Jump to content

ΑΕΚ-Λαμία (3η αγ): 15/09, 19:15, Novasports 2


MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

23 members have voted

  1. 1. M. V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      1
    • Κρστισίτς
      0
    • Ζεράλδες
      0
    • Αλμπάνης
      1
    • Λιβάγια
      21
    • Γιακουμάκης
      0
    • Κλωναριδης
      0
    • Βέρντε
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Κωστένογλου

    • Καλό
      4
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      2
    • Φυσιολογικό
      14
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακάκης
      2
    • Οικονόμου
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισιτς
      3
    • Ζεράλδες
      1
    • Αλμπάνης
      1
    • Λιβάγια
      0
    • Γιακουμάκης
      15
    • Κλωναριδης
      1
    • Βέρντε
      0
    • Γαλανόπουλος
      0


Recommended Posts

11 minutes ago, Hoffman21 said:

Ωραίο σουτ έπιασε ο Βερντε εξακολουθώ να πιστεύω πως μόλις μάθει τους συμπαίκτες του θα δώσει παραπάνω πράγματα 

Εχω γράψει εδώ και χρονια, ότι οποιοσδήποτε παίκτης γίνεται σήριαλ στην μεταγραφή του, οι απαιτήσεις του μ.ο. του κόσμου ανεβαίνουν απίστευτα, χωρίς την ευθύνη του.

Δεν λέω ούτε ότι έχει παιξει μπάλα ο τύπος, ούτε ότι είναι αρχιπαιχτουρα, αλλά αυτό που γίνεται μόνιμα στην ΑΕΚ επι μπακάλη, καίει παικτες. Αν είχε έρθει ξαφνικά σε μια νύχτα, μια χαρά υπομονή θα υπήρχε μαζί του.

Γνωμη μου πάντα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα η ομαδα αν επαιζε σε αξιοπρεπες γηπεδο και οχι σε χωραφι θα επαιζε και καλυτερη μπαλα.

Λιβαγια ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!

Σεβαστειτε τους παιχτες μας εκει στην διοικηση και φτιαξε το χορταρι .αν ειναι δυνατον.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Εχω γράψει εδώ και χρονια, ότι οποιοσδήποτε παίκτης γίνεται σήριαλ στην μεταγραφή του, οι απαιτήσεις του μ.ο. του κόσμου ανεβαίνουν απίστευτα, χωρίς την ευθύνη του.

Δεν λέω ούτε ότι έχει παιξει μπάλα ο τύπος, ούτε ότι είναι αρχιπαιχτουρα, αλλά αυτό που γίνεται μόνιμα στην ΑΕΚ επι μπακάλη, καίει παικτες. Αν είχε έρθει ξαφνικά σε μια νύχτα, μια χαρά υπομονή θα υπήρχε μαζί του.

Γνωμη μου πάντα. 

Δεν υπαρχει κανενας αγωνιστικος λογος ομως να προτιμαται ο Ζεραλντες για βασικος

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goku21 said:

Μια χαρα η ομαδα αν επαιζε σε αξιοπρεπες γηπεδο και οχι σε χωραφι θα επαιζε και καλυτερη μπαλα.

Λιβαγια ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!

Σεβαστειτε τους παιχτες μας εκει στην διοικηση και φτιαξε το χορταρι .αν ειναι δυνατον.

Να το φτιαξει ο βαζελος εμεις δεν ειμαστε για εξοδα

Link to comment
Share on other sites

Μετρια η ομαδα στο πρωτο μερος, στο δευτερο δεν παιχτηκε ποδοσφαιρο.Ακομα κι ετσι φετος με ενδιαφερουν μονο οι νικες, το καλο ποδοσφαιρο το αφηνω στις φαντασιωσεις της διοικησης.Μακαρι να παιζουμε ετσι και να κερδιζουμε με μισο μηδεν αλλα τα πραγματα ειναι δυσκολα.

Απο τις μεταγραφες ισως ο Ολιβειρα και ελπιζω και ο Βερντε αν βρει πατηματα να δωσουν κατι, απο τους υπολοιπους δεν βλεπω να παιρνουμε κατι.Τον Βρανιες δεν τον βαζω μεσα γιατι τον ξεραμε.Τα καταφεραμε και καναμε και downgrade στις μεταγραφες σε σχεση με περυσι, σε χρονια που υποτιθεται ικανοποιησαμε ολα τα θελω του προπονητη.

Εν ολιγοις βασιζομαι στην οποια χημεια υπαρχει στους παλιους παικτες μας και ελπιζω σε σφιχτη αμυνα στη συνεχεια, η ομαδα χρειαζεται παιχτες και ελπιζω ο Ιβιτς να εχει ξεκινησει δουλεια, οπως πρεπει να δουλευει και το θεμα του προπονητη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Αύριο μεθαύριο μπαίνουμε Αγιασοφιά, με τα χόρτα θα ασχολούμαστε;

Μπορουμε να το προμοταρουμε και σε υποψηφιους μεταγραφικους στοχους, ελατε να παιξετε για τελευταια χρονια στο χορταρι του ΟΑΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Just now, MikrosKaiAtropos said:

Δεν υπαρχει κανενας αγωνιστικος λογος ομως να προτιμαται ο Ζεραλντες για βασικος

Συμφωνω.

