Jump to content

Recommended Posts

Ειναι ταμαμ ο πουστης για το ελλημικο πρωταθλημα των δωνηδων λοιπων δυναμεων.

Αναναωσε τον και του χρονου ουτε βενζινα για το γηπεδο δεν θα καις, απο Σεπτεμβρη οργανωνεις φιεστα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αρχίσανε οι "αντικειμενικοί' τα ναι μεν αλλά, για το θέαμα που είναι βαρετό παρά τα καλά αποτελέσματα. 

Εύχομαι αυτή τη φορά ο οργανισμός να μην πέσει στην προπερσινή παγίδα και ψάξει για θεαματικό... προπονητή το καλοκαίρι. 

Είναι αδιανόητο να ξανατσιμπήσουμε, όταν ο ποακ πέρσι πήρε πρωτάθλημα με απίστευτο πονόματο και όλα ήταν μέλι-γάλα. 

Δεν είμαι αισιόδοξος. 

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξυ χθες είχες μείνει χωρίς 6αρι, ο Λιβάγια ήταν σε κακή μέρα, ο Μάνταλος ήταν ο χειρότερος του γηπέδου, ο Βέρντε ήταν πάλι μέτριος και ο Καρέρα μέσα στο ματς είδε σε πόσο κακή μέρα ήταν οι παίκτες μας και απλά κοίταξε να κρατήσει το αποτέλεσμα. Αλλά όχι, έπρεπε να παίξει φουλ γιούρια, γιατί "ΑΕΚ σημαίνει επίθεση"

Ρε άντε από δω...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χθες ήταν λάθος η χρησιμοποιηση του λιβάγια στα αριστερά. Ειδικά όταν τον έκλειναν δύο παίχτες δε μπόρεσε να κάνει ούτε ατομική ενέργεια ούτε να πατήσει περιοχή. Γενικά δεν αχρηστεύεις τον καλύτερα τεχνικά σου παίχτη εκεί. Περίμενα να γίνει αλλαγή με τον μανταλο και να το γυρίσει σε 4-2-3-1 αλλά άφησε τον Πετρακη να κυνηγάει στο κέντρο και να κουβαλάει μπάλες. 

Link to comment
Share on other sites

o καρερα χθες παρεδωσε μαθηματα κυνισμού τελευταιος που το εκανε τοσο εντονα ηταν ο πογιετ 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Bukowski said:

Το καλο ειναι οτι οι δικοι μας ΑΡΔ αποθεωνουν αμυντικη προσηλωση Μασιμου οποτε μαλλον εχει πεσει ανωθεν γραμμη για στήριξη.

Και μενα αυτο μου φαινεται, μελι σταζουν για Καρερα στα γραπτα τους.Για να δουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Και μενα αυτο μου φαινεται, μελι σταζουν για Καρερα στα γραπτα τους.Για να δουμε.

Κι οι δικοί έχουν και "αλλά".

Όλα θα ξεκαθαρίσουν στο τραπέζι με τα ζαντολάστιχα που θα τους κάνει ο Μιμής αρχές Ιούνη. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Κι οι δικοί έχουν και "αλλά".

Όλα θα ξεκαθαρίσουν στο τραπέζι με τα ζαντολάστιχα που θα τους κάνει ο Μιμής αρχές Ιούνη. 

Ετσι ακριβως, αλλα ο Κετσετζογλου χθες το εγραψε γιουβεντινικα "Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta…" δηλαδη "η νικη δεν ειναι το πιο σημαντικο πραγμα, ειναι το ΜΟΝΟ που μετραει", οποτε ευελπιστω οτι στον οργανισμο αρχισαν να αγαπανε τις νικες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Ετσι ακριβως, αλλα ο Κετσετζογλου χθες το εγραψε γιουβεντινικα "Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta…" δηλαδη "η νικη δεν ειναι το πιο σημαντικο πραγμα, ειναι το ΜΟΝΟ που μετραει", οποτε ευελπιστω οτι στον οργανισμο αρχισαν να αγαπανε τις νικες.

