Jump to content

Recommended Posts

Ναι έχουμε 15% περίπου να φέρει καλυτερο.

Ξαναλεω δεν είναι λογική ομως τωρα αυτή για να είναι και στο απυρόβλητο ο Ιταλός όταν παριστάνει τον Αλεφαντο κάθε τρεις και λιγο.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Aussie said:

 

Εναν καλο και σταθερο προπονητη θελουμε.

 

15 χρόνια τώρα δεν έχουμε βρει. Είναι στραβός ο γυαλός ή στραβά αρμενίζουμε; Διαλέγει και παίρνει ο καθένας.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Ε αν είναι να πάμε σε έναν καλό ας πάμε παρακάτω με τον μέτριο που τύχαμε

συμφωνώ. λόγω Ιλια, έχω κάποιες ελπίδες ότι μπορεί να δούμε κάτι καλύτερο, μόνο μην είναι Σέρβος..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λεω το ιδανικό είναι να κερδίσουμε αύριο και να πάρει την ευκαιρία του να μην ξανακάνει μλκιες.

Αν δεν κερδίσουμε ομως, έχω θέμα πλέον μαζί του προσωπικά.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

εδω δε κρατησες πρωταθληματικο καυλιαρη μανολο, θα κρατησουμε κοουτς πανω απο 2 χρονια. ανεκδοτο στην ΑΕΚ του εθναρχη

έπρεπε να γυρίσει Ισπανία λόγω οικογενειακών προβλημάτων.

Link to comment
Share on other sites

Ο Καρέρα βελτίωσε θεαματικά παίκτες που ήταν για να φύγουν ή που εκνεύριζαν πολλές φορές.

Σιμόες, Κρίστισιτς, Μάνταλος από το 2018-19 ήταν σε φθίνουσα πορεία. Ο Λιβάγια παρά την μυθολογία που αναπαράγεται πιο παραγωγικός υπήρξε με τον Καρέρα ακόμα και από τη χρονιά 2017-18. Το αν κάποιος δεν παίζει καλά συχνά σε μεγάλους αγώνας αφορά άλλα ζητήματα, εγώ στέκομαι στο ότι αυτοί βελτιώθηκαν κατά πολύ.

Το πρώτο ζητούμενο για έναν προπονητή είναι να βελτιώνει τους παίκτες του. Και η Λίβερπουλ επτάρα έφαγε πρόσφατα αυτό όμως δεν σημαίνει κάτι.

Κλακαζ μπορεί να πάθει ο οποιοσδήποτε και οπουδήποτε. Εκτιμώ πως η ΑΕΚ θα συνεχίσει με νίκες στο προσεχές διάστημα.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

συμφωνώ. λόγω Ιλια, έχω κάποιες ελπίδες ότι μπορεί να δούμε κάτι καλύτερο, μόνο μην είναι Σέρβος..

Ειπαμε μεταξυ Γιοβανοβιτς , Νικολιτς Μιλογεβιτς και καποιος φερελπις νεος Σερβος 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bluesman said:

 

Το πρώτο ζητούμενο για έναν προπονητή είναι να βελτιώνει τους παίκτες του. Και η Λίβερπουλ επτάρα έφαγε πρόσφατα.

 

Αν ειχαμε φαει 7αρα ακομα θα τον κυνηγουσαμε τον Ιταλο μεχρι το Τορινο

Link to comment
Share on other sites

Ο γαύρος σε χρόνια που πήρε πρω( κ) ταθλημα άλλαξε τρεις. Και γενικά φέρνει διάφορους που και Αγγλία πήγαν μετά και Γαλλία και γενικά φερνει αξιόλογους. Δεν πιστεύω να του ςφέρνει με δισεκατομυρια. Φέρε ένα γαμημενο ολοκληρωμένο έμπειρο προπονητή.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nikos said:

Εγώ λεω το ιδανικό είναι να κερδίσουμε αύριο και να πάρει την ευκαιρία του να μην ξανακάνει μλκιες.

