Jump to content

Recommended Posts

Μακαρι να διωξουμε τον Καρερα και να φερουμε Γιαννικο να γουσταρει η πλσιοψηφια των ΑΕΚτζηδων. Μεχρι να βαλουν μυαλο και οσοι κραζουν τον καθε Χιμενεθ, Πογιετ και Καρερα στις στραβες επειδη "δεν μπορει να φοβομαστε τον επομενο". Γιαννικος τιλ ντεθ απο εμενα λοιπον.

Καρερα γαμησου - Γιαννικο σε παμε

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mobster21 said:

Τρομερό επιχείρημα.

Να μείνουμε με έναν κακό γιατί μπορεί ο επόμενος να είναι μαλάκας.

Καλά αυτά να τα λέμε και για τον Μητσαρα στην διοίκηση ομως αν είναι.
 

Όχι ε, ρε Αδαμιδη που θέλετε.

Γιατι στην ΑΕΚ το χειρότερο μερικοι το φοβούνται  από τον ιδιοκτήτη μέχρι την τελευταία καθαρίστρια.

Μονο που να φοβάσαι μην φύγει ιδιοκτήτης που δεν βαζει μια ειναι αρκετά έπος.

υγ. Δεν τα λεω για σένα, γενικά μιλάω εννοειται 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

Πάντως και χωρίς προπονητή να παίζουμε τρία γκολ από ομάδα Ζόρια στην έδρα μας δεν θα φάμε ξανά

Απο την αλλη βεβαια χωρις προπονητη παιζει να μην εχεις παιξει καν με Ζορια αφου θα χεις χαιρετησει με Γερμανους ή γιατι οχι και με τους Ελβετους και να χες φαει καμια ψωλια στην πρεμιερα με καμια Ξανθη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Μακαρι να διωξουμε τον Καρερα και να φερουμε Γιαννικο να γουσταρει η πλσιοψηφια των ΑΕΚτζηδων. Μεχρι να βαλουν μυαλο και οσοι κραζουν τον καθε Χιμενεθ, Πογιετ και Καρερα στις στραβες επειδη "δεν μπορει να φοβομαστε τον επομενο". Γιαννικος τιλ ντεθ απο εμενα λοιπον.

Καρερα γαμησου - Γιαννικο σε παμε

Λες έτσι για αλλαγή από το αντιΖουζου φαν κλαμπ να ιδρύσουμε το Γιαννίκο σε πάμε κλαμπ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Απο την αλλη βεβαια χωρις προπονητη παιζει να μην εχεις παιξει καν με Ζορια αφου θα χεις χαιρετησει με Γερμανους ή γιατι οχι και με τους Ελβετους και να χες φαει καμια ψωλια στην πρεμιερα με καμια Ξανθη.

Πάντως με την Ζόρια τρία γκολ δεν θα έτρωγε η ΑΕΚ χωρίς προπονητή στον πάγκο

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι θα διωξουμε Καρερα και θα φερουμε Γιαννικη να γαμαμε και να δερνουμε το greek super league επειδη πηγε καλα στα Γιαννενα. οπως παλια γουσταραμε Χριστοπουλο και τωρα ειναι καπου στην Σουηδια στους Ακροπολις. Ελα φτανε με τα αστεια . Δεν γουσταρουμε Καρερα,?? Ας φερουν μια φορα κανονικο προπονητη και ας τον κρατησουν. Να ρωτησουμε ομως και τα παιδια στα Σπατα να τον θελουν καθως και τα παιδια στο ΚΜ. Ολο και  καποιος μπορει να μην τον γουσταρει. Και με αφορμη τον Καρερα δεν θυμαμαι κανεναν προπονητη της ΑΕΚ που να μην τον περασε πριονοκορδελα αυτο το Φορουμ

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Μακαρι να διωξουμε τον Καρερα και να φερουμε Γιαννικο να γουσταρει η πλσιοψηφια των ΑΕΚτζηδων. Μεχρι να βαλουν μυαλο και οσοι κραζουν τον καθε Χιμενεθ, Πογιετ και Καρερα στις στραβες επειδη "δεν μπορει να φοβομαστε τον επομενο". Γιαννικος τιλ ντεθ απο εμενα λοιπον.

