Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, nikos said:

Γενικά συμφωνω ότι είναι δυσκολες οι συγκρισεις.

Τοτε κυριως δεν υπήρχε Μπόσμαν και τόσοι μανατζερ και τόση πληροφορηση, υπήρχε ήδη καλός κορμός (Μανωλας, Σαβέβσκι, Σαμπα, Αλεξανδρής, Δημητριάδης) κι ας έχασαν αυτοί άλλους 2 (Μπατιστα, Σαββιδη) και υπήρχε και ο μπινες που έδινε ρεσιτάλ νοικοκυριού στα αποδυτήρια και γενικά έκανε την διαφορά με τα τοτε δεδομένα.

Τι συγκρίσεις να γίνουν με το σήμερα. Μονο ο Μελισσανίδης νόμιζε ότι μπορεί να γίνουν συγκρίσεις. 

Αυτο ακριβως λεω, η ομαδα εκεινη ειναι πανακριβη για την σημερινη ΑΕΚ, για ενα σωρο λογους, αλλα δεν το εχουν παρει χαμπαρι στην διοικηση.

Και φυσικα η ιδια ομαδα σημερα με τους τωρινους αντιπαλους θα εκανε περιπατο και δεν θα εβλεπε κανενα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Μανωλάς έμεινε 20 χρονια στην ΑΕΚ. Ο Σαβέβσκι 12. Σαμπα 5. Δημητριαδης 6 1/2. Κασάπης  11. Μπατιστα 3+4. Ατματσιδης 10. 
Ο Μπινες 8.

Αυτα σήμερα δεν γίνονται ούτε στο PlayStation.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Man Of Faith said:

Η ομαδα του '89 εκτος απο λυτρωση για τον ΑΕΚτζη ειχε και μια συνεχεια που οδηγησε στην χρυση εποχη.

Η ομαδα του '18 ηταν λυτρωση για τον ΑΕΚτζη αλλα δυστυχως δεν ειχε καμια συνεχεια.

Ο 30χρονος ΑΕΚτζης του 89 ειχε ζησει και αλλη μια ομαδαρα (του Μπαρλου).

Ο 30χρονος ΑΕΚτζης του '18 μην πιασουμε τι ειχε ζησει.

Γενικα αλλη δυναμικη ειχε ως μεγεθος η ΑΕΚ το '89 και αλλη το '18.

Επειδη μυθοποιηθηκε απο τους ΑΡΔ μας εκεινη η ομαδα "του Μελισσανιδη" δεν σημαινει οτι πρεπει να συζηταμε μια ζωη για αυτη. Γιατι οι μονοι που κερδιζουν απο αυτο ειναι οι διαφοροι Κωστενογλου και Ατματσιδης.

Αληθεια Ευρωπη τι εκανε εκεινη η φοβερη και τρομερη ΑΕΚ που ακολουθησε;

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Bukowski said:

Ο 30χρονος ΑΕΚτζης του 89 ειχε ζησει και αλλη μια ομαδαρα (του Μπαρλου).

Ο 30χρονος ΑΕΚτζης του '18 μην πιασουμε τι ειχε ζησει.

Γενικα αλλη δυναμικη ειχε ως μεγεθος η ΑΕΚ το '89 και αλλη το '18.

Επειδη μυθοποιηθηκε απο τους ΑΡΔ μας εκεινη η ομαδα "του Μελισσανιδη" δεν σημαινει οτι πρεπει να συζηταμε μια ζωη για αυτη. Γιατι οι μονοι που κερδιζουν απο αυτο ειναι οι διαφοροι Κωστενογλου και Ατματσιδης.

Αληθεια Ευρωπη τι εκανε εκεινη η φοβερη και τρομερη ΑΕΚ που ακολουθησε;

Συμφωνω με αυτα που εγραψε ο 1989 generation.

Επισης 3 σερι δεν εχει ουτε ο βαζελος.

