Jump to content

Recommended Posts

ειχα να το λεω οτι για μενα ο μονος προπονητης που θυμαμαι (σε τετοιον βαθμο) τους παικτες του να κινουνται σαν στρατιωτακια, ηταν ο Σαντος.

ε, βρεθηκε κι αλλος.

επισης αντρικο ποδοσφαιρο, εστω στα ορια των καρτων.

υγ. κλαιω που συζηταγαν καποιοι οτι ισως δεν μας κανει το βιογραφικο του.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nikos said:

ειχα να το λεω οτι για μενα ο μονος προπονητης που θυμαμαι (σε τετοιον βαθμο) τους παικτες του να κινουνται σαν στρατιωτακια, ηταν ο Σαντος.

ε, βρεθηκε κι αλλος.

επισης αντρικο ποδοσφαιρο, εστω στα ορια των καρτων.

υγ. κλαιω που συζηταγαν καποιοι οτι ισως δεν μας κανει το βιογραφικο του.

Δικαιως ανησυχουσαν κάποιοι γιατι βιογραφικο του. Δικαιως επισης αλλοι ηταν πιο σιγουροι.

αυτο που μετραει στο δελος ειναι η ικανότητα. 
ο τυπος το εχει απλα και ελπιζω να μεινει

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Δικαιως ανησυχουσαν κάποιοι γιατι βιογραφικο του. Δικαιως επισης αλλοι ηταν πιο σιγουροι.

αυτο που μετραει στο δελος ειναι η ικανότητα. 
ο τυπος το εχει απλα και ελπιζω να μεινει

ανησυχουσαν για το βιογραφικο του οι οπαδοι ομαδας που περισυ ειχαν Ουζουνιδη και φετος Καρντοσο Κωστενογλου? ή οι οπαδοι ομαδας που το ροστερ ηταν για προπονητη καλυτερου βιογραφικου? ή μηπως οι οπαδοι ομαδας που εχει διοικηση που τα σκορπαει ωστε στα μεσα καμενης χρονιας να ψηθει να ερθει καποια ονοματαρα?

αυτη ειναι η ενσταση μου.

να ξερουμε δλδ ποιοι ημαστα πριν ερθει, πανω απο ολα. οκ ο Σλουτσκι πχ ειχε καλυτερο ονομα, αλλα χαρη θα σου εκανε αν ερχοταν.

 

υγ. εννοω με αλλα λογια οτι ηταν καπως αμφιλεγομενος, αλλα χοντρικα φαινοταν οκ λυση για την φαση σου. εννοειται βεβαια οτι το παν ειναι πώς θα δεσει ο αλλος με τον οργανισμο.

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Καρερα είχε σήκωσει πρωτάθλημα με ομάδα που είχε χρόνια να το πάρει και  δεν είχε το υψηλότερο μπάτζετ, σε χώρα με ανώτερο ποδοσφαιρο από την Ελλάδα. Τυχεροί είμαστε που πρόλαβε να δουλέψει μόνο σε μια ομάδα ως πρώτος προπονητής και δεν έχει γίνει πολύ γνωστό το όνομα του. Κελεπούρι από τα λίγα. 

Αλλά τυχερός και αυτός που του δώσαμε την ευκαιρία να ξαναπιάσει δουλειά και να δείξει ποιος είναι και σε άλλη ομάδα, αυτός θα ανεβάσει εμάς και εμείς την καριέρα του. Έτσι νομιζω. 

Link to comment
Share on other sites

η μεχρι τωρα θεληση ειναι να μεινει και μετα το καλοκαιρι κανονικα γι αυτο και σχεδιαζουν μαζι με τον ιβιτς την επομενη μερα

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, amd said:

η μεχρι τωρα θεληση ειναι να μεινει και μετα το καλοκαιρι κανονικα γι αυτο και σχεδιαζουν μαζι με τον ιβιτς την επομενη μερα

και άλλοι σχεδίαζαν την ομάδα το καλοκαίρι και τώρα βόσκουν γκαμήλες στα υψίπεδα του γαμωκατσικισταν

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ban Viveur said:

Δεν υπάρχει πρόθεση χωρίς τζίφρα 

Και δεν είναι καλος στρατιώτης της ΑΕΚ   ο Ιταλός να περιμένει τον Στρατηγό μέχρι τελευταία στιγμή. 

Εχει υπογεγραμμενο συμβολαιο για του χρονου αδερφε μου και δεν ειναι θεμα Option ανανεωσης αλλα option σπασιματος του συμβολαιου εχει πολυ μεγαλη σημασια 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

Εχει υπογεγραμμενο συμβολαιο για του χρονου αδερφε μου και δεν ειναι θεμα Option ανανεωσης αλλα option σπασιματος του συμβολαιου εχει πολυ μεγαλη σημασια 

Μηπως εννοει ο Ban να υπογραψουν καινουργιο συμβολαιο χωρις option.

Link to comment
Share on other sites

αν το εννοει αυτο τοτε δεν το εξεφρασε σωστα γιατι μια χαρα τζιφρα υπαρχει και επειδη πολυ κουβεντα γινεται για την οψιον και την μη οψιον 

δηλαδη αν ο καρερα υπογραψει συμβολαιο χωρις οψιον για 2 χρονια και το καλοκαιρι ερθει η σαμπντορια (το ονομα δεν ειναι τυχαιο) και του πει ελα εδω τι σε κανει να πιστευεις οτι δεν θα παραιτηθει ? 