Καρερα γαμησου - Γιαννικο σε παμε

Καταρχήν ρε Νίκο

Το ότι βρίζω Καρέρα σημαίνει θέλω Γιαννίκο?

Προσωπικά λοιπόν δεν ανήκω στην κατηγορία που αναφέρεσαι

Να μείνουμε με τον Καρέρα γιατί φοβόμαστε μήπως φέρει έναν μαλάκα δεν είναι επιχείρημα για να μείνει ο Καρέρα

Επιχείρημα είναι αν είναι καλός και αρκετός για την ομάδα

Κι αν είναι να του κάνεις ανανέωση

Αν δεν είναι να ψάξεις για κάτι καλύτερο

Όχι για ονόματα που πετάει ο κάθε μαλάκας και τσιμπάμε και καθόμαστε και ασχολούμαστε με ονόματα τραγωδίες

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SpiRos said:

Λες έτσι για αλλαγή από το αντιΖουζου φαν κλαμπ να ιδρύσουμε το Γιαννίκο σε πάμε κλαμπ;

Εγω ειμαι μεσα. Γενικα ρε παιδι μου εχεις ενα μοτιβο ως κλαμπ τα τελευταια χρονια με Μητσαρα. Εκτος Ευρωπης απο Αυγουστο και απο -9 εως -10 τελος α' γυρου. Καποιοι ελπιζουν μονιμως πως θα αλλαξει αυτο, επειδη εκατσε μια φορα επι Μανολο με τον χειροτερο γαυρο της 20ετιας και τους μαμολουκουα του βορρα. Στα ορια του στατιστικου λαθους πλεον αυτη η σεζον. Απο την στιγμη που το παραπανω που στα δικα μου ματια φανταζει ΠΡΟΦΑΝΕΣ φανταζει εξωγηινο στους περισσοτερους ε τι να κανουμε. Ας συνεχισουμε ετσι καμια 15ετια ακομα να παρουμε 1-2 πρωταθληματα και να κλεισουμε στο τελος μισο αιωνα με 2-3 πρωταθληματα συνολο. Μια χαρα. Καποτε θα βαλουμε μυαλο, βεβαια πολυ φοβαμαι πως οταν αυτο συμβει δεν θα μπορουμε πια ως μεγεθος να φερουμε προπονητες οπως ο Χιμενεθ, ο Καρερα και ο Πογιετ αλλα αυτο ειναι ψιλα γραμματα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mobster21 said:

Καταρχήν ρε Νίκο

Το ότι βρίζω Καρέρα σημαίνει θέλω Γιαννίκο?

Προσωπικά λοιπόν δεν ανήκω στην κατηγορία που αναφέρεσαι

Να μείνουμε με τον Καρέρα γιατί φοβόμαστε μήπως φέρει έναν μαλάκα δεν είναι επιχείρημα για να μείνει ο Καρέρα

Επιχείρημα είναι αν είναι καλός και αρκετός για την ομάδα

Κι αν είναι να του κάνεις ανανέωση

Αν δεν είναι να ψάξεις για κάτι καλύτερο

Όχι για ονόματα που πετάει ο κάθε μαλάκας και τσιμπάμε και καθόμαστε και ασχολούμαστε με ονόματα τραγωδίες

Οχι απλα μου φαινεται αδιανοητο να μην βλεπεις οτι αν φυγει ο Καρερα κανενας πουστης τετοιος θα ερθει. Δηλαδη στο στοιχημα θα πονταρες λεφτα σε σοβαρο κοουτς η κανεναν Γιαννικο; Αν τα εβαζες σε σοβαρο κοουτς πασο απλα εγω θεωρω καραγκιοζη θα φερουνε. Οποτε στηριζω Καρερα ειδικα απ οταν η ομαδα ειναι βελτιωμενη απο αυτο που παρελαβε.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bukowski said:

Μακαρι να διωξουμε τον Καρερα και να φερουμε Γιαννικο να γουσταρει η πλσιοψηφια των ΑΕΚτζηδων. Μεχρι να βαλουν μυαλο και οσοι κραζουν τον καθε Χιμενεθ, Πογιετ και Καρερα στις στραβες επειδη "δεν μπορει να φοβομαστε τον επομενο". Γιαννικος τιλ ντεθ απο εμενα λοιπον.

