Jump to content

Recommended Posts

Γτανει με τα fair play. Αυτα τα κανουν σε προηγμενες χωρες , οχι σε μουλους που σε ειρωνευονται τυπου Κουγια, Κομποτη και το κακο συναπαντημα. 

Πανω απο ολα η ΑΕΚ και οχι οι δημοισες σχεσεις που δεν εχουμε κιολας 

Να δουμε και ποσους τιτλουε εχει σαν ποδοσφαιριστης ο Μασιμο 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vargas21 said:

Να δουμε και ποσους τιτλουε εχει σαν ποδοσφαιριστης ο Μασιμο 

1 Πρωτάθλημα Ιταλίας (Juve)

1 Κύπελλο Ιταλίας (Juve)

1 Super Cup Ιταλίας (Juve)

1 Champions League (Juve)

1 UEFA Cup (Juve)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

1 Πρωτάθλημα Ιταλίας (Juve)

1 Κύπελλο Ιταλίας (Juve)

1 Super Cup Ιταλίας (Juve)

1 Champions League (Juve)

1 UEFA Cup (Juve)

Πφφφφφ μονο ενα ? Τι να μας πει ενα CHL , 1 UEFA & 1 Campionato...

Εμεις θελουμε παραπανω 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Έχω χρόνια να αισθανθώ τόση σιγουριά για νέο προπονητή. Έχω καλό προαίσθημα. 

Επειδή εκτός των άλλων ήρθε χωρίς ιδιαίτερες τυμπανοκρουσίες και υστερίες από ΠΑΕ, ΑΡΔ κτλ

Link to comment
Share on other sites

Just now, NIS21 said:

Και μενα δε ξερω γιατι αλλα με εχει ψησει ο ιταλος.

Ειδικα με το σε 5 ολοι εξω κλειδωσε.

Τσέκαρε τον στο 3ο λεπτό πως μιλάει στους παίχτες του και σύγκρινε με Κωστένογλου :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Bukowski said:

Επειδή εκτός των άλλων ήρθε χωρίς ιδιαίτερες τυμπανοκρουσίες και υστερίες από ΠΑΕ, ΑΡΔ κτλ

Και αυτό, και το ότι δένεται με τις ομάδες του, και ότι ο κόσμος τους τον υποστηρίζει και αφοτου φύγει. βλ. Ατλάντα σαν παίκτης και Σπαρτακ σαν προπονητης, και ότι είναι σοβαρός, και η πορεία της τελευταίας μαζί του σε σχέση με αυτήν πριν και μετά από αυτόν. Ευτυχώς που δεν πρόλαβε να δουλέψει και σε άλλες ομάδες, σαν πρώτος προπονητής. Τέλος απλά μια αίσθηση, για αυτό έγραψα για προαίσθημα. Μου εμπνέει εμπιστοσύνη. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή στον κόουτς, επιτέλους ένας προπονητής που λέει ότι τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. Χορτάσαμε μπουρδολογια. Αφού ψάρωσα κι ετοιμάζομαι κι εγω για προπόνηση τωρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παντα ειχα την αποψη οτι ο κοουτς πρεπει να ναι μεγαλυτερο μεγεθος απο καθε ποδοσφαιριστη που προπονει. Ο καρερα ειναι τετοιος. Γεματη καριερα στη γιουβε ως ποδοσφαιριστης και αξιολογοτατη καριερα στη προπονητικη. Απο μενα ειναι +1924

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πολύ σύντομα τους ΜανταλοΛιβαγιες να ξενερώνουν γιατί θα τους γίνει η σουφρα 2ευρω απ' την προπόνηση. Λογικά θα αναλάβουν δράση οι αρδ μας και θα διαβάζουμε για Βαζάκα της Ιταλίας. Οι ίδιοι που θα έδιναν 60 χρόνια πίστωση στον Κωστένογλου, αυτόν σε ένα 2μηνο θα τον έχουν βγάλει άχρηστο.

Ξέρουμε πολύ καλά από τι μουνοπανα στελεχώνεται η ΑΕΚ, δεν θα το μάθουμε τωρα

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ btw με τον Λιβαγια συμβαίνει το εξης παράδοξο: έχει καλύτερη φυσική κατάσταση και ειναι πιο στεγνός από τις προηγούμενες χρονιές.

