Jump to content

La Liga 🇪🇸


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

καμια 100αρια μυρια δινουν τα θυματα της μαδριτης για μπειλ. μαλλον παει Κριστιανο κορυφη και αριστερα θα οργωνει ο Ουαλος.

Link to comment
Share on other sites

τι ποσα ειναι αυτα ρε για τον Μπειλ..

 

120 εκ ευρω διαβαζω τωρα.. χωρις εμψυχα ανταλλαγματα.... α ρε κοροιδο Περεθ. χαιβανι

Link to comment
Share on other sites

πρωτη φαπα (εστω και φιλικη) σε Ζοζε, απο Ρεαλ και Ροναλντο. Αντε να παρει και τον Μπειλ να δουμε πως θα τους χωρεσει ολους στην 11αδα ο Αντσελοτι. Δυνατη οπως και να χει η Ρεαλ, φετος τη βλεπω να το σηκωνει. ειδικα τωρα που ο Πεπ θα καταστρεψει και τη Μπαγερν...

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Ο Πεπ θα καταστρεψει ΚΑΙ την Μπαγερν ;;;;

 

Ποια αλλη κατεστρεψε ;;;;;;

 

Μεχρι στιγμης οι 2 ομαδες που εχει προπονησει (Μπαρτσελονα Β και Μπαρτσελονα) σπασανε αμφοτερες τα κοντερ.

 

Να εχετε πλυμενα τα χερια σας στο τελος της χρονιας γιατι θα τριβεται τα ματια σας ΠΑΛΙ.

Link to comment
Share on other sites

δε με καταλαβες. το και στην προταση μου, ηταν τροπος του λεγειν... δεν ειπα τι εκανε στο παρελθον ο Πεπ. Δεν το εξεταζω αυτο. αλλα επειδη το κανες θεμα, πιστευω πως φετος η Μπαρτσα θα χασει το πρωταθλημα και δε θα κανει και κατι ιδιαιτερο στο Τσ. Λ. δε με πειθει... αμυντικο δεν πηρε (ακομα) και δε ξερω κατα ποσο θα κολλησει και ο Νευμαρ. + το οτι ο Τσαβι ειναι 1 χρονο μεγαλυτερος και χρειαζεται ανασες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λογικα φετος θα εχουμε πολλα τετοια σκορ-ξεφτιλα στην Ισπανια. 7-0 στο πανχαλαρο απεναντι σε ομαδα που επαιζε Europa περσι (και απεκλεισε και τον πρωταθλητη Ελλαδας).

Βαρδα να μην εχουμε τιποτα δραματα στην κληρωση των ομιλων του Ch.L. xD

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Σουπα το ματσακι χτες με εξαιρεση το γκολ του Βιγια αλλα και το στυλ του Σιμεονε στον παγκο , ο οποιος εμοιαζε με χαρακτηρα ταινιας που αναφερετε στην Ιταλικη μαφια.

 

Ψαχνω φωτογραφια του απο χτες και σας την ανεβαζω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

χατ τρικ στο 40', μέσα στο μεσταγια, ο αρογκαντ Λιο.

 

edit: 2-3, μέσα σε 2' ο Πόστιγκα.

Edited by agelos
Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Messi 3

Helder Postiga (!!!!) 2

 

Το πρωτο εκ των δυο του πορτογαλου με ωραιοτατο γυριστο.

Link to comment
Share on other sites

Καλά,και τα δύο φοβερά goal ήταν.

Ειδικά το πρώτο,εαν το είχε βάλει κανένας Messi ή Cristiana θα έχυναν τα Μ.Μ.Ε. για 3 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μπαρτσελονα - Σεβιλλη 4-3 με γκολ του Σαντσεζ στο 94'. (το εκλεισα για να δω εθνικη στο 88 στο 2-1 και εγινε χαμος μετα).

 

Δυο φορες ο Καλα πηγε να μας κλεισει το σπιτι . Μια κεφαλια που περασε ξυστα απο το δοκαρι και ενα γκολ που ακυρωθηκε ως φαουλ (ηταν-δεν ηταν ).

 

Βιγιαρεαλ- Ρεαλ 2-2 με γκολ Bale και CR. Μπροστα πολυ καλη , πισω gtp.

Δεν δινεται πεναλτι μαρς στην Βιγιαρεαλ για να κανει το 3-2 στο 80+ .

Edited by Giorgis
Link to comment
Share on other sites

Βασικά ΔΕΝ ήταν offside του Cala.

Και εγώ την ίδια μαλακία έκανα.xD

Πήγαινα από το OTESport 2 στο 3 και έχασα το καλύτερο..

 

(3-2 βασικά ήρθε,και όχι 4-3)

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε . Τι offside ; Απο κόρνερ είναι νομίζω και οι δυο φάσεις . Στο ακυρωθεν νομίζω του δίνει φάουλ επειδή στηρίζεται λίγο στον αμυντικό για να πηδηξει ψηλότερα .

 

Ναι 3-2 . Συγχωρνατε με , δεν πανε καλα τα μυαλά μου τελευταία

Link to comment
Share on other sites

Το γκολ του αεκτζή Χουαν Καλά που θα παρατήσει του χρόνου την αδικία αυτού του αστείου πρωταθλήματος που λέγετε πριμερα και θα έρθει να κάνει αμυντικό δίδυμο με τον Σταθάκη είναι κανονικό (imho).

Έβλεπα λίγο πριμερά λίγο μπάσκετ... η Βιγιαρεάλ έχασε κάποια πράγματα που δεν τα χάνει ούτε ο Μαλαδένης

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο Κάλα που, εκτός του γκολ, έβγαζε μάτια χθες στο καμπ-νου είναι ο ίδιος ο Κάλα που θέλει σαν τρελός να έρθει στην ΑΕΚ κι ας παίζει και στη Β'... δε χωράς ρε Κάλα... έχω Τσούπρο...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τι εγινε ρε μαδριλενοι,τρομπονι απο ατλετικο μεσα στο σπιτακι σας,νομιζατε θα πεταξετε τις φανελες μεσα κ θα καθαρισετε το ματς?xD

Link to comment
Share on other sites

μπραβο σε Ατλετικο και Σιμεονε για τη δουλεια που εχει κανει. στο -5 η Ρεαλ απο μηνα Σεπτεμβρη, δεν τους βλεπω καλα...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×