εκτος της αποζημιωσης που θα λαβει η ΑΕΚ ξερω γω 300-400 χιλιαρικα οψιον (αν δεχτει να μπει τετοια ο Ιταλος) τι θα αλλαξει απο τα 150.000 που θα πληρωσει σημερα?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, amd said:

 

δηλαδη αν ο καρερα υπογραψει συμβολαιο χωρις οψιον για 2 χρονια και το καλοκαιρι ερθει η σαμπντορια (το ονομα δεν ειναι τυχαιο) και του πει ελα εδω τι σε κανει να πιστευεις οτι δεν θα παραιτηθει ? 

εκτος της αποζημιωσης που θα λαβει η ΑΕΚ ξερω γω 300-400 χιλιαρικα οψιον (αν δεχτει να μπει τετοια ο Ιταλος) τι θα αλλαξει απο τα 150.000 που θα πληρωσει σημερα?

 

 

 

Καλα ναι και αυτο παιζει και μολις τωρα εκανα κι εγω αυτη την κουβεντα σε καφε και ανεφερα την Σαμπντορια (εντελως τυχαια το ονομα).

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι τυχαιο το ονομα πριν ερθει στην ΑΕΚ με την σαμπντορια συζητουσε αλλα δεν τα βρηκαν και δεν ξερω αν σωθει η Σαμπντορια η οχι τελικα αλλα ο Καρερα εχει ξεκαθαρισει στον Ιβιτς οτι προθεση του ειναι αν και εφοσον ερθει προταση απο ομαδα Σερια Α θα την συζητησει σοβαρα ειναι θεληση του να προπονησει στην Ιταλια και αυτο δεν το αλλαζει κανενα συμβολαιο με οψιον η χωρις οψιον

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vargas21 said:

Μεταξύ μας και εκ του αποτελέσματος ο Καρερα είναι καλύτερη λύση από τον Σλουτσκι . Και ευτυχώς για την ΑΕΚ που απαντησε αρνητικά και ήρθε ο Ιταλός

Μια χαρα θα ταν και ο Ρωσος. Αλλα ναι ο Καρερα δειχνει λιρα 100.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, greg_voo said:

 

[Καλά τα λέει ο συνονόματος.]

Καλα τα λεει με την υποσημειωση οτι ο Ιβιτς την πηρε 3 βαθμους νομιζω απο την κορυφη και οχι 10 αλλα δεν πειραζει!

Εγω θελω να ρωτησω κατι αλλο. Ποιοι μιλανε για "καλο ποδοσφαιρο";  Επειδη εγω οτι διαβαζω (ΚΜ και κατι λιγους ΑΡΔ) συν τον κυκλο μου, δεν εχω ακουσει ΚΑΝΕΝΑΝ να τα λεει αυτα.\

Αν ειναι δεκα γραφικοβλαμενοι στα σχολια του 365 κακως τους αναπαραγουμε.

FORZA MASIMO

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rossi said:

Καλα τα λεει με την υποσημειωση οτι ο Ιβιτς την πηρε 3 βαθμους νομιζω απο την κορυφη και οχι 10 αλλα δεν πειραζει!

Εγω θελω να ρωτησω κατι αλλο. Ποιοι μιλανε για "καλο ποδοσφαιρο";  Επειδη εγω οτι διαβαζω (ΚΜ και κατι λιγους ΑΡΔ) συν τον κυκλο μου, δεν εχω ακουσει ΚΑΝΕΝΑΝ να τα λεει αυτα.\

Αν ειναι δεκα γραφικοβλαμενοι στα σχολια του 365 κακως τους αναπαραγουμε.

FORZA MASIMO

Τα λενε και κατι κοντινοι στον Μελισσανιδη.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Τα λενε και κατι κοντινοι στον Μελισσανιδη.

Που θα πάει θα ξυπνήσει καΝια μέρα στραβά κ θα τους στείλει στο χαντάκι.

Άσχετο, Ζάστρο γύρνα πίσω κ κατάθεσε άποψη για τον Μάσιμο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aris2168 said:

Τωρα με ιταλιανο προπονητη, ο ζαστρος στεναχωριεται περισσοτερο απο μας που δε γραφει. Θα κενταγε.

Εχει τοποθετηθει σε ανυποπτο χρονο αν θυμαμαι καλα.

Να περασει δεν βριζω.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Εχει τοποθετηθει σε ανυποπτο χρονο αν θυμαμαι καλα.

Να περασει δεν βριζω.

Zastro

@Magician_Zastro

9 Φεβ

Τα μοναδικά κέρδη της ΑΕΚ είναι η νίκη σε ντέρμπι μετά από μια διετία κ η γκολάρα του Αραούχο. Πολύ παθητικός ο Καρέρα αλλά ας πάρει το χρόνο του γιατί το συνονθύλευμα Κωστένογλου παρέλαβε ο άνθρωπος. Ο Παναθηναϊκός ήταν φλύαρος κι όταν δεν βγάζει ένταση είναι ακίνδυνος.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×