Jump to content

Μεταγραφές - Αποχωρήσεις: Ιανουάριος 2020


George_D
 Share

Recommended Posts

Με χτίσιμο  γηπέδου και ένα πρωτάθλημα στην διάρκεια της πενταετίας από  την επιστροφή, για να μαστε ακριβείς. 

Link to comment
Share on other sites

Και η μοναδική διοίκηση εδώ και παρα πολλά χρονια με ζερο λόγω πεσαδας, για πλήρη ακρίβεια. ?

Link to comment
Share on other sites

Ο Μανολο θελει τον Μανταλο στην ομαδα του.

Καποτε και ο Πογετ ηθελε τον Σιμοες στην Μπετις για 4 εκ. αν θυμαμαι καλα και ειπαμε οχι.

Ελπιζω να μην κανουμε το ιδιο λαθος.

Ας δωσουν κατι να κινηθουμε καλα στις γιορτες και στις μεταγραφες.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Man Of Faith said:

Ο Μανολο θελει τον Μανταλο στην ομαδα του.

Καποτε και ο Πογετ ηθελε τον Σιμοες στην Μπετις για 4 εκ. αν θυμαμαι καλα και ειπαμε οχι.

Ελπιζω να μην κανουμε το ιδιο λαθος.

Ας δωσουν κατι να κινηθουμε καλα στις γιορτες και στις μεταγραφες.

Τι εννοεις ως λάθος? Να μην τον δώσουμε ή να μη φαμε τον σανο που μας ταιζουν οτι θελουνε τους παικτες μας σταζοντας μύρια και η διοικηση ειπε όχι?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Geologos said:

Τι εννοεις ως λάθος? Να μην τον δώσουμε ή να μη φαμε τον σανο που μας ταιζουν οτι θελουνε τους παικτες μας σταζοντας μύρια και η διοικηση ειπε όχι?

Να μην τον δωσουμε.Δεν μπορει να ειναι ολες οι προτασεις σανο, καποιες μαλλον ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, καποιες είναι αληθεια. Το να μας δινανε 4 μύρια και να μην δωσαμε καποιον παικτη, αμφιβαλλω οτι ειναι αλήθεια. Ξερεις πόσα πομολα αγοράζεις με 4 μύρια?

Εγώ βλέπω ένα pattern. Πρώην προπονητης παει σε αλλη ομαδα και με τα πλούτη της προσπαθει να αγοράσει παικτη μας, πολύ παραπανω από όσα αξιζει. Αυτο λέγεται ευσεβής πόθος.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Geologos said:

Ναι, καποιες είναι αληθεια. Το να μας δινανε 4 μύρια και να μην δωσαμε καποιον παικτη, αμφιβαλλω οτι ειναι αλήθεια. Ξερεις πόσα πομολα αγοράζεις με 4 μύρια?

Εγώ βλέπω ένα pattern. Πρώην προπονητης παει σε αλλη ομαδα και με τα πλούτη της προσπαθει να αγοράσει παικτη μας, πολύ παραπανω από όσα αξιζει. Αυτο λέγεται ευσεβής πόθος.

Δεν ειναι κατι ασυνηθιστο αυτο, προπονητης να θελει παικτη απο προηγουμενη ομαδα του.Συμβαινει σχεδον παντα και παντου.

Link to comment
Share on other sites

Καλα προφανως και ειναι συχνο φαινομενο...εδω ο καραφλας το καλοκαιρι μας κουβαλησε τον Ζεραλδες. Ο Μανολο να θελει τον Μανταλο σας φανηκε περιεργο;

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια να ξερετε αν φυγει ο Μανταλος αναλαμβανει χρεη αδυναμιας προεδρου ο Μπακακης.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bukowski said:

Βεβαια να ξερετε αν φυγει ο Μανταλος αναλαμβανει χρεη αδυναμιας προεδρου ο Μπακακης.

Και υπαρχηγος ποιος 

Link to comment
Share on other sites

Δεδομενου οτι ο υπαρχηγος θα πρεπει να ειναι ελληνας, εγω θα πονταρα σε Γιακουμη. Ολα να τα περιμενουμε.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Man Of Faith said:

Δεν ειναι κατι ασυνηθιστο αυτο, προπονητης να θελει παικτη απο προηγουμενη ομαδα του.Συμβαινει σχεδον παντα και παντου.

