Jump to content

Μεταγραφές - Αποχωρήσεις: Ιανουάριος 2020


George_D
 Share

Recommended Posts

Φταιει το φι πι πι και η κακια ουεφα που δεν αφηνει τον τιγραρο να χωσει εκατομμυρια

Link to comment
Share on other sites

Eνα σεναριο που θα μπορουσε να λειτουργησει θα ηταν κανα (λογοτιμητικο?) προσυμφωνο με τον παιχτη το καλοκαιρι και ανηλεης προσπαθεια να ζπρωχτει ο Ολιβειρα εγκαιρα ωστε να γινει τροπον τινα ανταλλαγη.

Ενα ΑΕΚτζηδικο σεναριο θα ηταν να διαβαζουμε για καμια 5ετια απο τωρα αρθρα για τον Αραουχο, τη μεγαλη καψουρα. Ηδη λειτουργησε αποπροσανατολιστικα αυτο, εκειι που ειχαμε μεγαλες κι αμεσες αναγκες, οι μεταγραφες μας μεχρι τωρα ειναι ενας παιχτης των 200 χιλιαδων απτο Γκροζνι

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Man Of Faith said:

Ουτε καν το χιλιανο εξτρεμακι που δοκιμαζουμε

Ζήτησε λεφτά;

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Εγω βλεπω να πουλαμε πορτογαλο και να μενουμε με Γιακουμη. Refresh καθε λεπτο για να δουμε αν εκλεισε ο Ουχο, αλα Ζονας φαση
 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, gybe21 said:

Ούτε καν τις 2 μεταγραφές που είπε δεν έχουμε δει, φτώχια καταραμένη.

Σιμανσκι και Σλοβενος στοπερ

Link to comment
Share on other sites

ο κοντός του γαύρου έκλεισε, τελειώνετε και με Ολιβέιρα γαμώ το γουλβερχαμπτον 

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ηταν σιγουρο. Εμεις ειμαστε εξω απο το παιχνιδακι τους. Ειμαστε αυτοφωτοι σε αυτα

Link to comment
Share on other sites

Νέα σενάρια για την υπόθεση ΑΕΚ – Αραούχο, για την οποία σας εξηγήσαμε το μεσημέρι πως έχουν οι τελευταίες εξελίξεις, έρχονται από την Ισπανία. Με την εφημερίδα Canarias7, να μιλά για διαπραγμάτευση ανάμεσα σε Ένωση – Λας Πάλμας, η οποία «κόλλησε» στον τρόπο καταβολής των χρημάτων. Συγκεκριμένα οι Ισπανοί τονίζουν πως “επιθυμία της ΑΕΚ ήταν να «διαιρέσει» την πληρωμή για την μεταγραφή και να δώσει ουσιαστικά σε δόσεις τα χρήματα” Και συμπληρώνουν: “Αυτή η πρόταση απορρίφθηκε από τον πρόεδρο της Λας Πάλμας που προτιμά να λάβει όλα τα χρήματα μπροστά. Το ποσό της μεταγραφής θα μπορούσε να κυμανθεί 3 με 4 εκατομμύρια”.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Το εχω σιγουρο οτι θα ερθει ο Αραουχο

Και γω ειμαι αισιοδοξος. Ασε που μπορει ο Μελ να σκέφτηκε πως αν έρθει απο τώρα ο Αραούχο, θα ανοιξει η ορεξη και θα ζητανε κιαλλους. Ενώ έτσι, δραματικο φινάλε, θα γράφει το κρατικό ρεπορτάζ ότι την τελευταία στιγμή έβαλε ο φίλαθλος τα μισά και τα άλλα μισά η Παναγία αυτοπροσώπως

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Και γω ειμαι αισιοδοξος. Ασε που μπορει ο Μελ να σκέφτηκε πως αν έρθει απο τώρα ο Αραούχο, θα ανοιξει η ορεξη και θα ζητανε κιαλλους. Ενώ έτσι, δραματικο φινάλε, θα γράφει το κρατικό ρεπορτάζ ότι την τελευταία στιγμή έβαλε ο φίλαθλος τα μισά και τα άλλα μισά η Παναγία αυτοπροσώπως

Aκριβως αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geologos said:

Και γω ειμαι αισιοδοξος. Ασε που μπορει ο Μελ να σκέφτηκε πως αν έρθει απο τώρα ο Αραούχο, θα ανοιξει η ορεξη και θα ζητανε κιαλλους. Ενώ έτσι, δραματικο φινάλε, θα γράφει το κρατικό ρεπορτάζ ότι την τελευταία στιγμή έβαλε ο φίλαθλος τα μισά και τα άλλα μισά η Παναγία αυτοπροσώπως

κλάμα

Link to comment
Share on other sites

Μηπως να κανουμε κανα συλλαλητηριο κι εμεις μπας και περασουν καμια ντροπολογια στο νομοσχεδιο για το μπρειν ντρειν για επιδοτηση παε ωστε να επαναπατριζει παιχτουρες-καψουρες?

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό να μετράει κέρματα στο ταμειο και να του λείπουν 3 μυρια από τα 3,5 το αποκλείετε δλδ;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μας και νωριτερα ηθελε ο Μπουκοφσκι να γραψω κι εδω, πειτε για εμας τους newbies, έχει πεσει ποτέ εξω ο Στυλιανοπουλος?

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×