Jump to content

Μεταγραφές - Αποχωρήσεις: Ιανουάριος 2020


George_D
 Share

Recommended Posts

Σε ερωτώ Στυλιανοπουλε μου σε ερωτώ.. 

1. Αυτός ο μπάρμπα όλο φευγει και φεύγει αλλά που πάει? 

2. Αν κερδίσουμε τον Παοκ συνεχίζουμε με Γιακουμή και βασιλαντωνοπουλο? 

3. Θα πρέπει να φτάσει να γίνει 3ος ΠΠ για να κάνουμε έστω μια μεταγραφή? 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Vargas21 said:

Ο αγαπημένος Ζορό της ΑΕΚ στην ΕΡΑ ΣΠΟΡ και στην ΕΡΤ για την επιστροφή στην Ελλάδα κι εκφράζει μια μεγάλη επιθυμία μιλώντας στον Aris Gatas… "Θα έπαιζα στην ΑΕΚ χωρίς χρήματα, θέλω να μπω στην Αγιά Σοφιά"!

Τιγρη δεν τα ζυγισες καλα τα πραγματα ....πιο λιγα και απο τον Γιακουμακη  θα σου εβγαινε!!

 Θα έπαιζε δωρεάν; Την μαγική λέξη είπε. Φαντάσου όμως να δίναμε Γιακουμη στο Αιγάλεω ως αντάλλαγμα και να τρώγαμε άκυρο. Διόλου απίθανο, αν το προτείναμε. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, George_D said:

Σε ερωτώ Στυλιανοπουλε μου σε ερωτώ.. 

1. Αυτός ο μπάρμπα όλο φευγει και φεύγει αλλά που πάει? 

2. Αν κερδίσουμε τον Παοκ συνεχίζουμε με Γιακουμή και βασιλαντωνοπουλο? 

3. Θα πρέπει να φτάσει να γίνει 3ος ΠΠ για να κάνουμε έστω μια μεταγραφή? 

Αν δεν βρεθεί άλλος να τον πάρει θα έρθει τελικά σε μας ο μπάρμπας. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, stavros 9-11 said:

Με την συνεχή αποδυνάμωση του υλικού εδώ και 2 χρόνια, έτσι όπως πάμε θα μπούμε στο γήπεδο με Γιακουμάκη και Βασιλαντωνοπουλο. Έχεις να αρπάξεις τεσσαροπενταρες εκεί μέσα... 

ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΧΕΣΤΕ .....

μλκ κατι εχει ο αερας της νοτιας μακεδονιας... 

αλλος ανθρωπος εκει και αλλος οταν εισαι εδω.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, George_D said:

Σε ερωτώ Στυλιανοπουλε μου σε ερωτώ.. 

1. Αυτός ο μπάρμπα όλο φευγει και φεύγει αλλά που πάει? 

2. Αν κερδίσουμε τον Παοκ συνεχίζουμε με Γιακουμή και βασιλαντωνοπουλο? 

3. Θα πρέπει να φτάσει να γίνει 3ος ΠΠ για να κάνουμε έστω μια μεταγραφή? 

Τοσες μεταγραφες καναμε το καλοκαιρι και δεν παιζουν κιολας, θελετε κι αλλες;

Link to comment
Share on other sites

οτι με Μελ δεν παιζει φραγκο ειναι γνωστο.

 

αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι πχ τον Γεναρη του 2017 ειχε στην ακρη 2 φραγκα να παρει Χιμενεθ, Αραουχο και Βρανιες, τωρα ουτε τετοια ποσα δεν φαινεται να παιζουν. τοσο πολυ που ηθελε να βαλει το σεντονι στο γηπεδο, μια δεν πρεπει να εμεινε μετα (και) απο τις καλοκαιρινες μλκιες που εκανε με τον Καρντοσο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο την φωτο του Μεμισεβιτς προσεξα το γηπεδο της Γκρονιγκεν που μοιαζει αρκετα με την Αγια Σοφια, χωραει κατι λιγοτερο απο 23.000 και εγκαινιαστηκε το 2006.

Συγχρονο γηπεδο και με σκεπαστρο μικροτερο απο το δικο μας.

Για να ειμαι ον τοπικ μακαρι να ερθει ο παικτης, φαινεται οκ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Αμπαλοφατσα ολικης φαινεται.
Καθε περυσι και καλυτερα στον ποδοσφαιρικο οργανισμο ΑΕΚ, τι καθομαστε κι ασχολουμαστε

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nikos said:

οτι με Μελ δεν παιζει φραγκο ειναι γνωστο.

 

αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι πχ τον Γεναρη του 2017 ειχε στην ακρη 2 φραγκα να παρει Χιμενεθ, Αραουχο και Βρανιες, τωρα ουτε τετοια ποσα δεν φαινεται να παιζουν. τοσο πολυ που ηθελε να βαλει το σεντονι στο γηπεδο, μια δεν πρεπει να εμεινε μετα (και) απο τις καλοκαιρινες μλκιες που εκανε με τον Καρντοσο.

