάνα δάχτυλο; Αστυνομία απόψεων μεταξύ μας; Εδώ είναι φόρουμ της ΑΕΚ (και του ΕΣ), αλλά όταν την ΑΕΚ την κάνει η Μιμή τσετσενικο παράρτημα στη ΝΦ ή ο κοντογιοντας όγδοη να τρώει ωραία γκολ στον ΟΔΔΥ, ε θα λεχθουνε και μαλακίες και θα αλλάξουν και ομάδες στο κάτω κάτω. Ας γίνει κι ο Μπουκόφσκι γάβρος ε και. Ο πρώτος θα είναι; Δεν χρειάζεται να το παίζουμε νετσαγιεφικη σέχτα να εκκαθαρισουμε όποιο μέλος παρεκκλίνει από τον όρκο που κάνεις δεν ξέρει ολόκληρο.

ΑΕΚ είναι όπως μου είχε πει ο Στυλ προ κάτι χρόνια να αγοράζεις στις διακοπές τις 2-3 αεκοαερομπαλες που έχει το τοπικό μινιμαρκετ πέντε ευρώ και να τις πετάς στις αυλές όπως πας για τη θάλασσα, μπας και γίνει κάνα πιτσιρίκι ΑΕΚ.

Τα υπόλοιπα είναι πολιτική και καβλαντα. 

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

Απλα πραγματα πατε και τα ψειριζετε. Δεν μπορει εδω μεσα να γραφτει "η ΑΕΚ η χαρτινη", "αεκακι" κλπ, δυσκολευομαι και παραδειγματα να γραψω ακομα.

Δεν ανεχομαστε να τα διαβαζουμε, πως το λενε, δεν ειναι συμβατα. Ασχετα απο το αν φταιει ο οποιος μελισανιδης. Για οποιοδηποτε λογο. Εξυπνα παιδια ειστε, καλη γραφη εχετε, βρειτε αλλον τροπο να πληγωσετε αυτον που θελετε, γιατι ετσι πληγωνομαστε ολοι.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Epishs A.E.K einai na agorazeis sta 44 ola ta submarine Apo ola ta periptera tou Xolargou gia na nomizoune oi peripterades oti o Xolargos einai tiga A.E.K?

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zara said:

Έλα μωρέ με τα αεκομετρα τώρα μέρα που είναι. Ήτανε κι ο Μάικ MFC θα του κλάσουμε μια μάντρα; Έκανε χψ και το Μούσι, θα του κουνησουμε κάνα δάχτυλο; Αστυνομία απόψεων μεταξύ μας; Εδώ είναι φόρουμ της ΑΕΚ (και του ΕΣ), αλλά όταν την ΑΕΚ την κάνει η Μιμή τσετσενικο παράρτημα στη ΝΦ ή ο κοντογιοντας όγδοη να τρώει ωραία γκολ στον ΟΔΔΥ, ε θα λεχθουνε και μαλακίες και θα αλλάξουν και ομάδες στο κάτω κάτω. Ας γίνει κι ο Μπουκόφσκι γάβρος ε και. Ο πρώτος θα είναι; Δεν χρειάζεται να το παίζουμε νετσαγιεφικη σέχτα να εκκαθαρισουμε όποιο μέλος παρεκκλίνει από τον όρκο που κάνεις δεν ξέρει ολόκληρο.

ΑΕΚ είναι όπως μου είχε πει ο Στυλ προ κάτι χρόνια να αγοράζεις στις διακοπές τις 2-3 αεκοαερομπαλες που έχει το τοπικό μινιμαρκετ πέντε ευρώ και να τις πετάς στις αυλές όπως πας για τη θάλασσα, μπας και γίνει κάνα πιτσιρίκι ΑΕΚ.

Τα υπόλοιπα είναι πολιτική και καβλαντα. 

Αυτό με τις αερόμπαλες πολύ μου άρεσε. Θα το κάνω και εγώ. 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, mporat said:

Κάποια στιγμή να γραφτεί ένα βιβλίο να μάθουμε κι εμείς οι νέοι τι είναι το Μήτρογλου φαν κλαμπ

Εγώ πάντως οταν συναντηθώ με κανέναν από κοντά έχω μια ολοκληρη λίστα με ερωτήσεις έτοιμη για Μελ Ιβαν 2018 αμερικανους τσετσένους χοντρό σοφιτελ μαμα 20 χρονων Μητρογλου ΦΚ και κομ μουνακι

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, felman said:

Epishs A.E.K einai na agorazeis sta 44 ola ta submarine Apo ola ta periptera tou Xolargou gia na nomizoune oi peripterades oti o Xolargos einai tiga A.E.K?

 

Το ιδιο και στα Χανια στα 46.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ότι και να λέμε αυτός ξέρει τι μαλάκια σκέφτηκε και αποφάσισε .

Θέλω να δω τι ανταλλάγματα πήρε ή τι έχει κανονίσει για την ομάδα ΕΡΧΟΜΑCTE .

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kostas21 said:

Eγω αν κ πιστευω οτι ςχει παρει ανταλλαγματα, πειραζει που δε με ενδιαφερει γιατι δε θελω να μου χαριζουν κ να μη χαριζω? 

Γινεται σ αυτη τη χωρα επιτελους να τηρουνται οι νομοι, κ οποια ομαδα ειναι καλη να το παιρνει το γαμηδι?

Αυτό θέλουμε οι περισσότεροι νομίζω. Για μένα είναι το σωστό. Προχθές δεν παίξαμε και φέραμε Χ . Αν ήμασταν καλοί τώρα θα γελούσαμε με τις μαλακίες του Β με τις ενστάσεις και τα αθεωρητα. Αντίθετα μπλέξαμε σε περίεργα μονοπάτια.

Και θέλω να σταματήσει να τηρούνται οι νόμοι μόνο για ορισμένες ομάδες. Το ίδιο για όλους 

Link to comment
Share on other sites

 

5 minutes ago, Kostas21 said:

Eγω αν κ πιστευω οτι ςχει παρει ανταλλαγματα, πειραζει που δε με ενδιαφερει γιατι δε θελω να μου χαριζουν κ να μη χαριζω? 

Γινεται σ αυτη τη χωρα επιτελους να τηρουνται οι νομοι, κ οποια ομαδα ειναι καλη να το παιρνει το γαμηδι?

δεν γινεται γιατι για να γινει αυτο πρεπει οι νομοι να ειναι σωστα διατυπωμενοι και οχι να αφηνουν 150 ερμηνειες 

πρεπει να υπαρχει παντου το αυτεπαγγελτο και να μην χρειαζεται να κανει κανεις που εχει εννομο συμφερον καταγγελια

πρεπει να μην αλλαζουν καθε ενα χρονο αναλογα με τον ποιο βολευουν

 

συνεπως η χωρα ειναι ενα τριμπουρδελο και μισο λειτουργει 150 χρονια με μιζες γνωριμιες και δουνε και λαβην αρα και ο αθλητισμος θα ειναι 100 φορες χειροτερος 

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×