Jump to content

Παναιτωλικός-ΑΕΚ (4η αγ.): 21/09, 20:00, ΕΡΤ Sports


George_D
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

35 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Σιμόες
      1
    • Κρστισιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Λιβάγια
      32
    • Αλμπάνης
      1
    • Γιακουμάκης
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Χουλτ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Κωστένογλου

    • Καλό
      4
    • Μέτριο
      11
    • Κακό
      7
    • Φυσιολογικό
      13
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακάκης
      11
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      6
    • Μάνταλος
      7
    • Λιβάγια
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Γιακουμάκης
      11
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Χουλτ
      0


Recommended Posts

Καλά το ματς με την Λαμία δεν το είδα, στο μεταξύ δεν νομίζω να δω παιχνίδι της ΑΕΚ ξανά μέχρι να φύγει ο Κωστένογλου από τον πάγκο (προσωπικά θεωρώ πως με προσβάλει ως ΑΕΚτζή να μου σερβίρουν τρίτη φορά Κωστένογλου προπονητή - φέρτε Πέτρο Μίχο τουλάχιστον για αλλαγή) αλλά δύσκολα θα κερδίσουμε εκτός έδρας μια από τις ομάδες του Ιβάν (ειδικά μάλιστα παραμονές αγώνα με τον ΠΑΟΚ). Λογικά θα έχουμε και διαιτητή από ΕΠΣ Τούμπας.

Link to comment
Share on other sites

On 9/17/2019 at 3:54 PM, stavros 9-11 said:

Τα επόμενα τρία ματς καθορίζουν σε μεγάλο βαθμό το κατά πόσο θα υπάρχει ενδιαφέρον της ΑΕΚ για το πρωτάθλημα ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ. 

Στο έφτιαξα λιγάκι.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Bukowski said:

Καλά το ματς με την Λαμία δεν το είδα, στο μεταξύ δεν νομίζω να δω παιχνίδι της ΑΕΚ ξανά μέχρι να φύγει ο Κωστένογλου από τον πάγκο (προσωπικά θεωρώ πως με προσβάλει ως ΑΕΚτζή να μου σερβίρουν τρίτη φορά Κωστένογλου προπονητή - φέρτε Πέτρο Μίχο τουλάχιστον για αλλαγή) αλλά δύσκολα θα κερδίσουμε εκτός έδρας μια από τις ομάδες του Ιβάν (ειδικά μάλιστα παραμονές αγώνα με τον ΠΑΟΚ). Λογικά θα έχουμε και διαιτητή από ΕΠΣ Τούμπας.

Αν έλεγες με έχει ρουφήξει η συμβία  θα το καταλάβαινα.

Να πηγαίνεις στο γήπεδο , no matter what.

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ. Αν τα πάρεις (βασικά τα επόμενα 4 αφού έχεις και Βόλο) μια χαρά σε παίρνει για την προγραμματισμένη ήττα στο Καραϊσκάκη. Εντάξει αν φας τεσσαροπεντάρα είναι άλλη περίπτωση. Αλλά σκέψου ότι μετά το Καραϊσκάκη έχεις πραγματικά εύκολο πρόγραμμα μέχρι το τέλος του πρώτου γύρου που ακόμα και με τον Κωστένογλου μπορεί να βγει. Γενικά από άποψης προγράμματος έχουμε πολύ καλό πρώτο γύρο (ο δεύτερος είναι πούτσα) και μάλλον δεν το πήραμε εγκαίρως χαμπάρι. Είναι ευκαιρία και ο κόσμος να ξεγελαστεί και να στηρίξει και η διοίκηση να μας παραμυθιάσει με τον Κωστένογλου και φράγκο να μη τσακίσει για μεταγραφές.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, mporat said:

Τι ωραία που βάζουμε όλοι από έναν όρο για να καταδεχτουμε να στηρίξουμε την ομάδα μας. Γαμώ. 

Πηρα την αποφαση αυτη αφου ακουσα live τον Κωστενογλου τον Νικο να μιλαει για ψυχες κτλ. Τον οποιο εχω δει να διαδεχεται Τσαμπιολιγκατο Φερερ και Κυπελλικο Χιμενεθ. Κοντα 70 ματς στον παγκο της ΑΕΚ ο Κωστενογλου ο Νικος και λογικα θα κατσει αλλα τοσα σε αυτη και την επομενη θητεια του. Ε απο το να γινω Χαμπος ειτε εδω μεσα ειτε εκει εξω, λεω να ασχοληθω με τον Μποντζοβι μου μεχρι να ερθει προπονητης ανταξιος της ομαδας μας.

