Jump to content

Champions League


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Guest Fadrhonc21

Και να περάσετε ρε Άδη με Κλοπ πάλι χωρίς κούπα θα μείνετε :P Ελπίζω να πάρετε την πρέμιερ λιγκ τουλάχιστον

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Και να περάσετε ρε Άδη με Κλοπ πάλι χωρίς κούπα θα μείνετε :P Ελπίζω να πάρετε την πρέμιερ λιγκ τουλάχιστον

Ο στοχος ειναι το πρωταθλημα, ας παρω διπλο στο Ολντ Τραφορντ και ας κανουν οτι θελουν στη Γερμανια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, George_D said:

Ούτε φέτος η Γιουβέντους οπότε.. 

Δεν εχει τελειωσει τπτ ακομα παροτι η Ατλετικο εχει μεγαλο προβαδισμα

Κριστιανο Ροναλντο απ τη μια, Τσολο απ την αλλη

Πολυ ενδιαφερουσα η ρεβανς

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Δεν εχει τελειωσει τπτ ακομα παροτι η Ατλετικο εχει μεγαλο προβαδισμα

Κριστιανο Ροναλντο απ τη μια, Τσολο απ την αλλη

Πολυ ενδιαφερουσα η ρεβανς

Πιστεύω ότι ο Αλέγκρι είναι λίγος για Τσλ.. Ενώ ο Σιμεονε μανούλα στο να παίρνει αποτελέσματα ειδικά όταν τακτικά έχει το πάνω χέρι όπως στη ρεβανς

Θα δειξει

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι εύκολη ομάδα η Juventus για να αποκλειστεί, αλλά νομίζω θα το καταφέρει ο Simeone. Πιο εύκολα βλέπω να χάνει 3-0 στα χαρτιά η Atletico επειδή παίκτες και προπονητής πλάκωσαν στις σφαλιάρες τους Γιουβεντίνους παρά να αποκλείεται σε κανονική ροή αγώνα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καλή η Γιουβέντους φέτος παίδες. Μην σας ξεγελάει ότι δεν έχει χάσει στην Ιταλία, η διαφορά είναι χαώδης εκεί. Πονόματος σε κάθε ματς είναι φέτος, εγώ λέω διπλό η ρεβάνς.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Epitaph21 said:

Δεν είναι καλή η Γιουβέντους φέτος παίδες. Μην σας ξεγελάει ότι δεν έχει χάσει στην Ιταλία, η διαφορά είναι χαώδης εκεί. Πονόματος σε κάθε ματς είναι φέτος, εγώ λέω διπλό η ρεβάνς.

Καλά, επικός πονόματος είναι και η Ατλέτικο στην Ισπανία, δεν έχει να πει.

Προβάδισμα καλό η Ατλέτικο, σίγουρα δεν έχει κριθεί τίποτα. Αρκεί να προηγηθεί η Γιουβέντους στην ρεβάνς και όλα ανοιχτά από εκεί και πέρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×