Jump to content

ΑΕΚ - Ξάνθη (Super League - 1η Αγωνιστική): 25/8, 22:00, NS1


Bukowski
 Share

MVP-Κόουτσινγκ-Βραβείο Σοιλέδη  

14 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      0
    • Χουλτ
      5
    • Μπακάκης
      1
    • Σβάρνας
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      0
    • Μάνταλος
      3
    • Βέρντε
      0
    • Ζεράλδες
      1
    • Ολιβέιρα
      0
    • Λιβάγια
      3
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αλμπάνης
      1
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρντόσο

    • Καλό
      1
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      13
    • Φυσιολογικό
      0
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      2
    • Χουλτ
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Βέρντε
      1
    • Ζεράλδες
      10
    • Ολιβέιρα
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αλμπάνης
      0


Recommended Posts

-3 απο την αρχη απο την κορυφη με εντος εδρας παιχνιδι. Γιατι μπορουμε. Λυμπε δες τι εφτιαξες μαλακα

Link to comment
Share on other sites

Ελα αμυνα με Σβαρνα και Οικονομου μονο αν παιζαμε με Ποσειδωνα Μηχανιωνας και παλι θα αποκλειομασταν 

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω οτι με group therapy δεν παιζει μπαλα . Κοβεις το αλκοολ και το τσιγαρο. Αν θελαμε τετιους εχει και στην Ελλαδα. Φτανει με καρντοσο

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει θα τα φορτωθεί τώρα ο προφεσορας με απόλυση κ πάμε δυνατά παρακάτω. ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΜΕ ΤΑ ΖΩΑ ΓΙΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΣΤΑΘΕΡΑ θα συζητήσουμε του χρόνου πάλι. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Αρναουτογλου στη μεταδοση πάντως μιλάει ανοιχτά για ευθύνη Μελισσανίδη και Λυμπεροπουλου που πρέπει να φυγει μαζι με Καρντοσο. Δεν εχω ξανακουσει σε live αγωνα τετοια κριτικη απο δημοσιογραφο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nickpes21 said:

Ο Αρναουτογλου στη μεταδοση πάντως μιλάει ανοιχτά για ευθύνη Μελισσανίδη και Λυμπεροπουλου που πρέπει να φυγει μαζι με Καρντοσο. Δεν εχω ξανακουσει σε live αγωνα τετοια κριτικη απο δημοσιογραφο 

Αυτος το γραφει παντου., Θα ακουσει κανενα μπινελικι απο τον Τιγρη και θα στρωσει

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nickpes21 said:

Ο Αρναουτογλου στη μεταδοση πάντως μιλάει ανοιχτά για ευθύνη Μελισσανίδη και Λυμπεροπουλου που πρέπει να φυγει μαζι με Καρντοσο. Δεν εχω ξανακουσει σε live αγωνα τετοια κριτικη απο δημοσιογραφο 

Εντάξει ρε συ . Έχει παραγίνει το πράγμα φέτος . ΑΕΚ είσαι ρε 

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε τρία χρόνια για ένα γαμημενο αμυντικό χάφ και δεν έχεις βρει ούτε μισό. Πάντα φταίει κάποιος άλλος αλλά όχι ο μαλακας. Μιλάμε για δυο εξτρέμ εδώ κ τρία χρόνια , και σταθερά παίρνεις τα @@ μου. Μιλάμε για ένα σοβαρό επιθετικό και είτε δανείζεσαι είτε φέρνεις πρώην παίκτες. Φτάνει πια με τα εύκολα άλλοθι . Άντε γαμησου κ πουλα

Link to comment
Share on other sites

Αν κινδυνευεις με 3αρα στην εδρα σου απο την Ξανθη τι θα γινει στα ντερμπι? Ειμαστε διατεθειμενοι να τερματισουμε 6οι φετος ωστε του χρονου να δουμε μπαλαρα

ΟΧΙ 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Αν κινδυνευεις με 3αρα στην εδρα σου απο την Ξανθη τι θα γινει στα ντερμπι? Ειμαστε διατεθειμενοι να τερματισουμε 6οι φετος ωστε του χρονου να δουμε μπαλαρα

ΟΧΙ 

Δεν παίζει ποτέ να δείς μπαλάρα απο αυτόν και απο αυτήν την ΑΕΚ . NEXT PLEASE . 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tan21 said:

μιλας για διοικηση ετσι?

Προσωπικά δεν ενδιαφέρει να φύγει ο Μελισσανίδης εδω που είμαστε, αλλα όλοι οι απο κάτω του

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×