Βασικα ομως ο πάτερ την έχει δει ψυχολόγος (όπως πχ ήταν και ο Μανολο), για αυτό σήμερα έχωσε Ζεραλδες, Κρστιτσιτς, για να δείξει ότι τους υπολογίζει. Ισως έχει μια λογική όλο αυτό. Ήταν και φορμαρισμένος ο Αλμπάνης και τον άφησε τον Ιταλό οξω.

Τον δε Γιακουμή πιστεύω ότι τον έβαλε γιατί τον Λιβαγια τον θέλει δεκάρι. Αν βάλεις και τα στημένα, ο Κροάτης ήταν ισως πιο δεκάρι από ποτε. Το θέμα είναι ότι ο Γιακουμής είναι τόσο κριάρι που καλύτερα να βάλεις έναν ερασιτέχνη ή ακόμα κι έναν κώνο μπροστά.

Εγω επισης θέλω να σημειώσω ότι δειχνει(;) να προτιμάει τον Μπακακη από τον Παουλινιο (δεν πολύ-συμφωνω, θέλω να τον ξαναδώ τον Πορτογάλο παντως) και τον Λόπες από τον Χουλτ (ελπίζω να μην έχει να κάνει με το συμβόλαιο του Σουηδού).

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kostas21 said:

Terastios Kwstenoglou anamorfwse thn omada k paizoume mpalara.

Epitelous enas proponhths belhnekous.

10 xronia epektash sto sumbolaio me 10 ek rhtra prin mas ton paroun opws thn pathse o poak me ton portofola.

Αφιερωμένο με πολλή αγαπη

 

«Επιστροφή του Κώστα Βασιλακάκη στην τεχνική ηγεσία της Δόξας Δράμας, καθώς ο Νίκος Κωστένογλου αποτελεί παρελθόν από την τεχνική ηγεσία των "Μαυραετών" μετά και την ήττα από τον Παναιγιάλειο. 

Ανέλαβε τέλη Γενάρη την τεχνική ηγεσία της ομάδας της Δράμας και το μόνο που κατάφερε ήταν να τη διατηρήσει στην έβδομη θέση με απολογισμό 7 νίκες - 3 ισοπαλίες - 4 ήττες. Υπό την τεχνική του ηγεσία, η Δόξα αγωνίστηκε με έξι ξένους ταυτόχρονα (κάτι το οποίο απαγορεύεται) στην αναμέτρηση με τον Άρη, αν κι αρνείται τυχούσα ευθύνη για την γκάφα.

Άλλωστε η νέα παρέμβαση του ιδιοκτήτη της Δόξας Δράμας, Γιάννη Μπύρου, με έγγραφη δήλωση άφηνε αιχμές για τον προπονητή, Νίκο Κωστένογλου και τους ποδοσφαιριστές».

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Συμφωνω.

Βασικα ομως ο πάτερ την έχει δει ψυχολόγος (όπως πχ ήταν και ο Μανολο), για αυτό σήμερα έχωσε Ζεραλδες, Κρστιτσιτς, για να δείξει ότι τους υπολογίζει. Ισως έχει μια λογική όλο αυτό. Ήταν και φορμαρισμένος ο Αλμπάνης και τον άφησε τον Ιταλό οξω.

Τον δε Γιακουμή πιστεύω ότι τον έβαλε γιατί τον Λιβαγια τον θέλει δεκάρι. Αν βάλεις και τα στημένα, ο Κροάτης ήταν ισως πιο δεκάρι από ποτε. Το θέμα είναι ότι ο Γιακουμής είναι τόσο κριάρι που καλύτερα να βάλεις έναν ερασιτέχνη ή ακόμα κι έναν κώνο μπροστά.

Εγω επισης θέλω να σημειώσω ότι δειχνει(;) να προτιμάει τον Μπακακη από τον Παουλινιο (δεν πολύ-συμφωνω, θέλω να τον ξαναδώ τον Πορτογάλο παντως) και τον Λόπες από τον Χουλτ (ελπίζω να μην έχει να κάνει με το συμβόλαιο του Σουηδού).

Για τον Κριτσκριτς να το καταλαβω αλλα δεν εχει καμια απολυτως λογικη να μας ενδιαφερει η ψυχολογια του Ζεραλντες και οχι ο ρυθμος του Βερντε.Πρεπει να παρει παιχνιδια ο ψηλος,ανηκει στην ομαδα ο αλλος ειναι περαστικος και κατα τη γνωμη μου επρεπε να εχει σουταριστει μαζι με τον καραφλα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×