Καρερα γαμησου - Γιαννικο σε παμε

Ρε συ Μπουκο ποιος μιλησε για Γιαννικους δηλαδη και "θα γουσταρει η πλειοψηφια των ΑΕΚτζηδων";

Εναν καλο και σταθερο προπονητη θελουμε.

Αν οι επιλογες που εχουμε ειναι ο Καρερα που επι ημερων του η ομαδα παρουσιαζει τεραστιες μεταπτωσεις στην εικονα τους και οι Γιαννικοι τοτε να το κλεισουμε το μαγαζακι να τελειωνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω γράψει τόσες φορές. Να πάμε για κάτι καλύτερο. Η ομάδα έχει δώσει αρκετές αποζημιώσεις σε στοιχήματα. Πρέπει να τα σκάσεις χοντρά και να πάρεις έναν coach που θα δώσεις κλειδιά. Αν εσύ ρε Μπούκο δίνεις κλειδιά στον Ιταλό, εμένα δεν με έχει πείσει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aussie said:

Ρε συ Μπουκο ποιος μιλησε για Γιαννικους δηλαδη και "θα γουσταρει η πλειοψηφια των ΑΕΚτζηδων";

Εναν καλο και σταθερο προπονητη θελουμε.

Αν οι επιλογες που εχουμε ειναι ο Καρερα που επι ημερων του η ομαδα παρουσιαζει τεραστιες μεταπτωσεις στην εικονα τους και οι Γιαννικοι τοτε να το κλεισουμε το μαγαζακι να τελειωνουμε.

Το εγραψα πιο πανω. Αλλο τι θες και αλλο τι μπορεις να φερεις. Η διοικηση αυτη δεν...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Οχι απλα μου φαινεται αδιανοητο να μην βλεπεις οτι αν φυγει ο Καρερα κανενας πουστης τετοιος θα ερθει. Δηλαδη στο στοιχημα θα πονταρες λεφτα σε σοβαρο κοουτς η κανεναν Γιαννικο; Αν τα εβαζες σε σοβαρο κοουτς πασο απλα εγω θεωρω καραγκιοζη θα φερουνε.

Μετά τις τόσες σφαλιάρες στο θέμα προπονητή και με τον Ίβιτς δίπλα του θα ποντάρω στον καλύτερο από τον Καρέρα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Το έχω γράψει τόσες φορές. Να πάμε για κάτι καλύτερο. Η ομάδα έχει δώσει αρκετές αποζημιώσεις σε στοιχήματα. Πρέπει να τα σκάσεις χοντρά και να πάρεις έναν coach που θα δώσεις κλειδιά. Αν εσύ ρε Μπούκο δίνεις κλειδιά στον Ιταλό, εμένα δεν με έχει πείσει.

Το καλυτερο το ειδαμε και οταν εψαξαν πριν τον Καρερα, Μιλογεβιτς και Γιοβανοβιτς. Και μετα παλε στα ελληνακια που ξερουν το πρωταθλημα. Μεχρι εκει θελει ο Μιμης τους προπονητες

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Το εγραψα πιο πανω. Αλλο τι θες και αλλο τι μπορεις να φερεις. Η διοικηση αυτη δεν...

Η διοίκηση αυτή έχει φέρει Χιμένεθ Πογιέτ και Καρέρα που σου αρέσει Νίκο

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Οχι απλα μου φαινεται αδιανοητο να μην βλεπεις οτι αν φυγει ο Καρερα κανενας πουστης τετοιος θα ερθει. Δηλαδη στο στοιχημα θα πονταρες λεφτα σε σοβαρο κοουτς η κανεναν Γιαννικο; Αν τα εβαζες σε σοβαρο κοουτς πασο απλα εγω θεωρω καραγκιοζη θα φερουνε.