Υπηρξαν αρκετοι λογοι για να μυθοποιηθει εκεινη η ομαδα και φυσικα και ο Μπαγεβιτς, τον οποιο ο Μελισσανιδης ευτυχως τον βρηκε στην ομαδα γιατι διαφορετικα τα βλεπουμε τα αποτελεσματα του στο θεμα του προπονητη ολα αυτα τα τελευταια χρονια.Τοτε μπορει να μας ειχε φορτωσει τον Σταθοπουλο ή τον Γεωργιαδη και τον Προκοπ ξερω γω.

Επισης ο Μελισσανιδης μνημονευοταν απο τους αρδ γιατι ηταν ο μοναδικος που μεγαλωσε ως μεγεθος απο τις τοτε διοικησεις και υπηρχε παντα η ελπιδα να αναλαβει ξανα.Αν ειχε μεγαλωσει και ο Γιδοπουλος να εισαι σιγουρος οτι θα μνημονευοταν κι αυτος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι ενώ οι ομάδες μέχρι το 2000 περίπου δεν την έκαναν.

Ο τιγρης ούτε μια επίσκεψη, αποσύρθηκε?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Επισης η ομάδα 95/96 την ομάδα 17/18 την έκανε γιο-γιο.

Γνωμη μου.

Θα τον επερνε σβαρνα τον Λαμπροπουλο ο Ντανιελος, απο τον Κετσπαγια ο Τσιγκρινσκι θα εφευγε πολυτραυματιας απο το γηπεδο και ο Χριστοδουλοπουλος θα πηγαινε να δει αν οντως σουταρει στην βαλβιδα ο Τσιαρτας.

Ειμαι σιγουρος οτι παραπανω εκανες like για τους Προκοπ και σια ?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Man Of Faith said:

Θα τον επερνε σβαρνα τον Λαμπροπουλο ο Ντανιελος, απο τον Κετσπαγια ο Τσιγκρινσκι θα εφευγε πολυτραυματιας απο το γηπεδο και ο Χριστοδουλοπουλος θα πηγαινε να δει αν οντως σουταρει στην βαλβιδα ο Τσιαρτας.

Ειμαι σιγουρος οτι παραπανω εκανες like για τους Προκοπ και σια ?

θέλω να δεις κέντρο 

Μέσοι: Βασίλης Λάκης – Βασίλης Τσιάρτας – Χρήστος Μαλαδένης – Άκης Ζήκος – Θεόδωρος Ζαγοράκης – Μίλεν Πετκόφ – Φερνάντο Νάβας – Χριστόφορος Κόλα – Τόνι Σαβέφσκι – Λουίς Ντάριο Κάλβο – 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Θα τον επερνε σβαρνα τον Λαμπροπουλο ο Ντανιελος, απο τον Κετσπαγια ο Τσιγκρινσκι θα εφευγε πολυτραυματιας απο το γηπεδο και ο Χριστοδουλοπουλος θα πηγαινε να δει αν οντως σουταρει στην βαλβιδα ο Τσιαρτας.

Ειμαι σιγουρος οτι παραπανω εκανες like για τους Προκοπ και σια ?

?

Η αλήθεια παντως είναι ότι βρήκα πολύ σωστό και αυτό με το ότι είναι ο μονος που μεγάλωσε για αυτό και το λιβάνισμα τόσα χρονια. Με τον Γιδόπουλο, τον Γενερακη και τον Καρρα (που ήταν και μαζι) δεν ασχολήθηκε ποτέ κανεις.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

?

Η αλήθεια παντως είναι ότι βρήκα πολύ σωστό και αυτό με το ότι είναι ο μονος που μεγάλωσε για αυτό και το λιβάνισμα τόσα χρονια. Με τον Γιδόπουλο, τον Γενερακη και τον Καρρα (που ήταν και μαζι) δεν ασχολήθηκε ποτέ κανεις.