Έχουμε γενικά καταλάβει τι παίζει κι ότι δεν υπάρχει Φράγκο, είναι πραγματικά αξία απορίας η πρακτική των ΑΡΔ μας να παπαρολογουν ασυστολα κάνοντας κύκλους γύρω από το προφανές. Καλύτερα να έγραφαν ας πούμε ότι δεν υπάρχουν λεφτά κ τέλος. Δηλαδή αυτός που γράφει για αξιολόγηση Γιακουμάκη κ Γιουση, δεν καταλαβαίνει ότι ερεθίζει χωρίς λόγο τον κόσμο?

 

Άσχετο,αλλά μαυτα κ μαυτα, νομίζω ότι πραγματικά αδικήθηκε ο αντιπαθητικός βάζεις ζουζουνιδης Άπτον οργανισμο

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Sepultura21 said:

Έχουμε γενικά καταλάβει τι παίζει κι ότι δεν υπάρχει Φράγκο, είναι πραγματικά αξία απορίας η πρακτική των ΑΡΔ μας να παπαρολογουν ασυστολα κάνοντας κύκλους γύρω από το προφανές. Καλύτερα να έγραφαν ας πούμε ότι δεν υπάρχουν λεφτά κ τέλος. Δηλαδή αυτός που γράφει για αξιολόγηση Γιακουμάκη κ Γιουση, δεν καταλαβαίνει ότι ερεθίζει χωρίς λόγο τον κόσμο?

 

Άσχετο,αλλά μαυτα κ μαυτα, νομίζω ότι πραγματικά αδικήθηκε ο αντιπαθητικός βάζεις ζουζουνιδης Άπτον οργανισμο

Το έχω γράψει κι εγώ αυτό. Δεν ξέρω, νομίζουν προφανως ότι κοροϊδεύουν πολύ κόσμο.

Για Ουζουνίδη συμφωνω, γενικά είχα πει και τοτε ότι δεν γίνεται να περιμενεις συνεχεια πορείες Χιμένεθ, ούτε καν από τον ιδιο τον Χιμένεθ.. Ας του βάλει παντως ο ψιψιν του αντιπαθητικού μια αναφορά στους ευεργέτες της Αγια Σοφιας. Κι αυτού και των παικτών που τοτε σε πήγαν τσου λου χωρις μεταγραφες. Ποιος ξέρει ποσα χρονια θα πάλευε να βρει τα υπόλοιπα λεφτα χωρίς αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vamos bien said:

Λένε για πρόταση σε Μεμίσεβιτς ...

Στοπερ και αμ. χαφ μαζί , 2 σε 1! Άλλα κόλπα ?

https://www.sport24.gr/football/omades/Aek/aek-protash-gia-thn-apokthsh-toy-26xronoy-stoper-samir-memisevits.5666790.html

Μάλλον αυτος ακριβός είναι ο σκοπός. Παίρνεις δυο σε ένα, έξυπνες μπομπες κι έτσι ?

Link to comment
Share on other sites

Παικτης 28 συμμετοχων με 14 γκολ και 8 ασσιστ στην Σουηδια μας κανει;

Αντε Ιλια.

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν έρχεται 

Αμα δεν ειναι καμμένο ταλέντο η αιώνιος γυρολόγος δεν πιστεύω τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Ο Τάνκοβιτς δεν τα βρήκε με την Τζένοα και σύμφωνα με πληροφορίες του Sport 24, o Ίλια Ίβιτς θα προσπαθήσει να τον φέρει την τρέχουσα μεταγραφική περίοδο στην ΑΕΚ.

Η περίπτωση του είχε απασχολήσει πριν περίπου 2 μήνες τον «δικέφαλο», όμως τότε όλα έδειχναν ότι θα καταλήξει στην Τζένοα. Η μεταγραφή του χάλασε και η Ένωση ενεργοποιήθηκε ξανά για την περίπτωση του.

Φυσικά, παραμένει μία δύσκολη περίπτωση για την ΑΕΚ,  ?ακόμα περισσότερο για τον Ιανουάριο, ωστόσο το γεγονός ότι ο παίκτης μένει ελεύθερος το καλοκαίρι, δίνει τη δυνατότητα στον τεχνικό διευθυντή να παίξει σε δύο ταμπλό. Είτε φτάνοντας σε μία συμφωνία για να αποκτηθεί στην τρέχουσα μεταγραφική περίοδο, είτε υπογράφοντάς τώρα για το καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δρόμο ακόμα μέχρι να διαβάσουμε για τελική ευθεία. Προς το παρόν είμαστε στο δύσκολη περίπτωση 

Η θα στριψουμε στο τελική ευθεία η θα πάρουμε το δρόμο κοιτάει και άλλες περιπτώσεις η ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που διαβάζεις κάτι μεταγραφικό, πας κάτω παράγραφο να διαβάσεις στάνταρντ για δύσκολη περίπτωση και δανεισμό με οψιον.

Τιγρη μου τα λεφτά σου τελειωμό δεν έχουν ?

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω στο ρεπορταζ της ΑΕΚ μια μεταγραφη που εκλεισε με συνοπτικες διαδικασιες εκτος απο τυπου Κατροζου απο Εθνικο....?? 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×