Ο τίγρης έχει φερει

Δελλα, Πογετ (για λιγο), Τιμουρ, Μοραις, Χιμένεθ, Ουζουνίδη, Χιμένεθ, Καρντοσο, Κωστενογλου και Καρερα.

Αρα ναι, ο Καρερα είναι περίπου η κατηγορια μαξιμουμ που μπορεί. 
Αυτο βέβαια δεν σημαινει ότι θα κλείνουμε τα ματια όταν θεωρούμε ότι κάνει χοντρό μαλακιες.

Ουτε καν τον Μπακακη δεν είμαστε σίγουροι ότι μπορεί να αντικαταστήσει επαρκώς η υπάρχουσα διοίκηση, αυτό δεν μπορεί να σημαινει ότι οκ δεν πειράζει ας ανεχτουμε το κατσίκι.

Εμεις κρίνουμε κι αυτος στο τελος ας κάνει τα δικά του, είναι πάνω από τις δυνάμεις μας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Το εγραψα πιο πανω. Αλλο τι θες και αλλο τι μπορεις να φερεις. Η διοικηση αυτη δεν...

Ναι το ειδα επειτα και δεν μπορω να διαφωνησω στο συγκεκριμενο.

Ωστοσο να θυμησω οτι πριν τον Καρερα η πρωτη επιλογη του Ιβιτς ηταν ο Σλουτσκι, που τον λες κανονικο προπονητη τελος παντων.

Link to comment
Share on other sites

Να δειτε που οι "influencers" και "opinion makers" θα γουσταραν καργα Γιαννικη.Δωστους τετοιους Ελληνες προπονητες της μισης καλης χρονιας και τι στον κοσμο.Ψοφανε να βρουνε (με το στανιο) το ελληνικο next best thing (και καλα).

Link to comment
Share on other sites

Ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς ήταν στις πρώτες θέσεις της λίστας του Ίλια Ίβιτς για τη θέση του προπονητή της ΑΕΚ Αθηνών όμως εντέλει οι δύο πλευρές δεν θα συνεργαστούν.

Ο προπονητής που έγραψε ιστορία με τον ΑΠΟΕΛ στο Champions League, απάντησε σύμφωνα με το enwsi.gr αρνητικά στους κιτρινόμαυρους, καθώς φέρεται να μην επιθυμεί να δουλέψει πριν από τη νέα χρονιά μετά το «διαζύγιο» με την Αλ Νασρ.

Συγκεκριμένα, το δημοσίευμα αναφέρει:

«Μία από τις περιπτώσεις που ο Ίλια Ίβιτς είχε στην ατζέντα του από το περασμένο καλοκαίρι και θα ήθελε να φέρει στην ΑΕΚ (στη μετά Καρντόσο εποχή) ήταν ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς. Ο πρώην τεχνικός του Ηρακλή και του ΑΠΟΕΛ, ο οποίος από το Δεκέμβριο του 2018, όταν και απολύθηκε από την Αλ Νασρ (ομάδα των ΗΑΕ) μέχρι σήμερα δεν έχει ομάδα.

Ο Τεχνικός Διευθυντής του “Δικεφάλου” στις διαπραγματεύσεις με τον 57χρονο προπονητή ναι μεν τα βρήκε στο οικονομικό, ωστόσο άκουσε από τον συμπατριώτη του ότι δεν μπορεί / θέλει να δουλέψει πριν τη νέα χρονιά.

Αυτό ενδεχομένως να έχει να κάνει με τους όρους που βγήκε το «διαζύγιό» του με την Αλ Νασρ, στον πάγκο της οποίας είχε καθίσει για δύο θητείες (από Ιούνιο του 2013 έως Οκτώβριο του 2016 και από Ιανουάριο του 2018 μέχρι τον Δεκέμβριο του ίδιου έτους».

 

Αυτα για να ξερουμε ποιος θα ερθει μετα τον Καρερα 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×