Jump to content

Recommended Posts

16 minutes ago, agelos said:

καλημέρα ρε, σε ποιά μπύρα είσαι; ?

Μόλις έφαγα ένα πεϊνιρλι και ήπια μια Αμίτα και είμαι έτοιμος να ξαναξεραθώ στον ύπνο. :D Το βράδυ πρέπει να είμαι ετοιμοπόλεμος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, George_D said:

Αν βρει τους κατάλληλους παίκτες στα δεδομένα του κλαμπ θα τους αποκτήσει. Σε διαφορετική περίπτωση θα… μετατοπιστεί για το καλοκαίρι η κάλυψη των αναγκών. Βεβαίως ο ίδιος με την ατάκα «αν βρούμε κάποια καλή ευκαιρία θα την αρπάξουμε» έκανε σαφές ότι θα έχει μάτια και αυτιά… ανοιχτά.

Με απλά λόγια, χειμώνα δεν θα πάρουμε κανέναν γιατί είναι ακριβοί και το καλοκαίρι δεν θα είναι καν εδώ ο Ιβιτς αφού ουσιαστικά δεν θα έχει αντικείμενο στην ομάδα. Αφού φύγει και έρθει πίσω ο Λύμπε, θα διαβάζουμε όλο το καλοκαίρι ότι το παγκόσμιο ποδόσφαιρο αποτελείται από μουνόπανα που θέλουν τα λεφτά του Μελισσανίδη αλλά η ΑΕΚ δεν είναι κάνα κορόιδο να πληρώσει για παίχτες και προπονητή. Μέχρι Οκτώβρη θα έχει επιστρέψει ο Κωστένογλου (αν φύγει ποτέ ως τότε) και από κει και πέρα τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Ελάτε ρε παιδιά, ακόμα κι αλήθεια να είναι, παιδάκι ποδοσφαιριστης είναι, τι περιμενατε; εδω ξέρω για πρώην "ταλέντο" των ορκ που είχε πάρει Βιάγκρα 19 χρόνων και πήγε προπόνηση σηκωμενος. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mporat said:

Ελάτε ρε παιδιά, ακόμα κι αλήθεια να είναι, παιδάκι ποδοσφαιριστης είναι, τι περιμενατε; εδω ξέρω για πρώην "ταλέντο" των ορκ που είχε πάρει Βιάγκρα 19 χρόνων και πήγε προπόνηση σηκωμενος. 

Παικτης ηδη στοχοποιημενος απλα και μονο επειδη τον εφερε ο Καρντοσο, ειναι δανεικος και παιζει στην ιδια θεση με τον αρχηγο και τον σταρ σου.

Ευκολοτατος στοχος. Σιγα μην καθησαν οι αλλοι να ψαξουν τι εγραψε στα πορτογαλικα, ειδαν το χασταγκ και την βγαλανε την ειδηση.

Link to comment
Share on other sites

Καναν Σιμαο θα λενε. Ενταξει προφανως θελουν να ξυρισουν την πορτογαλικη κολεξιον που εφερε ο Καρντοσο το καλοκαιρι μαζι με Λυμπε. Εξυπακουεται πως δεν θα τα καταφερουν, εδω ακομα δεν τα χουν βρει με Καρντοσο για τα λεφτα και καλα να παθουν κιολας.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Vargas21 said:

Για ξενο παικτη που δεν θελγει με την αποδοση του μιλανε οι κακιες γλωσσες. ε θελουμε να κοψουμε κανα μισθουλακη

 

Αν βρεθει προταση θα ειναι ο Λιβαγια,αν δεν βρεθει θα ειναι ο Ζεραλδες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×