Μεγάλωσε αλλά είχα πει και παλιά οτι δεν πιστευω πως αγαπαει την ΑΕΚ, την υστεροφημια και το γηπεδο μονο

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι την υποτιμάτε λίγο την ομάδα του 17-18. Στα κρίσιμα παιχνίδια σε Καραισκάκη και Τούμπα στάθηκε όρθια. Αντίθετα, η ομάδα του 95-96 έχασε πρωτάθλημα από κεφαλιά του Μπορέλι κόντρα σε ένα πεθαμένο από την κούραση Παναθηναικό...Όσο μπαλάρα και να έπαιζε, εκ του αποτελέσματος απέτυχε.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

θέλω να δεις κέντρο 

Μέσοι: Βασίλης Λάκης – Βασίλης Τσιάρτας – Χρήστος Μαλαδένης – Άκης Ζήκος – Θεόδωρος Ζαγοράκης – Μίλεν Πετκόφ – Φερνάντο Νάβας – Χριστόφορος Κόλα – Τόνι Σαβέφσκι – Λουίς Ντάριο Κάλβο – 

Το 2000 λιγο πριν αναλαβει ο Τονι προπονητης αυτα.

Μεχρι και ο Καλβο επαιζε σημερα που αναθεμα αν ειχε συμμετοχη τοτε.

Να σε πιανουν τα κλαμματα δηλαδη.

Επισης κεντρο που η σημερινη μπουγατσα ουτε να ονειρευτει καν μπορει, που καποιοι γραφανε οτι το ροστερ της το περσινο εμεις δεν το ειχαμε ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Μεγάλωσε αλλά είχα πει και παλιά οτι δεν πιστευω πως αγαπαει την ΑΕΚ, την υστεροφημια και το γηπεδο μονο

Ναι, σωστό, αλλά εγώ ποτέ δεν το είδα έτσι.

Ουτε ο Σαββιδης αγαπάει τον μποακ πχ, ούτε καν ο Βαγγελας τα κάνει από αγάπη.

Θεωρησα ότι έχει το μέγεθος να γίνει ο Βαγγελας της ΑΕΚ.

Ε, δεν το έχει. Ή δεν θέλει. 
Μαλλον δεν το έχει πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Μεγάλωσε αλλά είχα πει και παλιά οτι δεν πιστευω πως αγαπαει την ΑΕΚ, την υστεροφημια και το γηπεδο μονο

Πλέον, εκτός και αν πάρει τα επόμενα χρόνια σερί πρωταθλήματα, η ιστορία τον βάζει πίσω από Μπάρλο και Γκούμα.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nikos said:

?

Η αλήθεια παντως είναι ότι βρήκα πολύ σωστό και αυτό με το ότι είναι ο μονος που μεγάλωσε για αυτό και το λιβάνισμα τόσα χρονια. Με τον Γιδόπουλο, τον Γενερακη και τον Καρρα (που ήταν και μαζι) δεν ασχολήθηκε ποτέ κανεις.

Ε ναι εννοειτε, ακουσες ποτε για τον Καρρα;Σαν να μην υπηρξε, βοηθησε βεβαια που πηγε και στην Προοδευτικη και ειχαμε εχθρικη αντιμετωπιση εκει.Καθε τρεις και λιγο διαβαζαμε για το τι καταφερνει επιχειρηματικα ο Μελ.Λογικο ως ενα σημειο για μια ομαδα που δεν ειχε ποτε δυνατους επιχειρηματιες και με διαθεση να ασχοληθουν.Βαλε και το '92-'94 και εδεσε το γλυκο.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

σοβαρα τωρα ,επειδη κανουμε τους μαλακες αλλα και αυτη εχει ενα  οριο,ποιος απο σας ,αν ειχε ενα αλφα πορτοφολι ,θα αφηνε τα τμηματα της ΑΕΚ οπως του βολλευ παλιοτερα αλλα και του μπασκετ να ξεφτυλιζονται με αφαιρεσεις βαθμων και τιμωριες λογω χρεων (δεν μιλαμε για εξωφρενικα ποσα) και δεν θα εκανε "διευκολυνσεις" οπως εκανε με την μεταγραφη λυμπε που τον εφερε και πηρε τα τηλεοπτικα για τα επομενα δυο χρονια?δεν θα μπορουσε να σωσει χρονιες ολοκληρες με μια χορηγισ η μια διαφημιση στην φανελα?

