Jump to content

Recommended Posts

7 minutes ago, nikos said:

Αν πραγματι του έχει δώσει τα κλειδιά του αγωνιστικού ο άλλος, ναι.

Γενικα η εμπλοκή του αλλου στα πάντα ενώ ειναι ΑΣΧΕΤΟΣ και γερασμένος, έχουν κάνει το οικονομικό θέμα να τριπλασιάζεται ως πρόβλημα.

Ακομα και τον άχρηστο τον Λυμπε είμαι σίγουρος ότι τον χειροτέρευε ακόμα περισσότερο με αυτά τα ανακατέματα που έκανε.

Πρεπει να σταματήσει να παίρνει οποιαδήποτε απόφαση. Ούτε στο γήπεδο πρέπει να παίρνει αποφάσεις, θα βγει κιτσαριο στο τελος.

Ας ασχολείται μονο με Πατουληδες και φρυδιες.

Δεν εμπιστεύεσαι το γούστο του στα πόμολα?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, 1989 generation said:

Δεν εμπιστεύεσαι το γούστο του στα πόμολα?

Μπέσα τώρα. Στο σπιτι σου θα τον άφηνες να διαλέξει πόμολο;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Μπέσα τώρα. Στο σπιτι σου θα τον άφηνες να διαλέξει πόμολο;

Αναλόγως ποιος πληρώνει

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Μπέσα τώρα. Στο σπιτι σου θα τον άφηνες να διαλέξει πόμολο;

Αν το είχα να το νοικιάσω και έψαχνα κάτι φτηνό θα ήταν ο πρώτος που θα ρωτούσα!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ για παζάρια και για φθήνιες  ευχαρίστως να τον στείλω, για να διαλέξει design ανάμεσα σε ιδιας αξιας επιλογες  ούτε πάνω από το πτώμα μου.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Να πουλήσουμε λοιπόν τον Μάρκο, είναι γνωστό άλλωστε ότι φέρνουμε καλύτερους από όσους φεύγουν.

Μια χαρά είναι ο Μάρκο, αρκεί να υπάρχει στον πάγκο σοβαρός προπονητής που θέτει όρια και κανόνες. Ας ελπίσουμε ο Καρερα να είναι τέτοιος.

Link to comment
Share on other sites

Καλά όταν είπα να τον πουλήσουμε, εννοούσα σε μια πιο σοβαρή κατάσταση, με την ελπίδα ότι με τον Ίβιτς ΙΣΩΣ εξελιχτείς σε τέτοια.

Διαφορετικα όπως είσαι τώρα, ασ´τον καλύτερα να χορεύει γυμνός σαν την αρκούδα.

Link to comment
Share on other sites

Επισης εγώ τέτοιους καραγκιοζάκους σε αλλες ομάδες δεν έχω δει.

Να χάνουν ολο το Τσάμπιονς λιγκ γιατί θεώρησαν σωστό να αρχίσουν άκυρες κουτουλιές, να κάθονται 2 λεπτα οφσαιντ γιατί δεν πήραν μια πάσα, να χορεύουν γυμνοί και να ρουφάνε τις κίτρινες σαν στραγάλια επειδή νιώθουν αντριλα να πλακώνονται. Και τα παραπανω τα έκανε με διάφορους προπονητες, ακόμα και με τον Χιμένεθ πήγαιναν οι ηλιθιες κίτρινες σύννεφο.

Κατευθειαν θέτεις έναν τσιφλιμαγκα πάνω από την ομάδα. Ε, πουλα τον και φέρε έναν Ελ Αραμπι, ακόμα κι αν τον θεωρείς και λίγο χειρότερο (που αμφιβάλλω αλλά τεσπα).

Αν δεν μπορεις να φέρεις άλλον κάτσε έτσι, απλά ομάδα δεν πρόκειται να γίνεις με τέτοιες λογικές.

Γνωμη μου πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Σε καμια 5ετια, εκει γυρω στα 30του, που με τα μυαλα που κουβαλαει ο Λιβαγια και παρα το ταλεντο του θα τον εχει φτυσει το ποδοσφαιρο το ιδιο και θα οαιζει σε τιποτα Κουκαρατσηδες η τιποτα ρωσικες στεπες, ισως κανει τον απολογισμο του και καταλαβει ποσο τυχερος ηταν που εζησε οσα εζησε στην ΑΕΚ 3 χρονια τωρα που μαλακιζεται. Τα ιδια ισχυουν και για τον Βρανιες. Η ΑΕΚ και το πρωταθλημα που πηραν με αυτη θα ειναι πικ καριερας (ισχυει και για Αραουχο και γενικα για σχεδον ολους πλην Τσιγκρινσκι ξερω γω). Αυτα για να ξερουμε το ακριβες μεγεθος της ΑΕΚ και των μαλακιστηριων μας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με Νικο για τον Λιβαγια,

και εχω την ιδια αποψη χ1000 για Βρανιες.

Ο Λιβαγια δεν πιστευω οτι εχει κακια μεσα του,

ειναι αξεστος, νευρικος και ανασφαλης και του βγαινει αυθορμητα ολη αυτη η μαλακια.

Μπορει μεσα στη θολωμενη του κοσμοθεωρια,

να σεβεται και καποια πραγματα.

Ο Βρανιες μου φαινεται για τυπος που θα βαραγε την γυναικα του,

γιατι βαριοταν.