Link to comment
Share on other sites

λεγαμε περσι οτι και καλα μας συμφερει να μειωθουν οι ομαδες στο πρωταθλημα γιατι οι πιο πολλοι μικροι ειναι του σαββιδη αλλα τελικα βλεπω καθε χρονο "αγοραζει" και απο μια ομαδα

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bukowski said:

Πηρα την αποφαση αυτη αφου ακουσα live τον Κωστενογλου τον Νικο να μιλαει για ψυχες κτλ. Τον οποιο εχω δει να διαδεχεται Τσαμπιολιγκατο Φερερ και Κυπελλικο Χιμενεθ. Κοντα 70 ματς στον παγκο της ΑΕΚ ο Κωστενογλου ο Νικος και λογικα θα κατσει αλλα τοσα σε αυτη και την επομενη θητεια του. Ε απο το να γινω Χαμπος ειτε εδω μεσα ειτε εκει εξω, λεω να ασχοληθω με τον Μποντζοβι μου μεχρι να ερθει προπονητης ανταξιος της ομαδας μας.

Ρε Μπουκόφσκι, ο Κωστένογλου γνωρίζει πολύ καλά ότι το κολλημα με την ψυχή και τη φανέλα το έχει ο μεγάλος. Εσύ έχεις παει ποτέ σε καλή δουλειά και δεν υιοθετησες αυτά που λέει ο διευθυντής; Χαζός είναι να πει κάτι άλλο; Βέβαια κι ο Μανόλο τις ίδιες τρέλες έλεγε, μην ξεχνάμε. 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, mporat said:

Ρε Μπουκόφσκι, ο Κωστένογλου γνωρίζει πολύ καλά ότι το κολλημα με την ψυχή και τη φανέλα το έχει ο μεγάλος. Εσύ έχεις παει ποτέ σε καλή δουλειά και δεν υιοθετησες αυτά που λέει ο διευθυντής; Χαζός είναι να πει κάτι άλλο; Βέβαια κι ο Μανόλο τις ίδιες τρέλες έλεγε, μην ξεχνάμε. 

Ρε συ καλα κανει και γλειφει σιγα μην τον κρινω γι αυτο. Αλλα ενταξει μιλαμε για κοουτς που στο 4-0 με Ολυμπιακο εκανε νοημα με τα χερια του να σταματησουν. Δεν βρισκω λογια δηλαδη. Ολοκληρη ΑΕΚ και απο ολο τον πλανητη εφερε τριτη φορα προπονητη Κωστενογλου, ε sorry αλλα τα μυαλα μου πονεσαν πολυ αυτη την φορα. Μακαρι να το παρουμε μονο με νικες το πρωταθλημα με Κωστενογλου προπονητη, αλλα ΟΚ δεν μπορω να κατσω να δω την "ποδοσφαιρικη του προταση" στην πρωτη λαθος πασα του Μπακακη, στο πρωτο λαθος κοντρολ του Κλωναριδη και στο πρωτο επιθετικο φαουλ του θα εκραγω πραγματικα. Οποτε μεχρι να νιωσω ξανα ετοιμος ψυχολογικα να ασχοληθω με την ΑΕΚ (Διοικηση, Τεχνικη ηγεσια, Παιχτες, Κοσμος που την αφησε φετος σε δυο εντος ευρωπαικα ματς χωρις στηριξη αλλα νταξ δινει ρεσιταλ στα χωρια της SL) απλα θα σας διαβαζω και θα παιζω ΠκΟ.

Link to comment
Share on other sites

On 9/17/2019 at 2:42 PM, Hoffman21 said:

Θα επιτραπεί μεμονωμένη μετακίνηση; 

Παραχωρήθηκε η Θύρα 3 στους φιλάθλους της φιλοξενούμενης ομάδας (μέγιστος αριθμός 480 θέσεις) μετά από αίτημα της ΠΑΕ ΑΕΚ, στην οποία πρέπει να απευθυνθούν οι ενδιαφερόμενοι. Σε καμία άλλη Θύρα του γηπέδου δεν θα επιτραπεί η είσοδος σε φιλάθλους της ΑΕΚ.

Απο ανακοίνωση του παναιτωλικού για τα εισητηρια του αγωνα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×