Αν δεν κερδίσουμε ομως, έχω θέμα πλέον μαζί του προσωπικά.

Ναι ρε συ Νικο μαζι σου, αν κανει μλκς ξεσκισμα, και αν δεν παρει το παιχνιδι αυριο ξανα ξεσκισμα, αλλα εδω περα διαβαζουμε συνεχεια για παικτες που μουρμουρανε ειτε γιατι χασανε την θεση τους στην εντεκαδα ειτε γιατι τους κουραζει ο γυμναστης.Ε αυτα μονο στην ΑΕΚ γινονται γιατι βρισκουν και τα κανουν.Οποιος και να ερθει σωτηρια δεν υπαρχει με τετοια λογικη.Αυτη η ομαδα σαμποταρεται συνεχως απο μεσα.Δεν κανει ο Καρερα για την ΑΕΚ παρολο που βελτιωσε παικτες ατομικα, αλλα η ομαδα ειναι μεσα στους στοχους της ακομα τελος Νοεμβριου.Εγω το εγραψα οτι δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο να ειναι αυτος προπονητης του χρονου οσο επιτυχημενος και αν ειναι.Αλλα ειναι ο μονος που σε συνεργασια με τον Ιβιτς δεν θα παραδωσει καμμενη γη το αντιθετο μαλιστα, και το πιστευω ακραδαντα αυτο.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Man Of Faith said:

Ναι ρε συ Νικο μαζι σου, αν κανει μλκς ξεσκισμα, και αν δεν παρει το παιχνιδι αυριο ξανα ξεσκισμα, αλλα εδω περα διαβαζουμε συνεχεια για παικτες που μουρμουρανε ειτε γιατι χασανε την θεση τους στην εντεκαδα ειτε γιατι τους κουραζει ο γυμναστης.Ε αυτα μονο στην ΑΕΚ γινονται γιατι βρισκουν και τα κανουν.Οποιος και να ερθει σωτηρια δεν υπαρχει με τετοια λογικη.Αυτη η ομαδα σαμποταρεται συνεχως απο μεσα.Δεν κανει ο Καρερα για την ΑΕΚ παρολο που βελτιωσε παικτες ατομικα, αλλα η ομαδα ειναι μεσα στους στοχους της ακομα τελος Νοεμβριου.Εγω το εγραψα οτι δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο να ειναι αυτος προπονητης του χρονου οσο επιτυχημενος και αν ειναι.Αλλα ειναι ο μονος που σε συνεργασια με τον Ιβιτς δεν θα παραδωσει καμμενη γη το αντιθετο μαλιστα, και το πιστευω ακραδαντα αυτο.

Και μονο που ο μεγάλος δήλωνε μη ικανοποιημένος (στο ασχετο) γιατί δεν παιζεις μπαλαρα με αυτήν την ροστεραρα, αρκεί. 
Γιατρεια με αυτήν την διοίκηση δεν υπάρχει, ο άνθρωπος είναι και μεγάλος πλέον (περαν των υπολοίπων), απλά ψάχνουμε το καλυτερο δυνατο κάθε μερα και η ζωή συνεχίζεται. Έτσι το βλέπω εγώ πλέον.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Και παλιαπ που  ηταν πιο νεος παλι τα ιδια εκανε. Μονο με τον Ντουσκο δεν τα εκανε . ΚΑι εν πολλοις η επιτυχια του Τιγρη οφειλεται και σε αυτον τον σερβο. 

Ε ναι τα εχουμε πει.Οχι εν πολλοις αλλα 100% τον εκανε μαγκα ο Σερβοελληνας.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί πολλοί να τον βρίζετε τον πριγκιποβατραχο δίκαια ή άδικα δεν θα πω  αλλά επί εποχής του η ΑΕΚ ξεπινασε από τίτλους έπαιξε απολαυστικό ποδόσφαιρο σε Ελλάδα και Ευρώπη και έκανε πολλούς πολλούς οπαδούς.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×