Εγώ το μόνο δεδομένο που έχω είναι πως έμεινες 3 μήνες με τον Κωστένογλου, γιατί είχες μεγάλη καψούρα με το Μιλόγεβιτς και στράφηκες στον διαθέσιμο από τον Αύγουστο Καρέρα, όταν έφτασες στο απροχώρητο με τον στρατιώτη. 

Παραμένω απαισιόδοξος. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Man Of Faith said:

Ετσι ακριβως, αλλα ο Κετσετζογλου χθες το εγραψε γιουβεντινικα "Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta…" δηλαδη "η νικη δεν ειναι το πιο σημαντικο πραγμα, ειναι το ΜΟΝΟ που μετραει", οποτε ευελπιστω οτι στον οργανισμο αρχισαν να αγαπανε τις νικες.

Η απλα διαβαζουν @Bukowski

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Εγώ το μόνο δεδομένο που έχω είναι πως έμεινες 3 μήνες με τον Κωστένογλου, γιατί είχες μεγάλη καψούρα με το Μιλόγεβιτς και στράφηκες στον διαθέσιμο από τον Αύγουστο Καρέρα, όταν έφτασες στο απροχώρητο με τον στρατιώτη. 

Παραμένω απαισιόδοξος. 

Ολοι ειμαστε μαγκωμενοι αφου μας εχει ξενερωσει 2 συνεχομενους Ιουνιους, για να μην πιασω και αλλους μηνες δηλαδη.

Απλα τωρα και λογω Ιβιτς ειμαι λιγο πιο αισιοδοξος, αν και ειναι πιθανο με την τυχη που εχουμε, να θελουμε να τον κρατησουμε και να εχει προταση απο Serie A ξερω γω.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Ολοι ειμαστε μαγκωμενοι αφου μας εχει ξενερωσει 2 συνεχομενους Ιουνιους, για να μην πιασω και αλλους μηνες δηλαδη.

Απλα τωρα και λογω Ιβιτς ειμαι λιγο πιο αισιοδοξος, αν και ειναι πιθανο με την τυχη που εχουμε, να θελουμε να τον κρατησουμε και να εχει προταση απο Serie A ξερω γω.

Τι μαλακία με την ωραία μπάλα και τον Λυμπερόπουλο πληρώνεις 2 χρονιές τώρα. 

Σκάλωσε το μυαλό του εκεί και τα τίναξε στον αέρα. 

Ούτε τα μπάτζετ, ούτε οι μεταγραφές σε γάμησαν. 

Επίσης ο Ίβιτς περίμενε τον Μιλόγεβιτς ως το μη παρέκει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Τι μαλακία με την ωραία μπάλα και τον Λυμπερόπουλο πληρώνεις 2 χρονιές τώρα. 

Σκάλωσε το μυαλό του εκεί και τα τίναξε στον αέρα. 

Ούτε τα μπάτζετ, ούτε οι μεταγραφές σε γάμησαν. 

Επίσης ο Ίβιτς περίμενε τον Μιλόγεβιτς ως το μη παρέκει. 

Ισχυει

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MITSAKLAS said:

 

Δεν είμαι αισιόδοξος. 

Ούτε εγώ (σιγά το νέο θα μου πεις :D). Από την στιγμή που προσλήφθηκε βλέπω αποχώρησή του το καλοκαίρι σαν φίλος, του ευχόμαστε και μας εύχεται καλή επιτυχία, αυτός θα κοιτάξει να εκπληρώσει το όνειρό του, εμείς θα θέλουμε κάτι άλλο (#Α.Ε.Κ.ΣημαίνειΕπίθεση) και ζήσανε αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα με τον καινούριο προπονητή, τον 112135586ο τα τελευταία χρόνια μέχρι τον επόμενο. :D
Ενώ στην πραγματικότητα θες να κρατήσεις την ομάδα και να φέρεις 2-3 παίχτες το καλοκαίρι. Ας είναι 2, δεν με πειράζει, κι ας πουλήσεις κάποιον. Αλλά τότε οι δύο να γαμάνε και να δέρνουνε. 

Αυτό το ποστ θα μπορούσε να είναι κοπι-παστε :D από οποιαδήποτε προηγούμενη χρονιά. Μπορεί και να είναι. :D 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×