Jump to content

Champions League


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Κατάλαβε κανεις γιατί ακυρώθηκε; Δεν φάνηκε ούτε πασα να κάνει ούτε καν καλά καλά να έχει κατοχή μπάλας 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

ΡΕ ΚΑΘΊΣΤΕ ΚΑΛΆ 0 ΤΕΛΙΚΕΣ ΕΧΕΤΕ 3-0 ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ 

ΚΛΕΦΤΕΣ

Oreo to faghto ston Gamo?

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Ρε 'σεις, δεν ξέρω τι λένε στην ελληνική μετάδοση, αλλά δεν είναι εκεί το θέμα, αλλά στην αρχσή στην πρώτη σέντρα προς τον Μπενζεμά. Στο τέλος φυσικά δεν υπάρχει οφσάιντ γιατί πάει από παίχτη της Λίβερπουλ.

Εδω μας λενε μοο για την φαση που παει απο αντιπαλο. Εκει ειναι εκτεθειμενος ο Μπενζεμα γιατι εχει βγει ο Αλισον. Αλλα παει απο το γονατο του Φαμπινιο

 

Τωρα οτι και να πουμε το ακυρωσε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Το έδειξε με γραμμή Σπύρο 

Άλλη μετάδοση βλέπουμε τότε. Εδώ δεν βγήκε ποτέ καμία γραμμή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Πού το ξέρεις;

Μπήκε η γραμμή στον Φαν Ντάικ.

Πρέπει να είναι εκτεθειμένος από δύο παίκτες και ήταν από έναν.

Την πάσα που ήρθε από Λίβερπουλεο δεν τη θεώρησαν εσκεμμένη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ήμουν σίγουρος ότι θα το μετρήσουν. Κατι περισσότερο θα ξέρουν, τι στο καλό 

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να τον καλύπτει και ο Φαν Ντάικ για να μην είναι οφ σαιντ.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, felman said:

Edo o magas ths symprotevousas einai se gamo re mlk. Ti tsokaro troei afto to paidi😂

Καλα εγω δεν σχολιαζω που χω αφησει αγωνα της ΑΕΚ στο γηπεδο για να παω να γαμησω.

Link to comment
Share on other sites

Παντως ειναι φαση απο αυτες που δικαιολογουν μπουκα Προεδρου της Ρεαλ 🤡

Link to comment
Share on other sites

Άντε τώρα να εξηγήσεις τον κανονισμό αυτό στα ορκ. Στα... όπλα,  μας κλέβουν οι Αθηναίοι. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ότι βγαινουν ένα σωρο και μιλανε για  κλοπή, με ξεπερνάει ειλικρινα.

Μερικοι (ανάμεσα στους οποιους και οι σχολιαστές mega) δεν ξέρουν καν ότι πρέπει να τον καλύπτουν δυο.

Τωρα ότι ήρθε από Λιβερπουλεο με κόντρα άρα αυτό κρινεται ότι δεν παίζει ρολο δεν το ήξερα ούτε εγώ, αλλά μαθαινω πριν κρίνω.

Αν είναι δυνατόν και βάση λογικής να κάνουν τέτοιο λαθος.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Αυτό ότι βγαινουν ένα σωρο και μιλανε για  κλοπή, με ξεπερνάει ειλικρινα.

Μερικοι (ανάμεσα στους οποιους και οι σχολιαστές) δεν ξέρουν καν ότι πρέπει να τον καλύπτουν δυο.

Τωρα ότι ήρθε από Λιβερπουλεο με κόντρα άρα αυτό κρινεται ότι δεν παίζει ρολο δεν το ήξερα ούτε εγώ, αλλά μαθαινω πριν κρίνω.

Αν είναι δυνατόν και βάση λογικής να κάνουν τέτοιο λαθος.

 

Παλιοτερα αν η μπαλα πηγαινε απο αντιπαλο δεν ηταν οφσαιντ, Τωρα τα εχουν υπεραναλυσει για ττοιες φασεις. Λογικο να μην το ξερουν οπδοι αλλαμοχι οσοι ασχολουνται με μεταδοσεις και κανονισμους 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Παλιοτερα αν η μπαλα πηγαινε απο αντιπαλο δεν ηταν οφσαιντ, Τωρα τα εχουν υπεραναλυσει για ττοιες φασεις. Λογικο να μην το ξερουν οπδοι αλλαμοχι οσοι ασχολουνται με μεταδοσεις και κανονισμους 

Ρε συ πολλοι δεν κατάλαβαν ούτε το πρώτο που λεω. Ότι πρέπει να τον καλυπτουν 2. Και οκ να μπερδεύτηκαν, αλλά να λενε για κλοπή κλπ χωρίς να το ψάξουν έστω λιγο.

Μιλαμε ατο fb γινόταν χαμος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το είχα γράψει ότι αυτό το γυφταριο ο βινι είναι το πλάνο του Αντσελοτι για τον τελικό, στα όρια του οφσαιντ και αυτό το γκολ και οι πουτανες προηγούνται ενώ έπρεπε να είναι πίσω με τριμπαλο. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω μια Ρεαλ να παίζει αντρικά και τη Λίβερπουλ να κάνει σουτ Μανταλου. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Το είχα γράψει ότι αυτό το γυφταριο ο βινι είναι το πλάνο του Αντσελοτι για τον τελικό, στα όρια του οφσαιντ και αυτό το γκολ και οι πουτανες προηγούνται ενώ έπρεπε να είναι πίσω με τριμπαλο. 

Ρουφοκαβλετος ρε.  Ιταλικη σχολη😆

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Το είχα γράψει ότι αυτό το γυφταριο ο βινι είναι το πλάνο του Αντσελοτι για τον τελικό, στα όρια του οφσαιντ και αυτό το γκολ και οι πουτανες προηγούνται ενώ έπρεπε να είναι πίσω με τριμπαλο. 

Φαντασου τι μαλακας ειναι ο Γερμανος για να το χες δει και αυτος να αφησε τον ΤΑΑ να βοσκει

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×