 

Ας ελπισουμε να μπορει να τους κουμανταρει ο Καρερα,

αλλα προσωπικα με εχει κουρασει το σκηνικο με αυτους τους 2,

και ειναι προκλητικο, ανθρωποι που εχουν βγαλει εκατομμυρια απο το ποδοσφαιρο,

να μη σεβονται ξανα και ξανα την ομαδα που τους ταιζει.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, nedved21 said:

Συμφωνω με Νικο για τον Λιβαγια,

και εχω την ιδια αποψη χ1000 για Βρανιες.

Ο Λιβαγια δεν πιστευω οτι εχει κακια μεσα του,

ειναι αξεστος, νευρικος και ανασφαλης και του βγαινει αυθορμητα ολη αυτη η μαλακια.

Μπορει μεσα στη θολωμενη του κοσμοθεωρια,

να σεβεται και καποια πραγματα.

Ο Βρανιες μου φαινεται για τυπος που θα βαραγε την γυναικα του,

γιατι βαριοταν.

 

Ας ελπισουμε να μπορει να τους κουμανταρει ο Καρερα,

αλλα προσωπικα με εχει κουρασει το σκηνικο με αυτους τους 2,

και ειναι προκλητικο, ανθρωποι που εχουν βγαλει εκατομμυρια απο το ποδοσφαιρο,

να μη σεβονται ξανα και ξανα την ομαδα που τους ταιζει.

 

Λειπει ενας Τζιμπουρ

Link to comment
Share on other sites

καλα, αν ειχαμε μαζι με αυτους τους 2 και Ραφικ, θα επαιζαν κουτουλιδια για να περασει η ωρα. Fihgt Club με παρανομο στοιχηματισμο θα ειχαν γινει τα απουδυτηρια στα Σπατα.

 

και οπως θυμαστε τις μαγκιες ο Ραφικ στον Μαρινακη τις μαζεψε... και οταν τις ξαναρχισε (γιατι δεν κρατιοταν) πουλεψε κι ας προσφερε εκει πολλα περιοσσοτερα.

ξερουν οι παικτες πού τους παιρνει και πού οχι. ο Λιβαγια και ο Βρανιες στον γαυρο ειχαν πουλεψει με κλωτσιες, ευκολα κιολας.

Link to comment
Share on other sites

αμα συμμαζευτει το χαλι πισω θα μαι ευχαριστημενος για φετος.. δε γινεται σε καθε κατεβασια αντιπαλου να βρωμαει γκολ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

οφείλω να ομολογήσω ότι το βιογραφικό του κοουτς δεν με ψήνει ιδιαίτερα.

ΑΛΛΑ, σήμερα άκουσα πράγματα πολύ ενδιαφέροντα:

- σκληρές προπονήσεις και βελτίωση αδυναμιών μέσω αυτών

- περιορισμός λαθών

- έμφαση στην άμυνα

- ευελιξία στον σχηματισμό

Πάμε κοουτς!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

οφείλω να ομολογήσω ότι το βιογραφικό του κοουτς δεν με ψήνει ιδιαίτερα.

ΑΛΛΑ, σήμερα άκουσα πράγματα πολύ ενδιαφέροντα:

- σκληρές προπονήσεις και βελτίωση αδυναμιών μέσω αυτών

- περιορισμός λαθών

- έμφαση στην άμυνα

- ευελιξία στον σχηματισμό

Πάμε κοουτς!

Μία από τα ίδια κι εγώ, με την διαφορά ότι δεν τα άκουσα, αλλά για να τα λέει ο Άγγελος, εγώ μαζί του. :)

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω έργα . Χόρτασα από θεωρία. Όλα στο κορταρι τα φανούν εεε . Φίλε Μανταλε θα έχεις πολύ μεγάλο πρόβλημα εεε . Έχεις μπλέξει άσχημα εεε θα σου τη γκαμισει τη μπουφαν 

Link to comment
Share on other sites

Εχει μπει πουθενα ολη η παρουσιαση σε κειμενο;Πατησα το βιντεο ειδα τη φατσα του δηματου και αηδιασα.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέγαμε πζυχη εδώ μέσα μας κοροιδευατε όμως. Χωρίς πάθος το ποδόσφαιρο δεν γίνεται. Όσο παικταρας και να είναι κάποιος αν δεν παθιάζεται με την νίκη ένας Μανταλος θα είναι πάντα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Όταν λέγαμε πζυχη εδώ μέσα μας κοροιδευατε όμως. Χωρίς πάθος το ποδόσφαιρο δεν γίνεται. Όσο παικταρας και να είναι κάποιος αν δεν παθιάζεται με την νίκη ένας Μανταλος θα είναι πάντα 

Κοροιδεύω προσωπικά το Σύστημα Μελισαννίδη που θα κατέβαινε στα αποδυτήρια να μιλήσει για πζυχή. 

Προφανώς η Ψυχή, το πάθος η ομοιογένεια της ομάδας και τόσα άλλα  τα εμπνέει κυρίως ο προπονητής και δεν έρχονται με μια ομιλία η με απειλές, αλλα απο δουλειά και τόσα άλλα πράγματα.

Μου άρεσε που είπε πως δεν βλέπει μεγάλο πρόβλημα στην ομάδα και ακουσα τόσες φορές τη λέξη νίκη

Link to comment
Share on other sites

το μονο σιγουρο ειναι οτι ο μεταφραστης εχει μια αλφα ενταση ρε αδερφε . ο πρωην ηταν αγαπουλης . κατα τα λοιπα ας προσευχηθουμε ωστε να ξεκινησουμε μια νορμαλ χρονια του χρονου 

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unfeatured this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×