αυτα ειναι τα απλα για οποιον εχει πορτοφολι και διασυνδεσεις αλλα και αγαπαει την ομαδα ,πρωτα απ ολα και οχι την παρτη του.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Ναι, σωστό, αλλά εγώ ποτέ δεν το είδα έτσι.

Ουτε ο Σαββιδης αγαπάει τον μποακ πχ, ούτε καν ο Βαγγελας τα κάνει από αγάπη.

Θεωρησα ότι έχει το μέγεθος να γίνει ο Βαγγελας της ΑΕΚ.

Ε, δεν το έχει. Ή δεν θέλει. 
Μαλλον δεν το έχει πιστευω.

Βγάλε το αγαπάει βάλε το γουστάρει.

Μια Ερώτηση για τους παλαιότερους. Ο Μελισσανίδης όταν μπήκε στην ΑΕΚ ( χωρίς λεφτά ) γιατί μπήκε και τί ομάδα υποστήριζε ?

 

Υπάρχει ένα ολόκληρο δίκτυο δεινόσαυρων οπαδών, αρδ, παλαιμάχων κτλ κτλ που καλύπτουν αυτό που δεν καλύπτονται και απλά μετά απο τόσεσ συγκαλύψεις - ψέματα -σώτα - παραποιήσεις κτλ έχουν δημιουργήσει έναν παραλογισμό στον οργανισμό σε σημείο που το βαρέλι σύντομα δεν θα έχει πάτο.

 

το θέμα του πάρτυ για μένα είναι το καλύτερο παράδειγμα.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Ε ναι εννοειτε, ακουσες ποτε για τον Καρρα;Σαν να μην υπηρξε, βοηθησε βεβαια που πηγε και στην Προοδευτικη και ειχαμε εχθρικη αντιμετωπιση εκει.Καθε τρεις και λιγο διαβαζαμε για το τι καταφερνει επιχειρηματικα ο Μελ.Λογικο ως ενα σημειο για μια ομαδα που δεν ειχε ποτε δυνατους επιχειρηματιες και με διαθεση να ασχοληθουν.Βαλε και το '92-'94 και εδεσε το γλυκο.

Το θεϊκό (που λέγαμε παλιά με τον Μαγιστρο και γελάγαμε) ειναι ότι πες πες τα 2 πρωταθλήματα Μελ-Καρρα πολλοί (και αρδ) τα λέγανε 3 και μονο Μελισσανίδη. 
Αν δεν έμπαινε ποτέ θα είχαν φτάσει να γράφουν ότι πήρε και το Νταμπλ του Μπαρλου ξέρω ´γω ?

Link to comment
Share on other sites

@Bukowski ξερεις τι φερελπιδες προπονητες ηταν ο Σταθοπουλος και ο Τεννες το 1991;

Και κατι γατονια προπονητες που εφερναν ο Αλαμανος και ο Καλογιαννης.

Σε ενα εναλλακτικο συμπαν να εισαι σιγουρος οτι εχουν προπονησει την ΑΕΚ του Μελισσανιδη.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Βγάλε το αγαπάει βάλε το γουστάρει.

Μια Ερώτηση για τους παλαιότερους. Ο Μελισσανίδης όταν μπήκε στην ΑΕΚ ( χωρίς λεφτά ) γιατί μπήκε και τί ομάδα υποστήριζε ?

 

Υπάρχει ένα ολόκληρο δίκτυο δεινόσαυρων οπαδών, αρδ, παλαιμάχων κτλ κτλ που καλύπτουν αυτό που δεν καλύπτονται και απλά μετά απο τόσεσ συγκαλύψεις - ψέματα -σώτα - παραποιήσεις κτλ έχουν δημιουργήσει έναν παραλογισμό στον οργανισμό σε σημείο που το βαρέλι σύντομα δεν θα έχει πάτο.

 

το θέμα του πάρτυ για μένα είναι το καλύτερο παράδειγμα.

 

 

 

Εγω νόμιζα ότι γουστάρει πολύ την αποθέωση του κόσμου (όχι την ΑΕΚ). Τελικά γουστάρει την υστεροφημία, γενικά δεν ξέρω τι γίνεται στο κεφαλι του στα γεράματα, μπορει να είναι και θέμα μη δυνατοτήτων.