Δεν ξέρω αν το κάνεις επίτηδες ή καταλάθος, αλλα απομονώνεις μόνο το ένα στοιχείο της εξίσωσης. το άλλο είναι το χρηματικό. 4 εκατομύρια στο τραπέζι για παίκτη μας πλην Μπαρκα δεν πρεπει να χουν παίξει ποτέ και να πούμε όχι.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geologos said:

Δεν ξέρω αν το κάνεις επίτηδες ή καταλάθος, αλλα απομονώνεις μόνο το ένα στοιχείο της εξίσωσης. το άλλο είναι το χρηματικό. 4 εκατομύρια στο τραπέζι για παίκτη μας πλην Μπαρκα δεν πρεπει να χουν παίξει ποτέ και να πούμε όχι.

Ειχε γραφτει αυτο το ποσο.Τι να σου πω δεν ξερω αν ειναι αληθεια αλλα δεν μου φαινεται περιεργο.Επισης επειδη εμεις δεν δινουμε αυτα τα ποσα δεν σημαινει οτι μια ομαδα απο την Ισπανια δεν τα δινει.Τοτε να αμφισβητησουμε ολα τα ποσα που εχουν γραφτει για παικτες απο ελληνικες ομαδες, που οκ και μενα καποια μου φαινονται υπερβολικα, αλλα 4 εκ δεν ειναι ενα ποσο που δεν δινοταν το '16.

Λες οτι για τον Μπαρκα ισχυουν και μαλλον τα απορριψαμε γιατι περιμενουμε περισσοτερα, το ιδιο δεν θα μπορουσε να ισχυει και για τον Σιμοες;Πολυ πιθανο να παιξαμε και να χασαμε.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Man Of Faith said:

Ειχε γραφτει αυτο το ποσο.Τι να σου πω δεν ξερω αν ειναι αληθεια αλλα δεν μου φαινεται περιεργο.Επισης επειδη εμεις δεν δινουμε αυτα τα ποσα δεν σημαινει οτι μια ομαδα απο την Ισπανια δεν τα δινει.Τοτε να αμφισβητησουμε ολα τα ποσα που εχουν γραφτει για παικτες απο ελληνικες ομαδες, που οκ και μενα καποια μου φαινονται υπερβολικα, αλλα 4 εκ δεν ειναι ενα ποσο που δεν δινοταν το '16.

Λες οτι για τον Μπαρκα ισχυουν και μαλλον τα απορριψαμε γιατι περιμενουμε περισσοτερα, το ιδιο δεν θα μπορουσε να ισχυει και για τον Σιμοες;Πολυ πιθανο να παιξαμε και να χασαμε.

ΟΚ, ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε.

Link to comment
Share on other sites

Σου λεει ο Μανολο, οταν θα ξαναγυρισω στην ΑΕΚ να μην τον εχω στα ποδια μου να παιζει βρεξει χιονισει.Και με τα λεφτα τωρα που εφυγε ο Λυμπε ολο και κατι καλυτερο θα βρω στην ομαδα, δεν μπορει.

Link to comment
Share on other sites

 

Τσατάλης:

"Το οποίο θα προτιμήσω να μην σχολιάσω, καθώς ο αρχηγός της Ένωσης, είναι μια ιδιάζουσα περίπτωση κυρίως στα μάτια της διοίκησης και προβλέψεις δεν μπορώ να κάνω. Σίγουρα ο Μάνταλος ποτέ δεν θα φύγει από την ΑΕΚ με κριτήριο κυρίως το συμβόλαιο του. Εννοώ από πλευράς ΑΕΚ. Σίγουρα το αντίτιμο θα πρέπει να είναι μεγάλο."

http://www.sport-fm.gr/article/Tasos Tsatalis/sto-trapezi-6-5-ekatommuria-gia-mparka-alla-stin-aek-den-tous-psinei/4030318

Link to comment
Share on other sites

Mπορει ο Μανολο να κανει εξυπηρετηση. Φαση ''η Αλ Φαταχ σκορπαει δις για Μανταλο, προλαβετε''

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×