Jump to content

Παναιτωλικός-ΑΕΚ (4η αγ.): 21/09, 20:00, ΕΡΤ Sports


George_D
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

35 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Σιμόες
      1
    • Κρστισιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Λιβάγια
      32
    • Αλμπάνης
      1
    • Γιακουμάκης
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Χουλτ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Κωστένογλου

    • Καλό
      4
    • Μέτριο
      11
    • Κακό
      7
    • Φυσιολογικό
      13
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακάκης
      11
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      6
    • Μάνταλος
      7
    • Λιβάγια
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Γιακουμάκης
      11
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Χουλτ
      0


Recommended Posts

είναι στο Ασκληπιείο στην εντατική με αιμάτωμα στο κεφάλι το παλικαράκι... αν το ξεπεράσει θα γλιτώσει.
συν πολλαπλά κατάγματα αλλά αυτά ο.κ.... αν δεν έβρισκε σε μια τέντα από κάτω στο ισόγειο δε θα το συζητάγαμε τώρα...
έχει ενημερωθεί κ η διοίκηση κ θα βοηθήσει σε ό,τι χρειαστεί
το βραδάκι αγκαλιά με το Μαρκο στο γήπεδο και το πρωί να χαροπαλεύει επειδή μια συμμορία από ερυθρόδερμα κτήνη 
σκέφτηκε να αρπάξει το πανό του παλιού φαλήρου... θα έχουμε πάντως ντράβαλα στη συνέχεια, ούτως ή άλλως.
a35fa319bb9a034e741bbe97b7b9d47d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ήξερα το γεγονός. Τώρα το διάβασα εδώ. Δεν υπάρχουν λόγια πλέον.

Ελπίζω να πάνε όλα καλά για το παλληκάρι.

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβατε αδερφια γιατι λεω και ξαναλεω και ξαναματαλεω, οτι οι συγκεκριμενοι υπανθρωποι ειναι ο,τι χειροτερο υπαρχει στο Ελλαδισταν και οτι μπροστα τους, τα ορκ του βορρα και οι ζελιτσες ειναι σχολιαροπαιδα...?

ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΟΥΝΙΑ, Ο ΒΟΘΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΚΑΥΛΩΜΕΝΟΣ ΝΑΥΤΗΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΣΑΣ!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τραγικο,και συνεχιζεται να διαιωνιζεται μια αρρωστημενη κατασταση στην οποια οι γαυροι εχουν τη μεγαλυτερη συμμετοχη πανελληνια.Περαστικα στο παληκαρι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά να είναι.

Ενήλικες άνθρωποι να οδηγούν στον θάνατο για ένα πανί, δεν το χωράει το μυαλό μου.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Όλη η οικογένεια της ΑΕΚ βρίσκεται στο πλευρό του άτυχου οπαδού που έπεσε από μπαλκόνι του δεύτερου ορόφου και δίνει μάχη για τη ζωή του. Ο Πέτρος Μάνταλος, ο Βασίλης Δημητριάδης και ο Αντράς Δημάτος επισκέφθηκαν το νοσοκομείο όπου βρίσκεται ο νεαρός και εξέφρασαν τη στήριξη της ΑΕΚ στους δικούς του ανθρώπους. Ο οπαδός διακομίστηκε και νοσηλεύεται στο Ασλκηπιειο Βούλας όπου διευθυντής είναι ο πρόεδρος της Ένωσης, Βαγγέλης Ασλανίδης. Από το πρωί εποπτεύει προσωπικά την περίπτωση του.

 

Όσο για τα τελευταία ιατρικά νέα είναι ενθαρρυντικά. Η κατάσταση του παραμένει σοβαρή αλλά έχει σταθεροποιηθεί. Το αιμάτωμα που υπέστη στο κεφάλι από την πτώση δεν εξαπλώνεται και αυτό είναι θετικό. Πλέον οι επόμενες ώρες είναι πολύ κρίσιμες για τον άτυχο νεαρό.

 

Όλη η ΑΕΚ βρίσκεται στο πλευρό του και αγωνιά ενώ οι ελπίδα όλων είναι πως θα βγει νικητής.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν θα βρεθούν αυτά τα μουνοπανα καθώς στην χώρα επικρατεί η κανονικότητα του πρεζεμπορα πλέον, εύχομαι να βρεθούν κ να τιμωρηθούν αλλιώς.

περαστικα στο παιδί. Θα το ξεπεράσει 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic

Είμαι χαρούμενος με τον κόσμο και το ότι η ομάδα μου κέρδισε. Στο δεύτερο ημίχρονο ήμασταν καλύτεροι από το πρώτο. Ίσως το πρώτο ημίχρονο δώσαμε περισσότερο χώρο στον αντίπαλο. Στο δεύτερο όμως είχαμε τον έλεγχο του αγώνα. Δημιουργήσαμε κάποιες ευκαιρίες. Εγώ σκόραρα και είμαι πολύ χαρούμενος γι’ αυτό. Έχασα και δυο ευκαιρίες, αλλά τώρα πρέπει να ετοιμαστούμε για ένα πολύ δύσκολο ντέρμπι την επόμενη εβδομάδα».

Για τον κόσμο: «Ειμαι πολύ χαρούμενος όταν έχουμε τον κόσμο στο πλάι μας να μας στηρίζει. Φυσικά και στα ντέρμπι μπορεί να υπάρξει πολύ περισσότερος κόσμος. Είμαστε χαρούμενοι και ευγνώμονες στον κόσμο που μας στηρίζει σε κάθε γήπεδο που παίζουμε».

Για τις δικές του εμφανίσεις: «Εγώ αυτό που κάνω τα χρόνια που είμαι εδώ είναι να προπονούμαι στον καλύτερο δυνατό ρυθμό. Άλλες φορές τα πράγματα πάνε καλά, άλλες όχι. Το σημαντικό είναι η ομάδα να τα πηγαίνει καλά. Ειμαι πολύ χαρούμενος που βοηθάω και τίποτα άλλο».

Αν θα μείνει πολλά χρόνια στην ΑΕΚ; «Εχω ακόμα δυο χρόνια συμβόλαιο. Αυτή τη στιγμή δεν σκέφτομαι τίποτα άλλο. Ναι, σκέφτομαι να μείνω πολλά χρόνια».

Λιβαγια

Μακαρι να μεινει εδω για παντα

Link to comment
Share on other sites

Μαρκο καβλεαδορ παικταρα, σκισε τα ασπρομαυρα κωλαρακια,

κανε το πρωτο σου χατ τρικ στην ομαδα της ψευτιας.

Τους το χρωστας.

Link to comment
Share on other sites

Οι παναιτωλικοι εντωμεταξυ εχουν φρικαρει λογικα δεν εχει ξανα γινει αυτο εβγαλε ανακοινωση η παε που ζηταει συγνωμη και στα υπολοιπα με τους μεγαλους μονο διαρκειας δεν βγαζουν εισιτηρια και η θυρα 6 κραζει παε φυγετε και λεει οτι αμα θελετε να μη νιωθετε σαν φιλοξενουμενοι ελατε στη θυρα 6.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν αρκετά παράπονα οι παναιτωλικοί, τους πετάξανε πιο 'κει οι δικοί μας λέει με το έτσι θέλω, ενώ είχαν διαρκείας εκεί. Έτσι λένε.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×