Δεν ξέρω τι ομάδα ήταν, πολλοί λένε ότι είναι ΑΕΚτζης, αλλά στον Ιωνικο τον θυμούνται όλοι να βρίσκεται.

Νομιζω ότι μπήκε στην ΑΕΚ για να ανεβει επιχειρηματικά, πράμα που με διάφορους τρόπους κατάφερε τελικά.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Βγάλε το αγαπάει βάλε το γουστάρει.

Μια Ερώτηση για τους παλαιότερους. Ο Μελισσανίδης όταν μπήκε στην ΑΕΚ ( χωρίς λεφτά ) γιατί μπήκε και τί ομάδα υποστήριζε ?

 

Υπάρχει ένα ολόκληρο δίκτυο δεινόσαυρων οπαδών, αρδ, παλαιμάχων κτλ κτλ που καλύπτουν αυτό που δεν καλύπτονται και απλά μετά απο τόσεσ συγκαλύψεις - ψέματα -σώτα - παραποιήσεις κτλ έχουν δημιουργήσει έναν παραλογισμό στον οργανισμό σε σημείο που το βαρέλι σύντομα δεν θα έχει πάτο.

 

το θέμα του πάρτυ για μένα είναι το καλύτερο παράδειγμα.

 

 

 

Να πούμε ότι ήταν Ιωνικός που είναι ομάδα του ευρύτερου Πειραιά???

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Το θεϊκό (που λέγαμε παλιά με τον Μαγιστρο και γελάγαμε) ειναι ότι πες πες τα 2 πρωταθλήματα Μελ-Καρρα πολλοί (και αρδ) τα λέγανε 3 και μονο Μελισσανίδη. 
Αν δεν έμπαινε ποτέ θα είχαν φτάσει να γράφουν ότι πήρε και το Νταμπλ του Μπαρλου ξέρω ´γω ?

Ρε συ οντως συμβαινει αυτο.Υπαρχουν πολλοι ΑΕΚτζηδες που του πιστωνουν 4 πρωταθληματα πλεον μαζι με του '18.

Διαβαζα κι εγω για τα τρια σερι του Μελ και τραβαγα τα μαλλια μου.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Ρε συ οντως συμβαινει αυτο.Υπαρχουν πολλοι ΑΕΚτζηδες που του πιστωνουν 4 πρωταθληματα πλεον μαζι με του '18.

Διαβαζα κι εγω για τα τρια σερι του Μελ και τραβαγα τα μαλλια μου.

Πες πες έτσι γίνεται στο τελος. 
Καταντημα διοικητικό ολα αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Προς αποκατάσταση για την απώλεια Μπατίστα, ο Μπατίστα έφυγε ουσιαστικά επί Γενεράκη. Παρότι ο ποδοσφαιριστής ΄θεωρούσε και ορθώς ότι ο Γενεράκης ήταν σωστός απέναντι του.

image.png

 

 

Μάλιστα ο Μπατίστα δημοσίως καταφέρθηκε ενάντια στον Ντούσαν Μπάγεβιτς που τότε ήταν υπεράνω κριτικής όχι μόνο για την ΑΕΚ αλλά γενικά στο ελληνικό ποδόσφαιρο.

image.png

Ο Μελισσανίδης εκ των υστέρων προσπάθησε να τον κρατήσει με προσφυγή σε ΑΣΕΑΔ κλπ αλλά το ποτάμι δεν γύριζε πίσω. Επίσης η ΑΕΚ του 1992 βρισκόταν σε κατάσταση αποσύνθεσης όπως και το 1991 όταν έφυγε ο Γιδόπουλος.

Οφειλές σε ποδοσφαιριστές και Σαβέβσκι, Μανωλάς με τάσεις φυγής ενόψει της επικείμενης αβεβαιότητας. Μάλιστα για πρώτη φορά στα χρονικά ο Ζαφειρόπουλος παρενέβη τηλεφωνικά σε εκπομπή της ΕΡΤ μιλώντας για το ότι δεν υπάρχει κανένας ενδιαφερόμενος προς απόκτηση των μετοχών.

