Jump to content

Έργο Υπογειοποίησης τμήματος της οδού Πατριάρχου Κωνσταντίνου


Recommended Posts

Παλι βλεπω κατι ψευτοφωτογραφιες απο γηπεδο και υπογειοποιηση.

Τα γνωστα κολπα, να μας πετανε νεα απ την ΑγιαΣοφια ταχαμου, για να ξεχναμε τα ξεφτυλικια της Κυριακης.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, aris2168 said:

Παλι βλεπω κατι ψευτοφωτογραφιες απο γηπεδο και υπογειοποιηση.

Τα γνωστα κολπα, να μας πετανε νεα απ την ΑγιαΣοφια ταχαμου, για να ξεχναμε τα ξεφτυλικια της Κυριακης.

Oύτε εσύ παραμυθιάζεσαι, ε;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, aris2168 said:

Εχουμε ζησει Μπιρσιμ ρε φιλε, ξερουμε να ξεχωριζουμε τηνα αληθεια απ το ψεμα

Εγώ από την Κυριακή το βράδυ κυκλοφορώ μεταμφιεσμένος από την ντροπή μου για την εικόνα της ομάδας και έξω από το οικόπεδο που πέρασα κάτι σκηνικά έχουν στήσει και τα φωτογραφίζουν. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, aris2168 said:

Εχουμε ζησει Μπιρσιμ ρε φιλε, ξερουμε να ξεχωριζουμε τηνα αληθεια απ το ψεμα

Τον Τασο τον Μπιρσιμ ΘΕΛΑΜΕ και τον πιστεύαμε, δεν μας έπειθε αυτός.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Να ρωτήσω κάτι , 

τα πούλμαν απο εκεί θα έχουν είσοδο?

 

βασικα ξέρω πως απο εκει θα πηγαίνουν αλλα με είσοδο απο club ΝΦ και μετά υπόγειο δεν ξέρω πως θα αρχίζει το παιχνίδι.

 

Δεν υπάρχει και άλλη ακόμα αλλά και να γίνει η μικρή δεν νομίζω να χωράει η να μπορεί να στρίψει μέσα στο πάρκιγκ το πούλμαν εκεί που βγαίνει . 

Οσο για την υποδοχή είναι νομίζω αναμενόμενο από οποία πλευρά και να έρθουν . 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AG21 said:

Δεν υπάρχει και άλλη ακόμα αλλά και να γίνει η μικρή δεν νομίζω να χωράει η να μπορεί να στρίψει μέσα στο πάρκιγκ το πούλμαν εκεί που βγαίνει . 

Οσο για την υποδοχή είναι νομίζω αναμενόμενο από οποία πλευρά και να έρθουν . 

Αυτό λέω  , δεν θα υπάρχει ο τρόπος προσέγγισης στο γήπεδο ούτε θα συγκρίνεται με κανένα γήπεδο στην Ελλάδα 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

«ΟPAP Arena»: Τρίμηνη παράταση για την υπογειοποίηση ψήφισε ο Δήμος Νέας Φιλαδέλδειας - Χαλκηδόνας

Χορήγηση τρίμηνης παράτασης προθεσμίας στην Ιντρακάτ για την περαίωση του έργου της Υπογειοποίησης τμήματος της οδού Πατριάρχου Κωνσταντίνου και τα συνοδά έργα

enwsi.gr

30/12/2021 | 13:30

Χορήγηση τρίμηνης παράτασης προθεσμίας στην Ιντρακάτ για την περαίωση του έργου της Υπογειοποίησης τμήματος της οδού Πατριάρχου Κωνσταντίνου και τα συνοδά έργα στον Δήμο Ν. Φιλαδελφειας – Χαλκηδονας» αναδόχου ΙΝΤΡΑΚΑΤ.

Η παρατάση θα είναι έως 31/3/2022 για το για έργο που είναι φυσικά συνδεδεμένο με την «OPAP Arena».

Η παράταση αφορά το έργο υπογειοποίησης τμήματος της οδού Πατριάρχου Κωνσταντίνου και τα σύνοδα έργα στον Δήμο Ν. Φιλαδέλφειας – Χαλκηδόνας.

Η Ιντρακάτ εχει επιτελέσει το 80% των εργασιών και ζητεί την απόδοση ελευθέρων Βαρών όλων των απαιτούμενων χώρων εκτέλεσης των έργων.

 

2953%CE%97-%CE%91%CE%A0%CE%9F%CE%A6%CE%9

2953%CE%97-%CE%91%CE%A0%CE%9F%CE%A6%CE%9

2953%CE%97-%CE%91%CE%A0%CE%9F%CE%A6%CE%9

2953%CE%97-%CE%91%CE%A0%CE%9F%CE%A6%CE%9

2953%CE%97-%CE%91%CE%A0%CE%9F%CE%A6%CE%9

2953%CE%97-%CE%91%CE%A0%CE%9F%CE%A6%CE%9

2953%CE%97-%CE%91%CE%A0%CE%9F%CE%A6%CE%9

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Επιτέλους ξεμπερδεύουμε με το 1 έργο, σκυροδετούν κ το μεγάλο πηγάδι στην πλατεία, θα λειτουργήσει σύντομα η υπογειοποίηση. Έχουν πάρει παράταση εως 31/7, λογικά δεν θα υπάρξει άλλη καθυστέρηση.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • George_D locked and unpinned this topic
  • George_D unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×