Και κατα τα λοιπά είναι το ιδιο ή και περισσότερο απείθαρχος. Δλδ πάνω που λες σοβαρεύτηκε, ούτε κατα διάνοια.

Δεν ξέρω, αλλά έτσι τον έχω κοψει εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Ο Λιβάγια και την πρώτη του χρονιά είχε ξεκινήσει δυνατά και μετά εξαφανίστηκε σταδιακά, καλά πέρυσι ήταν ανύπαρκτος και φέτος πάλι ξεκίνησε δυνατά αλλά κάπου στην πορεία χάθηκε. Σε κανονική ομάδα τώρα θα ήταν για πάγκο, αλλά εμείς δεν έχουμε παίχτες. Βέβαια σε μας είναι για πάγκο ο αρχηγός μας και δεν βγαίνει γιατί έτσι, ο Λιβάγια θα βγει που δεν έχεις κανέναν να παίξει μπροστά;

Link to comment
Share on other sites

Παντως αυτος άνθρωπος δεν γίνεται, ούτε φυσικά -ακόμα χειρότερα-ο Βρανιες.

ή τους δέχεσαι όπως είναι ή φεύγουν. Ο Λιβαγια για μένα πρέπει να πουληθεί και να βρεις στην θέση του κανέναν έστω λίγο χειρότερο, αλλά κανονικό άνθρωπο. Να ανέχεσαι αλανιάρηδες επειδή ξέρουν μπάλα, δεν βγάζει πουθενά, οδηγεί σε αδιέξοδα.

Link to comment
Share on other sites

Σε μια κανονική ΑΕΚ θα ήταν χρήσιμος ακόμα και με τη μαλακία που τον δέρνει. Τώρα που η ΑΕΚ είναι παρατημένη, τι να περιμένει κανείς από τέτοιους ανεγκεφαλους... Ο Λιβάγια είναι κυρίως αποτέλεσμα του προβλήματος και όχι το ίδιο το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Θα γελασουμε αν το παρεακι του Μανταλακου θελησει να φαει προπονητη που εφερε ο Ιβιτς.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Θα γελασουμε αν το παρεακι του Μανταλακου θελησει να φαει προπονητη που εφερε ο Ιβιτς.

Έχουν τελειώσει αυτά και το ξέρουν.

Εδω με Κωστενογλου και πολλοι έλεγαν για τους παιχτες και να στηριχθεί ο Κωστένογλου ( lol )

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Θα γελασουμε αν το παρεακι του Μανταλακου θελησει να φαει προπονητη που εφερε ο Ιβιτς.

Αν πραγματι του έχει δώσει τα κλειδιά του αγωνιστικού ο άλλος, ναι.

Γενικα η εμπλοκή του αλλου στα πάντα ενώ ειναι ΑΣΧΕΤΟΣ και γερασμένος, έχουν κάνει το οικονομικό θέμα να τριπλασιάζεται ως πρόβλημα.

Ακομα και τον άχρηστο τον Λυμπε είμαι σίγουρος ότι τον χειροτέρευε ακόμα περισσότερο με αυτά τα ανακατέματα που έκανε.

Πρεπει να σταματήσει να παίρνει οποιαδήποτε απόφαση. Ούτε στο γήπεδο πρέπει να παίρνει αποφάσεις, θα βγει κιτσαριο στο τελος.

Ας ασχολείται μονο με Πατουληδες και φρυδιες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Αν πραγματι του έχει δώσει τα κλειδιά του αγωνιστικού ο άλλος, ναι.

Γενικα η εμπλοκή του αλλου στα πάντα ενώ ειναι ΑΣΧΕΤΟΣ και γερασμένος, έχουν κάνει το οικονομικό θέμα να τριπλασιάζεται ως πρόβλημα.

Ακομα και τον άχρηστο τον Λυμπε είμαι σίγουρος ότι τον χειροτέρευε ακόμα περισσότερο με αυτά τα ανακατέματα που έκανε.

Πρεπει να σταματήσει να παίρνει οποιαδήποτε απόφαση. Ούτε στο γήπεδο πρέπει να παίρνει αποφάσεις, θα βγει κιτσαριο στο τελος.

Ας ασχολείται μονο με Πατουληδες και φρυδιες.

Ειδικά ο λύμπε τι έμπευση ήταν.Μιλάμε ότι χειρότερο έχει περάσει

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×