Καλώς ή κακώς μόνο οι Μελισσανίδης-Καρράς βρέθηκαν τότε να αγοράσουν τις μετοχές. Κανένας άλλος δεν εμφανίστηκε. Kαι καλώς ή κακώς η συμβολή του Μελισσανίδη ήταν τεράστια για τα πρωταθλήματα, θα τα παίρναμε με πουθενάδες, όπως και του 2018(ας δει κανείς τι θα γινόταν με πρόεδρο Θανόπουλο ή και Ντέμη Νικολαίδη).

Το βασικότερο ότι  λόγω ιδιωτικής τηλεόρασης με ελεύθερη προβολή και εποχή που ο νέος κόσμος δεν είχε τόσα διαφορετικά ενδιαφέροντα, η ΑΕΚ απέσπασε κόσμο από αντίπαλους οπαδούς. Αυτό αφορά και τη διοίκηση Γενεράκη και τη διοίκηση Γιδόπουλου.

Αλλά αρέσει ή δεν αρέσει οι Μελ-Καρράς συνετέλεσαν στο μεγάλωμα της λίμνης, αυτή μεγαλώνει "αρπάζοντας" οπαδούς από άλλες ομάδες. Και αρπάξαμε πολλούς,

Εγω αυτά τα έζησα σε περιοχή με λίγους ΑΕΚτζήδες και εκείνα τα χρόνια ακόμα και παιδικοί φίλοι έγιναν  ΑΕΚ παρότι είχαν συγγενείς Ολυμπιακούς ή ΠαναθηναΪκούς.

Δεν λέμε να "κλέψεις" έναν οπαδό επειδή κάποιος κόλλησε με τα χρώματα, τον Μάυρο, τον Ντέμη, τον Κωστή ή το όνομα, μιλάμε για σχετικά σημαντική αύξηση και σε πόλεις της περιφέρειας.

 

Για να καταλάβει κάποιος τα ΜΜΕ, ξέρω δυο περίπου γείτονες και έναν ξάδερφο μου που ήσαν παναθηναϊκοί όλοι τους μέχρι τα 10. ΜΕ αφορμή τον ΠΑΟΚ του Πρέλιεβιτς τότε που το μπάσκετ ήταν πολύ προβεβλημένο, έγιναν και οι τρεις ΠΑΟΚτζήδες και ο ξάδερφος προσπάθησε να με προσηλυτίσει.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Bluesman Ο Μελισσανίδης είχε κάνει μια μαλακισμένη δήλωση για το Μπατίστα, ότι θα φύγει μόνο αν ασπρίσει, και εκεί κόπηκαν όλες οι γέφυρες. Ο Μπατίστα είχε θέμα με το Μπαγεβιτς, είναι γνωστό αυτό. Σε πολλά από όσα λέει στη συνέντευξη υπερβάλει, κανονικά μίλαγε με τους παίκτες ο Σέρβος και γενικά είχε καλό κλίμα. Αλλά είχε και κόντρες. Και με το Μανωλά δεν είχε καλή σχέση αλλά τα βρίσκανε. Όσον αφορά την κατάσταση που βρήκε το δίδυμο Καρρά-Μελισσανίδη, όντως υπήρχαν οφειλές και προβλήματα και μόνο αυτοί βρέθηκαν τότε, αν και φήμες λένε ότι και ο Φιλίππου είχε προσεγγίσει το Ζαφειρόπουλο και του ζήτησε ένα τρελό ποσό. Κανείς δεν είπε ότι δεν προσφέρανε, αλλά βρήκαν έτοιμη ομάδα, με καλό προπονητή. Από την ώρα που πλήρωσαν τις οφειλές όλα ήταν οκ. Και ο Μελισσανίδης αυτό που έκανε ήταν να είναι στα παρασκηνιακά, αυτό ήξερε. Λεφτά έβαζε κυρίως ο Καρράς. Βέβαια, όταν έφυγαν, το άνοιγμα που άφησαν ήταν μεγαλύτερο από αυτό που βρήκαν όταν ανέλαβαν....

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×