Jump to content

ΑΕΚ-Ήφαιστος Λήμνου (16η αγ.): 18/01, 17:00, CS4


George_D
 Share

Recommended Posts

Μεταξύ συγγενών και φίλων σήμερα, κι η πτώση ενός ποπ κορν ακούγεται.

Τραγική και πάλι η άμυνα μας.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Vargas21 said:

Απορω γιατι κρατησαμε Τσαλμερς? Μονο εγω βλεπω οτι δεν βοηθαει πουθενα....

Δεν το βλέπω τώρα, ή μάλλον ματιές ρίχνω λόγω δουλειάς, αλλά μέχρι τώρα εγώ ήμουν υπέρ να τον κρατήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Δεν το βλέπω τώρα, ή μάλλον ματιές ρίχνω λόγω δουλειάς, αλλά μέχρι τώρα εγώ ήμουν υπέρ να τον κρατήσουμε.

Εγω το βλεπω, Δεν εχουμε 1 . Ο Τολιοπουλος ειναι για Β εθνικη και ο Τσαλμερς εκτος απο αστοχος , πολλες λαθος πασες και κακες πρωτοβουλιες. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει παίκτης Τσαλμερς, επιθετικά κι αμυντικά.

Σας το είπα; Θα χάσουμε και πάλι. 42 πόντους ημίχρονο από τον Ήφαιστο. Δεν παίζει κανείς άμυνα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα παίκτη αυτό το χαλι. Είναι συνολικά τραγική η ομάδα. Όλοι νιώθεις ότι είναι αργοί και κουρασμένοι. Στην άμυνα τους περνάνε για πλάκα. Επίθεση κολλάνε συνεχώς . Δεν ξέρω τι έγινε κ έχουμε αυτό το έκτρωμα. Η κάηκαν τα γερόντια από τα πολλά λεπτά, η ο Σαντ ρος ήταν ο Τζόρνταν , η δεν ξέρω εγώ τι αλλο

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Κανενα νοημα να ασχοληθεις πλεον οταν δινεις τον καλυτερο παικτη του BCL στην μεση της σεζον για 500κ και τον αναπληρωνεις με εναν 36χρονο. Καλος χρυσος ο Ζησης, πενα που γυρισε πισω αλλα δεν ειναι Ρος. 
 

Η ομαδα θα παρει κανα 2 μηνες για να μαθει να παιζει χωρις τον Ρος. Μεχρι τοτε θα εχουμε βγει εκτος ολων των στοχων. 
 

Μπορει να μην ειναι Καρι ο Ρος αλλα για την ΑΕΚ την φετινη ειναι παικτης κλειδι. Εδω ολοκληροι warriors και πανε απο ηττα σε ηττα, εμεις θα ειμασταν οκ μετα απο 2-3 ματς;

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι φταιει μονο ο Σαντ ρος ,,,δηλ μονο αυτος επαιζε αμυνα? Εδω μιλαμε για τραγικη λειτουργια παντου. Και ο αλλος στον παγκο ειναι υπνος

Μονο αν παρει μπροστα ο Λανγκφορντ παλι ισως κερδισουμε 

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Το μπασκετ δεν ειναι μπαλα. Ενας παικτης κανει την διαφορα ειδικα αν ολη η ομαδα δουλευει γυρω απο αυτον. Ο Ρος εβγαζε 40λεπτα. Περυσι σου ηταν ο καλυτερος αμυντικος και μερικοι εδω μεσα τον ειχαν βγαλει αμπαλο, και φετος οχι μονο ο καλυτερος αμυντικος αλλα ειχε ανεβει παρα πολυ επιθετικα. Ενας βασικος παικτης στο μπασκετ ειναι το 20% της ομαδας στην τελικη.
 

Θα παρει καιρο να φτιαξει η ΑΕΚ και θα ειναι αργα. Ο προεδρος ορισε οτι 500κ > κυπελλο + ευρωπαικο. Ο Μακης δυστυχως φετος μας τα χαλασε, αλλα αυτα γινονται οταν κανεις δεν παταει γηπεδο σε ενα αθλημα που τα εσοδα ειναι λιγα

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×